Proerecta FERTIL recenze: účinná podpora mužské plodnosti
 • Přírodní podpora plodnosti
 • Zvyšuje hladinu testosteronu
 • Dostupné bez lékařské předpisu
 • Garance na vrácení peněz
 • Žádné vedlejší účinky

Proerecta FERTIL na podporu plodnosti – Recenze

Problémy s neplodností postihují různé věkové skupiny mužů. Neplodnost samozřejmě klesá spolu se zvyšujícím se věkem. Nicméně v mladším věku je neplodnost u mužů velkým problémem a podle studií se ukazuje, že na vině může být i současný zdravotní styl, který je plný stresu, sedavého zaměstnání a rychlého jídla. Naštěstí existují možnosti, jak neplodnosti předejít nebo se ji pokusit zlepšit. Jedním z takových přípravků je nová Proerecta FERTIL.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Proerecta FERTIL - jedno balení

Cena: 699 Kč Kč (30 tobolek)
Cena za tabletku: 23 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta FERTIL - 3 výhodné balení

Cena: 1 398 Kč Kč (90 tobolek)
Cena za tabletku: 15 Kč
Ušetříte: 233 Kč

Proerecta FERTIL - 4 výhodné balení

Cena: 1 999 Kč (120 tobolek)
Cena za tabletku: 16 Kč
Ušetříte: 200 Kč (doprava ZDARMA)

Proerecta FERTIL: co to je?

Proerecta FERTIL je přípravek, přesněji řečeno doplněk stravy, na podporu mužské plodnosti. Můžete ho užívat jako prevenci, například když plánujete v budoucnu dítě, případně když zjistíte, že máte problémy s plodností. Proerecta není žádnou novinkou, jedná se o výrobce, který stojí za velmi oblíbenými přípravky Proerecta klasik, Proerecta Long nebo Proerecta Shot – všechny přípravky slouží na podporu erekce a jsou výborně hodnoceny a muži je doporučují, stejně jako naše redakce.

Jak Proerecta FERTIL pomáhá na podporu plodnosti

Protože se jedná o doplněk stravy, je Proerecta FERTIL vyvinuta na přírodní bázi. Velmi zjednodušeně bychom mohli říct, že se jedná o bylinky na plodnost, pouze jsou už zpracovány do tabletek, které se snadněji dávkují. Užívání je díky tomu daleko jednodušší. Proerecta FERTIL napomáhá k normální tvorbě spermií a mužského testosteronu, to je hlavní účinek s vlivem na mužskou plodnost.

Prospěšné tobolky Proerecta FERTIL zásobují varlata důležitými minerály, vitamíny a extrakty z bylin. Přípravek byl vyvinut odborníky, proto obsahuje komplexní výživu vhodnou pro varlata, a především pak pro tvorbu zdravých, rychlých a dobře pohyblivých spermií. Kombinace kvality spermatogeneze a podpory hladiny testosteronu je unikátní v tom, že vám zároveň zvýší libido.

 • Podporuje mužskou plodnost díky přímému vlivu na kvalitu spermií (spermatogeneze)
 • Zvyšuje hladinu testosteronu a tím také mužské libido.
 • Bezpečné přírodní složení bez zbytečných chemických aditiv.
 • Žádné vedlejší účinky.
 • Určeno pro budoucí mladé otce a zároveň pro starší zkušené otce, kteří plánují dalšího potomka.
 • Snadná dostupnost bez lékařského předpisu – například na internetu nebo v lékárnách.

Přečtete si, co dalšího byste měli vědět o mužské plodnosti. Navíc pro vás máme hned 5 tipů, na její podporu.

Pro koho je Proerecta FERTIL vhodná

Doplněk stravy Proerecta FERTIL je vhodný pro všechny dospělé muže, kteří s partnerkou plánují dítě. Může jít o muže, kteří zatím dítě nemají a chystají se zplodit prvního potomka. Proerecta FERTIL je v takovém případě vhodná jako preventivní doplněk stravy, bylinky na plodnost, aby spermie byly co nejkvalitnější a vývoj miminka tak byl zcela bezproblémový.

Bylinky na plodnost v podobě Proerecty FERTIL jsou vhodné také pro muže s nekvalitními spermiemi. Pokud máte spermií málo nebo jsou pomalé, můžete to napravit. Dále je FERTIL vhodný pro všechny zkušené otce, kteří plánují potomka v pokročilém věku a nejsou si jistí kvalitou svých spermií. Jedná se tak o téměř univerzální přípravek na podporu plodnosti pro muže.

TIP: Pokud máte obavy z vlivu očkování na plodnost, můžete také Proerectu FERTIL vyzkoušet. Přestože negativní vliv očkování na plodnost nebyl nikdy prokázán, mnoho mužů i žen v to věří.

Proerecta FERTIL a jeho přírodní složení

Zcela přírodní složení

Složení doplňku stravy Proerecta FERTIL, který má zvýšit plodnost u mužů, je vyroben ze zcela přírodních surovin. Právě díky tomu může být doplněk stravy na podporu plodnosti volně prodáván. Snadno ho koupíte například na internetu nebo v lékárnách. Další výhodou přírodního složení je celková šetrnost k našemu organismu. Obávat se nemusíte ani různých kontraindikací.

 • Extrakt z Vitánie snodárné (Ašvaganda) přispívá k normální funkci reprodukčního systému.
 • Zinek podporuje plodnost a schopnost reprodukce, udržuje normální hladinu testosteronu u mužů.
 • Selen dopomáhá k normální funkci spermatogeneze – tedy má vliv na kvalitu mužských spermií.
 • Vitamín B6 obecně slouží k regulaci hormonální aktivity.

Výzkumníci vedení Dr. Guy Morrisem z Centra pro reprodukční a genetické zdraví v Londýně dospěli k závěru, že úspěšnost početí dítěte, výrazně klesá u mužů starších 51 let .

Dávkování

Účinek doplňku stravy na podporu mužské erekce Proerecta FERTIL se dostavuje zhruba za 1 až 3 měsíce. Zpravidla je to od 2 měsíců, pokud přípravek berete pravidelně. Nicméně, tak jako u jiných doplňků stravy, i tady může být účinek značně individuální. Jakmile Proerectu FERTIL vysadíte, účinek začne postupně klesat spolu s tím, jak dochází ke spotřebování prospěšných látek v těle.

Doporučujeme Proerectu FERTIL na podporu plodnosti u mužů užívat podle doporučeného dávkování výrobce. Ideálně denně 2 tablety po jídle, které zapijete čistou vodou.

Proerecta FERTIL – Cena a balení

Proerecta FERTIL - jedno balení

Cena: 699 Kč Kč (30 tobolek)
Cena za tabletku: 23 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta FERTIL - 3 výhodné balení

Cena: 1 398 Kč Kč (90 tobolek)
Cena za tabletku: 15 Kč
Ušetříte: 233 Kč

Proerecta FERTIL - 4 výhodné balení

Cena: 1 999 Kč (120 tobolek)
Cena za tabletku: 16 Kč
Ušetříte: 200 Kč (doprava ZDARMA)

Vedlejší účinky

Aby byla naše Proerecta FERTIL recenze zcela objektivní, snažili jsme se dohledat také vedlejší účinky. Ovšem není se čeho bát. Právě díky zcela přírodnímu složení nehrozí vedlejší účinky, pokud například nemáte alergii na některou z látek ve složení – v takovém případě už ale jde o alergickou reakci, která se ovšem objevuje zcela výjimečně. Nemusíte tak mít žádný strach. Doplněk stravy Proerecta FERTIL je zcela bezpečný.

Jaké jsou nejčastější příčiny mužské neplodnosti a jak vypadá následná léčba? Pronikněte do detailu.

Zkušenosti s Proerectou FERTIL

Samozřejmě jsme přípravek sami vyzkoušeli v naší redakci a zároveň oslovili některé naše čtenáře s tím, zda by měli zájem si produkt vyzkoušet. Podívejte se, jaké byly zkušenosti s doplňkem stravy na podporu mužské erekce. Vše jsme autenticky zakomponovali do naší Proerecta FERTIL recenze.

„Proerectu FERTIL jsem zkusil, protože jsme měli s manželkou u prvního dítěte problém. Nasadil jsem ji asi 2 měsíce před tím, než jsme se o miminko snažili. Tentokrát to bylo bez problému.“ – Marek, 35 let, Karviná

„Manžel měl problém s plodností. Jeho spermie prý nebyly rychlé. Koupila jsem mu tento přípravek. Moc jsem v něj nevěřila, ale světe div se, za 3 měsíce jsem byla těhotná.“ – Karolína, 31 let, Olomouc

„Měl jsem dřív zkušenosti s Proerectou Long na podporu erekce – ne, že bych měl problém, ale spíš ze zvědavosti. Výsledek stál za to, doslova. No, a tak jsem zkusil Proerectu FERTIL, když jsme s partnerkou chtěli dítě. Preventivně. Nevím, do jaké míry mi Proerecta pomohla, no ale bylo to hned.“ – Pavel, 40 let, Kroměříž

Co vás nejvíce zajímá?

Po vyplnění osobních údajů v objednávkovém formuláři, musíte v části „Způsob platby“ zaškrtnout tlačítko „Vložit slevový kupón“. Poté vám vyjeden menší okno s tlačítkem. Do menšího okna vložte „sleva11“ a následně klikněte na tlačítko „Uplatnit slevu.“

Pokud vše proběhlo správně, měla by se zobrazit informativní zpráva, že sleva byla odečtena z ceny. Slevový kupón můžete využít při každém nákupu.

Jak uplatnit slevový kupón na Proerecta?

Doporučené dávkování je podle výrobce 1 až 3 měsíce. Podle našich zkušeností se účinek dostaví většinou mezi 2. a 3. měsícem.

Alkohol není vyloučen, ovšem nedoporučujeme ho. Sám o sobě má alkohol negativní vliv na erekci a plodnosti samozřejmě také nepřidá. Pokud chcete být opravdu plodný muž a mít zdravé dítě, alkohol vynechte.

Kouření není obecně prospěšné a samozřejmě má vliv na kvalitu spermií, kterou výrazně snižuje. Už jedna cigareta denně škodí.

Doplněk stravy na podporu mužské plodnosti Proerecta FERTIL snadno koupíte volně na internetu nebo přímo v lékárně, a to bez lékařského předpisu.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce