Xtrasize - recenze, diskuze, reference
 • Tvrdší a pevnější erekce
 • Zvýšení sexuální výkonnosti
 • Zaznamenaná trvalá účinnost při užívání minimálně 3 měsíce
 • Plnější a objemnější penis
 • Působí i na zvětšení penisu

Je produkt na zcela přírodní bázi, žádné umělé složky a chemické látky! Xtrasize je přípravek, který pomáhá mužům zvětšit jejich penis, zlepšit erekci a mnoho dalšího. A jaké zvětšení můžete čekat? Žádné dva či tři milimetry, ale zvětšení se počítá v centimetrech! Penis se dle prodejce zvětší o 3,5 cm až 7,5 centimetrů!

Ve skutečnosti je to bohužel nemožné. Avšak tento doplněk stravy, velmi efektivně účinkuje. Užívání dlouhodobě přípravku Xtrasize je zcela bezpečné, protože produkt obsahuje 100% přírodní složení a sami jsme jej v redakci dlouhodobě testovali.

Dlouhodobější užívání pomůže zejména penis zvětšit! Na stránkách se také uvádí, že vysadíte-li tobolky, penis by se nijak rapidně zmenšit neměl. Penis neporoste jen do délky, ale také se zvětší v objemu. Dle našich zkušeností, prodejce v tomto bodě uvádí správné informace.

Vedlejší účinky tablet na zvětšení penisu Xtrasize?

Mnoho mužů se děsí vedlejších účinků, proto jsou opatrní a rozhodují se o tom, zda lék vyzkouší. Přípravek na zvětšení penisu XtraSize nemá žádné známé vedlejší účinky, proto jej mohou muži bez větších obav používat. Jestliže však užíváte pravidelně nějaké léky, popřípadě trpíte nějakou nemocí a chcete přípravek užívat, je vždy lepší se o užívání tohoto přípravku poradit s lékařem.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Dle našich testů jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky, ani nám je nepotvrdili naši aktivní čtenáři až na jednoho, ale u něj jsme zjistili, že si zvyšoval dávkování. U žádného produktu není možné vyloučit, zda ve vašem organismu nebude dělat neplechu. Pokud tedy zaznamenáte nějaké problémy, jako je průjem, bolesti hlavy, atd.., doporučujeme buď produkt vysadit nebo snížit dávkování.

Xtrasize, výsledky testů

Funguje skutečně produkt Xtrasize?

Přípravek na zvětšení penisu XtraSize je klienty velmi pozitivně snášen. Mnoho jich tyto prášky na erekce doporučuje, protože se skutečně dočkali údajně reálného zvětšení penisu. Obecně muži popisují, že se penis zvětšil o 1 až 2 cm. Uvádí se dokonce, že poté, co přípravek muž vysadí, ke zmenšení penisu nedojde. Když jo, pak jde prý o minimální hodnoty.

Co se týče zlepšení erekce, řadí se tento doplněk stravy mezi TOP 10 v našem online srovnávači. Pokud hledáte produkt zejména pro lepší a tvrdší erekci, doporučujeme Proerecta, Amarex, Proerecta Long, Proerecta Shot, Erexan nebo Zerex u nichž jsme zaznamenali výraznější zlepšení erekce. U prášku na zvětšení penisu Xtrasize jsme spíše zaznamenali zvětšení penisu (Průměrně o 0,8 cm za necelé 3 měsíce), zvýšenou chuť na sex a výdrž.

Díky přípravku se muži začali cítit lépe po psychické i fyzické stránce a následně jsou sebevědomější. Někteří dokonce uvádí, že se jim lepšila a zintenzivnila chuť na sex. Velká nevýhoda spočívá v poštovném, které vyjde okolo 250 Kč, což není opravdu málo. Zjišťovali jsme proč je poštovné tak vysoké a dozvěděli jsme se, že prodejce odesílá produkty ze zahraničí, konkrétně z Anglie nebo Slovenska.

Naše hodnocení: Hodnocení: 3 hvězdy

+ Výhody produktu Výhody

 • Napomáhá ke zlepšení erekce
 • Žádné vedlejší účinky
 • Bezproblémová snášenlivost
 • Zvyšuje libido
 • Zvyšuje sexuální výkonnost
 • působí na zvětšení penisu
 • 100% přírodní

+ Nevýhody produktu Nevýhody

 • Vyšší cena
 • Nereálné cíle uvedené prodejcem (7,5 cm)
 • Mylné informace prodejce

XtraSize složení přípravku na zvětšení penisu

Doplňky stravy na zvětšení penisu a zlepšení erekce, podléhají přísným pravidlům a kontrolám Státní zemědělské a potravinářské inspekce neboli SZPI: I tento doplněk stravy jde ke koupit bez lékařského předpisu, protože nabízí pouze ověřené a přírodní složení.

 • Tribulus Terrestris (kotvičník zemní) – jede o  rostlinu, která se považuje za silné afrodiziakum. V lékařství je známá tím, že u mužů zvyšuje potenci a posiluje erekci. Rovněž mnoho studií prokázalo, jak napomáhá ke zvyšování hladiny testosteronu.
 • Maca – Jedna z hlavních látek, které by měli obsahovat léky na erekci, protože řeší problémy impotence, erekce, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
 • Saw palmety – Složka, která je z něj vytížená se nazývá muirapuamin. Jeho účinky byly v roce 1990 úspěšně prezentovány ve Francii na kongresu Etnofarmakologie, látka byla otestována 260 muži s problémy erektivní dysfunkcí. Je prokázáno, že výsledky přicházejí v rychle.
 • Serenoa plazivá – Její hlavní účinností je působení na zvýšení libida a sexuální energie.
 • Ženšen pravý – poměrně známá látka, která se hodně využívá v medicíně na Dálném východě. Zvyšuje energii a vitalitu, pomáhá bojovat s únavou a pomáhá se soustředěním. Funguje rovněž jako afrodiziakum, které zlepšuje sexuální výkonnost.
 • Kořen lékořice – má pozitivní účinky na endokrinní systém, zlepšuje imunitu a sexuální výkonnost
 • aminokyseliny L-Arginin Zajišťuje rozšiřování cév v penisu, tedy zlepšuje průtok krve a tím i samotnou schopnost lepší erekce.

Jaká je cena prášků na zvětšení penisu Xtrasize?

Cena Xtrasize v porovnání s účinky a výdrž jednoho balení, není až tak závratná. Byla by mnohem nižší, kdyby bylo poštovné levnější a odesílal se například přes zásilkovou. Bohužel tomu tak není a i když  denní dávky vyjde na cca 27 Kč, volili bychom zřejmě dostupnější alternativu.

Pokud se rozhodněte pro Xtrasize, který svou účinností působí na pevnější erekci a současně na zvětšení penisu, je výhodnější rovnou zakoupit více kusu balení, kdy je cena mnohem výhodnější.

Xtrasize 1 balení - Startovací balíček

Xtrasize 1 balení

Počet tablet: 1 (60 kapslí)
Cena za 1 tabletku: 27 Kč
Cena: 1 650 Kč

Xtrasize 2 balení - Ekonomický balíček

Xtrasize 2 balení

Počet tablet: 2 (120 kapslí)
Cena za 1 tabletku: 23 Kč
Cena: 2 800 Kč

Xtrasize 3 balení - Nejvýhodnější balíček

Xtrasize 3 balení

Počet tablet: 3 (180 kapslí)
Cena za 1 tabletku: 20 Kč
Cena: 3 650 Kč

Jaké je dávkování Xtrasize?

Doporučené dávkování přípravku je jedna tobolka denně, obvykle ráno. Dobré je pilulku zapít dostatečným množstvím vody. Jestliže chcete své kvality při sexu zvýšit, pak si můžete vzít další tobolku před sexuálním výkonem a to obvykle půl hodiny před výkonem.

Xtrasize zapojte se do diskuze a prohlédněte si zkušenosti

Snažíme se pomáhat našim čtenářům při výběru toho správného léku na erekci, proto pod každou recenzí, nabízíme se zapojit do diskuze, abyste i vy případně pomohli při rozhodování jiného čtenáře.

Neváhejte a zapojte se do Xtrasize diskuze dole pod článkem, která pomáhá mužům při výběru toho správného přípravku na erekci nebo jako v tomto případě na zvětšení penisu.

XtraSize versus Proerecta

Přípravky XtraSize a Proerecta jsou na přírodní bázi. Proerecta je přípravek, který dle našich testů je mnohem výkonnější, pokud jde o zlepšení erekce. Tobolky Proerecta jsou také levnější, než přípravek XtraSize. Proerecta má navíc také certifikát kvality, léčí poruchy erekce, které se mohou objevovat a zvyšuje chuť a touhu po sexu.

TIP: Určitě nemůžeme opomenout silné konkurenty, jimiž jsou Amarex a Erexan, které jsou rovněž velmi výkonné, jako Proerecta

Nejčastější dotazy a odpovědi k Xtrasize

Jaká je doporučená délka užívání tohoto přípravku na zvětšení penisu a zlepšení erekce?

Dle čtenářů, se vyplacení dle ceny a výkonu kupovat minimálně 2 balení a to i vzhledem k ceně za poštovné. Většina se shoduje, že optimální by bylo užívat přípravek na zvětšení penisu a zpevnění erekce, po dobu 4 měsíců. Dle našich testů, postačí pro první solidní výsledky 1 balení, které vyjde na 2 měsíce.

Mohu očekávat trvalé výsledky?

Dle uživatelů, při pravidelném užívání, po dobu, alespoň 2 měsíců, je možné dosáhnout trvalých výsledků. Dle nás, je to napůl pravda. Zmírnění výsledků pocítíte, jakmile přestanete doplněk stravy užívat. Avšak nejde o nijak velké změny, stále vám dlouhodobě poměrně silná účinnost zůstane.

Lze dosáhnout lepších výsledků, pokud navýším dávkování?

Dle zkušeností uživatelů a dotazů prodejce, není potvrzena vyšší účinnost při vyšší dávkování. V tomto případě nic neurychlíte a poměrně se vám tablety na zvětšení penisu a zlepšení erekce pěkně prodraží..

Co od Xtrasize očekávat?

Xtrasize se užívá dlouhodobě, aby byly výsledky, co nejkvalitnější a dlouhodobě. Jeho hlavním účinkem je zvětšení penisu, zpevnění erekce a zvýšení sexuální výkonnosti.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

„Produkt Xtrasize je docela výkonný lék na erekci, který má i vliv na zvětšení penisu a sekundárně na zlepšení erekce. Hlavní rysy produktu Xtrasize je rozšíření cév a topořivých tělísek, aby docházelo k lepšímu plnění penisu krví. Nejvíce náš štve u tohoto produktu, prodejce. Prodejce uvádí na svých stránkách docela zkreslené informace, jako je například zvětšení o 7,5 cm, což je absolutně nereálné. 

Kdyby prodejce uváděl pravdivější informace na stránkách, asi by Xtrasize získal od nás vyšší hodnocení než 3 hvězdy. I když bojujeme svými recenzemi proti podobným prodejcům, ale produkt Xtrasize je opravdu kvalitní lék na erekci a na zvětšení penisu“

Co Xtrasize slibuje:

 • Tvrdou erekci a pevnou erekci
 • Penis je prokrvenější a objemnější
 • Zpozorována delší sexuální výkonnost
 • Má výrazný vliv i na zvětšení penisu
 • Obsahuje kvalitní látky na podporu erekce

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Solidní produkt na zvětšení penisu a zlepšení erekce
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
Xtrasize
Price
CZK 1350
Product Availability
Available in Store Only