Xtrasize – recenze, diskuze, reference

Xtrasize - recenze, diskuze, reference
 • Tvrdší a pevnější erekce
 • Zvýšení sexuální výkonnosti
 • Zaznamenaná trvalá účinnost při užívání minimálně 3 měsíce
 • Plnější a objemnější penis
 • Působí i na zvětšení penisu
Kde koupit Xtrasize

Je produkt na zcela přírodní bázi, žádné umělé složky a chemické látky! Xtrasize je přípravek, který pomáhá mužům zvětšit jejich penis, zlepšit erekci a mnoho dalšího. A jaké zvětšení můžete čekat? Žádné dva či tři milimetry, ale zvětšení se počítá v centimetrech! Penis se dle prodejce zvětší o 3,5 cm až 7,5 centimetrů!

Ve skutečnosti je to bohužel nemožné. Avšak tento doplněk stravy, velmi efektivně účinkuje. Užívání dlouhodobě přípravku Xtrasize je zcela bezpečné, protože produkt obsahuje 100% přírodní složení a sami jsme jej v redakci dlouhodobě testovali.

Dlouhodobější užívání pomůže zejména penis zvětšit! Na stránkách se také uvádí, že vysadíte-li tobolky, penis by se nijak rapidně zmenšit neměl. Penis neporoste jen do délky, ale také se zvětší v objemu. Dle našich zkušeností, prodejce v tomto bodě uvádí správné informace.

Vedlejší účinky Xtrasize?

Mnoho mužů se děsí vedlejších účinků, proto jsou opatrní a rozhodují se o tom, zda lék vyzkouší. Přípravek XtraSize nemá žádné známé vedlejší účinky, proto jej mohou muži bez větších obav používat. Jestliže však užíváte pravidelně nějaké léky, popřípadě trpíte nějakou nemocí a chcete přípravek užívat, je vždy lepší se o užívání tohoto přípravku poradit s lékařem.

Dle našich testů jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky, ani nám je nepotvrdili naši aktivní čtenáři až na jednoho, ale u něj jsme zjistili, že si zvyšoval dávkování. U žádného produktu není možné vyloučit, zda ve vašem organismu nebude dělat neplechu. Pokud tedy zaznamenáte nějaké problémy, jako je průjem, bolesti hlavy, atd.., doporučujeme buď produkt vysadit nebo snížit dávkování.

Xtrasize, výsledky testů

Funguje skutečně produkt Xtrasize?

Přípravek XtraSize je klienty velmi pozitivně snášen. Mnoho jich přípravek doporučuje, protože se skutečně dočkali reálného zvětšení penisu. Obecně muži popisují, že se penis zvětšil o 1 až 2 cm. Uvádí se dokonce, že poté, co přípravek muž vysadí, ke zmenšení penisu nedojde. Když jo, tak jen o jeden či dva centimetry.

Co se týče zlepšení erekce, řadí se tento doplněk stravy mezi TOP 10 v našem online srovnávači. Pokud hledáte produkt zejména pro lepší a tvrdší erekci, doporučujeme Erexan nebo Zerex u nichž jsme zaznamenali výrazné zlepšení erekce. U produktu Xtrasize jsme spíše zaznamenali výrazné zvětšení penisu (Průměrně o 0,8 cm za necelé 3 měsíce), zvýšenou chuť na sex a výdrž.

Díky přípravku se muži začali cítit lépe po psychické i fyzické stránce, více si věří. Někteří dokonce uvádí, že se jim lepšila a zintenzivnila chuť na sex. Velká nevýhoda spočívá v poštovném, které vyjde okolo 250 Kč, což není opravdu málo. Zjišťovali jsme proč je poštovné tak vysoké a dozvěděli jsme se, že prodejce odesílá produkty ze zahraničí, konkrétně z Anglie nebo Slovenska.

Naše hodnocení: Hodnocení: 3 hvězdy

+ Výhody produktu Výhody

 • Napomáhá ke zlepšení erekce
 • Žádné vedlejší účinky
 • Bezproblémová snášenlivost
 • Zvyšuje libido
 • Zvyšuje sexuální výkonnost
 • 100% přírodní

+ Nevýhody produktu Nevýhody

 • Vyšší cena
 • Nereálné cíle uvedené prodejcem (7,5 cm)
 • Milné informace prodejce

Web prodejce

XtraSize versus Erexan

Přípravky XtraSize a Erexan jsou na přírodní bázi. Erexan je přípravek, který dle našich testů je mnohem výkonnější, pokud jde o zlepšení erekce. Tobolky Erexan jsou také levnější, než přípravek XtraSize. Erexan má navíc také certifikát kvality, léčí poruchy erekce, které se mohou objevovat a zvyšuje chuť a touhu po sexu.

XtraSize složení produktu

 • Obsahuje bylinný prášek z Horny Goat (v Číně Yin Yang Huo),
 • Maca – Jedna z hlavních látek, které by měli obsahovat léky na erekci, protože řeší problémy impotence, erekce, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
 • Saw palmety – Složka, která je z něj vytížená se nazývá muirapuamin. Jeho účinky byly v roce 1990 úspěšně prezentovány ve Francii na kongresu Etnofarmakologie, látka byla otestována 260 muži s problémy erektivní dysfunkcí. Je prokázáno, že výsledky přicházejí v rychle.
 • Polipodium vulgaris,
 • aminokyseliny Zajišťuje rozšiřování cév v penisu, tedy zlepšuje průtok krve a tím i samotnou schopnost lepší erekce.

XTRASIZE – Startovací BALENÍ

Xtrasize - recenze, diskuze

Balení Xtrasize start, nabízí 30 tablet na jeden měsíc.

Cena produktu je 1350 Kč

Web prodejce

XTRASIZE – EKONOMICKÉ BALENÍ

Xtrasize - recenze, diskuze

Obsahuje 2 balení, kůra na dva měsíce

Cena produktu je 2500 Kč

Web prodejce

XTRASIZE – DOPORUČENÉ BALENÍ

Xtrasize - recenze, diskuze

Obsahuje 3 balení téměř na čtyři měsíce

Cena produktu je 3350 Kč

Web prodejce

Dávkování Xtrasize

Doporučené dávkování přípravku je jedna tobolka denně, obvykle ráno. Dobré je pilulku zapít dostatečným množstvím vody. Jestliže chcete své kvality při sexu zvýšit, pak si můžete vzít další tobolku před sexuálním výkonem a to obvykle půl hodiny před výkonem.

Web prodejce

Xtrasize diskuze

Snažíme se pomáhat našim čtenářům při výběru toho správného léku na erekci, proto pod každou recenzí, nabízíme se zapojit do diskuze, abyste i vy případně pomohli při rozhodování jiného čtenáře.

Neváhejte a zapojte se do Xtrasize diskuze, která pomáhá mužům při výběru toho správného léku na erekci.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“Produkt Xtrasize je docela výkonný lék na erekci, který má i vliv na zvětšení penisu a sekundárně na zlepšení erekce. Hlavní rysy produktu Xtrasize je rozšíření cév a topořivých tělísek, aby docházelo k lepšímu plnění penisu krví. Nejvíce náš štve u tohoto produktu, prodejce. Prodejce uvádí na svých stránkách docela zkreslené informace, jako je například zvětšení o 7,5 cm, což je absolutně nereálné. 

Kdyby prodejce uváděl pravdivější informace na stránkách, asi by Xtrasize získal od nás vyšší hodnocení než 3 hvězdy. I když bojujeme svými recenzemi proti podobným prodejcům, ale produkt Xtrasize je opravdu kvalitní lék na erekci a na zvětšení penisu”

Web prodejce

Co Xtrasize slibuje:

 • Tvrdou erekci a pevnou erekci
 • Penis je prokrvenější a objemnější
 • Zpozorována delší sexuální výkonnost
 • Má výrazný vliv i na zvětšení penisu
 • Obsahuje kvalitní látky na podporu erekce

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Erexan: Vítěz mezi léky na erekci za rok 2016 a 2017
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Solidní produkt na zvětšení penisu a zlepšení erekce
Hodnocení
41star1star1star1stargray

Autor:

K redaktorství jsem se dostal čistě náhodou, protože dlouho nebyl spokojený se svým mužstvím. Než jsem se dostal do redakce, vyzkoušel jsem poměrně mnoho preparátů na zlepšení erekci i na zvětšení penisu.

I když jsem časem zjistil, že jsem vyhodil nemalé peníze z okna, na mnohé jsem také přišel. Narazil jsem při svých testech na mnoho produktů a technik, díky nichž lze dosáhnout skutečných výsledků.

Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu a jelikož jsem se dostal k jinému oboru (podnikání), zůstal mi zájem o zdraví až dodnes jako koníček. Považuji se za testujícího se člověka na vlastní nebezpečí se zájmem pomoci mužům s jejich problémy, kterými jsem trpěl sám. Najdete mě také na Instagramu nebo na Facebooku.

Jeden komentář

 1. abebas 14.6.2019 v 9.45 - Odpovědět

  Xtrazice lepší neslyšet. Slibuje jeden centrimetr v erekci. Radši investuje do jiného výrobku.

Přidat komentář