Magnisteron recenze - Vitamíny pro muže

Nedávno jsme narazili na docela populární doplněk stravy Magnisteron, který je vyhledáván měsíčně cca 4 500 lidmi. Protože se Magnisteron pyšní takové oblibě, nemohli jsem jej nezhodnotit a porovnat.

Magnisteron slouží primárně jako doplnění hořčíku pro muže (magnézia) a dalších prospěšných látek, které se věkem vytrácí a ve větším množství jej nezískáme ani z potravin. I když je Magnisteron poměrně dost vyhledávaný, bohužel k němu není moc informací, přesto jsme se snažili zjistit, co nejvíce, také jsme dohledávali zkušenosti uživatelů, které si přečtete i u nás v recenzi.

K čemu je a co to je Magnisteron?

Jak již jsme zmínili na začátku, Magnisteron je doplněk stravy ve formě tablet, které se užívají dlouhodobě a denně. Jeho nejhlavnější složkou je hořčík a dále vitamín B6, zinek a maca. Pokud bychom porovnali složení s jinými doplňky stravy pro muže, je docela slabé v porovnáním, s tím, co jsme již v minulosti testovali a recenzovali, jako je například Primulus.
Hořčík pro muže je nezbytný, především v pozdějším věku. Hořčík je skutečně bohatý svými účinky a napomáhá:

 • k lepší činnosti svalů,
 • snižuje míru únavy a vyčerpání,
 • ke správnému energetickému metabolismu
 • napomáhá správné syntéze bílkovin
 • udržuje normální stav kostí

Magnisteron můžeme tedy brát spolu s dalšími látky, jako menší multivitaminy pro muže, které je vhodné užívat kvůli již zmíněným výhodám a také kvůli lepší imunitě, plodnosti nebo produkci testosteronu.
Muži mnohdy jsou velmi oslabeni svou náročnou prací, což se odráží na zdraví a vitalitě. Proto je i nezbytné užívání nějaký přírodních látek či vitamínů k lepší zdraví, imunitě a vitalitě.

Pro koho je určený Magnisteron?

Komu je určený Magnisteron? Zřejmě všem mužům, kteří se chtějí cítit výkonněji a být zdravější. Protože muži mají mnohdy náročnou práci, především tu fyzickou, je nezbytné se udržovat nějak v kondici.
I přes náročnou práci, by měli aktivně žít. Například sportovat, protahovat nebo postačí denní procházky. Abychom byli stále výkonní, potřebujeme palivo, jako je jídlo, které obsahuje prospěšné látky.

Nejíme, pouze abychom se zasytili. Z jídla získáváme nezbytně důležité živiny. Pokud jich ve stravě nemáme dostatek, je dobré sáhnout po doplňcích stravy, jako je již zmíněný Magnisteron.

Jak je na tom složení Magnisteronu? Je produkt bezpečný?

Magnisteron pochází z polské firmy Aflofarm, kterou zastupuje v Česku pražská společnost Aflofarm Czech Republic s.r.o.. Samozřejmě i Magnisteron a jiné doplňky stravy podléhají přísným kritériím Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI.

Pokud by Magnisteron obsahoval nepovolené látky nemohl by nést status „doplňku stravy“. Rovněž by nemohl být k prodej bez lékařského předpisu v lékárnách, eshopech či jiných prodejnách.

Složení Magnisteronu je poměrně chudé a je škoda, že jej lidé vyhledávají více, než bohatší multivitamin pro muže Primulus, jeho složení nabízí více prospěšných látek pro muže. I přesto nevypadá složení Magnisteronu vůbec zle a je to lepší než nic neužívat.

 • Hořčík (60 mg)– pomáhá přispívat k normální činnosti svalů, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Také pomáhá k elektrolytické rovnováze a ke správnému energetickému metabolismu. V neposlední řadě má vliv na správné syntéze bílkovin a udržení normálního stavu kostí.
 • Vitamin B6 (1.4 mg) – přispívá k normální funkci imunitního systému a ke správnému metabolismu bílkovin a glykogenu.
 • Zinek (10 mg) – slouží k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.
 • Řeřicha peruánská (maca) (50 mg) –má nemalý vliv na přirozenou sexuální aktivitu, energii a sexuální touhu. Podporuje fyzické a duševní zdraví.

Bohužel, složení tak bohaté, jak již zmíněný Primulus, který obsahuje stejné složení + 11 dalších prospěšných látek pro muže. Magnisteron neobsahuje ani žádnou látku, která by pomohla k lepšímu prokrvení, tím i k lepší a silnější erekci, jako má například Proerecta, Amarex, Proerecta Long a další

Magnisteron slouží pro doplnění vitamínů a minerálů pro muže

Užívání a dávkování Magnisteronu

Magnisteron se užívá stejně, jako většina podobných doplňků stravy. Užívá se jednou denně jedna tabletka Magnisteronu a to během či po jídle. Samozřejmě nezapomeňte Magnisteron zapít dostatečně vodou či jiným nealkoholickým nápojem.

Jak dlouho Magnisteron užívat, bohužel nevíme, výrobce to nikde neuvádí, ale zřejmě opět jako většina doplňků stravy a to dlouhodobě. Není výjimkou, že by si alergici měli vždy zkontrolovat složení, jakéhokoliv doplňku stravy, zda neobsahuje právě látku, na které je uživatel případně alergický.

Již jsme zmiňovali hořčík pro muže je velmi prospěšný, bohužel Magnisteron v jedné tabletě neobsahuje doporučenou denní dávku hořčíku pro dospělého člověka, což je 300 až 375 mg/den. Magnisteron nabízí v denní dávce pouze 60 mg hořčíku pro muže. Dle nás je to skutečně velmi málo.

Není tomu ani jinak u další látky obsažené ve složení. Taková maca je v Magnisteronu zastoupena pouze 50 mg a doporučená denní dávka je 2 až 4 gramy. Vitamín B6 a Zinek má optimální hodnoty.

Dohledané, reálné zkušenosti s Magnisteronem

Na to, jak je Magnisteron vyhledávaný je poměrně málo dostupných informací a zkušeností. Naše zhodnocení je takové, že obsažené látky v doplňku stravy jsou velmi nízké, oproti doporučené denní dávce jednotlivých látek.

Hlavní složkou má být Hořčík, kterého je pouze 60 mg v denní dávce. Doporučená denní dávka hořčíku pro muže je 300-375 mg. Maca nabízí rovněž velmi malý obsah v denní dávce a to 50 mg. Přitom doporučená denní dávka Maca je 2 až 4 gramů.

Ano, je pravda, že nějaké látky získáme z konzumace potravin a nadměrné hodnoty bychom všechny nezískali a vyloučili, ale i tak se srovnáním s konkurencí, jsou denní dávky hlavních složek velmi slabé.

Přesto zkušenosti Magnisteronu jsou velmi pozitivní. Můžete se přesvědčit níže, námi dohledanými zkušenostmi z internetu.

Magnisteron zkušenosti zákazníků

Výhody a nevýhody Magnisteronu

V Magnisteron recenzi samozřejmě nemůže chybět, jaké výhody a nevýhody jsme u něj zaznamenali. Pokud máte pocit, že jsme nezaznamenali nějaké výhody a nevýhody, budeme rádi, když nás o tom informujete do komentářů pod článkem.

Výhody:

 • Nízká cena
 • Účinnost na imunitu, plodnost, testosteron a výkonnost
 • Dostupné v lékárnách

Nevýhody:

 • Malé denní dávky hořčíku
 • Malé denní dávky Maca
 • Pouhé 4 prospěšné látky
 • Málo recenzí a zkušenosti na tak vyhledávaný doplněk stravy
 • Málo dostupných informací od výrobce

Jaká je cena Magnisteronu?

Byli jsme skutečně překvapeni, že Magnisteron se neprodává přes jejich oficiální stránku Magnisteron.cz. Přesto je doplněk stravy s hořčíkem pro muže v prodeji ve většině lékárnách, kde je možné například produkt vrátit či reklamovat, podobně jako to je například na Pilulka.cz.

Níže můžete vidět i cenové srovnání jednotlivých lékáren v době publikace této Magnisteron recenze. Přesto prosím berte v potaz, že ceny si různě vyvíjejí a nejsme schopni vždy okamžitě na tyto změny reagovat úpravou recenze. Aktuální ceny zjistíte přímo na stránkách prodejce.

I když Magnisteron neobsahuje takové dávky jednotlivých látek, jak bychom si představovali, je doplněk stravy skutečně poměrně levný a jeho cena se pohybuje od 170 Kč do 270 Kč.

 • Lékárna Pohoda: 169 Kč
 • SOS lékárna: 171 Kč
 • EUC lékárna: 189 Kč
 • lékárna AVE: 193 Kč
 • Lékárna Benu: 249 Kč
 • Pilulka: 269 Kč

Často kladené dotazy k Magnisteronu a následné odpovědi

Co je to Magnisteron?

Magnisteron je doplněk stravy, kde jeho hlavní složkou je hořčík pro muže, kteří jej mají nedostatek. Což je většina z nás, protože z potravin jej moc jednoduše nezískáte. Dále obsahuje další prospěšné látky pro muže, jako je Vitamín B6, Zinek a Maca.

Je Magnisteron bez lékařského předpisu?

Magnisteron je možné zakoupit bez lékařského předpisu, jelikož se jedná o doplněk stravy, který obsahuje pouze přírodní složky.

Obsahuje Magnisteron doporučené dávky svým složením?

Bohužel jeho hlavní složkou je hořčík, který je zastoupen v denní dávce pouze 60 mg a doporučená denní dávka je 300 až 375 mg. Také Maca na to není dobře, které je pouze 50 mg a doporučená denní hodnota je 2 až 4 gramy.
Pokud bychom to srovnali s podobnými doplňky stravy jako je Primulus a Proerecta Long pak jim Magnisteron nesahá ani po kotníky. Jednak mají vyšší hodnoty denní dávky, ale navíc obsahují mnoho dalších prospěšných látek.

Jak se Magnisteron užívá?

Užívání je zcela jednoduché, jako u jiných doplňků stravy pro muže. Užívá se 1 tableta každý den, a to během jídla nebo po jídle. Vždy se zapíjí pouze nealkoholickým nápojem.

Kde se dá koupit Magnisteron?

Magnisteron má sice oficiální stránky, bohužel však ty fungují pouze jako informační web nikoliv jako prodejce. Přesto je dostupný téměř na každé rohu a najdete jej skoro ve všech lékárnách. Možná by byla cena ještě nižší, kdyby je výrobce prodával na svých oficiálních stránkách.

Kdo je výrobcem Magnisteronu?

Magnisteron pochází z polské firmy Aflofarm, kterou zastupuje v Česku pražská společnost Aflofarm Czech Republic s.r.o..

Závěrem k Magnisteronu

Neradi kritizujeme doplňky stravy ani zde neuděláme výjimku. Sice Magnisteron neobsahuje v denní dávce doporučené denní hodnoty, přesto v sobě obsahuje prospěšné látky vhodné pro muže.

I přes jeho chabé složení a hodnoty je cena více než uspokojující a je dostupný téměř ve všech lékárnách. Ale, co když si pořídím o něco málo dražší doplněk stravy, ale s obsáhlejší složením s lepšími hodnotami? Napište nám svůj názor do komentářů.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce