Boříme mýty: 7 tipů na zvětšení penisu

Možná i vy patříte k mužům, kteří jsou s velikostí svého penisu nespokojeni. Délka pohlavního údu se může negativně podepsat nejen na vašem sebevědomí, ale může reálně ovlivnit váš sexuální zážitek, a dokonce váš vztah.

Věříme, že si každý muž zaslouží být se sebou spokojený. Rozhodli jsme se proto sesbírat nejrůznější tipy na zvětšení údu a prozradit vám, které doopravdy zabírají. To vše na základě skutečných zkušeností.

S velikostí penisu je úzce spjatá kvalita erekce. Nenechte si ničit život erektilní dysfunkcí a zjistěte, jakými způsoby můžete erekci vylepšit.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Nenechte se nachytat mýty a nepravdami

 • Zvětšit penis není možné: za nejrozšířenější mýtus rovnou můžeme označit tvrzení, že penis už v dospělosti zvětšit nejde. Zamyslete se nad tím, od koho jste tohle slyšeli. Vsadíme se, že to byl někdo, kdo s tím žádnou zkušenost nemá. Některé způsoby, jak zvětšit penis, skutečně zabírají. Zbývá jen zjistit, která metoda je pro vás pravá.
 • Penis zvětšit jde, ale pouze chirurgicky: zapomeňte na plastickou operaci, jde to i bezbolestně. Na výběr máte celou řadu dalších daleko pohodlnějších a bezpečnějších neoperativních možností, jako cviky na penis nebo prášky na penis.
 • Ke zvětšení penisu potřebuji hodně peněz: opak je ve skutečnosti pravdou. Mnoho mužů dokázalo svůj úd zvětšit bez jediné utracené koruny. Efektivním, a přitom levným způsobem jsou třeba cviky na zvětšení penisu.
 • Zvětšování penisu je nebezpečné: abyste dosáhli zvětšení údu, nemusíte polykat žádné tabletky plné zbytečných chemických látek. V dnešní době jsou na trhu k dostání prášky na zvětšení penisu, které jsou zcela na přírodní bázi.

Na co se muži nejčastěji ptají, co se týká zvětšení údu

Mezi nejčastěji kladené dotazy patří, o kolik je vlastně možné penis zvětšit. Výsledky jsou u jednotlivých mužů samozřejmě individuální. Můžeme ale říci, že během půl roku je možné úd zvětšit o 1 až 5 cm. Závisí to na vašich tělesných dispozicích, zvolené metodě i na vaší důslednosti.

TIP: Hlídejte si jídelníček. Délku penisu může negativně ovlivňovat špatná životospráva.

Další otázka pochopitelně pálí mnoho mužů. Když si zvládnete penis zvětšit, bude výsledek trvalý? Naštěstí jsou ve většině případů výsledky udržitelné. Negativní vliv na velikost penisu a erekci ale mohou mít stres, nebo přibraná kila. I tak se ale nemusíte bát.

7 vychytaných tipů na zvětšení penisu

Pokud se rozhodnete začít váš problém řešit, máte na výběr různé možnosti, jak zvětšit penis. Využít můžete širokou škálu metod od operativního řešení, přes užívání speciálních doplňků stravy až po unikátní odborníky vyvinuté cviky na zvětšení penisu. Každému muži samozřejmě vyhovuje něco jiného, proto vám teď každou metodu představíme.

 1. Prášky na zvětšení penisu

Pokud hledáte skutečně fungující a zároveň pohodlné a časově nenáročné řešení, poohlédněte se po tom správném doplňku stravy. Řada našich čtenářů otestovala Vimax – tento přípravek má jedinečný vliv na kvalitu erekce a zvětšení penisu. Uživatelé byli příjemně překvapeni rychlými a dlouhotrvajícími účinky. Slušné výsledky jsme zaznamenali i u přípravku Xtrasize.

 1. Cviky na zvětšení penisu

Pokud nemáte peněz na rozdávání, jsou pro vás speciální cviky na penis tím pravým řešením. Tato tradiční metoda je velmi účinná, musíte ale počítat s tím, že výsledky budou individuální. Výhodou je jejich stoprocentní zdravotní nezávadnost. Vyzkoušet je můžete hned teď podle našeho e-booku.

 1. Extendery

Extendery nebo také prodlužovače či natahovače penisu. Co se za tímto označením skrývá? Jde o speciální zařízení, které umí penis natáhnout do délky i do šířky. Pomoci může i s odstraněním nežádoucího zakřivení penisu.

Zařízení jednoduše upevníte na penis a jeho délku nastavíte tak, jak vám vyhovuje. Pokud chcete, aby se dostavily účinky, budete ale muset prodlužovač nosit několik hodin denně. Takové řešení je zdravotně nezávadné, extender Andropenis dokonce doporučují lékaři.

 1. Gely na zvětšení penisu

Nejrůznější gely a krémy na zvětšení údu vám toho slibují skutečně mnoho. Nepopiratelnou výhodou je velice snadná aplikace přímo na penis. Účinné látky ale většinou fungují lépe, když je dodáváte tělu zevnitř. Dá se proto říci, že gel vám neublíží, ale nemusí nutně pomoci.

 1. Vakuové pumpy pro muže

Vakuové pumpy fungují na principu podtlaku, který nadměrně shromáždí krev v topořivých tělískách. Výsledkem je zvětšení objemu penisu a prodloužení jeho délky. Tato metoda má ale několik nevýhod. Penis je po použití této klasické sexuální pomůcky větší jen pár minut. Užití vakuové pumpy s sebou navíc přináší riziko pro vaše zdraví.

 1. Prodlužovací návleky na penis

Pokud hledáte zpestření pohlavního styku a vašim cílem je chvilkově si prodloužit penis, potom jsou pro vás návleky na penis tím správným řešením. Nejenže návlek přidá penisu na objemu, ale navíc vám zpevní erekci a dokáže příjemně dráždit i vaši partnerku. Jedná se ale spíše o sexuální hračku, která na velikost vašeho penisu dlouhodobě nemá žádný vliv.

 1. Chirurgické zvětšení penisu

Dnešní medicína vám přináší možnost nechat si zvětšit penis operativní cestou. Plastická operace vám zajistí viditelné zvětšení údu, na druhou stranu se ale pojí s celou řadou zdravotních rizik. Při operaci je uvolněn vaz, který drží penis u stydké kosti. Tento riskantní zákrok ale může poškodit topořivá tělíska v penisu. To může v nejhorším případě způsobit impotenci. Navíc se jedná o finančně nákladnou záležitost.

Jak provádět cviky na zvětšení penisu?

Cviky na zvětšení penisu jsou sice velmi málo známo, ale zato velmi oblíbené. Jednak jsou cviky na penis úspěšné, co se týče zvětšení penisu a posílení erekce, avšak jsou především dostupné zdarma. Níže můžete vidět, jak jsme prováděli cviky na penis a jakých výsledků dosáhli naši testující. Přestože jsou cviky na zvětšení penisu účinné, mají velkou nevýhodu.

Nevýhoda spočívá v tom, že výsledky se dostaví nejdříve kolem 25 dne a nejsou nijak závratné. Navíc je musí uživatel aplikovat každý den, po dobu 15-30 minut. Mnoho mužů nemá čas, takovýto proces podstoupit a mnoho z nich to také vzdá. Pokud však chcete dosáhnout výsledků, je zapotřebí aplikovat cviky na penis, alespoň 3 měsíce a to každý den. Po 3 měsících, zaznamenáte velmi kvalitní výsledky v podobě, většího a širšího údu, lepší erekce a delší výdrže.

Cviky na penis: Postup základního cviku

 1. V první řadě, je zapotřebí penis zahřát a to buď teplým ručníkem či teplou koupelí. Předejdete tak zraněním a potrhání kůžičky.
 2. Následně chytnete úd nad varlaty, jako byste chtěli ukázat písmeno „O“ palcem a ukazováčkem.
 3. Poté druhou rukou uchopíte penis, stejně jako v předešlém bodě ve tvaru písmene „O“ nad prvním uchycením.
 4. Následně první rukou tlačíte penis směrem k varlatům (pouze mírně) a druhým sevřením, postupujete směrem k žaludu
 5. Jakmile dojdete k žaludu, pustíte druhé sevření a opět začnete nad prvním sevřením, přičemž postupujete opět k žaludu
 6. Tento proces opakujte alespoň 10-15 po 4 sériích

Zkušenosti a výsledky našich redaktorů a vybraných čtenářů

“ Zvětšit si penis mě napadlo opravdu několikrát. Nemám sice žádného prcka, ale i přesto jsme nebyl nikdy moc s velikosti penisu spokojený. Dostal jsme z magazínu dokonalaerekce.cz nabídka, zda bych nevyzkoušel prášky na zvětšení penisu s názvem VIMAX. Dlouho jsem neváhal a přistoupil na tuto nabídku. Nebudu uvádět mojí délku penisu, ale pouze, jakých výsledků jsem dosáhl. Po 1 měsíci, jsem zaznamenal mnohem lepší erekci a naměřil jsem o 0,3 cm navíc.

3 měsíc, byl velmi zajímavý, protože jsem naměřil skoro 1,3 cm, což si myslím, že je velmi dobré. Po posledním balení, tedy po 4 měsíci, jsem si připadal výkonnost, jako ve 20 letech. Erekce, byla jako skála, měl jsem i přes den více energie, vydržel jsem dovádět 1x tak déle, jako předtím a získal 1,6 cm navíc. Určitě nemohu opomenout i větší obvod penis, což mi potvrdila i má žena. Za mě mohu VIMAX doporučit „ – Petr

“ Dostal jsem za úkol, otestovat cviky na penis. Sice jsem byl s dosavadní velikostí penisu spokojený, ale i přesto jsem to neodmítl, proč ho nemít ještě většího. Pokud by mi někdo znovu nabídl, ať otestuji cviky na zvětšení penisu, už bych do toho nešel. Je to strašně zdlouhavý proces. Raději bych volil snažší a rychlejší metodu, a to prášky na zvětšení penisu.

Vydržel jsem s testování pouhé dva měsíce. Moje konečné výsledky: 0,4 cm do délky a 0,2 do šířky. Určitě jsem také rád za pevnější a delší erekci. Je to zhruba 2 měsíce zpět, kdy jsem cviky na penis testoval a stále nedošlo tak ke zmenšení, ale erekce už není tak silná, když jsem cviky denně aplikoval.“ – Pavel

Zvětšení penisu a nejčastější dotazy čtenářů

Jaký produkt nebo metoda byla u nás na zvětšení penisu nejúspěšnější?

Než jsme se začali vůbec na tohle téma psát tento článek. Vyzkoušeli jsme spolu s některými čtenáři některé z doporučených produktů a metod na zvětšení penisu. Jakmile jsme měli nějaké výsledky a zkušenosti, začali jsme psát tipy pro naše čtenáře.

 • Námi doporučované prášky, které nám fungovaly: Vimax a potom i Xtrasize
 • Námi doporučované metody, které nám fungovaly: Cviky a extendery

Nemám 18-let, ale chci větší penis

Někteří mladí muži, mají jistě také problémy s velikostí svého mužství. Pro mnohé muže, jde velikost, jako jakýsi „symbol mužnosti“. Pokud ještě nemáte 18-let nezoufejte. Penis se rozvijí cca do 20 let a může se zvětšit skokově. Proto doporučujeme raději do přírody vůbec nezasahovat.

Vyplatí se chirurgické zvětšení penisu?

Sice máte jistotu, že dosáhnete pár cm navíc, ale s chirurgickým zvětšením penisu se spojuje mnoho možných, vedlejších účinků a také jde samozřejmě o drahou metodu. Pokud nechcete ovlivnit citlivost a funkčnost vašeho údu, doporučujeme metodu nezkoušet.

Kde načerpat další informace o zvětšení penisu?

Kvalitní zdrojů v českém jazyce o zvětšení údu není opravdu hodně. Přesto jsou tu dva zdroje, které jsou nabíté kvalitními informaci a také testují produkty i metody, jako my.

Zvolte bezpečnou metodu na zvětšení údu s prokázanými výsledky

Teď už víte, že v dnešní době máte na výběr z mnoha možností, jak dosáhnout delšího a objemnějšího údu. Při volbě správné metody byste měli být obezřetní a myslet především na vlastní bezpečnost a zdraví. Nezvratné zákroky si dobře rozmyslete, jejich následky už nejde vrátit. Neefektivní je také využívat pouze krátkodobých řešení. Existují ale bezpečné a účinné alternativy.

Dnešní doba přeje bezpečným a stoprocentně přírodním řešením. Doporučujeme vyzkoušet speciální doplňky stravy nebo léty ověřené cviky na zvětšení penisu.

Oblíbené, účinné a bezpečné zároveň jsou prášky na zvětšení penisu (Mezi TOP patří Vimax). Jako bonus vám navíc pomohou zpevnit a prodloužit erekci a zvýšit chuť na sex. Dobrou zprávou je, že spousta těchto přípravků je založena na přírodní bázi. Pokud hledáte skutečně levnou, ale přitom ověřenou metodu, doporučujeme vám cviky na penis. Zvětšit penis zkrátka nemusí být ani nebezpečné, ani nákladné.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Skvělé tipy na zvětšení penisu s nimiž máme vlastní zkušenosti.
Hodnocení
51star1star1star1star1star