Při špatném spánku hrozí impotence

Při špatném spánku hrozí impotenceSpánek je spojen s naším zdravím. Je všeobecně známe, že když člověk špatně spí, s velkou pravděpodobností se u něj mohou projevit problémy s tím spojené. Podle americké studie je prokázáno, že spánek souvisí také s inkontinencí a erektilní dysfunkcí.  Na toto téma bylo vypracováno mnoho studii.

Odborníci z Massachusetts po dobu pěti let pracovali s 1600 muži a asi s 2500 ženami. Sledovali u nich projevy spánku a s tím spojené problémy jako jsou poruchy erekce či inkontinence. Překvapivě bylo zjištěno, že zhruba 13% žen, které měly potíže se spánkem má také problém močových cest a močového měchýře. Muži jsou na tom podobně asi v 8%, trpí poruchou erekce, ale v menší míře jde u mužů o inkontinenci, ta se projevila hlavně u žen.

Porucha spánku = špatná erekce

Další studie, která proběhla v New Yorku zhruba na 900 mužích. U nich se snažili vědci zjistit souvislost erektilní dysfunkce se spánkovou apnoe, čili poruchou spánku. Tato porucha se projeví několika sekundovou zástavou dechu. Ve většině případu muži, mající problém s poruchou erekce trpí také spánkovou apnoe.

Pokud chcete, dosáhnou zlepšení erekce, musíte hledat problémy všude. Není dobré se zaměřit jen na jeden problém. Všechno co děláme, je s něčím spojené. Proto je dobré zjistit, jestli dobře spíte.

Protože je prokázáno, že čím závažnější problémy s erekcí pacient má, tím je větší pravděpodobnost,
že bude trpět spánkovou apnoe. Znamená to, že by se lékaři při řešení problémů s erekcí měli zabývat i tím, jestli jejich pacienty netrápí také poruchy spánku, uvedli newyorští vědci.

Autor:

Jsem druhý nejstarší redaktor (57 let), který má zálibu v psaní a čtení, ale také ve zdravém životním stylu. Do týmu jsem se dostal náhodou a sám jsem vyzkoušel již 5 produktů na podporu erekce a vitalitu. Díky tomu jsem získal nemalé praktické zkušenosti a pohledy na jednotlivé produkty. Starám se téměř vždy o sestavení recenze, na základě nasbíraných zkušeností od našich redaktorů a čtenářů, kterým bychom chtěli velice poděkovat. Sám jsem měl problémy s erekcí s nimiž jsem se vypořádal právě díky tomuto magazínu. Nejsme vědecké středisko, ale sami na sobě testujeme jednotlivé produkty a metody, abychom byli s výsledky co nejpřesnější a to vše na vlastní riziko.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.