Jak udržet erekci? Přinášíme vám 8 unikátních tipů, se kterými to půjde snadno

Problematická erekce není nic příjemného. Nepochybně mnoho mužů hledá rady, jak udržet erekci neboli jak prodloužit erekci. Velmi často se nemusí ani jednat o poruchy erekce jako takové, je prokázáno, že především stereotyp a nedostatek vzrušení může mít na erekci stejný vliv, jako poruchy erekce.

Pro muže není nic horšího, než když uprostřed sexuálního styku selže a erekce už nedosáhne. Stejně tak nemusí jít o úplné ochabnutí erekce, ale jen o částečné, což možní ani nemusíte cítit, ale partnerka ano.

Možná jste netušili, že kouření má zásadní vliv na kvalitu erekce. Už jedna cigareta denně může mít velmi negativní účinky, podívejte se sami.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Jedinečných 8 tipů, jak udržet erekci a užít si sex naplno

Přinášíme vám skutečně fungující tipy, jak prodloužit erekci a jak udržet erekci. Důležitými faktory pro dokonalou erekci je vzrušení, pokud jste nedostatečně vzrušeni, erekce nikdy nemůže být stoprocentní. Stejně tak se neobejdete bez dostatku testosteronu a dobrého zdraví.

Rozhodující je také psychický stav – únava, stres, úzkosti, deprese, vyčerpání, obavy, tohle všechno má negativní vliv na erekci a může dojít dokonce ke krátkodobé erektilní dysfunkci. Dosáhnout a udržet erekci vám pomůže těchto speciálních 8 tipů, které jsme vybrali jen pro vás.

Jak prodloužit erekci s doplňky stravy

Dnešní doba pokročila natolik, že není vůbec složité podpořit erekci pomocí přírodních doplňků stavy. Pokud se tedy ptáte, jak udržet erekci, nejlépe vám odpoví produkty jako je Amarex nebo Proerecta. Právě ten se v naší recenzi už několik let drží na prvním místě a muži si ho nemohou vynachválit.

Erexan i Proerecta působí do 60 minut po užití tablety a dokáže prodloužit erekci až o 40 minut. Jedná se o skutečně kvalitní náhražky Viagry, ovšem bez vysokých rizik a nežádoucích vedlejších účinků, které látka sildenafil ve Viagře způsobuje.

Doplňků stravy na zlepšení erekce a udržení erekce je mnohem více. Pomocí našich recenzí sestavujeme žebříček těch nejúčinnějších.

Jak prodloužit erekci s cviky na penis

Cviky na zvětšení penisu a zlepšení erekceTakzvané cviky na penis, mezi které se řadí například takzvané Jelqing cviky a Kegelovy cviky, mají velmi dobrý a prokázaný vliv na udržení erekce. Pomáhají jednak posilovat a stimulovat topořivá tělíska, ale celkově napomáhají také k lepšímu prokrvení penisu.

Cviky na penis také napomáhají k růstu penisu ve ztopořeném stavu. Díky tomu, že topořivá tělíska pojmou více krve, je penis ve vzrušeném stavu mnohem silnější, pevnější, erekce trvá déle, ale také se zvětší v délce i šířce, což mnoho mužů bezesporu ocení.

Zvýšení libida

Bez silného libida erekci nikdy neudržíte. Jak poznáte, že vaše libido není dostatečně silné? Právě na síle vaší erekce. Rozhodně není správné považovat za ztrátu libida například náročný den v práci, kdy prostě jen nemáte chuť na sex z důvodu únavy.

Mezi hlavní příznaky ztráty libida se řadí výrazný a dlouhotrvající nezájem o sex, neschopnost dosáhnout orgasmu, následně se vytrácí další projevy náklonnosti k partnerovi. Ztráta libida je přirozená pro starší muže, nicméně ne do takové míry, aby vůbec neměli zájem o sex.

TIP: Podívejte se, jak můžete libido zvýšit a znovu tak probudit zájem o sex.

Jak udržet erekci s erekčními kroužky

Erekční kroužky se stávají stále více oblíbenými. Jsou totiž nejen výbornou erotickou hračkou, se kterou okořeníte váš sex, ale zároveň výbornou pomůckou pro všechny muže, kteří mají problémy s erekcí. Erekční kroužky slouží jako škrtidlo u kořene penisu, které udržuje krev v topořivých tělískách a nenechají ji odtéct pryč – tím by došlo ke ztrátě erekce. Mnoho erekčních kroužků navíc může stimulovat vás i vaši partnerku pomocí vibrací.

Udržení erekce díky vakuové pumpy?

Vakuová pumpa Purple PowerDalší možností, jak udržet erekci, jsou vakuové pumpy. Přinášejí totiž okamžité zlepšení erekce a pomáhají ji udržet. Kromě toho penis příjemně, i když jen krátkodobě, zvětší v délce i objemu. Krátce po použití vakuové pumpy je penis díky podtlaku skutečně objemnější. Erekce je díky vakuové pumpě daleko silnější a déletrvající.

Ovšem pozor na rizika, která jsou s vakuovou pumpou spojena. Pokud ji budete používat až příliš, nebo vytvoříte velký podtlak, může to vaše topořivá tělíska nevratně poškodit. Jsou dokonce doloženy případy, kdy použití vakuové pumpy skončilo impotencí.

Správná životospráva je alfa omegou

Není to jen móda, že se mnoho mužů a žen snaží řešit své obtíže pomocí změny celkového způsobu života. Vyvážená a správná životospráva, cvičení a celkově zdravý přístup k životu má dalekosáhlé výhody. Je totiž prokázáno, že například civilizační onemocnění mají vliv na kvalitu erekce, ale i kvalitu spermií.

Neplodnost může být dána právě kvalitou života a civilizačními onemocněními, které jsou dnes už naprosto běžné. Zdravý život je v první řadě prevence proti poruchám erekce, ale do jisté míry může pomoci také při nich.

Jak udržet erekci s bylinky a bylinnými čaji

Mnoho mužů na sílu bylinek a přírodního léčitelství nedá. Nicméně extrakty z těchto bylin, jako je například kotvičník zemní, ženšen pravý a další, se používají nejen v doplňcích stravy na podporu erekce, ale také přímo v lécích. Proč si tedy neudělat přímo bylinný čaj například z kotvičníku? Účinná je také ginkgo biloba, saw palmetto či maca. A samozřejmě zázvor.

Podívejte se na 11 nejúčinnějších bylinek na zlepšení erekce a další tipy, jak udržet erekci.

Návštěva lékaře je někdy bohužel nutná

Poruchy erekce - Návštěva lékaře je někdy bohužel nutnáNěkdy bohužel nepomohou ani sebelepší tipy, jak udržet erekci. Pak už zbývá jen návštěva lékaře. Muži většinou nechávají návštěvu lékaře až jako poslední možnost, což je ale velmi nebezpečné, potom už může být pozdě pomoci vaší erekci. Doporučujeme navštívit lékaře co nejdřív, když začnete mít opakované problémy s erekcí.

Odborník provede diagnostiku a alespoň vyloučí jako jeden z důvodů onemocnění, při kterém by vám zmíněné tipy stejně pomohly jen minimálně. Pokud budou problémy s erekcí spíše psychického rázu či dány stářím, potom vám naše tipy mohou skutečně pomoci.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
8 tipů, pro udržení erekce co nejdéle, když už to tak nestojí, jako v mládí.
Hodnocení
51star1star1star1star1star