Pozor na krizi středního věku

Cítíte se unaveně? To, co vás dřív bavilo, vás teď nudí? Připadáte si bezcenně? Myslíte si, že vám život utekl mezi prsty? Říkáte si, že už vás nic dobrého na tomto světě nečeká? Celkově se cítíte pod psa a nic vám už nedělá radost?

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, je možné, že se o vás pokouší takzvaná „krize středního věku“. Ale nemusíte mít strach. Takovou krizí prochází mnoho mužů, ale i žen.  My vám poradíme jak s takovou krizí zatočit a to bez pomocí psychologa.

Povzbuďte se jedinečným multivitamínem pro muže, Primulus

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Týká se krize středního věku i vás?

Krize středního věku vás může potkat už po čtyřicátém roku života. Je to období neustálého balancování nad svým dosavadním životem. Přemýšlíte, co jste vše zažili. Uvědomujete si, že ne všechny sny a cíle jste si dokázali splnit.

Už máte nějaký kus životní cesty za sebou, ale přitom máte do důchodu ještě daleko. Máte více času, protože vaše děti jsou samostatné, ale nevíte, jak tento čas vyplnit.

Začíná vám dělat problém vyjít schody a pár metrů chůze s nákupem může být pro vás nadlidský výkon? Možná za to mohou bolesti kloubů. Unikátní doplněk stravy Kloubus vám pomůže.

Krize středního věku: příznaky?

Krize středního věku, nebo jen špatná nálada? Jak poznáte, že se jedná o skutečnou krizi? Prvním vodítkem může být čas. Pokud je vaše nálada na bodu mrazu pouhých pár dní, nejspíš máte jen špatný týden. Jestliže už několik týdnů trpíte depresemi, pravděpodobně procházíte skutečnou krizí středního věku. Jaké jsou další příznaky krize středního věku nejen u mužů?

 • Ztráta chuti k životu.
 • Náladovost a nespokojenost
 • Ztráta vlastní identity. Nevím, kdo jsem a co od života chci.
 • Pokles, nebo dokonce zhoršení fyzické výkonnosti.
 • Viditelné stopy času – vrásky, šedé vlasy

Muži versus ženy

Jednoduše by se dalo říci, že ženy prožívají krizi středního věku především emočně. Často se před světem uzavírají do sebe a v zrcadle studují každou svoji vrásku. Uvědomují si, že mládí již pominulo a potřebují citovou oporu.

Naproti tomu muži prožívají krizi spíše racionálně. Svůj vzhled tolik neřeší. Zaměřují se na nesplněné životní cíle. Trápí je kariéra, která se nevyvinula tak, jak předpokládali. Nebo fakt, že na účtu nemají tolik vyděláno, jak si ve dvaceti vysnili.

Věděli jste, že krize středního věku může u mužů může souviset také s nedostatkem testosteronu? Nedostatek testosteronu musíte řešit ihned.

Proč vás může potkat manželská krize středního věku?

Každý vztah dřív, nebo později začne fungovat podle jednoho vzorce. To může některým párům, nebo manželům vyhovovat, protože prožívají partnerský vztah v jistotě, bez výrazných změn. Ale vaše životní cesta není jednosměrná.

To, co se vám dřív líbilo, se vám už nelíbí. Práce, která vás naplňovala, vás už nebaví. Uvědomíte si, že chcete změnu. Vaše touha po nových zážitcích však může vyvolat nejeden konflikt s partnerem. Dokonce může být semínkem vzniku manželské krize.

Váš sexuální život vázne? Zkuste sílu přírody, která se ukrývá v doplňku stravy Proerecta. Budete překvapeni z rychlého účinku a následné kvality vašeho výkonu.

Krize středního věku může zkomplikovat manželství

Krize středního věku a milenka nebo milenec

Partner může brát vaši změnu jako ohrožení dosavadní jistoty ve vztahu. Hádky se stupňují a vy začnete hledat útěchu v jiné náruči. Nový objev může být jednoduchým řešením, jak krizi ustát.

Než však tento krok uděláte, uvědomte si, že takové rozhodnutí se těžko bere zpět a může mít trvalé životní následky. Rozpad dlouhého manželství, nebo dokonce rozvod, jsou častými výsledky nezvládnutí krize středního věku.

Máte problém v posteli? Vyzkoušejte jedinečný kořen Maca, který podporuje kvalitu mužské erekce. Získáte tak znovu sexuální libido jako v mládí.

10 tipů jak zahnat krizi: poradíme vám, co opravdu funguje

Pokud procházíte krizí středního věku, zažíváte velkou životní zkoušku. Není to nic lehkého. Zůstávat v tomto stavu není psychicky, ani fyzicky zdravé. Nemusíte se však z této situace hned zhroutit. My vám poradíme, jak se úspěšně vypořádat s krizí středního věku i bez návštěvy psychologa.

 1. Zařaďte do vašeho dne pravidelný pohyb. Stačí alespoň 30 minutová procházka denně.
 2. Oprašte vaše koníčky. Žádné vás nenapadají? Co třeba vyplnit volný čas četbou, nebo kutilstvím?
 3. Chtěli jste se naučit španělsky, nebo se dát do stavění modelů? Teď je ten správný čas na splnění vašich snů.
 4. Věnujte váš čas rodině. Projevujte zájem o vašeho partnera a děti.
 5. Okořeňte váš partnerský sexuální život něčím novým.
 6. Dopřávejte si často dostatečný a kvalitní spánek.
 7. Jezte zdravě a vyváženě. Nakupujte jen nutričně vyvážené potraviny.
 8. Zkuste doplňky stravy a vitamíny, které mohou pomoci lepšímu fungování vašeho organismu.

Účinný detox těla díky jedné skleničce doplňku stravy denně? To dokáže superpotravina Blendea. Nastartuje váš organismus a vyřeší vaše problémy s únavou.

 1. Vyhýbejte se stresu a omezte veškeré stresové faktory, které narušují váš klid.
 2. Zkuste začít pravidelně meditovat. Může vám to pomoci snížit vaši roztěkanost a apatii.

Časté dotazy

 1. Kdy můžu čekat krizi středního věku?

Krize středního věku u mužů přichází přibližně kolem čtyřicítky až šedesátky. Přesný věk určit nelze. U každého může krize přijít individuálně.

 1. Je nutné navštívit psychologa?

Běžně to nutné není. Pokud však cítíte delší dobu psychický tlak a neumíte se s ním vypořádat, návštěva psychologa může být správným krokem k vyléčení.

 1. Narazil jsem na různé doplňky stravy. Pomohou mi při krizi středního věku?

Všeobecně jsou doplňky stravy vhodným suplementem k vašemu jídelníčku. Jelikož nejsme schopni přijmout doporučené dávky různých vitamínů, jsou doplňky stravy výhodnou investicí do vašeho zdraví.

Krize středního věku u mužů nebude mít šanci. Multivitamin Primulus byl speciálně vytvořen pro náročné muže. Obsahuje všechny důležité látky, které podpoří vaši výkonnost.

 1. Je krize středního věku nevyhnutelná?

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Odborníci nedokáží určit, koho přesně krize postihuje. Doporučujeme psychickou i fyzickou pohodu. Tím zmírníte možnost, že by krize mohla u vás nastat.

 1. Souvisí pokles chuti na sex s krizí středního věku?

Krize středního věku ovlivní váš život jako takový. Bezpochybně tedy může mít dopad na váš sexuální apetit i vaši erekci. Zkuste multivitaminy a doplňky stravy pro muže. Ty vám mohou pomoci nastavit vaši vnitřní rovnováhu a podpořit chuť na sex.

Našli jsme pro vás kvalitní produkt na dokonalou erekci. Vyzkoušejte Proerectu, který vás v posteli mile překvapí, a o to víc vaši partnerku.

Na co nezapomenout?

Uvědomte si, že část života máte za sebou. Přijměte svůj život takový, jaký je. Neobviňujte se a nebuďte na sebe zbytečně přísní. Není vhodné dělat rychlé a zbrklé změny. Netlačte na pilu a nechte život chvíli jen tak plynout.

Ujasněte si, co ještě od života chcete, a jak toho můžete dosáhnout. Promluvte si o svých myšlenkách a plánech se svým partnerem nebo rodinou. Radujte se i z malých věcí a začněte si užívat život plnými doušky.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta