Zkušenosti a recenze séra na vlasy - Kralux

Přibývající roky se můžou kromě změn na vaší postavě také podepsat na kvalitě a vzhledu vašich vousů a vlasů. Ztráta barvy vlasů a vousů je totiž přirozenou součástí stárnutí. Samozřejmě, že šedin ve vlasech a vousech se nedá tak úplně zbavit. Na druhou stranu ale nemusíte vašemu stárnutí nečinně přihlížet.

Sofistikované kosmetické produkty, vám můžou efektivně pomoci tento proces zpomalit. Jedním z nich je i sérum pro podporu růstu vlasů pro muže Kralux. Co to je a jak toto české sérum pomáhá s bojem proti šedinám?

Co to je Kralux?

Sérum na vlasy a vousy Kralux je kosmetický přípravek, který byl speciálně vytvořený pro podporu růstu vlasů a k péči o vousy. Jeho unikátní složení je nabité aktivními látkami a vytváří tak komplexní produkt proti šedinám a negativním vlivům stárnutí, které se podepisují na vašich vlasech.

V 1 balení najdete 2 lahvičky séra na vlasy a vousy, které se aplikuje přímo na pokožku. Jeho velkou výhodou je fakt, že se vyrábí v České republice pod přísným dohledem a kontrolou. Takže si můžete být jisti, že se jedná o velmi kvalitní produkt.

Kralux - Výsledky používání séra na vlasy

Sérum na vlasy a vousy se špičkovým složením

Nelíbí se vám vaše šediny a nechcete trávit každý měsíc několik hodin v kadeřnickém křesle? Vsaďte na správnou kosmetiku. Pár kapek séra Kralux denně vám pomůže zmírnit viditelné šediny a vrátit vašim vlasům a vousům vitalitu.

Díky obsaženým patentovaným látkám efektivně působí také proti vypadávání, a navíc podporuje celkový růst vlasů a vousů. Co všechno sérum na vlasy obsahuje a jak konkrétní působí?

 • Greyverse, který pomáhá snížit oxidativní stres a zvýšit melanogenezi ve vlasech a vousech.
 • Darkenyl, který ochraňuje vlasy a vousy před škodlivými vlivy a podporuje tvorbu melaninu.
 • Capixyl™, který vyživuje vlasy a vousy po celou dobu růstu a pozitivně ovlivňuje regeneraci.
 • Redensyl, který pomáhá předcházet zbytečnému vypadávání vlasů a vousů.
 • Defenscalp, který zklidňuje pokožku a snižuje výskyt lupů.

Pro koho je Kralux vhodný?

Kralux, dříve známý pod názvem Korax, je sérum pro podporu růstu vlasů a vousů pro muže. Jeho složení bylo vytvořené s ohledem na mužské potřeby. Ocení ho ti, kteří se necítí komfortně se šedými vlasy a vousy nebo je trápí nezdravý vzhled jejich vlasů, případně jejich vypadávání.

I přesto, že je sérum na vlasy určené především mužům, můžou Kralux používat také ženy. Vyhnout by se mu však měly těhotné a kojící ženy.

TIP: Vkradla se vám nuda do ložnice? Vraťte vašemu milostnému životu jiskru. Poradíme vám 9 sexuálních poloh, ve kterých s partnerkou zažijete výbušný orgasmus.

Kralux - Výsledky studie na 104 mužích

Aplikace Kraluxu vám zabere pár sekund – Jaké je dávkování?

Doporučená denní dávka Kraluxu je pár kapek jednou za den, a to nejlépe před usnutím. Díky tomu totiž může sérum působit celou noc. Pokud se vám to večer nehodí, klidně sérum používejte během dne, ale nechte ho alespoň 1 hodinu působit.

Aplikace Kraluxu je velmi jednoduchá. Vezměte lahvičku a nakapejte si malé množství séra do ruky. Následně prsty druhé ruky sérum jemnými pohyby vmasírujte do pokožky hlavy. U vousů postupujte stejně, akorát zohledněte množství.

V čem je Kralux jiný a jaké jsou jeho výhody?

Velkou předností séra Kralux je fakt, že na rozdíl od konkurenčních sér na vousy a vlasy, obsahuje široké spektrum aktivních látek, které byly podrobeny mnoha studiím. Kralux obsahuje naprostý výběr špičkových látek pro podporu růstu vlasů a vousů pro muže.

Jejich vzájemnou synergií už pár kapek séra denně podpoří lepší vzhled a kvalitu vašich vlasů. Jaké jsou další výhody Kraluxu?

 • pomáhá vrátit zpět vlasům a vousům přirozenou barvu
 • dodává vlasům a vousům správnou výživu
 • posiluje vlasy a vousy od kořínků po konečky
 • pomáhá snížit oxidativní stres, který je jednou z příčin šedivění
 • efektivně podporuje růstu vlasů a vousů
 • snižuje ztrátu a celkové řídnutí vlasů a vousů
 • regeneruje pokožku hlavy a předchází tvorbě lupů
 • komplexní péče o vousy a vlasy
 • splňuje veškeré legislativní standardy EU
 • vývoj a výroba probíhá v České republice

Má sérum Kralux nějaké nevýhody?

Prošli jsme všechny fóra, recenze a také zkušenosti na internetu a žádná zásadní negativa jsme u Kraluxu nezaznamenali. Ani při našem testování, jsme nezaznamenali negativa ani vedlejší účinky. Právě naopak nás Kralux nadchl svou účinností. Nejsme již žádní mladící, naše vlasy řídnou a šedivý, avšak Kralux nám dal možnost být zase o něco mladší.

Jedinou věcí, která by se dala označit za nevýhodu je to, že toto sérum byste měli používat nejméně 3 měsíce, ale to se u takových kosmetických přípravků dá očekávat. Po této době by se měl projevit pozitivní efekt aktivních látek na vaše vlasy a vousy naplno. Viditelné rozdíly však muži používající Kraluxu zaznamenali už po 4 až 6 týdnech pravidelné aplikace séra Kralux.

Jaká je cena Kraluxu séra na vlasy a vousy?

Po prohlédnutí stránek oficiálního prodejce, jsme byli ohromeni jejich marketingovým tahem. Takový způsob prodeje jsme o doplňků stravy nikdy nezaznamenali. Kralux si můžete objednat, jako měsíční předplatné, a to za 480 Kč. Tímto způsobem ušetříte na jednom balení až 119 Kč.

Na žádný problém, ani nemoc neexistuje žádná zázračná pilulka, která během jediného užití vše vyřeší. U doplňků stravy je známo, že se musí užívat dlouhodobě, proto si myslíme, že Kralux si je toho velmi dobře vědom a nabízí takovou výhodnou příležitost.

Kralux - Cena jednoho balení

Kralux cena jednoho balení

Jedno balení obsahuje 2 lahvičky, který by měly vydržet na 2 měsíce. Dopravu máte zcela ZDARMA. Vyzkoušejte, co sérum na vlasy a vousy dokáže.

Cena: 599 Kč

Kralux - Cena měsíčního předplatného

Kralux cena měsíčního předplatného

Netradiční způsob nákupu doplňku stravy. S měsíčním předplatném získáte, každý měsíc 1 balení a ušetříte na něm 119 Kč/ měsíčně!

Cena: 480 Kč/měsíčně

Podpora růstu vlasů pro muže: zkušenosti s Kraluxem

České sérum na vlasy a vousy Kralux si oblíbilo mnoho mužů. Naše zkušenost se sérem na vlasy od Kraluxu, byly velmi příjemné i překvapující. Po ostříhání a nanášení séra Kralux se u dvou z testovaných redaktorů objevovaly šediny opravdu výjimečně. Třetí redaktor Karel, neměl co na hlavě stříhat, proto nanášel přípravek rovnou na svou pleš, která se po 1 měsíci začala plnit vlasy.

Náš redaktor Karel propadl Kraluxu a dnes si jej kupuje pravidelně a je nadšený, že se mu po několika letech vrátily vlasy. Podívejte se na další postřehy mužů, kteří přípravek na vlasy a vousy užívají nebo užívali.

„Kralux používám už dlouho. Kupuju si ho pravidelně od dob, kdy se ještě jmenoval Korax. Vyhovuje mi jeho jednoduchá aplikace. Opravdu stačí pár kapek a jít spát. Nejlepší výsledky jsem viděl po několika měsících. Kralux mi pomohl se snížením lupů a taky vypadávání vlasů.” – Bartoloměj, 59 let, Zlín

„Musím říct, že na začátku jsem byl skeptický. Ale nedalo mi to a musel jsem Kralux vyzkoušet. Moje šediny začaly přibývat rychlostí blesku, a protože do důchodu mám ještě daleko, rozhodl jsem se s tím něco dělat. Poctivě a pravidelně jsem Kralux používal a šedých vlasů skutečně ubylo.” – Václav, 40 let, Ostrava

„Zakládám si na svém vzhledu. Jsem vysoce postavený manažer a to, že moje vlasy šediví a navíc vypadávají, jsem nenesl dobře. Proto jsem každých 14 dní musel ke kadeřníkovi na barvení vlasů a vousů. Jenže časově mě pravidelná návštěva salonu začala vadit. Proto jsem začal pátrat na internetu po kvalitní kosmetice, která by mi s mým problémem pomohla. Už po pár týdnech používání séra jsem viděl výrazné pozitivní změny na svých vlasech a vousech. Díky tomu se stal Kralux produktem číslo 1 v mé koupelně.”  – Petr, 45 let, Praha

Kralux - Zkušenosti mužů

TIP: Máte stresující práci a po celém náročném dni nejste večer schopný žádné milostné akce? Odtajníme vám 5 tipů, které podpoří váš výkon v ložnici.

Co vás nejvíce zajímá o kosmetickém přípravku Kralux?

1. Kde koupím sérum na vlasy a vousy Kralux?

Sérum na vlasy Kralux, který měl předtím název Korax, si můžete pořídit pouze přes oficiálního prodejce. Je to z toho důvodu, že jen tak může být zachována příznivá cena tohoto výrobku. Lékárny a další specializované kamenné prodejny si totiž k základní ceně produktu přidávají nemalé obchodnické marže.

Pokud se rozhodnete pro nákup péče na vousy a vlasy Kralux, vždy objednávejte z oficiálního e-shopu. Jen tak budete mít jistotu, že se jedná o originální a bezpečný produkt.

2. Kolik stojí balení séra Kralux pro podporu růstu vlasů a vousů?

Při psaní této recenze se základní cena séra Kralux pohybovala okolo 599 Kč. Tato cena je uvedena za takzvaný základní nákup, ve kterém vám poštou dojde balení obsahující krabičku se 2 lahvičkami séra po 15 ml.

Je však možné si Kralux předplatit, stejně jako například denní tisk, předplatné si můžete kdykoliv zrušit. Každý měsíc vám tak bude do schránky chodit 1 balení se 2 lahvičkami po 15 ml. Díky předplatnému se cena za balení výrazně sníží, a navíc budete mít sérum vždy v zásobě. 

3. Na kolik dní mi 1 balení séra na vlasy a vousy Kralux vystačí?

V jednom balení Kraluxu najdete 2 lahvičky, které mají obsah 15 ml. Ty v průměru vydrží zhruba na 20 dní až 1 měsíc pravidelné aplikace jednou denně, a to na vlasy a vousy současně.

Samozřejmě, že výdrž séra je velmi individuální. Vše se odvíjí od vaší délky a hustoty vlasů a vousů. Na kratší vlasy a vousy budete potřebovat menší množství séra na 1 aplikaci a na delší a hustší zase o něco více.

Vzhled a kvalita vlasů je také odrazem vašeho životního stylu

Pokud patříte mezi muže, kterým se šediny nelíbí a nechcete se s nimi smířit, pak je sérum na vlasy a vousy Kralux tím pravým produktem pro vás. Nejen, že vám pomůže snížit výraznost šedin, ale také posílí celkovou hustotu vlasů a podpoří zdravý vzhled. Péče o vaše vousy a vlasy nikdy nebyla jednodušší.

Jak ještě bojovat s negativními dopady stárnutí, které se projevují na vlasech? Kromě kvalitní kosmetiky byste se měli také zaměřit na zdravý životní styl. Zapracujte na vašem jídelníčku, vyhýbejte se stresu a zařaďte do vašeho dne pravidelný pohyb. Pamatujte však, že roli v tom, kdy a jak moc vám vlasy zešediví, mají také geny a ty bohužel ovlivnit nejde.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta