Boříme mýty: 7 tipů na zvětšení penisu

Možná i vy patříte k mužům, kteří jsou s velikostí svého penisu nespokojeni. Délka pohlavního údu se může negativně podepsat nejen na vašem sebevědomí, ale může reálně ovlivnit váš sexuální zážitek, a dokonce váš vztah. Věříme, že si každý muž zaslouží být se sebou spokojený. Rozhodli jsme se proto sesbírat nejrůznější tipy na zvětšení údu a prozradit vám, které doopravdy zabírají. To vše na základě skutečných zkušeností.

S velikostí penisu je úzce spjatá kvalita erekce. Nenechte si ničit život erektilní dysfunkcí a zjistěte, jakými způsoby můžete erekci vylepšit.

Nenechte se nachytat mýty a nepravdami

 • Zvětšit penis není možné: za nejrozšířenější mýtus rovnou můžeme označit tvrzení, že penis už v dospělosti zvětšit nejde. Zamyslete se nad tím, od koho jste tohle slyšeli. Vsadíme se, že to byl někdo, kdo s tím žádnou zkušenost nemá. Některé způsoby, jak zvětšit penis, skutečně zabírají. Zbývá jen zjistit, která metoda je pro vás pravá.
 • Penis zvětšit jde, ale pouze chirurgicky: zapomeňte na plastickou operaci, jde to i bezbolestně. Na výběr máte celou řadu dalších daleko pohodlnějších a bezpečnějších neoperativních možností, jako cviky na penis nebo prášky na penis.
 • Ke zvětšení penisu potřebuji hodně peněz: opak je ve skutečnosti pravdou. Mnoho mužů dokázalo svůj úd zvětšit bez jediné utracené koruny. Efektivním, a přitom levným způsobem jsou třeba cviky na zvětšení penisu.
 • Zvětšování penisu je nebezpečné: abyste dosáhli zvětšení údu, nemusíte polykat žádné tabletky plné zbytečných chemických látek. V dnešní době jsou na trhu k dostání prášky na zvětšení penisu, které jsou zcela na přírodní bázi.

Na co se muži nejčastěji ptají, co se týká zvětšení údu

Mezi nejčastěji kladené dotazy patří, o kolik je vlastně možné penis zvětšit. Výsledky jsou u jednotlivých mužů samozřejmě individuální. Můžeme ale říci, že během půl roku je možné úd zvětšit o 1 až 5 cm. Závisí to na vašich tělesných dispozicích, zvolené metodě i na vaší důslednosti.

TIP: Hlídejte si jídelníček. Délku penisu může negativně ovlivňovat špatná životospráva.

Další otázka pochopitelně pálí mnoho mužů. Když si zvládnete penis zvětšit, bude výsledek trvalý? Naštěstí jsou ve většině případů výsledky udržitelné. Negativní vliv na velikost penisu a erekci ale mohou mít stres, nebo přibraná kila. I tak se ale nemusíte bát.

Sedm vychytaných tipů na zvětšení penisu

Pokud se rozhodnete začít váš problém řešit, máte na výběr různé možnosti, jak zvětšit penis. Využít můžete širokou škálu metod od operativního řešení, přes užívání speciálních doplňků stravy až po unikátní odborníky vyvinuté cviky na zvětšení penisu. Každému muži samozřejmě vyhovuje něco jiného, proto vám teď každou metodu představíme.

 1. Prášky na zvětšení penisu

Pokud hledáte skutečně fungující a zároveň pohodlné a časově nenáročné řešení, poohlédněte se po tom správném doplňku stravy. Řada našich čtenářů otestovala Vimax – tento přípravek má jedinečný vliv na kvalitu erekce a zvětšení penisu. Uživatelé byli příjemně překvapeni rychlými a dlouhotrvajícími účinky. Slušné výsledky jsme zaznamenali i u přípravku Xtrasize.

 1. Cviky na zvětšení penisu

Pokud nemáte peněz na rozdávání, jsou pro vás speciální cviky na penis tím pravým řešením. Tato tradiční metoda je velmi účinná, musíte ale počítat s tím, že výsledky budou individuální. Výhodou je jejich stoprocentní zdravotní nezávadnost. Vyzkoušet je můžete hned teď podle našeho e-booku.

 1. Extendery

Extendery nebo také prodlužovače či natahovače penisu. Co se za tímto označením skrývá? Jde o speciální zařízení, které umí penis natáhnout do délky i do šířky. Pomoci může i s odstraněním nežádoucího zakřivení penisu. Zařízení jednoduše upevníte na penis a jeho délku nastavíte tak, jak vám vyhovuje. Pokud chcete, aby se dostavily účinky, budete ale muset prodlužovač nosit několik hodin denně. Takové řešení je zdravotně nezávadné, extender Andropenis dokonce doporučují lékaři.

 1. Gely na zvětšení penisu

Nejrůznější gely a krémy na zvětšení údu vám toho slibují skutečně mnoho. Nepopiratelnou výhodou je velice snadná aplikace přímo na penis. Účinné látky ale většinou fungují lépe, když je dodáváte tělu zevnitř. Dá se proto říci, že gel vám neublíží, ale nemusí nutně pomoci.

 1. Vakuové pumpy pro muže

Vakuové pumpy fungují na principu podtlaku, který nadměrně shromáždí krev v topořivých tělískách. Výsledkem je zvětšení objemu penisu a prodloužení jeho délky. Tato metoda má ale několik nevýhod. Penis je po použití této klasické sexuální pomůcky větší jen pár minut. Užití vakuové pumpy s sebou navíc přináší riziko pro vaše zdraví.

 1. Prodlužovací návleky na penis

Pokud hledáte zpestření pohlavního styku a vašim cílem je chvilkově si prodloužit penis, potom jsou pro vás návleky na penis tím správným řešením. Nejenže návlek přidá penisu na objemu, ale navíc vám zpevní erekci a dokáže příjemně dráždit i vaši partnerku. Jedná se ale spíše o sexuální hračku, která na velikost vašeho penisu dlouhodobě nemá žádný vliv.

 1. Chirurgické zvětšení penisu

Dnešní medicína vám přináší možnost nechat si zvětšit penis operativní cestou. Plastická operace vám zajistí viditelné zvětšení údu, na druhou stranu se ale pojí s celou řadou zdravotních rizik. Při operaci je uvolněn vaz, který drží penis u stydké kosti. Tento riskantní zákrok ale může poškodit topořivá tělíska v penisu. To může v nejhorším případě způsobit impotenci. Navíc se jedná o finančně nákladnou záležitost.

Zvolte bezpečnou metodu na zvětšení údu s prokázanými výsledky

Teď už víte, že v dnešní době máte na výběr z mnoha možností, jak dosáhnout delšího a objemnějšího údu. Při volbě správné metody byste měli být obezřetní a myslet především na vlastní bezpečnost a zdraví. Nezvratné zákroky si dobře rozmyslete, jejich následky už nejde vrátit. Neefektivní je také využívat pouze krátkodobých řešení. Existují ale bezpečné a účinné alternativy.

Dnešní doba přeje bezpečným a stoprocentně přírodním řešením. Doporučujeme vyzkoušet speciální doplňky stravy nebo léty ověřené cviky na zvětšení penisu.

Oblíbené, účinné a bezpečné zároveň jsou prášky na zvětšení penisu (Mezi TOP patří Vimax). Jako bonus vám navíc pomohou zpevnit a prodloužit erekci a zvýšit chuť na sex. Dobrou zprávou je, že spousta těchto přípravků je založena na přírodní bázi. Pokud hledáte skutečně levnou, ale přitom ověřenou metodu, doporučujeme vám cviky na penis. Zvětšit penis zkrátka nemusí být ani nebezpečné, ani nákladné.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta