(Rozhovor) Adam Plachý v prvním rozhovoru o zlepšení erekce

Protože důvěra je základem našeho magazínu, jelikož máme pochopení mužů, kteří mají problémy s erekcí a nechtějí se s tímto problémem většinou ani svěřit lékaři.

Pokud sledujete naše články, určitě byste se dočetli, že testujeme přípravky nejen na erekci, které jsou dostupné v ČR, abychom naše čtenáře, co nejlépe informovali a pomohli.

V tomto textovém obsahu nebudou sice tipy a triky na zlepšení erekce, ale půjde o první rozhovor s našim čtenářem Adamem Plachým, kterému jsme pomohli najít cestu k lepší erekci.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Denně nám totiž píší naši čtenáři, s různými dotazy či zkušenostmi. Dlouho jsme otáleli s tímto druhem obsahu, proto tímto rozhovorem spouštíme sérii rozhovorů s našimi čtenáři. Chcete se také účastnit rozhovoru také? Pak nás kontaktujte.

Rozhovor s Adamem Plachým o erekci

Ahoj, Adame,

Zasílám rozhovor zmíněný rozhovor, kde jsou k němu otázky. Odpověz mi prosím vždy na ně níže, děkuji předem. Na úvod se prosím našim čtenářům představ.

Ahoj Petře,

Jmenuji se Adam Plachý a plachý jsem i v mém životě. Je mi 36 let a začal jsem vás otravovat, protože mě postihly problémy s erekcí a myslím si, že poměrně v brzkém věku. Pracuji jako strojvedoucí a měl jsem nadváhu

Proč jsi nás před půl rokem kontaktoval?

Jak jsem říkal, začali se objevovat problémy s erekcí při navazování vztahů. Nikdy jsem s erekcí neměl problém, ale moc partnerek jsem v životě taky neměl, proto nemohu přesně určit, zda nešlo o trvalejší problémy. Při koukání na videa pro dospělé, jsem neměl totiž žádné problémy.

Moje nová partnerka byla zaskočená, ale naštěstí měla pochopení, proto jsem to musel nějak řešit. Zdá se mi trapné se s tímto problémem komukoliv svěřovat osobně, mám rád raději anonymitu. Začal jsem tedy hledat pomoc na internetu.

Při prozkoumávání jsem narazil na spoustu tipů, ale já potřeboval něco, co je spíše šité pro mě. Při hledání informací jsem narazil na váš web dokonalaerekce.cz a pročítal si vše, co jste vydali. Mnohé jsem se dozvěděl, ale měl jsem spoustu otázek, na které jsem chtěl znát odpovědi, proto jsem vám napsal.

Vliv alkoholu na erekci: na co si dát pozor a kolik alkoholu už je moc?

S tímto studem se setkává hodně mužů, proto to zcela chápu. Pomohli jsme ti nějak? Dosáhli jsi zlepšení a udržel vztah?

Určitě jste mi pomohl. Nesmírně si vážím vašeho zájmu, protože jsem byl asi otravný a psal denně. Protože jste mi pomohli a neodbyli jste mě, na oplátku jsem rád souhlasil s rozhovorem, i když mi to není moc příjemné, věřím, že budu, co nejvíce v anonymitě.

Poradili jste mi na základě informací, které jsem poslal, ať se pokusím žít zdravěji a zhubnout nějaké to kilečko. Vyhledal jsem pomoc se stravování a týden potom, jsem nasadil zdravější životní styl. Začal jsem i cvičit a držím se toho dodnes.

Abych byl připravený dříve a náhodou nepřišel o partnerku ze zaleknutí, že nejsem takový muž, jak vypadám, jste mi doporučili přípravky na erekci (I doporučovali lékaře). Líbilo se mi, že jste mi nic nevnucovali a poslali odkaz na váš online srovnávač, který jsem předtím přehlédl.

Nejvíce mě zaujal Proerecta SHOT a Amarex Komplex. Nevím, zda to byla náhoda, ale po týdnu se začalo vše zlepšovat a já mohl svou novou lásku pozvat k sobě domů na hraní her pro dospělé. Užíval jsem pravidelně Amarex a Proerecta SHOT jsem si dal před akcičkou.

Jakmile jsem všechny přípravky na erekci doužíval, něco zhubl, pravidelně cvičil, vysadil alkohol, začala být erekce mnohem silnější a já i výkonnější bez preparátů.

Nevím, zda mi to zachránilo můj nový vztah, protože jsem s partnerkou dodnes a vím, že má pro mnoho věcí pochopení, ale já mohl být sebevědomější a odvázanější. Nemusel jsem mít stud a obavy z nedostatečné erekce.

TIP na erekci: 7 potravin na podporu pevné erekce

To mám radost za celý tým, který s tebou komunikoval. Je to už půl roku, od doby, co jsi nám psal prvně. Trápí tě nějak poruchy erekce dnes? Co bys doporučil mužům, kteří čtou tento rozhovor?

Ano, poruchy erekce již nepociťuji vůbec, ba naopak. Připadám si výkonnější. Upřímně si nemyslí, že jsem si pořídil zázračné pilulky, ale hodně udělala moje životospráva a celkový životní styl.

Byl jsem sám, neměl jsem motivaci, hodně špatně jsem se stravoval a měl jsem minimální pohyb, kromě práce.

Myslím si, že vaše zásadní doporučení bylo, zhubnout, zbavit se alkoholu a mít více pohybu. Přípravky na erekci, mi jen pomohly překlenou období, než jsem dosáhl nějakých výsledků.

Na závěr, bych chtěl dodat, nepropadejte panice. Psychika je mocná a dokáže více znepříjemnit situace. Věřte, že se váš problém dá napravit. Zapřemýšlejte se, jak žijete, jak se stravuje a co děláte pro své zdraví.

Perfektní závěr. Psychika dokáže neuvěřitelné věci s erekci a výkonností. Moc ti děkujeme za tvé odpovědi. Přeji ti za celý tým, hodně štěstí, úspěchu a štěstí v čerstvé lásce.

Snad jsem pomohl nějak i já vám. Děkuji i já vám přeji vše nej..

Ahoj Adam Plachý

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta