Bylinné čaje na erekci a podporu libida

Kdysi jsme se zabývali tématem, bylinky na erekci. Dnes si probereme něco podobného, ale ve formě čajů na erekci. Pokud jste četli článek o bylinkách, dozvěděli jste se, že mnoho z nich, lze použít k uvaření čaje.

Níže si proto rozebereme čaje na erekci, které obsahují právě prospěšné bylinky. Protože sexualita není pouze o erekci, budeme se zabývat i druhy, které povzbuzují libido a celkovou sexuální výkonnost. Pokud jsme nezmínili nějaký váš oblíbený čaj na erekci, budeme rádi, když jej zmíníte do komentářů, pod článkem.

Jak na přípravu bylinného čaje?

Příprava bylinných čajů, není žádná věda, spíše jejich množství užití. Většinou se stačí držet pravidla, že se do čaje přidává 1 lžíce bylinek na 250 ml horké vody. Následně se nechá louhovat cca 20 minut. Samozřejmě, raději si zjistěte, jaká denní dávka je vhodná, vámi vybrané bylinky.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Bylinné čaje na erekci a jiné, se nijak neochucují, ale my doporučujeme si jej aspoň osladit, ne každý má rád chuť bylinek. Pro snadnější přípravu bylinných čajů, doporučujeme si zakoupit čajové sítko nebo speciální nádobu, s vnitřním stlačovacím systémem. Bylinné čaje na erekci, užívejte denně, maximálně 3x.

Oblíbené čaje na erekci

Bylinkové čaje se vaří trochu jinak, než ty ze sáčků, což jsme si probrali výše. Avšak dnes se prodává, kde co, proto naleznete většinu bylinných čajů ve formě louhovacích sáčků. V případě, že nechcete sáčkové provedení, postupujte, dle pokynů výše.

Zelený čaj

Jako první, musíme zmínit zelený čaj, který patří mezi ty nejžádanější. Protože má řadů účinků, jako podpora při hubnutí, snižuje riziko demence, likviduje ústní bakterie, podporuje správnou činnost mozku a mnoho dalšího….

Pokud vás trápí erektilní dysfunkce (ED), může být zelený čaj skvělým pomocníkem, protože za poruchami erekce často stojí psychické problémy a stres.

Flavonoid zvaný epigalokatechin galát (EGCG) má vliv na snižování hladiny testosteronu, pokud nadměrně pijete zelený čaj. Avšak správná konzumace zeleného čaje, poskytuje mnoho zdravotních výhod, a to díky sloučenině zvané katechin. Jedná se o antioxidant, který pomáhá při eliminaci volných radikálů, které by mohly poškodily výstelku krevních cév a ohrozily by tak průtok krve.

Víte, že modrá pilulka na erekci není už pouze Viagra? Jsou i přírodní alternativy

Ženšenový čaj

Pokud vás trápí nedostatečné libido, pak jej zřejmě budete chtít nakopnout. Skvělým pomocníkem je ženšenový čaj, který zvyšuje chuť a celkovou výkonnost. Ženšen je v bylinkářství hojně využívaná po mnoho let.

Zejména jej využívají v Číně a Koreji, kde jej hojně využívají na zlepšení sexuální výkonnosti. Ženšen má také blahodárné účinky na zlepšení erekce a libida.

Ginkgo biloba

Vynikající bylinky na podporu erekce, kterou lze užívat ve formě čaje. Ginkgo Biloba je perfektní pro zlepšení průtoku krve, uvolnění svalů, snížení tlaku a zlepšuje paměť. Bylinka, kterou znají snad všichni.

Ginkgo Biloba se také velmi často objevuje v přípravcích na erekci, které jsou dostupné, bez lékařského předpisu. Jelikož zvyšuje průtok krve, dochází i ke zlepšení erekce, pro kterou je nezbytná právě zdravá a silná průchodnost.

Víte, jaké nemoci nejčastěji stojí za erektilní dysfunkcí (ED)?

Bylinky a čaje na erekci, mají i své nevýhody

I když s bylinkami je spojováno nespočet výhod, přesto se nic nemá přehánět. Užívání bylinek, není nic jednoduchého. Musíte znát správné množství jedné dávky i té denní, a navíc je nesmíte užívat nadměrně, protože vás mohou postihnout níže uvedené problémy.

I z tohoto důvodu, máme radši doplňky stravy na erekci, které v jednom či dvou prášcích, nabízí zdravé množství bylinek, vitamínů a minerálů.

 • Bolesti hlavy
 • Nevolnost
 • Zácpa
 • Špatné trávení
 • Nespavost
 • Podráždění kůže
 • Nízký krevní tlak
 • Nepravidelný srdeční tep
 • Úzkost

Vylepšete prožitek z masturbace. Každý masturbuje! Umělá vagíná posune masturbaci na mnohem vyšší úroveň.

Léky na erekci v lékárnách koupíte i bez předpisu

Přírodní alternativy na podporu erekce a výkonnosti

Abychom byli upřímní, čajům na erekci moc neholdujeme. Nikdo z nás v redakci v nich nenašel zalíbení. Bylinky nám prostě moc nejedou. Přesto se s bylinkami nejen na erekci setkáváme stále.

Protože testujeme různé doplňky stravy, máme s bylinkami bohaté zkušenosti. My je raději užíváme ve formě pilulek, tabletek či kapslí. Jde o jednoduché a rychlé řešení. Především, eliminujeme pachuť bylinek, kterou prostě nemusíme.

Níže se můžete podívat na přípravky, které jsou nabité prospěšnými bylinkami, vitamíny a minerály. Především, je máme otestované a víme o nich, že jsou skutečně funkční. Nejde o žádné „placebo“.

 • Amarex Jeden z velmi výkonných přípravků na podporu erekce, libida a výkonnosti. K dostání jsou dvě verze, kdy jedna je pro rychlou a krátkodobou účinnost a další zase pro dlouhodobé výsledky za předpokladu dlouhodobého užívání. Amarex po otestování, si v našem srovnávači získal nádhernou druhou pozici. Hodnotili jsme sílu účinků a cenu, což nás přesvědčilo a jeho kvalitě i vysokém hodnocení.
 • Proerecta – Další z přípravků na erekci, libido a výkonnost, který není pouze v jedné verze. Proerecta má hned tři verze pro muže. Proerecta klasik pro rychlý nástup účinků, ale pouze krátkodobé výsledky, Proerecta Long pro dlouhodobé výsledky a v neposlední řadě Proerecta SHOT, dle nás revoluční přípravek na erekci v podobě chutného drinku. Takový erekční „nakopávač“. Všechny jejich verze, jsou skutečně vynikající a perou se s Amarexem o první příčku.
 • Erexan Dlouhou dobu, jsme Erexan řadili mezi ty nejlepší, než se objevila nová konkurence. Král padl, ale přesto na Erexan nedáme dopustit. Opět prodejce myslel na všechny muže, proto nabízí verzi pro rychlou účinnost, plodnost a dlouhodobou účinnost. Více informací a výsledky testů, se dozvíte v naší recenzi.
 • Zerex Další z přípravků na erekci, se kterým máme dlouhodobé zkušenosti. Co nás nedávno zaskočilo, byla verze Zerex SHOT, což je další z tekutých přípravků, pro rychlý nástup erekce. Zajímalo by nás, kdo koho kopíroval, zda Proerecta nebo Zerex. Avšak, to je politika, co nás moc nezajímá, my chceme vždy znát výsledky účinků. S čistým svědomím, můžeme Zerex doporučit, protože jde o funkční produkt pro muže. Taktéž nenabízí pouze jednu verzi. Když Zerex začínal s prodejem, měl pouze přípravky na erekce, dnes má řadu úspěšných doplňků stravy a jiných produktů.
 • Vimax Náš oblíbenec, který nepůsobí jen na erekci, ale také na zvětšení penisu. Nejde o zázračnou pilulku, po které vyroste mužství k oblakům, ale rozhodně výsledky stojí zato. S Vimaxem máme velmi bohaté zkušenosti a testovali jsme jej nespočetněkrát. Později spíše pravidelně užívali, než testovali. Pokud by nám šlo, ale primárně o erekci, volili bychom raději Proerectu, Amarex, Zerex nebo Erexan.
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta