Erex 24 recenze - Jak obstály tyto prášky na erekci?
 • Tvrdá erekce nejpozději do 60 minut
 • Zvýšení sexuální výkonnosti
 • Možnost vyzkoušení produktu
 • Plnější a objemnější penis
 • Kvalitní lék na podporu erekce

Jde o patnáctý lék na erekci, který jsme rozebrali a otestovali, abychom vám mohli napsat kvalitní a reálnou recenzi k práškům na erekci Erex 24. Doplněk stravy Erex 24 není nijak neobyčejný, proto od nás také získal neutrální hodnocení. Napsat tuto recenzi nám pomohli 3 naši dávní čtenáři a samozřejmě nemohli chybě naši redaktoři, kteří produkt Erex 24 sami na sobě rovněž otestovali.

Erex 24 není žádná novinka. Na českém trhu se prodává od roku 2011, což zřejmě naznačuje, že jde o kvalitní doplněk stravy na erekci, který se už vzhledem konkurenci stále udržuje v prodeji. Rozhodně tento přípravek na erekci můžeme za nás i doporučit, i když se nabízí v některých ohledech lepší přípravky na zlepšení erekce a sexuální výkonnosti.

Co od produktu EreX 24 očekávat?

Většina prášků na erekci funguje na principu většího prokrvení, což vede k lepší a pevnější erekci. Pokud bychom jej porovnali s takovou Proerectou, Amarexem či jiným podobným přípravkem na erekci, nabízí Erex 24 poměrně slabé zastoupení látek ve složení.

Dle oficiálního prodejce, je Erex 24 nejen na erekci a sexuální výkonnost, ale udává, že je možné dosáhnout v erekci většího penisu. S tím, můžeme souhlasit, protože takového výsledku, bychom měli dosáhnout s většinou podobných produktů. Pokud do penisu nažene více krve, dojde jak k dokonale erekci, tak i větší velikosti. Podívejte se, jaké výhody udává oficiální prodejce i my to z větší části na základě našich testů můžeme potvrdit.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   
 • Pevnější a tvrdší erekce
 • Zvýšená chuť a touha na sex
 • Pomáhá při předčasné ejakulaci
 • Prodlužuje sexuální výkonnost
 • Napomáhá k lepšímu prokrvování penisu
 • Mírné zvětšení penisu (ne, trvale)
 • Přírodní složení

Naše hodnocení produktu:Hodnocení: 3 hvězdy
Cena balení (30 tablet):
od 890 Kč

TIP: Vyzkoušejte i kvalitnější produkty na zlepšení erekce, které zvítězili v našich testech. Vyzkoušejte osvědčené produkty, jako jsou Proerecta, Amarex, Erexan, Proerecta Long, ZEREX nebo VIMAX. Aktuální pořadí a výkonnost produktů na erekci, můžete sledovat v našem online srovnávači.

EreX 24 recenze a hodnocení

Všichni prodejci doplňků stravy a je jedno zda jsou na zlepšení erekce nebo zhubnutí tvrdí jak nemají ohromující účinky, přitom je známo, že 90% produktů nefunguje. Je to i v případě Erex 24? Určitě ne! Erex 24 recenze vám pomůže nahlédnout na účinky, i když si jej nevyzkoušíte osobně. Naši čtenáři a vybraní redaktoři, jej vyzkoušeli za vás.

Hlavním efektem Erex 24 jak již bylo uvedeno, je pro plnější erekce za pomocí nahromadění krve do penisu a topořivých tělísek. Topořivá tělíska jsou hnacím motorem celé erekce, a čím více se dostane krve přes topořivá tělíska, tím bude kvalitnější a pevnější erekce. Stářím se tato tělíska zmenšují, což vede k občasným nebo častým poruchám erekce.

Víte, že v roce 2013 bylo uvedeno v The Journal of Sexual Medicine , že 26% mužů ve věku od 17 až do 40 let má problémy s erekcí. Tyto případy se pohybovaly od středních po těžké.

Ani jeden z testujících čtenářů si nestěžoval na zdravotní komplikace nebo jiné výraznější účinky. I když jsou výkonnější produkty na zlepšení erekce jako je například Proerecta, Amarex, ErexanZEREX nebo VIMAX, přesto se nám líbí přístup prodejce EreX 24, který nabízí pro své zákazníky příjemné benefite. (viz níže)

 • 100% přírodní produkt
 • Garance na vrácení peněz
 • 15-ti denní kůra zdarma
 • Doprava na 1500 Kč zdarma
 • Pohotové dodání
 • Diskrétní zásilka

Většina kvalitních prášků na zlepšení erekce nebo zvětšení penisu, pochází z Ameriky nebo Kanady, i v tomto případě, je Erex 24 právě z Ameriky. Medicínské postupy a rozbory jsou v těchto zemích na velmi vyspělé úrovni, proto dokáží vyvíjet ty nejkvalitnější doplňky stravy.

Erex 24 - Reálné zkušenosti mužů

Erex 24 – Reálné zkušenosti mužů, kteří si prášky na erekci sami vyzkoušeli

+ Výhody produktu Výhody

 • Lepší erekce asi o 60%
 • 100% přírodní doplněk stravy
 • Lepší sexuální výkonnost
 • Prodejce nabízí benefity
 • Garance na vrácení peněz

+ Nevýhody produktu Nevýhody

Web prodejce

EreX 24 složení

 • Yerba Maté – Známý stroj s věčnými listy, které znají všichni. Dnes se bohužel tento strom už moc nevyskytuje. Možná se většině lidem vybaví indiáni, kteří tyto listy žvýkali. Cílem složky spolu s dalšími třemi, je potlačit enzym zvaný fosfodiesteráza. Je to nanejvýš důležité pro mužnou zdatnost.
 • Zinek – skvělým pomocník pro optimální hladinu testosteronu. Je známo, že za problémy s erekcí často stojí právě nedostatek hormonů.
 • Theobromin – Nachází se i zřídka v kakau. Způsobuje uvolnění hladkého svalstva a také rozšiřování cévních stěn.
 • Teofilin – Přirozeně napomáhá k odbourávání tuků, podporuje dýchání a také kardiovaskulární systém.
 • Muira Puama – Jeho účinky byly v roce 1990 úspěšně předloženy ve Francii, kde účinky látky testovali. Zapojilo se 260 mužů s problémy erektilní funkcí, přičemž pozitivní účinky se projevil ve velmi krátké době.

Erex 24 dávkování

Doporučené dávkování je jedna tableta jednou denně, ideálně ráno, před jídlem. Maximálně si však během jednoho dne můžete vzít dvě tablety. Přičemž druhou tabletu si vezměte minimálně dvě hodiny po užití první tablety na erekci.

Dlouhodobě je možno přípravek používat, když však dosáhnete takových výsledků, které jsou uspokojující, můžete dávkování zmírnit. Účinnost Erex 24 není okamžitá, proto je zapotřebí jej užívat dlouhodobě. Optimální je vždy o takovýchto přípravků na erekci užívat minimálně po dobu 1-2 měsíců.

Srovnávali jsme výsledky spolu s vybranými čtenáři, kteří pociťovali mírné výsledky zhruba do hodiny. Přesto však nešlo o nic zázračného. Kvalitní a dlouhodobější výsledky se začaly dle nich objevovat až po 1 měsíci.

EreX 24 cena a možnosti balení

E-REX24

Erex24 - Prášky na zlepšení erekce

 • Prodejce nyní nabízí akci se zakoupením balení s 30 tablety
 • 30 tablet: 30 denní kůra
 • Cena za den s 1 tabletkou: 29 Kč
 • Cena: 890 Kč

Web prodejce


E-REX24 Forte

Erex24 - Prášky na zlepšení erekce

 • Prodejce nyní nabízí akci se zakoupením balení s 60 tablety
 • 60 tablet: 60 denní kůra
 • Cena za den s 1 tabletkou: 22 Kč
 • Cena: 1 335 Kč

Web prodejce


E-REX24 Extra Forte

Erex24 - Prášky na zlepšení erekce

 • Prodejce nyní nabízí akci se zakoupením balení s 90 tablety + 15 tablet zdarma.
 • 90 tablet: 90 denní kůra + 15 denní kůra
 • Cena za den s 1 tabletkou: 17 Kč
 • Cena: 1 780 Kč

Web prodejce

EreX 24 zkušenosti čtenářů

Tomáš J. (44 let)

“ Ano, souhlasím s recenzí, tady je.. Erex 24 mě nijak neohromil, protože už jsem vyzkoušel mnoho produktů na moje poruchy erekce. Nemohu říci, že je produkt k ničemu, pocítil jsem silnější erekci a byla i lepší chuť na sex. S takovými příznaky jsem se ale setkal u většiny produktů. Za mě bych dal tomuto produktu 2-3 hvězdičky. „

Vladislav S. (59 let)

“ S tímto lékem na erekci jsem se setkal na internetu v nějaké diskuzním fóru. Bylo to mé první zboží na mé občasné poruchy erekce, který mě mile překvapil. Pocítil jsem silnější a pevnější erekci. Bohužel mě produkt nezbavil natrvalo problémů s erekcí, vyzkoušel jsem proto i jiné vámi doporučené produkty. Zabral mi až 3 produkt a to Erexan. Dnes už nepociťuji žádné problémy s erekcí a za vaše doporučení vám moc děkuji, proto jsem i ochoten napsat tuto referenci. „

Karel M. (65 let)

“ Nejsem už bohužel nijak sexuálně výkonný, ale poznal jsem partnerku díky které jsem chtěl nějaké osobní problémy vylepšit. Nejvíce mne asi trápila dost častá problémová erekce, proto jsem začal pátrat na internetu, po nějaké rychlé a výkonné účinnosti. Narazil jsem na vaše stránky a kontaktoval s mými problémy. Vaše doporučení se skládalo s 4 produktů: Vimax, Erexan, cviky na penis a Erex 24. Zvolil jsem Erex 24 jehož účinky jsem pocítil zhruba do udávaných 60 minut. Erekce se dostavila ihned při vzrušení s partnerkou, což mě nejvíce potěšilo.

Po dlouhodobější užíváním mne trápilo, že Erex 24 je pouze jednorázový produkt a já hledal spíše něco dlouhodobějšího. Opět jsem vás kontaktoval a dostal jsem doporučení, že si mám zakoupit Vimax a ebook s 30 cviky na zlepšení funkčnosti penisu. Nesmírně vám děkuji, protože asi za 3 měsíce užívání a praktikování cviků jsem se zbavil poruch erekce a mé mužství je pevné jako skála. Mockrát vám děkuji. „

Dokonalaerekce.cz - Zkušenosti s produktem Erex 24

Nejčastější dotazy k Erex 24

Je zásilka diskrétní?

Ano, nemusíte se obávat, že vám bude doručen balík, kde bude snadné rozeznat, k čemu produkt uvnitř slouží. Dnes už skoro všechny balíky jsou diskrétní, protože v 98% jsou v krabici nebo v neprůhledném obalu. U Erex 24 tomu není jinak. Dorazila nám neprůhledná obálka s názvem společnosti World CZ s.r.o..

Jaké je doporučené dávkování?

Tento doplněk stravy na erekci slouží k dlouhodobému užívání. Kdy se zapíjí nejlépe čistou vodou 1 tabletka denně. Pokud očekáváte sexuální akt, doporučujeme tabletku užít, alespoň 60 minut před sexem.

Jaké je kompletní složení Erex 24 na podporu erekce?

Složení / 1 tableta: Mikrokrystalická celulóza (plnidlo); fosforečnan vápenatý (plnidlo); 300 mg – prášek z lístků Yerba Maté-Cesmíny paraguayské (ILEX PARAGUARIENSIS A. St.-HILL; odpovídá 75 mg suchého extraktu); 300 mg – prášek z kůry Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides Benth.; odpovídá 75 mg suchého extraktu); stearan hořečnatý (emulgátor); hydroxypropyl metylcelulóza (potahovací činidlo); hydroxypropylcelulóza (potahovací činidlo);oxid zinečnatý (12,5 mg; Zinek (Zn) 7,44 mg – 74,4 % DDD), oxid křemičitý (protispékavá látka); křemičitan hořečnatý (protispékavá látka); uhličitan vápenatý (barvivo); extrakt Spiruliny (barvivo). Obsah balení: 30 tablet = 34,020g (1 tableta = 1,134 g). Nutriční hodnoty v 1 tabletě: Energetická hodnota: 5 kcal / 21 kJ, sacharidy 0,4128 g, bílkoviny 0,2244 g, tuky 0,2746 g.

EreX 24 diskuze

Přidejte i vy svůj názor do Erex 24 diskuze, pomůžete tak i jiným mužům při výběru toho správného přípravku na erekci. Jsme komunita mužů, kteří chtějí ušetřit muže před vyhazováním peněz za neúčinné produkty. Předem děkujeme za váš názor a čas.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

„Jde o další produkt na zlepšení erekce střední třídy, který můžeme zařadit mezi prášky na erekci, které fungují. Erex 24 nás nijak neohromil, ani nezklamal. Ano, na českém trhu jsou kvalitnější produkty na zlepšení erekce, ale i tak si získal Erex 24 náš obdiv. Jedna strana našich čtenářů píše, že nepocítily výrazné změny a druhá strana zase píše, že pociťují výrazné zlepšení. Jde o produkt, který nemusí mít kvalitní efekt v každém organismu, ale když účinkuje, tak naplno.

Od nás tento lék na erekci získává, krásné hodnocení se třemi hvězdy a získal si 5. místo v našem srovnávači. „

Web prodejce

Co Erex 24 slibuje:

 • 100% přírodní produkt
 • Bezplatné otestování doplňku stravy
 • Spokojenost, nebo vrácení peněz
 • 15-ti denní kůra zdarma
 • Pohotové dodání
 • Diskrétní zásilka

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Nemohu říci, že jde o dokonalý produkt pro zlepšení erekce, protože jsem se setkal i s lepšími.
Hodnocení
31star1star1stargraygray
Product Name
Erex 24
Price
CZK 890
Product Availability
Available in Store Only