Vodní vakuová pumpa Bathmate: Recenze a zkušenosti
 • Zpevňuje a prodlužuje erekci
 • Skvělá erotická hračka pro muže
 • No vodní bází a bezpečnější
 • Působí na dočasné zvětšení penisu
 • Kvalitní zpracování a moderní vzhled

Problémy s erekcí postihují muže od nepaměti. Přestože se často v souvislosti s erektilní dysfunkcí mluví o další civilizační nemoci, není tomu úplně tak. Občasné poruchy erekce jsou u mužů staršího věku normální.

Naštěstí dnes ale existuje mnoho alternativ, jak se poruch erekce zbavit – ať už natrvalo, nebo jen krátkodobě. Dnes vám přinášíme Bathmate recenzi, detailně jsme se podívali na vakuové pumpy pro muže Bathmate.

Hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Bathmate vakuová pumpa sice dokáže divy, ale před každým sexuálním výkonem si budete muset své mužství napumpovat. Pokud chcete rychlejší a diskrétnější metodu, volte raději doplňky stravy na zlepšení erekce jako je Proerecta, Amarex, Erexan či Zerex. Nebo si při výběru můžete pomoci našim online srovnávačem

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Vakuová pumpa Bathmate vás ohromí

Určitě znáte vakuovou pumpu, jednoduchou erotickou pomůcku, díky které dosáhnete lepší a silnější erekce. Větší stimulace penisu a celkově lepší citlivost, vám přinese další rozkoš během vašich erotických hrátek. Vakuové pumpy existují pro ženy, ale i pro muže. Jejich princip je stejný, výrazně se však liší svou konstrukcí a vzhledem. Vakuová pumpa Bathmate působí pod tlakem na topořivá tělíska v penisu, roztahuje je a zvětšuje jejich objem. Díky tomu jsou schopna pojmout více krve.

A právě proto, že topořivá tělíska penisu pojmou při erekci více krve, musí také dojít k jejich zvětšení, a to jak v objemu, tak délce. Penis je pak celkově větší, mohutnější a mnohem pevnější. Zvětšení penisu je sice individuální, ale výsledky mluví jasně. Průměrně pomocí vakuové pumpy můžete zvětšit délku penisu až o 0,5 cm a zároveň jeho objem až o 0,5 cm. Pomocí vodní vakuové pumpy Bathmate jsou výsledky ještě lepší.

Velkou nevýhodou vakuové pumpy je její krátkodobý účinek. Penis bude větší jen krátce, jakmile opadne erekce, vrátí se zpět do své normální velikosti. Stejně tak, je to s pevností erekce. Pokud chcete mít trvale pevnou erekci, vyzkoušejte například úžasné účinky Ginkgo biloby.

Výhody vodní vakuové pumpy Bathmate pro muže

Už na začátku naší Bathmate recenze na vakuovou pumpu jsme říkali, že Bathmate pumpa je lepší než ostatní vakuové pumpy. Nyní je na čase, abychom si řekli proč, abychom odhalili, v čem se skrývá tajemství Bathmate vakuové pumpy pro muže?

Bathmate je zkrátka jiná, lepší, kvalitnější a má velkou výhodu, že ji bez problému můžete používat ve sprše. Díky této technologie na vodní bázi tak dosahuje lepších výsledků než jiné klasické vakuové pumpy. Posílení erekce je s vakuovou pumpou Bathmate velmi výrazné, až vás opravdu mile překvapí.

 • výrazně posiluje erekci, která je pevnější a dlouhotrvající
 • zvětšuje penis, můžete dosáhnout až 1 cm v objemu a délce penisu
 • při častém používání vám může pomoci ovládnout erekci, a tak oddálit ejakulaci
 • vzhledem k opravdu silné erekci, je penis více citlivý, takže si sex užijete jako nikdy předtím

Právě problém s předčasnou ejakulací je někdy těžké odstranit. Existují různé prášky na předčasnou ejakulaci, ovšem nejsou příliš účinné. Naopak ale můžete předčasnou ejakulaci oddálit tím, že se naučíte ovládnout svůj orgasmus. Podívejte se na 7 tipů na oddálení ejakulace.

Vakuová pumpa Bathmate a její rizika

Vakuová pumpa Bathmate a její rizika: toto jsou možné nevýhody

Všechny na první pohled skvělé produkty, mají často také své nevýhody. Aby byla naše Bathmate recenze skutečně objektivní, zaměřili jsme se také na ně. Jaké nevýhody tedy plynou z používaní Bathmate vakuové pumpy? Především jsou to rizika, která může vakuová pumpa obecně způsobit, nejde tak vyloženě o negativa vakuové pumpy Bathmate.

Vodní vakuová pumpa Bathmate je bezpečná, otestovaná a schválená erotická pomůcka. Ovšem pokud ji používáte nesprávně, mohou se objevit rizika, o kterých byste měli vědět. Dosáhnout kvalitní a silné erekce byste měli co nejbezpečnější cestou.

V jednom rozhovoru se dotazovali sexuologa Doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc., zda by doporučil vakuové pumpy při poruchách erekce:
„Pokud do toho muž má chuť, pak vakuové erektory mohou být prospěšné. Jde o poměrně energickou a specifickou masáž, která při opakování může výrazně zlepšit prokrvení pohlavního údu.“

Přestože Bathmate vakuová pumpa rizika díky své vodní technologii použití snižuje, mohou se objevit i tady. Doporučujeme, abyste při používání vakuové pumpy nepřesahovali doporučenou dobu, což je maximálně 20 minut. Nebojte se, silné erekce dosáhnete mnohem dříve. Určitě však nemůžeme opomenou velkou nevýhodou a to je diskrétnost. Chcete si pumpovat penis, před každým sexem?

 • vakuovou pumpu nepoužívejte, pokud trpíte problémy s krevním tlakem
 • užíváte-li léky na krevní tlak
 • pokud máte zvýšené riziko trombózy
 • jestliže některou z druhů cukrovek

Pamatujte, že nadměrný nápor na penis vaši erekci nezlepší. Naopak ale může vést k poruchám erekce. Ojedinělé případy dokonce dokazují, že pokud vystavíte topořivá tělíska dlouhodobému nadměrnému podtlaku.

Může dojít k jejich nevratnému poškození a trvalé impotenci – se kterou už se nedá téměř nic dělat. Jestliže váháte nad tím, jestli je pro vás s ohledem na vaše zdraví vhodná vakuová pumpa, můžete se poradit se svým lékařem.

Dokonalé erekce můžete dosáhnout i jinou cestou, a to dokonce natrvalo. Už jste vyzkoušeli některý z účinných doplňků stravy na zlepšení erekce? Naprostou jedničkou je Proerecta, Proerecta SHOT nebo Amarex,

Jak vodní vakuovou pumpu Bathmate používat?

Přestože vodní vakuová pumpa Bathmate mnoho rizik snižuje, měli byste vědět, jak ji správně používat. Základním pravidlo, které využijete s každou vakuovou pumpu, je dokonalá lubrikace. Snažte se penis dobře lubrikovat, při použití Bathmate vakuové pumpy ve vodě, pak stačí lubrikantu jen málo.

Zkrátka použijte lubrikantu tolik, aby nebylo použití vakuové pumpy bolestivé. Bathmate vakuovou pumpu doporučujeme používat ve sprše, kde celkově dosáhnete lepších účinků.

 1. vsuňte penis do vakuové pumpy až po kořen
 2. ujistěte se, že dobře těsní, pokud ne, vsuňte penis hlouběji
 3. odsávejte vzduch – pomalu a opatrně, není kam spěchat
 4. jakmile bude erekce dostatečně pevná, jednoduše upusťte ventil a vytáhněte penis

TIP: Skvělé přilnutí vakuové pumpy ke kořenu penisu dosáhnete, pokud se zbavíte ochlupení. Vakuová pumpa pak dokonale těsní a přináší mnohem lepší výsledky.

Časté otázky aneb co vás na vodní vakuové pumpě Bathmate nejvíce zajímá?

Jak výrazné je po použití zlepšení erekce?

Zlepšení erekce je sice individuální, ale rozdíl určitě poznáte. Po použití vakuové pumpy bude vaše erekce pevnější, déletrvající a celkově si tak sex mnohem více užijete. Nebojíme se říct, že tak silnou erekci, jako s použitím vodní vakuové pumpy Bathmate, jste ještě nezažili.

Jak dlouho takto silná erekce trvá?

Většinou vám erekce vystačí po celý sexuální styk. Velmi záleží na tom, jak rychle normálně vaše erekce ochabuje. Jakmile se začne krev vyplavovat z topořivých tělísek v penisu, ochabuje rychle i erekce. Jednoduše platí, že čím více budete vzrušení, tím déle si silnou erekci udržíte.

Abyste dosáhli skutečně dlouhotrvající silní erekce, která se dostaví vždy při vzrušení, pak vyzkoušejte unikátní Jelqing cviky, které příznivě stimulují topořivá tělíska. Chce to ale výdrž a pravidelné cvičení.

Proč právě vakuovou pumpu Bathmate, nestačí obyčejná?

Vodní vakuová pumpa Bathmate je zkonstruována tak, abyste s ní dosahovali lepších výsledků. A to především při použití ve sprše. Díky této speciální technologii, kdy pomáhá i voda udržet lepší podtlak, dosahuje silnější erekce než při použití obyčejné vakuové pumpy.

Jak často mohu používat vakuovou pumpu?

Každá vakuová pumpa má příbalovou informaci, kde najdete vše potřebné, včetně doporučeného návodu, jak vakuovou pumpu používat. Obecně ale platí, že byste neměli překračovat přibližně 20 minut při jenom použití. Dbejte také na to, aby vás použití vakuové pumpy nebolelo nebo nezpůsobovalo nepříjemné pocity.

Co když mi ani vodní vakuová pumpa Bathmate nepomáhá?

Potom doporučujeme navštívit lékaře, protože možná trpíte erektilní dysfunkcí. Ta se dělí na různé stupně, přesně ji může diagnostikovat až lékař na základě odborného vyšetření. Rozhodně ale neotálejte.

Co na vodní vakuovou pumpu Bathmate říkají čtenáři?

„Vakuovou pumpu jsem používal už dřív, ale pak jsem si koupil Bathmate. Příjemně mě nejen překvapila, ale i šokovala. Ta erekce je fakt super, manželka je vždycky naprosto vzrušená a já si to užívám jako nikdy dřív. “
– Tomáš, 52 let, Otrokovice

„Vakuové pumpy jsou dobré, ale jejich účinek je jen chvíli. Užíváme si je spíš jako erotické hračky s partnerkou. Erekce je pak silnější, to je pravda, ale hlavně je penis citlivější.“
 – Jakub, 41 let, Jihlava

„Viděl jsem vakuové pumpy spíš v pornu. Zaujalo mě to, tak jsem se rozhodl je vyzkoušet. Hned jsem si pořídil Bathmate a musím říct, že jsem udělal dobře. Erekce je neuvěřitelně silná, dlouhotrvající a hlavně… takový orgasmus jsem ještě nezažil. To musíte zkusit, doporučuju všem mužům.“
– Pavel, 36 let, Kroměříž

Znepokojující civilizační chorobou je však rostoucí neplodnost mužů. Jak ukazují statistiky, v České republice roste počet párů, které mají problém s početím dítěte. Ukazuje se, že velký podíl na mužské neplodnosti má moderní způsob života.

Skutečně se vyplatí vodní vakuová pumpa Bathmate?

Jestliže chcete dosáhnout silnější erekce, která překvapí nejen vás, ale také vaši partnerku, pak určitě. Vodní vakuovou pumpu Bathmate doporučujeme také proto, že oproti jiným vakuovým pumpám, je Bathmate zkrátka kvalitnější a odolnější, takže vydrží déle.

Rozhodně je ale lepší si připlatit, protože Bathmate je mezi vakuovými pumpami bezkonkurenční. Jednak snižuje rizika spojená s použitím vakuové pumpy, ale hlavně přináší mnohem lepší výsledky v kvalitně erekce. Doporučujeme tedy si připlatit a pořídit si opravdu kvalitní vakuovou pumpu.

Proč je vakuová pumpa Bathmate lepší než klasické vakuové pumpy? Podívejte se na recenzi obyčejných vakuových pump a srovnejte si je. Budete překvapeni, proč je lepší si koupit Bathmate.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Bestseller mezi vakuovými pumpami je určitě Bathmate. Dosáhněte pevnější erekce a získejte pár +cm navíc.
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
Vakuová pumpa Bathmate
Price
CZK 2100
Product Availability
Available in Store Only