Poruchy erekce nejsou dnes žádný problémPoslední průzkumy ukazují, že poruchy s erekcí má až 50 % českých mužů. Příčiny poruchy erekce jsou různé, ale v žádném případě nejde o proces, který je nevratný. Právě naopak, léčba poruchy erekce je poměrně nenáročná a jednoduchá. V mnoha případech nemusíte ani kontaktovat lékaře a pomohou vám doplňky stravy, které jednak podpoří vaši erekci a navíc vám dodají větší chuť k pohlavnímu styku, tedy zvýší libido.

Poruchy s erekcí se dají vyřešit většinou vždy. Často pomůže pouhá změna jídelníčku. Nebojte se proto najít příčiny poruchy erekce.

Poruchy erekce byste nikdy neměli nechat bez povšimnutí, to vede k začarovanému kruhu. Jestliže neřešíte problémy s erekcí, mohou se ještě více prohloubit, a to převážně po psychické stránce. Erekci z velké míry ovlivňuje psychika a sebevědomí mužů během sexu. Jestliže je nízké, potom je i erekce nedokonalá. A upřímně, poruchy erekce vám na sebevědomí určitě nepřidají. Neostýchejte se a poruchy erekce ihned řešte.

Jak se poruchy erekce projevují?

Příznaky poruchy erekce jsou poměrně lehce rozpoznatelné, na druhou stranu však nemusí jít o poruchu erekce ani tehdy, když se objeví. Problémy s erekcí jsou relativní a jako erektilní dysfunkce se označuje až stav, kdy není muž opakovaně schopen udržet erekci a dojít orgasmu. Typickými příznaky je postupné ochabnutí penisu během pohlavního styku, i když jste vystaveni erotickým podnětům.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

V opačném případě nemusí penis dosáhnout vůbec takové erekce, aby byl schopen úplného průniku. Poruchy erekce se dělí do několika stupňů a každý stupeň má jasné příznaky. Můžete si tak ověřit, zda na sobě stejné či velmi podobné příznaky poruchy erekce pozorujete.

Stupeň 1: Muž prakticky není schopný erekce dosáhnout. Penis se mírně zvětší, ale není vůbec pevný.
Stupeň 2: Penis je sice pevný, ale ne natolik, aby byl možný průnik.
Stupeň 3: Penis je sice dostatečně pevný na průnik, ale není úplně tvrdý a těžko dosahujete orgasmu.
Stupeň 4: Penis je tvrdý a vše je v pořádku.
Stupeň 5: Penis je až bolestivě tvrdý. Jedná se o tzv. priapismus.

Jestliže jste poznali příznaky, které spadají od stupně 1 do stupně 3, popřípadě spadají přímo do stupně 5, potom rozhodně řešte svůj problém s erekcí. Prakticky většinou postačí vhodné doplňky stravy, i když lékaře byste měli také navštívit. Mezi doplňky stravy na zlepšení erekce patří například Proerecta, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan, Zerex nebo Vimax. Tyto produkty vás mohou spolehlivě zbavit problémů s erekcí.

Příčiny poruchy erekce

Poruchy erekce nejsou v největší míře způsobeny fyzickou příčinou, jak by si mohlo mnoho mužů myslet. Právě naopak, většinou jsou na vině psychické problémy. Obecně můžeme říct, že u mužů mladších 50 let jsou na vině právě psychické problémy. S přibývajícím věkem se samozřejmě objevují i daleko závažnější fyzické příčiny poruch erekce. Nicméně všechny příčiny můžeme poměrně snadno řešit.

  • Psychické příčiny – Mezi psychické problémy určitě patří strach ze selhání. Ten se objevuje zejména u mladších mužů, kteří ještě nemají tolik zkušeností v oblasti sexuálního styku a bojí se vlastního selhání. Výjimečně se mohou objevit u zkušených mužů, a to v případě, že mají novou partnerku a nevědí, co od ní mohou očekávat, nebo co ona očekává od nich. Tento strach a stres může způsobit poruchy erekce. Samozřejmě nejde jen o strach ze styku. Na poruchy s erekcí má vliv aktuální nálada, pracovní vyčerpání, fyzická únava apod. To vše ovlivňuje erekci.
  • Fyzické příčiny – Fyzické problémy spojené s poruchami erekce jsou většinou příznakem nějakého onemocnění. Pokud jste starší muž a trpíte poruchou erekce, měli byste vyhledat lékaře. Možná se jedná o ukazatel nějaké závažnější nemoci. Stejně tak se může jednat o poruchy s topořivými tělísky. V největší míře za to může kornatění cév, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, obezita a nadměrné kouření či pití alkoholu.

Nedostatek testosteronu

Jedním z hlavních problémů při poruše erekce je testosteron. Jeho nízká hladina nepříznivě ovlivňuje celkovou vitalitu muže, ale také jeho libido a samozřejmě erekci. Hladina testosteronu klesá společně s přibývajícím věkem, proto je vhodné ho průběžně doplňovat. Můžete například změnit jídelníček, ale také využít doplňků stravy, naše redakce doporučuje především Proerecta nebo Amarex.

Najděte ten nejlepší doplněk stravy na podporu erekce

Samozřejmě vám mohou pomoci doplňky stravy, které účinně léčí poruchy erekce. Dokazují to klinické studie i hodnocení samotných uživatelů. Mnoho z nich jsme zrecenzovali také v naší redakci. Jako jeden z nejlepších přípravků řešící příčiny poruchy erekce se ukázal Proerecta, Amarex, nebo Proerecta SHOT. Díky našemu srovnávači si však můžete prohlédnout i jiné přípravky, které vám zase vrátí mužnost a vyřeší vaše problémy s erekcí.

Produkt Hodnocení Trvalé výsledky Cena Recenze
TOP 1 - Proerecta Hodnocení: 5 hvězd - Proerecta od 599 Kč - 12 kapslí
TOP 2 - Amarex Hodnocení: 5 hvězd - Amarex od 899 Kč - 30 kapslí
TOP 3 -Proerecta Shot Hodnocení: 5 hvězd - Amarex Od 149 Kč - 1 drink
TOP 4 - Erexan Hodnocení: 5 hvězd od 690 Kč - 15 tablet
TOP 5 - Vimax

Hodnocení: 4 hvězdy

od 1 090 Kč -30 tablet
TOP 6 - Zerex

Hodnocení: 4 hvězdy - Zerex

od 720 Kč - 12 tablet
TOP 7 - Erex 24

Hodnocení: 3 hvězdy

od 890 Kč - 30 tablet
TOP 8 - Clavin

Hodnocení: 3 hvězdy

od 800 Kč - 28 tablet
TOP 9 - Vigrax

Hodnocení: 3 hvězdy

od 870 Kč - 60 tablet
TOP 10 - Xtrasize

Hodnocení: 3 hvězdy

od 1 350 Kč - 60 tablet
TOP 11 - Kamagra

Hodnocení: 2 hvězdy

od 400 Kč - 4 tablety
TOP 12 - Viagra

Hodnocení: 2 hvězdy

Lékařský předpis

Můžu nějak poruchy erekce léčit sám?

Léčba poruchy erekce je stanovena lékařem. Doporučujeme vám navštívit lékaře. Jestliže už nějakou dobu sledujete, že vaše mužství není jako dřív, rozhodně na nic nečekejte a vydejte se vše zkonzultovat s odborníkem.

Avšak ne každý má čas nebo sebevědomí navštívit lékaře, proto většinou se vše vyřeší pouze pomocí prášků, případně ještě lépe, pomocí přírodních doplňků stravy. Lékař především zjistí, zda jsou vaše obtíže způsobeny psychickými problémy nebo jsou fyzického původu. To samozřejmě usnadní další léčbu.

Obecně můžeme doporučit, abyste se vyhnuli zbytečnému stresu. Snažte se více relaxovat a sportovat. Sport má přirozeně pozitivní vliv na vaši vitalitu a tím také podpoří správnou funkci vašeho penisu.

Napomoci může i spánek. Jestliže jste několik dní vytíženi, pořádně si odpočiňte, možná za nějaký čas problémy s erekcí zmizí.

Rozšíření topořivých tělísek - Zlepšení erekce

Rozšířit topořivá tělíska můžete hned několika, způsoby, které jsou vypsaný níže:

  • E-book: Metody na zlepšení erekce Námi vytvořený speciální e-book, se opírá od naše zkušenosti od roku 2011, kdy jsme začali jako samotní hledači toho správného produktu na podporu erekce. E-book nabízí nespočet metod a postupů na podporu erekce, s nímž můžete dosáhnout trvalých výsledků. Zejména se v knize zabýváme cviky na penis, protože si je nejvíce oblíbili naši čtenáři, na základě jejich efektů.
  • Cviky na penis Pomocí cviků na penis, můžete dodat vašemu mužství trošku mládí. Za pomocí cviků dosáhnete zlepšení oběhu krve, prodloužení topořivých tělísek a zlepšení funkcí penisu. Cviky se zabýváme od roku 2011, které pomohli nejen nám, ale především našim čtenářům. Za tu dobu jsme vytvořili modernější cviky s větší efektností právě na erekci.
  • Volně dostupné léky na erekci bez předpisu Pokud jste se už tímto tématem zabývali, museli jste si všimnout stovky různých produktů, které slibují zlepšení erekce. Vyzkoušeli jsme zhruba 80% léků na erekci bez předpisu dostupné na českém trhu. Podívejte se na náš srovnávač těch nejlepších léků na erekci. Nevyhazujte zbytečně peníze za placebo doplňky.
  • Potraviny, bylinky na erekci Mnoho dostupných potravin v sobě skrývá látky, jejich účinky mají vliv na zlepšení funkcí penisu a zlepšení erekce. Jedna z běžných potravin na zlepšení erekce jsou například borůvky.

Podpora erekce a bez lékaře?

Ano, podpora bez lékaře je možná, ale pouze za podmínek, že se budete držet našich rad, které máme za ty roky ověřené a otestované. Výše můžete vidět buď náš E-book pro zlepšení erekce s trvalými výsledky nebo nejlepší volně prodejné léky na erekci, jejich účinnost testujeme dlouhodobě, proto jsou i k produktům napsané unikátní recenze. Možná si pokládáte otázku, proč se snažíme vyhnout lékařům.

Je to z jednoho prostého důvodu. Problémy s erekcí, impotence a podpora erekce jsou dost choulostivá témata pro většinu mužů, kteří se stydí s tímto problémem svěřit lékaři. I my jsme muži a se stejnými problémy jsme se potýkali, proto jsme začali hledat řešení dostupné na internetu.

Někteří z nás utratili neuvěřitelné peníze a přesto až poslední metoda nebo lék na erekci bez předpisu, byl tou správnou volbou. Někteří redaktoři a čtenáři měli to štěstí, protože jsme mnoho metod a léků na erekci sami otestovali a našli ty správné řešení, takže ušetřili ne málo peněz a starostí.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Poruchy erekce jsou nejobávanější nemocí o mužů, který dokáže ovlivnit psychiku. Zjistěte zda máte poruchy erekce a jak je případně léčit.
Hodnocení
51star1star1star1star1star