Máte problémy se sexem kvůli erekci? Řešením může být injekce na podporu erekce

Erektilní dysfunkce je nemocí, kterou lze léčit různými terapeutickými postupy a léčivy. V jednom z našich článků jsme vás seznámili s 3 nejčastěji předepisovanými léky na erektilní dysfunkci v tabletách.

Pokud ale nezaberou tabletky, existuje ještě další varianta léčby nefungující erekce. Jsou jimi přípravky, které se aplikují přímo do penisu. Injekce na podporu erekce jsou velmi účinné a dokonce nepotřebují žádný sexuální stimul, aby se výsledek dostavil. Prozradíme vám, jak fungují a pro koho jsou vhodné.

Kde sehnat injekci na podporu erekce?

Injekce na podporu erekce jsou až jednou z krajních možností, jak léčit erektilní dysfunkci. Proto je nutné navštívit lékaře, který určí, zda je pacient vhodný na tuto léčbu. Rozhodně tedy roztok na podporu erekce neseženete v lékárně bez lékařského předpisu.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Porucha erekce také může být signálem daleko závažnějších nemocí jako jsou například choroby srdce. Je tedy nutné podstoupit mnoho vyšetření, než lékař skutečně předepíše injekci na podporu erekce. A to z toho důvodu, aby byla opravdu správně určená diagnóza stavu postiženého.

Skutečně se erekce dostaví do pár minut?

Roztok, který obsahuje injekce do penisu na erekci se aplikuje injekční stříkačkou s jehlou přímo do topořivých tělísek penisu a to v místě blízkosti kořene. Při pravidelné aplikaci léku je vhodné střídat nejen strany údu, ale také místo vpichu. To především kvůli ochraně tkáně.

Účinná látka pozitivně působí na rozšiřování cév, které zvýší přísun krve do penisu. Erekce by se měla dostavit do 15 minut. Výhodou injekcí s léčivem je především to, že není zapotřebí žádného dalšího vzrušování, jako například u tabletek.

Věděli jste, že probdělá noc se podepíše nejen na vašem výkonu v práci, ale také v posteli? Ukážeme vám, jak velký vliv má spánek na erekci. Možná budete překvapení.

Jak bezpečně aplikovat injekci na erekci?

Píchání jehly do penisu může znít děsivě. Ale věřte, že to zní daleko hůř, než to doopravdy je. Roztok se natahuje do jehly, která je velmi jemná. V případě léčiva Karon je roztok namíchán už z lékárny v lahvičce s propichovacím uzávěrem.

Ne každý si dokáže představit, že mu má někdo píchnout injekci do penisu. V takových případech se nabízejí šetrnější a příjemnější způsoby zlepšení erekce, jako je například: náš průvodce technik na zlepšení erekce, doplňky stravy (Proerecta, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan, Zerex, Vimax), potraviny a bylinky či cviky na penis.

Vydezinfikujte uzávěr a sterilní stříkačkou s jehlou natáhněte předepsané množství roztoku. Jehlu vpichujte do vydezinfikovaného boku penisu a po aplikaci místo vpichu opět vydezinfikujte. Váš lékař vás seznámí se správným postupem. Nikdy si lék neaplikujte sami bez průvodního školení s lékařem.

Jak uchovávat lék, který se aplikuje do injekce na erekci?

Jak nejspíš správně tušíte, roztok, který se aplikuje do injekce na erekci Karon, se uchovává rozdílně, než klasické prášky. Protože se jedná o tekutinu, je nutné dodržovat určité zásady jeho skladování. Lék uchovávejte v suchu a temnu. Chraňte ho před světlem.

Doporučená teplota skladování je 1 až 5 °C. Lahvičku neumisťujte v těsné blízkosti výparníku chladničky a neskladujte ji v mrazáku. Mráz může znehodnotit výrobek. Pokud lahvička zamrzne, znovu zmrazený roztok už se nedá použít.

Optimální dávka injekce do penisu

Jaké je optimální množství roztoku?

Předepsaná dávka léčiva se samozřejmě liší pacient od pacienta. Zohledňují se v ní tělesné míry, stav erekce a celková diagnóza osoby. Můžeme však říct, že základní dávka přípravku v injekci na erekci Karon je kolem 1,25 až 2,5 mikrogramů.

Lékař většinou nejdříve předepíše nižší dávku léčiva a na základě spolupráce s pacientem zjistí analýzou optimální dávku léku. V případě toho, že lék nezabírá, spojte se s lékařem. Nikdy si předepsaný počet mikrogramů neupravujte sami.

Deprese a syndrom vyhoření: jak moc ovlivňují erekci?

Pouze 3x týdně, více ne

Injekce na erekci Karon je přípravek, který by se neměl užívat častěji, než jednou za 24 hodin. Navíc se lék nesmí užívat denně. Jeho aplikace je možná maximálně 3 krát týdně.

Při využití injekce vždy dodržujte předepsané množství, které určil lékař. Pokud by se erekce nedostavila, nebo naopak, byla delší než 4 hodiny, ihned informujte vašeho lékaře. Ten vám upraví léčebný plán tak, aby pomohl efektivně podpořit a celkově oživit nefungující erekci.

Pro koho nejsou injekce na erekci vhodné?

V případě zaznamenání poruchy s erekcí je prvně potřeba informovat vašeho lékaře o všech potížích a zdravotních problémech. Velmi důležité je seznámit ho se všemi léčivy, které pravidelně užíváte.

Má spánek vliv na erekci? Větší, než jste si mysleli

Bohužel, lidé s kardiovaskulárními chorobami a dalšími nemocemi jako je například anatomická deformace penisu, nejsou vhodnými pacienty pro užívání injekcí na erekci. Tyto roztoky obsahují látky, které mohou společně s léky na srdce způsobit komplikace. Vhodnost užívání přípravku konzultujte velmi pečlivě s doktorem.

Injekce na erekci Karon: co vás nejvíce zajímá?

  1. Můžu svoji injekci do penisu na podporu erekce dát někomu na zkoušku?

Každý člověk má jiné tělesné predispozice a potřeby. Proto rozhodně vaši předepsanou dávku léčiva, která se nachází v injekci na podporu erekce, nikomu nedávejte. Mohl byste tím vážně ohrozit jeho zdraví.

Léčiva ve formě tabletek, nebo roztoků, které se předepisují na podporu erekce obsahují silné látky, které nemusí takzvaně sedět každému. Pokud má váš známý problém s erekci, musí informovat svého lékaře, který mu stanoví diagnózu a předepíše lék na míru jeho potřebám.

  1. Jsou nějaké vedlejší účinky?

Injekce na podporu erekce je lék, který může předepsat pouze lékař. Takže jako každé léčivo má bohužel i vedlejší účinky. Výpis jednotlivých negativních účinků najdete v příbalovém letáku, který je součástí každého balení.

Také lékař vás podrobně seznámí se všemi možnými komplikacemi, které mohou nastat po užití léku. Může se jednat například o bolest penisu, nadměrnou erekci, která trvá více než 4 hodiny, nebo svalové křeče. Pokud některý vedlejší účinek na sobě pocítíte, informujte vašeho lékaře.

Je pro vás častá masturbace skvělým potěšením a neumíte si bez ní představit váš den? Seznámíme vás, kdy je zdraví prospěšná a jak poznat závislost na ní.

  1. Působí injekce na erekci jako antikoncepce?

Lék na podporu erekce, který se vpichuje do penisu, nepůsobí jako forma antikoncepce. Proto ho mohou užívat muži, kteří by rádi se svojí partnerkou založili rodinu. Přípravek by neměl mít na otěhotnění žádný vliv.

Pokud zatím nechcete s vaší polovičkou počít dítě, je vhodné myslet na vhodnou antikoncepci, jako je například kondom, nebo jiné formy ženské, nebo mužské antikoncepce.

  1. Chrání injekce na podporu erekce před pohlavními chorobami?

Užívání injekce na erekci Karon chrání vás, ani vaši partnerku před pohlavními chorobami jako je AIDS, nebo kapavka. Jen provozováním bezpečného sexu například s kondomem, jde těmto sexuálně přenosným nemocem předejít.

Pokud si budete aplikovat injekci, nezapomeňte při sexu použít kondom. Místo vpichu může totiž lehce krvácet a mohlo by dojít k nechtěnému potenciálnímu přenosu nemoci. Určitě nezapomeňte místo vpichu řádně vydezinfikovat.

  1. Může mi injekci na erekci dávkovat můj partner?

Vaše partnerka, nebo partner se určitě může podílet na aplikaci injekce do vašeho přirození. Informujte vašeho lékaře o tom, že máte zájem zaškolit do podávání roztoku i vašeho partnera, nebo partnerku.

Lékař by vás měl oba bez problému přijmout a dostatečně proškolit. Oba budete seznámeni s tím, jak injekci podávat tak, aby byly dodržené všechny zásady správného a hygienického vpichování léčiva do penisu.

Na erekci má vliv mnoho faktorů

Problémová, nebo dokonce nefunkční erekce je problémem, který může ovlivnit muže jak psychicky, tak fyzicky. Často ho způsobuje nevyvážený jídelníček plný nezdravých jídel a alkoholu. Na vině bývá také stres, nulová fyzická aktivita a pravidelné kouření cigaret.

Pokud ani omezení těchto faktorů nepomůže k léčbě nefungující erekce, je nutné vyhledat odbornou lékařskou pomoc. Injekce do penisu na erekci jsou oblíbenou a hlavně velmi účinnou formou, jak znovu oživit milostný život. S jejich pomocí se budete opět cítit jako pravý muž.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta