Při špatném spánku hrozí impotence

Při špatném spánku hrozí impotenceSpánek je spojen s naším zdravím. Je všeobecně známe, že když člověk špatně spí, s velkou pravděpodobností se u něj mohou projevit problémy s tím spojené. Podle americké studie je prokázáno, že spánek souvisí také s inkontinencí a erektilní dysfunkcí.  Na toto téma bylo vypracováno mnoho studii.

Odborníci z Massachusetts po dobu pěti let pracovali s 1600 muži a asi s 2500 ženami. Sledovali u nich projevy spánku a s tím spojené problémy jako jsou poruchy erekce či inkontinence. Překvapivě bylo zjištěno, že zhruba 13% žen, které měly potíže se spánkem má také problém močových cest a močového měchýře. Muži jsou na tom podobně asi v 8%, trpí poruchou erekce, ale v menší míře jde u mužů o inkontinenci, ta se projevila hlavně u žen.

Porucha spánku = špatná erekce

Další studie, která proběhla v New Yorku zhruba na 900 mužích. U nich se snažili vědci zjistit souvislost erektilní dysfunkce se spánkovou apnoe, čili poruchou spánku. Tato porucha se projeví několika sekundovou zástavou dechu. Ve většině případu muži, mající problém s poruchou erekce trpí také spánkovou apnoe.

Pokud chcete, dosáhnou zlepšení erekce, musíte hledat problémy všude. Není dobré se zaměřit jen na jeden problém. Všechno co děláme, je s něčím spojené. Proto je dobré zjistit, jestli dobře spíte.

Protože je prokázáno, že čím závažnější problémy s erekcí pacient má, tím je větší pravděpodobnost,
že bude trpět spánkovou apnoe. Znamená to, že by se lékaři při řešení problémů s erekcí měli zabývat i tím, jestli jejich pacienty netrápí také poruchy spánku, uvedli newyorští vědci.

Autor:

K redaktorství jsem se dostal čistě náhodou, protože dlouho nebyl spokojený se svým mužstvím. Než jsem se dostal do redakce, vyzkoušel jsem poměrně mnoho preparátů na zlepšení erekci i na zvětšení penisu.

I když jsem časem zjistil, že jsem vyhodil nemalé peníze z okna, na mnohé jsem také přišel. Narazil jsem při svých testech na mnoho produktů a technik, díky nichž lze dosáhnout skutečných výsledků.

Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu a jelikož jsem se dostal k jinému oboru (podnikání), zůstal mi zájem o zdraví až dodnes jako koníček. Považuji se za testujícího se člověka na vlastní nebezpečí se zájmem pomoci mužům s jejich problémy, kterými jsem trpěl sám.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.