Spánek je spojen s naším zdravím. Je všeobecně známe, že když člověk špatně spí, s velkou pravděpodobností se u něj mohou projevit problémy s tím spojené. Podle americké studie je prokázáno, že spánek souvisí také s impotencí a erektilní dysfunkcí.  Na toto téma bylo vypracováno mnoho studii.

Odborníci z Massachusetts po dobu pěti let pracovali s 1 600 muži a asi s 2 500 ženami. Sledovali u nich projevy spánku a s tím spojené problémy jako jsou poruchy erekce či impotence. Překvapivě bylo zjištěno, že zhruba 13% žen, které měly potíže se spánkem má také problém močových cest a močového měchýře. Muži jsou na tom podobně asi v 8%, trpí poruchou erekce, ale v menší míře jde u mužů o inkontinenci, ta se projevila hlavně u žen.

Porucha spánku = špatná erekce

Při špatném spánku hrozí impotence

Další studie, která proběhla v New Yorku zhruba na 900 mužích. U nich se snažili vědci zjistit souvislost erektilní dysfunkce se spánkovou apnoe, čili poruchou spánku. Tato porucha se projeví několika sekundovou zástavou dechu. Ve většině případu muži, mající problém s poruchou erekce trpí také spánkovou apnoe.

Pokud chcete, dosáhnou zlepšení erekce, musíte hledat problémy všude. Není dobré se zaměřit jen na jeden problém. Všechno co děláme, je s něčím spojené. Proto je dobré zjistit, jestli dobře spíte.

Protože je prokázáno, že čím závažnější problémy s erekcí pacient má, tím je větší pravděpodobnost,
že bude trpět spánkovou apnoe. Znamená to, že by se lékaři při řešení problémů s erekcí měli zabývat i tím, jestli jejich pacienty netrápí také poruchy spánku, uvedli newyorští vědci.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta