7 tipů na oddálení předčasné ejakulace, se kterými si sex konečně užijete

7 tipů na oddálení předčasné ejakulace

Předčasná ejakulace je pojem, který se dotýká stále velkého procenta mužské populace. Objevuje se u mužů totiž podobně často, jako problémy s erekcí. Vlastně jsou to dva takové protipóly, ale ani v jednom případě si sex pořádně neužijete.

Předčasná ejakulace proto není zanedbatelnou komplikací, ale může nevratně zničit váš vztah, protože i na sexuální stránce vztahu záleží – a v případě vaší předčasné ejakulace ze sexu partnerka téměř nic nemá, bohužel.

Předčasný výron semene přizná asi jen každý 3. muž z těch, kteří předčasnou ejakulací trpí. Mnoho mužů tento problém přechází, jako by se nic nedělo. Jenže předčasná ejakulace není přirozená.

Předčasná ejakulace nejčastěji postihuje muže v pubertě, kdy jsou ještě sexuálně nezralí. Ovšem v takovém případě se jedná o přirozenou věc, která spolu s přibývajícími sexuálními zkušenostmi odezní.

Komplikace však často přetrvá až do pozdějších let. Právě proto si v dnešním článku detailně ukážeme, co dělat, pokud je předčasný výron semene také váš problém. Nezoufejte, existuje efektivní pomoc, jak oddálit ejakulaci.

Předčasná ejakulace pod drobnohledem aneb co to je?

Některé zdravotnické studie ukazují, že předčasná ejakulace se objevuje především v případě abnormálně velkého vzrušení – v takovém případě se jedná o přirozenou reakci. Ovšem u některých mužů je abnormálně silné vzrušení prakticky u každého sexuálního podnětu. A právě tady nastává problém. Někdy může předčasná ejakulace sama postupem času odeznít, ale pokud se opakuje dlouhodobě, měli byste ji začít ihned řešit, než bude pozdě.

Pokud i vy trpíte předčasnou ejakulací, doporučujeme vyzkoušet speciální umělé vagíny, se kterými můžete trénovat oddálení ejakulace – a mít tak předčasný výron semene pod kontrolou.

Lékaři definují předčasnou ejakulaci jako výron semene do 60 sekund od začátku sexuálního styku. Ovšem to je skutečně extrém, jindy se může jednat o jiný čas, který je ale příliš krátký na kvalitní sex. Ženy, které byly osloveny v jednom z průzkumů týkajícího se předčasné ejakulace uvedly, že v pořádku nejsou ani 2–3 minuty sexu. Samozřejmě ale vždy záleží na preferencích každého páru.

Průměrná délka sexu je ale 6,2 minuty, a cokoli pod tuto hranici by se dalo klasifikovat jako předčasná ejakulace. Jestliže je délka vašeho pohlavního styku kratší, doporučujeme trénovat oddálení ejakulace.

Příznaky předčasné ejakulace

Příznaky předčasné ejakulace a její příčiny

Podívejme se na předčasnou ejakulaci z fyziologického hlediska. Předčasná ejakulace vlastně není nic víc než předčasný výron semene. Jak už jsme zmínili dříve, předčasnou ejakulaci lze rozeznat podle různých příznaků.

Jedním z nich byl právě čas sexuálního styku, který je velmi krátký. Příznaků ale můžeme při předčasném výronu semene vypozorovat mnohem více. Jestliže se u vás některé z následujících příznaků opakují, vyhledejte odborníka.

  • pohlavní styk je příliš krátký
  • během sexuálního styku cítíte extrémně silné vzrušení
  • silně reagujete na sexuální podněty a jste velmi vzrušeni
  • máte ze sexu obavy, že dosáhnete orgasmu příliš brzy

Podívejte se na stavbu penisu. Poznáte, jak by měl penis správně fungovat, zjistíte tak, jestli je u vás něco v nepořádku.

Příčiny předčasné ejakulace jsou různé. Rozdělit je můžeme do dvou různých kategorií – na příčiny psychické a fyzické. Mezi fyzické příčiny patří například zánět prostaty. Právě ten poznáte typicky tak, že se u vás předčasná ejakulace objeví z ničeho nic. Jiné fyzické příčiny mohou být vrozené, například krátká uzdička na penisu. Psychické příčiny jsou trochu složitější, nejčastěji je na vině ale psychický blok a nezkušenost, stejně jako nervozita. Právě nervozita je ale často naopak spouštěčem problémů s erekcí.

Pokud potřebujete oddálit ejakulaci, vyzkoušejte speciální doplňky stravy Vimax. Jsou volně prodejné a v našich testech se ukázaly jako efektivní pomoc.

Tipy, jak oddálit ejakulaci

Způsobů, jak se zbavit předčasné ejakulace je mnoho. Pokud netrpíte předčasnou ejakulací dlouhodobě a nemáte jiné zdravotní komplikace, můžete se pokusit zbavit se jí svépomocí. Rozhodně vás ale nechceme odrazovat od návštěvy lékaře, která je důležitá – minimálně proto, aby lékař vyloučil i jiné zdravotní komplikace.

Víme ale, jak náročná je pro muže návštěva lékaře právě s tímto tématem. Avšak pokud následující typy nezaberou, nebo budete mít pocit, že se předčasná ejakulace zhoršuje a vy dosáhnete orgasmus stále dřív a dřív, vyhledejte lékařskou pomoc bez odkladu.

Umělé vagíny, především Fleshlight STU

Umělá vagína STU pro oddálení ejakulace a k prodloužení sexuUmělé vagíny Fleshlight určitě není třeba představovat. Jedná se o nejkvalitnější masturbátory pro muže, které můžete na našem trhu koupit. Avšak pozor, speciální umělé vagíny Fleshlight STU byly navrženy tak, aby napomáhali oddálit ejakulaci a prodloužit dobu pohlavního styku.

Muži hodnotí umělou vagínu Fleshlight STU velmi kladně. Pomohla jim v začátcích pomohla získat zkušenosti, protože dokonale napodobuje ženskou vagínu, ale také se díky ní naučili oddálit výron semene.

Erekční kroužky pro oddálení ejakulace

Erekční kroužky vlastně plní dvojí funkci. Jednak stimulují při sexu penis, aby dosáhl lepší erekce a zároveň, aby napomohly k intenzivnějšímu vyvrcholení. Erekční kroužky udržují v topořivých tělískách penisu krev, díky čemuž je pak penis větší a citlivější.

Slouží ale také jako výborná pomůcka v oddálení ejakulace. Vyzkoušejte erekční kroužky, protože si s nimi užijete mnohem intenzivnější sex a odhalíte novou sexuální stimulaci.

Cviky na penis oddálí vyvrcholení a zlepší erekci

Dobrou alternativou, jak oddálit ejakulaci, jsou cviky na penis. Jejich velkou výhodou je, že jsou prakticky zadarmo. Na druhou stranu ale vyžadují dobrou techniku provedení, kterou se budete muset naučit.

A cvičit je musíte pravidelně, abyste dosáhli výsledků. Se cviky na penis můžete dosáhnout dobrých výsledků, ale potřebujete trpělivost. Výhodou cviků na penis však je, že díky jejich cvičení můžete dosáhnout také zvětšení penisu i lepší erekce.

Doplňky stravy nejen na oddálení erekce

Vimax - 1 ks balení (30 tobolek)Přírodní doplňky stravy obsahují mnoho účinných látek, které mají různé kladné účinky. Jedním z nich je také oddálení ejakulace. Konkrétně doporučujeme doplňky stravy, které jsme zkusili a napsali o nich recenze.

Vhodným produktem je například kromě již zmíněného Vimaxu také Xtrasize. Doplňky stravy jsou bez lékařského předpisu, takže je seženete velmi lehce. Navíc mají čistě přírodní složení, díky tomu nezpůsobují žádné nevyžádané vedlejší účinky.

Časté dotazy na oddálení ejakulace

  • Může předčasná ejakulace ohrozit partnerský vztah?

Ano, bohužel. Ženy v dotazníkovém průzkumu uvedly, že sex je nedílnou součástí vztahu. Dříve nebo později může předčasná ejakulace ohrozit váš partnerský vztah. Přestože na první pohled se to nemusí zdát, nakonec na nekvalitním sexu vztah ztroskotá. Nebo si často žena nejde milence.

  • Pochopí partnerka mou předčasnou ejakulaci?

Ano, pochopí, ale za předpokladu, že budete svou předčasnou ejakulaci řešit. Snahou oddálit ejakulaci ukážete, že se snažíte s problémem něco udělat. Avšak velmi často také naleznete velmi rychle i řešení.

  • Je předčasná ejakulace běžná?

Běžná předčasná ejakulace určitě není u mužů nad 20 let. Častěji se objevuje v pubertě, ale obecně lze říci, že běžná není, proto byste ji měli vždy řešit.

  • Je potřeba navštívit lékaře?

Ano, předčasná ejakulace může být způsobena i různými zdravotními komplikacemi a nemocemi – například zánětem prostaty. Jestliže začnete z ničeho nic trpět předčasnou ejakulací, vyhledejte odborníka, aby vás co nejdříve vyšetřil. Mezitím můžete zkusit některé z našich tipů, jak oddálit ejakulaci.

  • Lze s předčasnou ejakulací mít kvalitní sex?

Přestože bychom vás rádi potěšili, odpověď zní „ne, nejde“. Předčasná ejakulace a kvalitní sex nejde dohromady, protože sex trvá velmi krátce. Sice dosáhnete vyvrcholení, ale až příliš rychle, takže si sex vlastně neužijete. Hůře na tom bude vaše partnerka, pro kterou takový sex nebude mít žádnou kladnou stránku, takže s vámi nejspíše ani nebude chtít spát.

Závěr: řešení předčasné ejakulace neoddalujte!

Předčasnou ejakulaci se snažte oddálit, ale rozhodně ne její řešení. Snažte se v co nejkratší době vyhledat lékaře, aby vás důkladně vyšetřil a stanovil správnou léčbu. Podpořit ji můžete některými z našich unikátních tipů na oddálení předčasné ejakulace.

Pokud nebudete problém s předčasnou ejakulací řešit, může časem přerůst v horší zdravotní komplikace. Dobrou zprávou je, že předčasnou ejakulaci lze poměrně dobře léčit a zbavit se jí.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na erekci roku 2018,2019
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Čtěte a dozvíte se, jak na předčasnou ejakulaci.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Starám se o celkových chod našeho portálu a jsem také zakladatel, který postupně vybudovat obsáhlý tým, s nimiž pomáhá mužům s jejich problémy spojené s mužstvím. Práce na takto velkém portále je značná zodpovědnost, protože jde o téma, které nelze brát na lehkou váhu.

Aby portál pro muže hladce běžel a skutečně pomáhal, je zapotřebí se starat o budoucí obsah, shánět lidi k testování produktů a metod, kontrolovat připravené příspěvky k publikaci, kontrolovat skutečnost informací, konzultovat s pomocnými lékaři a mnoho dalšího. Tyto činnost mám právě za úkol já.

Všechny příspěvky, recenze a informace vždy vychází z reálných testů či z ověřených a důvěryhodných zdrojů, jako jsou lékaři. Nemáme žádnou laboratoř ani investora, proto vše děláme na vlastní nebezpeční a vše hradíme z vlastní kapsy. Právě díky tomu, můžeme mužům předložit ověřené informace!

Přidat komentář