Návleky na penis - Okamžité zvětšení a rozšíření penisu

Dnes přicházíme s něčím netradičním. Kdysi nám jeden návlek na penis daroval jeden z největších sexshopů, abychom jej otestovali a napsali na ně svůj názor. Od této doby jsme vyzkoušeli již 13 modelů. Díky tomu můžeme sepsat, co nejkvalitnější recenzi na návleky na penis. Vytáhli jsme i nějaké informace od prodejců.

Kdysi byli erotické pomůcky velké tabu. Doma je měli pouze vyvolení, kteří se odvážili vkročit do erotického obchodu. Dnes už se na erotické pomůcky nedívá skrz prsty, většina párů má doma, alespoň jednu hračku. Nákup je dnes díky internetu diskrétní, proto pokud máte stud, vše nakoupíte z pohodlí domova.

Co to je prodlužovací návlek na penis?

S velikostí penisu se prostě narodíme a musíme být spokojení s tím, co nám příroda nadělila. Sice existují chirurgické zákroky na zvětšení penisu, ale jde o invazivní a poměrně nebezpečný zákrok, kdy může dojít k narušení pevné erekce i citlivost.

Tématu, jak zvětšit penis, jsme se věnovali již dříve, prostě jde o metody, kde není vždy výsledek zaručený. U prodlužovacího návleku na penis, to je zcela jinak. Zvětšení penisu je 100%.

Jak z názvu vyplývá, jde o návlek, ve tvaru většího penisu, který si muž nasadí na své mužství a dosáhne okamžitých výsledků. Mnohé druhy mají na sobě různé stimulační výstupky nebo vibrace. Rovněž se nabízí několik druhů materiálů a samozřejmě velikostí.

Proč si prodlužovací návlek na penis pořizovat?

Možná si říkáte, proč bych měl chtít takový prodlužovák na penis? Jednak především proto, že si můžeme vyzkoušet sex, s větším penisem. Můžeme vyzkoušet různé polohy, které byly kvůli naší velikosti komplikovanější.

Za další, i ženy mají své potřeby. Netvrdíme, že každá žena potřebuje mít doma kladivouna. Berte návleky na penis, spíše jako erotickou pomůcku, která dodá do pohlavního styku trochu nového vzrušení.

I muži mají své představy, především u masturbace. Proč bychom nemohli ženám dopřát, také něco vzrušujícího a nového. Návleky penisu jsou vyráběny tak, aby svými tvary a výstupky dráždily. Zažeňte nudu a stereotyp v ložnici.

Ještě bychom chtěli potěšit pány, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací nebo délkou své výkonnosti. Pokud chcete prodloužit sexuální výkonnost, pomocí „otupení citlivosti penisu“, pak se návleky perfektně hodí. Ano, ne vždy návlek na penis můžete použít, ale pokud s partnerkou máte rádi něco nového, nebude žádný problém, možná sama jej i vybere.

 • Okamžité zvětšení penisu a jeho rozšíření
 • Nové vzrušení do ložnice
 • Vynikající erotická pomůcka pro páry
 • Prodlužuje pohlavní styk
 • Stimulační výstupky
 • Vyzkoušíte si sex s různými velikostmi penisu
 • Slabá erekce, může být okamžitě pevná (doporučujeme spíše nasazovací penis)
Návlek na penis - BASIC X FORBOTH ONE

Návlek na penis – BASIC X

Návlek na penis - 6 explosion

Návlek na penis – 6 explosion

Návlek na penis - Adon

Návlek na penis – Adon

Jak vybírat návlek na penis?

Většina mužů si myslí, že na správném výběru erotické pomůcky nezáleží. Prostě jsme takoví. Když jde o něco techničtějšího, jsme pečlivější s výběrem. Přesto bychom měli nějaký čas věnovat právě správnému výběru.

Je škoda vyhodit peníze za něco, co ve finále nebudeme používat, neudělá nám to radost, ba naopak, protože jsme si koupili špatnou velikost, která nám nesedí. Níže se podívejte, co sledovat při výběru prodlužovače penisu.

Velikost penisu a návleku

Prioritně by vás měla zajímat velikost. Sledujte, jakou velikost má vámi zvolený návlek na penis a na jakou velikost mužství je také vhodný. Většinou jsou tyto informace, dostupné u produktu. Není dobré si koupit příliš velký nebo malý návlek. Potom může nepříjemně tlačit nebo bude příliš volný a může dojít ke zlomenině penisu.

Hlavním důvodem, proč je nástavec na penis tak oblíbený, je že dojde k okamžitému zvětšení penisu a jeho rozšíření, ale nic se nemá přehánět.

Materiál

Dále je zapotřebí sledovat, z jakého materiálu je prodlužovací návlek na penis vyrobený. Rozhodně nebude pohodlný a příjemný plast, avšak takových typů moc není. Většinou se jedná o pevný silikon či gumu.

Tvar a výstupky

Pokud při výběru bude myslet na partnerku nebo jej budete vybírat přímo s ní, pak sledujte i jaké se nabízí tvary a výstupky. Promyslete si, co máte společně rádi a podle toho zvolte vhodný typ návleku.

Cena

Někoho může možná zajímat cena, ale ta dle nás není prioritou. Pokud nakupujete z ověřených sexshopů, pak vám erotická hračka vydrží dlouho. Ceny návleků na penis nejsou nijak vysoké. Průměrně se pohybují od 250 Kč do 800 Kč.

Recenze a zkušenosti

Rozhodně nezapomínejte si pročíst recenze a zkušenosti zákazníků. Dnes je poměrně snadné si tyto informace dohledat. Pokud chcete pomoc s výběrem, doporučujeme nezavírat stránku a dočíst ji celou, kde doporučujeme námi osvědčené prodlužovací návleky na penis.

Vakuová pumpa Bathmate a její rizika

Jak se prodlužovací návleky používají?

Jak již bylo zmíněno výše, prodlužovací návlek musí na penisu správně sedět. Rozhodně myslete i na partnerku nebo se sní poraďte, zda takového „macka“ vůbec zvládne. Vámi zvolený návlek musí na erekci dobře sedět, nesmí být volný, ale nesmí jej také škrtit.

Použití návleku na penis, je zcela jednoduché. Nic nemusíte zapínat ani zkoumat. Po rozbalení vámi zakoupeného kousku, jej stačí řádně opláchnout teplou vodou. Jakmile dosáhnete vzrušení a erekce, návlek si nasaďte na penis.

Pokud má návlek popruhy, uchyťte jej kolem penisu nebo varlat, tak jak uvádí výrobce. Po nasazení, doporučujeme jej určitě namazat lubrikačním gelem na bázi vody. Lubrikant můžete nanést i na penis před nasazením, aby nedošlo k podráždění, ale nepřehánějte to. Nástavec na penis nemusí být při sexu dobře zafixovaný, což může dělat problémy.

Určitě si přečtete doporučení samotného výrobce, který vždy uvádí, podrobnější informace, jak prodlužovací návlek používat, ale také jak se o něj správně starat, aby dobře a dlouhodobě sloužil.

Nejprodávanější návleky na penis

Protože rádi testujeme vše, co je spojené s mužství, nemohli jsme si nechat ujít dovádění právě s návleky na penis. Než vznikl tento článek, návleky na penis jsme testovali asi zhruba rok. Druhů se nabízí skutečně mnoho a abychom je pořádně zhodnotili, chtělo to nějaký čas i finance.

Rozhodně jsme neotestovali všechny kousky, které jsou dostupné v ČR. Otestovali jsme různé sexshopy, kde každý má své nejprodávanější kousky.

Celkem jich máme otestovaných 13 a stálo nás to celkem 7 900 Kč. Nebudeme vypisovat všechny, protože by článek by příliš dlouhý a jednotlivé modely se od sebe moc neliší. Níže můžete vidět, dle nás naprosté vítěze.

Vibrační návlek na penis BASIC X FORBOTH ONE

Návlek na penis - BASIC X FORBOTH ONE

Speciální prodlužovací návlek penisu, obohacený o vibrace. Ženy milují vibrace, ale pro pány, to už může být někdy příliš. Nemusí to být pro každého příjemné.

Cena toho produktu je více než přijatelná – 199 Kč. Nejenže disponuje vibracemi, ale různými stimulační výstupky. Jeho barva je transparentní, proto v něm penis krásně vynikne.

 • Cena: 199 Kč

 • Celková délka: 14 cm

 • Rozšíření: + cca 1 cm + o výstupky

 • Minimální průměr penisu: 2,7 cm

 • Minimální velikost penisu: 10 cm

 • Materiál: TPR (Termoplastická guma)

Nástavec na penis ADON

Návlek na penis - Adon

Výrazné tvar žaludu a výstupky, dodají partnerce nezapomenutelný orgasmus. Opět, jde o transparentní provedení.

Dle nás asi nejoblíbenější kousek, právě díky svému tvarování. Materiál je v měkkém, gumové provedení, což mu dodává určitou flexibilitu a voděodolnost.

 • Cena: 399 Kč

 • Celková délka: 15,8 cm

 • Rozšíření: + cca 1 cm + o výstupky

 • Minimální průměr penisu: 2,8 cm

 • Minimální velikost penisu: 11-13 cm

 • Materiál: TPR/TPR

VibroMAN

Návlek na penis - VibroMAN

Další vibrační návlek na penis, který je opět transparentní s výrazným tvarováním, bez stimulačních výstupků. Dokonalá podoba penisu, nabízí vibrace, které dokážou ženu pořádně rozžhavit.

Nám se právě u tohoto typu líbí právě ta jednoduchost a přirozenost. Tato verze dokáže stáhnout varlata, což spolu s vibracemi, dodává určitou stimulaci. Jedná se o návlek pro muže, kteří jsou již více obdařenější.

 • Cena: 699 Kč

 • Celková délka: 22 cm

 • Rozšíření: + cca 1,3 cm

 • Minimální průměr penisu: 5,1 cm

 • Minimální velikost penisu: 16-18 cm

 • Materiál: TPR/TPR

Prodlužovací návlek na penis XTRA

Návlek na penis - Xtra

Pro změnu, tu máme opět transparentní nástavec na penis. Vynikající tvarování žaludu s výstupky přímo pod ním. Dodá ženě jiný druh stimulace, právě jinak umístěnými výstupky.

Skvělé se hodí pro vodní dovádění, jelikož je zcela voděodolný. Díky menší citlivost, je možné sex prodloužit. Disponuje také rezervoárem pro ejakulát. Přesto návlek na penis neslouží jako prevence, před početím, jako kondom.

 • Cena: 449 Kč

 • Celková délka: 18,6 cm

 • Rozšíření: + cca 1 cm + o výstupky

 • Minimální průměr penisu: 3 cm

 • Minimální velikost penisu: 14 cm

 • Materiál: TPR/TPR

Rozšíření penisu Sexplosion – sada 6 pomůcek

Návlek na penis - 6 explosion

Sexplison je něco trochu odlišného. Nejde tak o nadstavec na prodloužení, jak spíše o rozšíření penisu. Zase jde o transparentní provedení, kde penis vypadá prostě lépe.

Specialitou této sady je, že nabízí až 6 pomůcek s různými výstupky. Jde vám spíše o pořádnou divočinu s partnerkou, plnou jejího orgasmu? Pak zvolte tuto sadu, která rozšíří penis a přidá různé typy stimulačních výstupků.

 • Cena: 299 Kč

 • Celková délka: 4,3 cm

 • Rozšíření: + cca 1 cm + o výstupky

 • Minimální průměr penisu: 3,5 cm

 • Minimální velikost penisu: neomezeno

 • Materiál: TPR/TPR

Nebezpečí a rizika návleků na penis

Rizika nejsou tak vysoká, jako například u léků na erekci, dostupné na předpis. Pokud si pořídíte malý návlek, může dojít k přiškrcení nebo oděrkám a trhlinám na penisu a žaludu. Proto vždy doporučujeme dbát na správnou velikost a nezapomínat na lubrikační gely.

Pozor zase na příliš volný a velký prodlužovací návlek na penis, kdy může dojít i ke fraktuře penisu, která je nesmírně bolestivá.

Dočasné zvětšení penisu

Dle nás a prodejců jde o hlavní důvod, proč jsou návleky tak žádané. Každý muž a pár, má možnost si vyzkoušet sex s větším penisem. Po nasazení návleku, dojde k okamžitému zvětšení penisu a jeho rozšíření.

Jde o nejrychlejší a nejbezpečnější metodu na zvětšení penisu, kterou si můžete vyzkoušet za pár kaček. Přesto, ne-každá žena nechá do sebe zaparkovat kamión. Proto je vždy vhodné myslet i na potřeby své partnerky.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce