9+1 tipů, jak dosáhnout lepší erekce s minimální námahou

Erekce je poměrně složitý a velmi důležitý jev v mužském těle. Stále častěji se ale u mužů objevují poruchy erekce. Začíná se zdát, že poruchy erekce jsou do jisté míry spojeny s životním stylem v posledních mnoha letech. Sedavé zaměstnání, epidemie obezity a zároveň téměř žádný pohyb či fyzická aktivita, stejně jako například kouření a nezdravý životní styl.  Tohle vše jsou aspekty, které mají na kvalitu erekce přímý vliv.

S těmito vlivy přichází také razantní snížení produkce testosteronu. Věděli jste, že úbytek testosteronu musíte řešit hned? Testosteron je pro erekci i sexuální aktivitu u mužů nepostradatelný.

Kvalitnější erekce pomocí změny životního stylu

Ano, změna životního stylu může opravdu zásadně ovlivnit kvalitu vaší erekce. Zejména sport, protože napomáhá produkovat testosteron a celkově do těla také vyplavuje endorfin. Právě endorfin nám pomáhá redukovat stres. Poslední výzkumy ukazují, že stres má nepříznivý vliv nejen na erekci. U mladších mužů je právě nadměrný stres jednou z příčin problémů s erekcí. Dosáhnout lepší erekce tak není natolik složité, jak by se mohlo zdát.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

TIP: Používáte Viagru? A víte, co je látka sildenafil, a jak může být zrádná? Podívejte se na detailní článek, v čem je nebezpečná.

Rozhodně ale budete muset změnit svůj životní styl. Navíc zdravý životní styl vám nepřinese pouze kvalitnější erekci, ale mnoho dalších benefitů. Proto doporučujeme alespoň 2× týdně zařadit těžší fyzickou aktivitu, například sport. Zároveň je potřeba, abyste začali zdravěji jíst, dokonce mnoho jídel, respektive látek v nich obsažených, má kladný vliv na erekci a podporuje ji. Podívejme se společně na potraviny, které byste měli zařadit do svého jídelníčku už dnes.

Poznejte sílu přírody a dosáhněte lepší erekce pomocí bylinek a čajů

Jednou z možností, jak dosáhnout lepší erekce, je začít využívat ty správné prostředky. A příroda sama nám jich nabízí více než dost. Ihned na úvod je třeba říct, že bylinky vám samozřejmě nepomohou v případě, že trpíte poruchami erekce vlivem onemocnění či zranění, ale i tak mohou výrazně zlepšit váš stav. Bylinky na podporu erekce je ideální využívat už jako prevenci, nikoli až začnete pozorovat, že s vašim penisem není něco v pořádku.

Podívejte se na recenze nejvýkonnějších produktů na zlepšení erekce: , Proerecta, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan a Zerex.

Nejčastěji se poruchy erekce objevují vlivem stáří. Muži v průměru okolo 40 let mohou pozorovat horší schopnost penisu dosahovat erekce. Erekce může být někdy méně kvalitní, může docházet k ochabnutí během sexu a podobně. Pokud se tak děje vlivem stáří, jsou bylinky a jiné produkty velmi vhodným prostředkem, jak dosáhnout lepší erekce. Účinné látky v těchto bylinách se totiž často využívají například i ve zdravotnictví.

  • bylinky zlepší vaši erekci a stimulují celkově funkčnost penisu
  • napomáhají zvýšit vaše libido a díky tomu dosáhnete kvalitnější erekce
  • stimulují chuť na sex
  • mají příznivý vliv na krevní oběh, díky tomu se může do penisu dostat více krve, takže erekce bude delší a silnější
  • mnoho bylinek působí také jako přírodní afrodiziakum
  • přestože bylinky působí na kvalitu erekce, mají samozřejmě i mnoho dalších pozitiv, která příznivě působí na váš organismus

A které konkrétně byliny byste měli do svého jídelníčku zařadit? To najdete v našem článku, který bylinky na podporu erekce shrnuje.

Stálice mezi látkami na lepší erekci: Maca a kotvičník zemní

Kotvičník zemní, nebo také Tribulus Terrestris, je jednoletá bylina, která se velmi často využívá jako jedna z látek většiny doplňků stravy na podporu erekce. Právě pro své velmi dobré účinky se využívá také v lékařství. Přírodní léčitelství na území, kde kotvičník zemní roste, což je například Afrika, Austrálie, ale částečně i Evropa, využívá kotvičník od nepaměti pro stimulaci mužských hormonů, a tedy i na problémy s erekcí.

Podobná je také Maca, někdy též Maka, což je kořen rostliny rostoucí v Andách. Rostlina svým vzhledem poměrně přesvědčivě připomíná řepu známou v našich podmínkách. Výtažky z kořene Maca se používají pro lepší proudění krve, silnější erekci a celkově pro stimulaci libida. Stejně jako kotvičník zemní je i Maca druhou nejvíce se objevující látkou v doplňcích stravy na podporu erekce, které slibují jednak okamžitý účinek, ale například také trvalé změny ve kvalitě erekce.

Vyzkoušejte nejlépe hodnocený a nejkvalitnější doplněk stravy pro lepší erekci. Proerecta slibuje extrémně pevnou erekci už do 60 minut po užití jedné tablety. Dokonce vám přinese i plnější a objemnější penis. Překvapte partnerku sexem, na který jen tak nezapomene.

Další unikátní tipy pro silnější a kvalitnější erekci

  • Gingko biloba – nejen, že velmi dobře stimuluje vaši paměť, ale kromě dalších desítek příznivých účinků, je jedním z nich i podpora erekce.
  • Ženšen pravý – účinky ženšenu na libido a sexuální stimulaci potvrzují dokonce provedené studie. Využívá se například také v lécích na erektilní dysfunkci.
  • Saw Palmetto – účinná látka z této rostliny se využívá například k léčbě prostaty, ale zároveň působí i jako afrodiziakum.
  • Zázvor obecný – zázvor se velmi často využívá například jako koření. Věděli jste ale, že zároveň obsahuje látky stimulující krevní oběh a díky lepšímu prokrvení zkvalitňující také erekci?

Existuje i nějaké riziko při konzumaci těchto bylinek?

Určitě si říkáte, jestli existuje i nějaké zdravotní riziko při konzumaci těchto bylinek. Zda vám mohou nějak uškodit. Jestliže dodržíte správné dávkování, tedy nebudete užívat zbytečně příliš vysoké dávky účinných látek v bylinách, jídle a podobně, pak se nemusíte vůbec ničeho bát. Příliš vysoké dávky většinou způsobují bušení srdce, což je dáno nadměrnou stimulací krevního oběhu, může dojít také k bolestem hlavy či nevolnosti, ale vážnější problémy vám nehrozí.

Jiný případ může nastat, kdybyste trpěli alergií na některou z těchto látek. Alergická reakce může být skutečně životu nebezpečná.

Závěr: opravdu mohou pouze bylinky a změna životního stylu pomoci při problémech s erekcí?

Ano, přestože se to na první pohled nemusí zdát. Bylinky a jejich účinné látky jsou velmi silné a dokáží stimulovat náš organismus. To je důvod, proč se běžně používají například ve farmacii. Vy se však nemusíte vystavovat chemii, ale můžete účinné látky přijmout rovnou, například ve formě čaje.

Navíc některé bylinky jsou skvělým kořením do jídla, mají netradiční, avšak příjemnou chuť. Navíc změna životního stylu je velmi prospěšná nejen v oblasti sexuálního života, ale benefity vám přinese takřka do každého aspektu života.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star