7+ tipů, jak zaručeně zvýšit libido sobě i partnerce

Pojem „libido“ se často skloňuje ve všech pádech všude tam, kde se mluví o sexu či partnerském soužití. Většina populace má mlhavou představu o tom, co vlastně libido je.

Všichni víme, co způsobuje nebo k čemu je dobré, ale jen těžko ho dokážeme definovat. Dnes se podíváme na libido detailněji, pojem si rozebereme a budeme se zabývat také snížení libida, zejména pak příčinami a tím, jak libido následně zvýšit.

Libido – sexuální touha i pohlavní pud

Pokud se na libido podíváme detailně, potom zjistíme, že jako pojem označuje převážně jakousi sexuální touhu, sexuální apetit či pohlavní pud. Zjednodušeně bychom mohli libido vnímat jako sexuální energii. Zvláště u mužů může být libido podstatnou součástí jejich povahy, ale není to pravidlem, stejně tak může být libidem daleko více ovládána žena.

Víte, že libido v latině označuje přání nebo touhu? Přeneseně je to právě touha po pohlavním styku – chuť na sex.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Libido můžete různě stimulovat

Libido je poměrně lehce ovlivnitelné, to je určitě dobrá zpráva pro všechny, kteří nemají momentálně sexuální touhu, a přitom by chtěli. Existuje mnoho způsobů na zvýšení libida, například jídlo, psychoterapie, doplňky stravy či sexuální podněty od vašeho protějšku.

Na libido má velký vliv i psychický stav člověka, stejně jako onemocnění. U žen je libido negativně ovlivněno těhotenstvím a porodem.

Sexuální touha je předmětem hormonů

Hormony jsou rozhodující u mužů i žen. Právě ty mohou za naši sexuální touhu. Zvýšení nebo snížení libida je chemický proces v našem těle, který má vždy nějaký spouštěč. U můžu se jedná převážně o testosteron, tedy mužský pohlavní hormon, zatímco u žen jde převážně o hladinu gestagenů. Zvýšením či snížením této hladiny hormonů můžeme pracovat s libidem u obou pohlaví.

Příčiny snížení libida u můžu a žen

Příčiny snížení libida u můžu je stejné jako u žen. Rozhodují o tom vnější i vnitřní faktory. Samozřejmostí, kdy dochází k výraznému snížení libida, je stárnutí – během stárnutí je ztráta libida přirozená. Dalším faktorem může být onemocnění. Výrazné snížení libida tak může být dokonce ukazatel, že je člověk nemocný, avšak nemoc se ještě zcela neprojevila.

Díky doplňkům stravy můžete hladinu libida přirozeně regulovat. Slyšeli jste například o tabletách Proerecta, Amarex, ErexanVimax nebo Primulus? Kladně stimulují libido a podporují mužskou erekci.

Velkou roli při snížení libida hraje také únava. Je to zcela přirozené, únava je stav fyzického nebo psychického vyčerpání a v takovém stavu člověk rozhodně nemá chuť na sex. Dalším nepřítelem je stres, ten snižuje libido a v konečném důsledku může nepříznivě ovlivňovat také erekci, která potom není dostatečná pro pohlavní styk.

Zvýšení libida u mužů

Zvýšit libido u mužů nemusí být složité. Stačí vyzkoušet pár triků a některý z nich bezpochyby skvěle zabere. Velkou roli ve zvýšení libida a chuti na sex hrají doplňky stravy. Tyto převážně přírodní produkty jsou vyrobeny tak, aby maximálně podporovaly mužskou touhu. Mohou také zkvalitnit vaši erekci i zvětšit penis.

Oblíbeným řešením problémů s libidem jsou tablety Primulus, které z vás udělají opět muže. Zlepší libido a zvýší také celkovou vitalitu.

Díky tomu, že tyto doplňky stravy jsou většinou vyrobeny z přírodních bylin, nezpůsobují žádné zdravotní komplikace ani vedlejší účinky, navíc nejsou na předpis, což značně ulehčuje jejich dostupnost. Většina našich čtenářů je s těmito doplňky opravdu spokojena a doporučují je dále. Naše redakce pravidelně vyhodnocuje nejlepší doplňky stravy na zvýšení libida, které na trhu můžete najít.

Určitě také pomůže sport a relaxace, ať už aktivní nebo pasivní. Ovlivnit libido totiž můžeme i vlastním životním stylem. Pokud příliš pijete alkohol, omezte ho. Jestliže kouříte, potom nejlépe přestaňte – ani jedna z těchto látek libido z dlouhodobého hlediska nepodporuje. Na druhou stranu, přiměřená dávka alkoholu ho naopak dokáže rapidně zvednout – ale jen krátkodobě.

Číslo jedna mezi pilulkami na podporu libida a erekce? Tableta, po které zažijete dosud nepoznaný sex plný orgasmů – Proerecta. Samotnými uživateli vyhodnocen jako jednička na trhu.

Jak zvýšit libido u žen?

Libido hraje velkou roli také u žen. Jestliže se ptáte, jak ho zvýšit, můžete využít obecně tipy, které jsme si již ukázali u mužů. Důležité je vyvarovat se stresu a nervozitě, protože pokud jste psychicky v neklidu, jen těžko se dostatečně uvolníte a poddáte svému libidu. Důležité je udržovat se stále v kondici, sportovat a žít zdravý životní styl.

  • vysaďte prášky, tlumí libido a chuť k sexu
  • snažte se co nejvíce uvolnit, klidně využijte erotickou masáž
  • pokud jste po porodu, mohou vám pomoci kegelovy cviky
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star