Spánek je spojen s naším zdravím. Je všeobecně známe, že když člověk špatně spí, s velkou pravděpodobností se u něj mohou projevit problémy s tím spojené. Podle americké studie je prokázáno, že spánek souvisí také s impotencí a erektilní dysfunkcí.  Na toto téma bylo vypracováno mnoho studii.

Odborníci z Massachusetts po dobu pěti let pracovali s 1 600 muži a asi s 2 500 ženami. Sledovali u nich projevy spánku a s tím spojené problémy jako jsou poruchy erekce či impotence. Překvapivě bylo zjištěno, že zhruba 13% žen, které měly potíže se spánkem má také problém močových cest a močového měchýře. Muži jsou na tom podobně asi v 8%, trpí poruchou erekce, ale v menší míře jde u mužů o inkontinenci, ta se projevila hlavně u žen.

Porucha spánku = špatná erekce

Při špatném spánku hrozí impotence

Další studie, která proběhla v New Yorku zhruba na 900 mužích. U nich se snažili vědci zjistit souvislost erektilní dysfunkce se spánkovou apnoe, čili poruchou spánku. Tato porucha se projeví několika sekundovou zástavou dechu. Ve většině případu muži, mající problém s poruchou erekce trpí také spánkovou apnoe.

Pokud chcete, dosáhnou zlepšení erekce, musíte hledat problémy všude. Není dobré se zaměřit jen na jeden problém. Všechno co děláme, je s něčím spojené. Proto je dobré zjistit, jestli dobře spíte.

Protože je prokázáno, že čím závažnější problémy s erekcí pacient má, tím je větší pravděpodobnost,
že bude trpět spánkovou apnoe. Znamená to, že by se lékaři při řešení problémů s erekcí měli zabývat i tím, jestli jejich pacienty netrápí také poruchy spánku, uvedli newyorští vědci.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
To že je, spánek velmi důležitý, to ví snad každý, ale to, že nedostatek spánku zapříčiňuje poruchy erekce, to ví málo kdo. Mnoho mužů bere nedostatek spánku jako běžnou věc.
Hodnocení
51star1star1star1star1star