Impotence u mužů – Co to je a jaká je léčba impotence?

Impotence u mužů – Co to je a jaká je léčba impotence

Impotence neboli erektilní dysfunkce se vyznačuje častými obtíže při dosažení a udržení erekce. Impotence u mužů je nejčastější nemoc, spojená s postelovými hrátkami. Především tyto problémy s erekcí mají nemalí vliv na psychiku u mužů.

Nejčastěji erektilní dysfunkce postihují muže po čtyřicítce, avšak to není pravidlem. Tyto obtíže se mohou vyskytovat u mladších mužů. Nejčastější obavy přicházejí, když si partneři myslí, že impotence u mužů má vliv na neplodnost, což tak není pravda. Erektilní dysfunkce sice je spojena s mužství, ale vliv na neplodnost rozhodně nemá.

Léčba impotence může probíhat i vlastní činností, jen je zapotřebí vědět jak a dávat si pozor na nekvalitní léky na impotenci. Protože potíže s erekcí jsou spojeny s mnoha ovlivnitelnými faktory, je zapotřebí si položit nemálo otázek, na které si odpovíte. Často se stává, že zodpovězením otázek přijdete na faktory, které mohou ovlivňovat vaší erekci.

 • Od jaké doby pociťujete problémy s erekcí?
 • Nezačal jsem něco nového jíst?
 • Nezačal jsem užívat nějaké léky?
 • Nejsem často unavený?
 • Nestačí mi jen trošku více relaxovat?
 • Nezačal jsem více nebo dlouhodobě užívat alkohol?
 • Neužívám nějaké drogy?
 • Nejsem ve stresu?
 • Nemám jiné zdravotní problémy?
 • Jsem dostatečně v posteli sebevědomý?

TIP na článek: Přečtěte si článek, kde vyvracíme 12 nejčastějších mýtů o erektilní dysfunkci a možná zjistíte, že netrpíte žádnými obtížemi.

Nejoblíbenější léky na impotenci dle čtenářů:

Jaké jsou nejčastější příčiny impotence

Asi největší riziko je věk u mužů. Čím je člověk starší, tím je opotřebovanější a dochází mnohdy ke zdravotním problémům, jako je impotence u mužů. Dle statistik je zjištěno, že erektilní dysfunkce se zejména vyskytuje u mužů po čtyřicítce.

Bohužel čas nejde zastavit, ale můžete žít zdravější život a případným poruchám erekce se vyhnete. Bylo nespočetněkrát zjištěné nejčastější příčiny impotence, které můžete vidět níže.

 • Špatná životospráva– Tento bod jistě každý zná, ale jen hrstka se tímto řídí. Ano, špatná strava má velice výrazný vliv na zdraví a na erekci. Nestačí to vědět, ale dělat. Pokud se přejídáte, jíte často mastná a tučná jídla, potom nejsem jenom z venku zdevastování a obtloustlí, ale především trpí vaše zdraví, které máte jen jedno. Raději začněte hned, než bude pozdě. Máte sami na výběr, buď se časem zabijete jídlem sami, nebo raději budete o sebe pečovat. Nikdo jiný to nezmění, než-li vy.
 • Pití alkoholu– Další zabiják zdraví. Časté pití alkoholu výrazně oslabuje organismus a je náchylnější na různá onemocnění a to nemluvíme o tom, jak se devastuje organismus. Alkohol má vliv na špatnou erekci, muži mají často v napitém stavu postavit své stany.
 • Kouření – U kouření si myslíme, že není co rozepisovat a vysvětlovat. Kouření výrazně snižuje testosteron, který má vliv na plnou a dlouhou erekci. Mnozí naši čtenáři přešli na elektronickou cigaretu (I já co píši tento článek), která je dnes už promakaná. Určitě si nekupujte klasické malé, které moc lidí neuspokojily, ale určitě doporučuji elektronické cigarety pro Vaping. Více se můžete dozvědět ve facebookové skupině.
 • Únava – Unavené tělo má nespočet negativních dopadů na tělo. Pokud jsou poruchy erekce občasné, může za to možná únava. Odpočiňte si.
 • Deprese a stres – Další faktor psychického rázu, který má nevalný vliv na erekci a nejen na ni. Deprese se může ještě prohloubit nedostatečnou erekcí.

Impotence může být důsledkem všelijakých psychických problémů. Jednotlivé neúspěchy vyúsťují v další a další selhání, muž začíná být obklopen nejistotou ze selhávající sexuální aktivity a z nedostatečného uspokojení své partnerky.

Erektilní dysfunkce může být ale také známka zdravotních problémů. Většinou jsou tito muži nemocní, ani o tom nemusí vědět. Může jít o cukrovku nebo o vysoký krevní či jiné zdravotní problémy spojené s cévy.

Ještě možná menší rada na závěr to příčinách, pokud berete nějaké léky a provázejí vás erektilní dysfunkce, zeptejte se svého lékaře, zda vaše léky nemohou zapříčiňovat vaše obtíže spojené s erekcí.

Jak předcházet impotenci u mužů

Předcházení impotence – erektilní dysfunkce

Již to bylo zmíněné výše a největší prevencí, aby vás časem nepostihovali obtíže s erekcí, je zdravý životní styl. Zjistěte jak jíst správně a co, neokuřte, pijte alkohol opravdu výjimečně ne každý den a začněte se více hýbat. Nejenže se zlepší celý organismus a předejte mnoha nemocím, ale také se budete cítit lépe, budete mít větší sílu a energii.

TIP: Pokud vás již tíží problémy s erekcí, doporučujeme přírodní a účinný produkt Erexan. Jde o ověřený produkt, který si vychvalují i naši čtenáři.

Jak se projevuje impotence u mužů?

Pokud se do topořivých tělísek, které jsou uvnitř penisu, nedostane se dostatečné množství krve, muž není schopen dosáhnout plně a kvalitní erekce. Jak se tedy projevuje impotence? Impotence u mužů se vyznačuje tím, že se plné a kvalitní erekce nedostává při každém pohlavním styku. Pokud jsou problémy s erekcí pouze zřídka, potom nemusí mít muž impotenci.

V takovémto případě může právě za problémy s erekcí alkohol, nové jídlo, únava či deprese. Pokud se, ale penis nepostaví po každé, když potřebujete, potom někde bude asi vážnější problémy, které je zapotřebí léčit.

Léčba impotence u mužů

Pokud na sobě pozorujete známky impotence, neváhejte a pokuste se navštívit vašeho praktického lékaře, kde vám odeberou krev na přezkoumání. Bohužel většina z nás nebyla nijak zázračně léčena a potíže ve většina případech pokračovali. Nebo je zde zase skupina muž, kteří nechtějí navštívit lékaře.

Je mnoho možností léčby impotence, ale zdravotnictví potřebuje mít nemocné lidi, ze kterých kapou peníze za léčbu a léky na impotenci. Lékařství je prostě byznys. A mnoho lékařů není ani moc kvalitních, na vše by raději předepisovali antibiotika i na rýmu nebo v případe erektilní dysfunkce nasadí viagru. Taky je to člověk, některé ta práce baví některé zase ne. Časem si někteří mohou připadat jako ve fabrice u výrobního pásu.

Protože všechny informace a příběhy vycházejí z našich příběhů, rozhodli jsme vyhledat možnosti samostatně a nasadit tzv. Samoléčbu. Jelikož se snažíme návštěvníkům co nejlépe a nezávisle poradit, sepsali jsme níže alternativní léčby, u kterých jsme přesvědčeni o pozitivních výsledcích. Naše metody spočívají v dlouhodobých výsledcích.

Výživový doplněk Erexan Výborný doplněk stravy, u něhož máme ověřené výsledky. Na základě své účinnosti, kvalitě a ceně, je Erexan vítězem našeho testování léků na erekci.

Výživový doplněk Proerecta Novinka roku 2018 s níž jsme zaznamenali velmi dobré výsledky. Produkt se může rovnat dlouhodobému vítězi – Erexanu.

Výživový doplněk Vimax Druhý vítěz našeho testování je Vimax, který byl dlouho jedničkou na trhu, než byl dostupný Erexan. Vimax oproti Erexanu má o něco nižší účinnost na erekci, ale působí i na zvětšení penisu.

Cviky na penis Cviky si nejvíce oblíbily naši čtenáři, jelikož jsou zdarma a jsou účinné. Můžete také vyzkoušet známé Jelqing cviky nebo kegelovy cviky.

Bylinky na erekci Vyzkoušejte staletími ověřené bylinky na erekci. S vaším mužstvím vám mohou pomoci přírodní látky.

Náš E-book Vytvořily jsme speciální a jedinečný E-book, kde naleznete desítky metod a rad, pomocí nich dosáhnete zlepšení erekce.

Zdravý životní styl – Myslím si, že tento bod je každému jasný a není co dodávat. Neokuřte, nepijte často alkohol a jezte zdravě.

TIP na závěr: Jednou s možností pro není erekce dostačující, je možný úbytek testosteronu.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Erexan: Vítěz mezi léky na erekci za rok 2016 a 2017
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Kvalitní článek o impotenci, který osvětluje i jeho léčbu.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Autor:

K redaktorství jsem se dostal čistě náhodou, protože dlouho nebyl spokojený se svým mužstvím. Než jsem se dostal do redakce, vyzkoušel jsem poměrně mnoho preparátů na zlepšení erekci i na zvětšení penisu.

I když jsem časem zjistil, že jsem vyhodil nemalé peníze z okna, na mnohé jsem také přišel. Narazil jsem při svých testech na mnoho produktů a technik, díky nichž lze dosáhnout skutečných výsledků.

Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu a jelikož jsem se dostal k jinému oboru (podnikání), zůstal mi zájem o zdraví až dodnes jako koníček. Považuji se za testujícího se člověka na vlastní nebezpečí se zájmem pomoci mužům s jejich problémy, kterými jsem trpěl sám. Najdete mě také na Instagramu nebo na Facebooku.

Přidat komentář