Tipy a triky na zvětšení prsou bez plastické operace s svépomoci

Blíží se vánoce a muži přemýšlejí, co svým partnerkám koupit. Jaký dárek pro ženy, potěší současně i muže? No přeci větší, pevnější a krásnější prsa. V tomto článku se nebude přímo zabývat muži, jak máme ve zvyku, ale probereme si spíše ženské problémy.

Jak muži si zakládají na svém mužství, tak i ženy si zakládají na krásném dekoltu. Nejenže velikost zaujme pozornost, skoro všech mužů, ale je prokázáno, že pomáhají i být sebevědomější. Dnes se podíváme, jak na zvětšení prsou bez plastické operace.

Je možné dosáhnout zvětšení prsou bez plastiky?

Ano i ne. Babské rady na zvětšení prsou a doplňky stravy rozhodně nedokážou zařídit takové výsledky, jako pomocí plastické operace. Přesto nám naše partnerky potvrdily, že některé babské rady a přípravky, dokáží poměrně hodně pomoci.

Gravitace je „sviňa“, jak říkají mnohé ženy. Postupem času ženy znepokojují povislá prsa a jejich pevnost. Nejde tak o velikost, jak jsme si mysleli, ale dostává je do deprese, právě jejich povislost a pevnost.

Níže si probereme pár tipů, jak mohou ženy bojovat s povislými prsy a jejich pevností, samozřejmě tyto faktory ovlivňují i jejich velikost.

Proč přírodní zvětšení prsou bez operace?

Jeden z hlavních důvodů, je cena. Plastika prsou není zrovna levná záležitost a mnohé ženy, na tuto částku nedosáhnout za celý život. Ne, že by je nevydělaly, ale málo kdo si dovolí investovat (většinou z rodinného rozpočtu) tak vysokou částku, do něčeho, co je z velké části zbytečné. Kolik tedy stojí zvětšení prsou? Cena se pohybuje dnes se vším všudy, okolo 90 000 Kč.

S plastikou jsou spojovány mnohdy i poměrně závažná rizika. Například prasknutí silikonu, zdravotní komplikace, ale v neposlední řadě, adaptace na ženu. Pokud tělo nepřijme silikonová prsa, budou ji muset být odstraněny a žádnou peněžní náhradu nedostane.

Přesto jsou dnes plastické operace prsou poměrně bezpečné, díky celému vývoji, jak silikonů tak i postupu samotné operace a rekonvalescence.

Jak na přírodní zvětšení prsou bez operace

Proč si ženy oblíbily přípravky na zvětšení prsou?

Přípravky na zvětšení poprsí jsou oblíbené především kvůli ceně a jejich dostupnosti. Užívat přípravky na zvětšení prsou, mohou ženy téměř okamžitě a nemusí se obávat zdravotních rizik a komplikací. Samozřejmě, nejde o zázračné léky, díky nichž získá žena 4 čísla navíc.

Přesto mnoho žen uvádí, jejich značné pozvednutí a zpevnění a následné i zvětšení. Veškeré výsledky jsou u žen rozličné a to z mnoha důvodů. Každá žena žije odlišný život, má odlišené stravovací návyky, pohyb, ale i celkový organismus.

Jak jsme již zmiňovali, můžeme na vánoce či narozeni obdařit své partnerky něčím, z čeho budeme těžit i my muži. Protože muži se těžko vyznají v takovémto tématu, níže jsme vypsali ty nejoblíbenější prášky na zvětšení prsou, které jsou vyrobeny pouze z přírodního složení. Při výběru jsme si pomáhali zkušenostmi našich žen, recenzí a na základě hodnocení magazínu pro ženy Bigbreast.cz.

BreastExtra – Nejoblíbenější přírodní prášky na zvětšení prsou

BreastExtra - Přípravky na zvětšení prsouPři prohledávání internetu, kvůli kvalitním přípravků na zvětšení prsou, jsme mnohokrát narazili na doplněk stravy BreasExtra. Nejenže nás zaujalo množství recenzí a zmínek, ale také pozitivní zkušenosti zákaznic.

BreastExtra nás zaujal natolik, že jsme jej zakoupili k otestování na našich partnerkách. Jak již bylo zmíněno, nic rychlejší a efektivnějšího než plastika není, ale přesto nás muže BreastExtra svými výsledky nadchl.

Naše testující partnerky, po 3 měsících měly skutečně větší a pevnější poprsí, než před samotným testováním. Jeden z našich redaktorů (Petr) konstatoval, „žena je má opět jako nějaká dvacítka“. Skutečně došlo ke zpevnění prsou a jejich zvětšení, ale také omládnutí (pokožka byla hebčí a vyrovnanější)

BreastFast – rychlé a bezpečné zvětšení poprsí

BreastFast - Přípravky na zvětšení prsouDruhý přípravek na zvětšení prsou, který nás zaujal byl BreastFast. Po podrobnějším zkoumání, jsme zjistili, že jejich prodej pochází ze zahraničí, proto může být cena o něco vyšší.

Dle Beáty Börové z magazínu BigBreast.cz, kde sama na sobě testuje účinky přípravků a metod na zvětšení prsou, je BreastFast druhý nejúčinnější. Moc informací jsme k přípravku na prsa nenašli, ale když ano, byly pouze pozitivní.

Jedná se o doplněk stravy s přírodním složením, působící na hydrataci, zpevnění a zvětšení prsou. Zaujal nás také u BreastFast certifikát o laboratorních testech s potvrzením od lékaře Dr. Mary Fahay.

NadraIN Forte – Přípravek na prsa známý z TV reklam

NadraIN Forte - prášky na zvětšení prsouV neposlední řadě, musíme i zmínit snad nejznámější produkt na zvětšení prsou, který určitě znáte z TV reklam. NadraIN forte je v prodeji opravdu dlouho, ale nejvíce nás znepokojuje cena.

Při podrobnějším zkoumání, jsme našli hodně zmínek o NadraIN Forte i mnoho zkušeností zákaznic, které byly z velké části pozitivní.

Jedno balení NadraIN forte by mělo vydržet cca 2 měsíce, pokud si cenu rozpočítáme na dávky, není cena až tak vysoká (cca 21 Kč za den). NadraIN forte je nehormonální doplněk stravy na zvětšení prsou, pro zvětšení objemu, jeho pevnosti a krásu.

Babské rady na zvětšení prsou bez plastiky

Babské rady jsou mnohdy neocenitelné a mnohdy se na něj úplně zapomíná. Snažili jsme se dohledat babské rady na zvětšení prsou a dotazovali jsme se i našich partnerek.

Pokud si myslíte, že nám zde něco chybí, budeme rádi, když se vyjádříte pod článek do komentářů. Vaše dotazy, zkušenosti a informace, jsou pro další čtenáře neocenitelné.

Profackování prsou

Ano, je to neobvyklé, ale skutečně to pomáhá. Díky profackování a promačkávaní prsou, je možné dosáhnout lepšího prokrvení. Lepší prokrvení, znamená lepší přísun živin a následné uzdravování a zvětšování.

Zejména se tato technika provádí v Thajsku, kde také jejich ministerstvo zdravotnictví odhalilo účinnost na zvětšení prsou, dokonce až o dvě čísla.

Cviky na zvětšení prsou

I muži znají cviky na prsa. Proč cvičit prsa? Díky cvikům na prsa, dochází opět k lepšímu prokrvování, což vede ke zvětšení a zpevňování.

U žen to sice funguje sice trochu jinak, ale velice obdobně. Mnoho žen potvrdilo, že cvičí prsa, aby je zpevnila, ale i zvětšila.

Chceš být výkonější a tvrdší? Vyzkoušeli jsme oblíbený nakopávač pro muže Zerex SHOT. Jeho síla prodlouží sex, erekci, výkonnost a zesílí libido

Masáže prsou pro zvětšení, ale i pro předehru

Něco pro pány. Dopřejte své partnerce či ženě masáž prsou. Dle našich zkušenosti, spolu s masáží penisu, se jedná o skvělou pomůcku při předehře. Je prokázáno, že masáže prsou se projevují v podobě lepšího prokrvení tkáně, což působí na jejich nárůst. Nejenže je může mít žena větší a plnější, ale i krásnější a hebčí, díky lepšímu prokrvení.

Kvalitní a pestrá strava pro správnou výživu prsních tkání

Zase ta strava. Kvalitní strava se objevuje snad všude. Přesto ji mnoho lidí nebe vážně a sami si špatnou stravou huntují život. Budeme se opakovat, ale i strava má výrazný vliv na zdraví a velikost prsou.

Aby vše správně a dobře fungovalo, musí tělo přijímat kvalitní palivo/stravu. Zásadní je i pravidelná strava. Mnoho lidí si neuvědomuje, když nejí více jak 4 hodiny, že přichází i o svalovou hmotu a ženy i prsa. Jak je důležitá strava, nebudete podrobně rozebírat, proto si níže vypíšeme, potraviny podporující růst a pevnost prsou.

Potraviny na růst prsou a jejich zpevnění: Mléčné výrobky a samotné mléko, sója, ovoce a zelenina, sezamový, olivový a avokádový olej, ořechy, mořské plody.

Podle vědců, má sex vliv na růst prsou

Podle vědců, má sex vliv na růst prsou

Pravidelný sex kvůli prospěšným hormonům

Skutečné má vliv pravidelný sex na růst prsou a to podle vědců, až o neuvěřitelných 30%. Pravidelný sex, totiž přispívá ke změnám hormonálních hladin. Zmiňte tuto informací vašim ženám, možná se budeme sexuálním hrátkám oddávat častěji.

Mléko a mléčné výrobky

Vynikající a velmi dostupný způsob, jak si svá prsa zvětšit přírodní cestou. Nejenže si přispějete pitím mléka k většímu a pevnějšímu dekoltu, ale také dodáte tělu potřebné živiny, jako je bílkovina, vápník, fosfor, draslík, sodík a řadu vitamínů, jako je vitamín – B2, A, B1, B6, E, K a menší množství vitamínů D a C.

Bylinky pro růst prsou

Bylinky na zvětšení prsou nejsou žádnou super novinkou, ale dlouholetá tradice v medicíně. Všechny doplňky stravy dostupné bez lékařského předpisu, obsahují pouze přírodní složení. Toto přírodní složení, obsahuje právě prospěšné extrakty bylinek, vitamínů a minerálů.

Přípravky na zvětšení prsou v podobě pilulek, obsahují právě správné množství bylinek, které jsou prospěšné pro určité řečení nějakých problémů, v našem případě zvětšení prsou a jejich zpevnění.

Bylinky na zvětšení prsou: Pískavice řecké seno, Kořen lékořice, Fenykl, Smldinec chlupatý, Damiána, Řasa Kelp, Saw palmetto, Srdečník obecný a Dong quai.

Umělá vagína není žer, ale perfektní masturbační pomůcka, která tě nejen dokonale uspokojí, ale také vytrénuje…

Základem je mít správně padnoucí podprsenku

Hodně žen, aby dodalo sexappeal svým prsou, si kupuje malou podprsenku a neuvědomují si, jak si výrazně škodí. Nejenže brání prsou růstu, ale zadělávají si i na větší riziko rakoviny prsou. Mnohdy je špatně padnoucí podprsenka velmi nepříjemná, což vede i k určité podrážděnosti.

Dámy, máte správně padnoucí podprsenku nebo patříte mezi ty, které si myslí, že menší je lepší? Pokud nebudete mít správnou podprsenku, ani předchozí tipy vám nepomůžou vyřešit vaší nespokojenost.

Závěrem ke zvětšení prsou svépomoci

Při zkoumání tématu zvětšení poprsí a jeho zpevnění, jsme narazili na mnohem více tipů a triků. Pokud vás tohle téma zajímá více, doporučujeme navštívit perfektní magazín BigBreast.cz, kde je tipů mnohem více. Jako je například, jak si prsa přimalovat pomocí make-upu 😊

My však napsali jen to, co nás nejvíce zaujalo a dle našich zkušeností a testů, se hodí do tohoto článku, který už tak není moc krátký. Pokud chcete pořídit partnerce něco na zvětšení prsou, rozhodně buďte s vyjadřováním opatrní, jde o citlivé téma.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce