Jak na vaginální orgasmus

V současné době, kdy už sex není tabu, přetrvává jedno tajemství, které dokáže ovlivnit kvalitu intimních chvil, a to vaginální orgasmus. Dnes to sice nebude o erekci, ale nyní se v článku ponoříme do hloubky, kde si vaginální orgasmus podrobně rozebereme a vy tak můžete získat plusové body v ložnici.

V průběhu našeho objevování vaginálního orgasmu, se zaměříme nejen na tipy, které nám pomohou tohoto orgasmu u partnerky dosáhnout, ale probereme si i to, proč je důležitá komunikace a vzájemné porozumění. Porozumět touhám a potřebám partnerky je důležité, pokud chcete v ložnici odvádět kvalitní práci.

Anatomie a fyziologie: Klíč k porozumění vaginálnímu orgasmu

Než přejdeme ke konkrétním tipům a technikám, rozebereme si trochu ženskou mušličku. Abyste pochopili kompletně vaginální orgasmus, je třeba znát i bližší informace o tomto ženském ústrojí.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Funkce vagíny a bodu G

Abychom zcela pochopili vaginální orgasmus, musíme se nejprve seznámit se základy. Vagina je pružný, svalový kanál, který se táhne od děložního čípku až po vnější genitálie. Struktura vagíny se mění podle různých fází života, ať už jde o těhotenství, menstruace, menopauzu nebo dokonce i to, jak často se provozuje sex a s jakou velikostí penisu.

Součástí vagíny je tzv. bod G, který je často označován, jako zdroj intenzivního potěšení a nabízí možnost dosažení vaginálního orgasmu. Bod G nalezneme cca 5 cm od vstupu do vaginy na vnitřní stěně. Stimulací zmiňovaného bodu G nebo konkrétně stěn, můžete u ženy vyvolat silné pocity vzrušení a uspokojení.

Jak probudit sexuální touhu a libido? Vyzkoušejte osvědčená afrodiziaka

Jakou roli hraje klitoris ve vaginálním orgasmu?

Klitoris hraje důležitou roli při uspokojování ženy, avšak ne každá žena uvítá dráždění této oblasti. Klitoris je malý, ale silně inervovaný orgán, nacházející se na vrcholu vagíny, mezi „pysky“ (viz obrázek) a je tvořen více než 8 000 nervovými zakončeními. Při dráždění klitorisu, dochází u ženy ke klitorálnímu orgasmu, ale má vliv i na vaginální orgasmus.

Nedávno jsme také rozebírali klitoris v článku, kde jsme vám psali o ženské erekci. Pokud vás zajímá, jak ženy dosahují erekce, pak jej doporučujeme si přečíst.

Klitorální a vaginální orgasmus se považují za rozdílné, přesto vědecké studie prokázaly, že stimulace klitorisu může být nápomocná při vaginálním orgasmu. I když hraje klitoris významnou roli při vaginálním orgasmu, měli byste s partnerkou probrat nebo vysledovat, zda vůbec vyžaduje a neodmítá stimulaci klitorisu. Ne každá žena si na něj nechá sáhnout.

tipy pro dosažení vaginálního orgasmu

Techniky a tipy pro dosažení vaginálního orgasmu

Dost bylo omáčky kolem ženské mušličky, nyní přejdeme k něčemu zajímavějšímu a praktičtějšímu. Níže si rozebereme, různé tipy a techniky pro dosažení vaginálního orgasmu u žen.

Hluboká penetrace

Hluboká penetrace je jednou z technik, která může pomoci při dosažení vaginálního orgasmu. Umožňuje stimulaci bodu G hluboko uvnitř vaginy a zvyšuje šanci na dosažení intenzivnějšího orgasmu.

Níže se podívejte, jaké polohy podporují hlubokou penetraci. Je však dobré si uvědomit, že je každá žena jedinečná, takže je dobré experimentovat s různými polohami a vysledovat, která bude klíčem k dokonalému a hlubokému potěšení.

  • Poloha na pejska – Zaujměte polohu na čtyřech, tedy na rukou a kolenou, přičemž se muž umístí přímo za ženu a zezadu do ní pronikne.
  • Poloha preclík – Položte se na pravou stranu těla, zatímco partner poklekne na kolena, přeskočí pravou nohu ženy a umístí levou nohu okolo nohy u ženy. (tzv. muž obkročí pravou nohou ženu, která leží na pravém boku).
  • Nohy na ramenou neboli lžícová poloha – Položte partnerku na záda a zvedněte ji nohy nahoru v roztáhlé poloze. Můžete si její nohy položit na ramena svá ramena, pokud je partnerka dostatečně flexibilní. Poté přejdete k zásunu v pozici podobné té misionářské.

Znáte, těchto 7 tipů, pro dokonalé uspokojení ženy?

Stimulace bodu G

Stimulace bodu G je další technikou, která vám pomůže dosáhnout u ženy vaginálního orgasmu. Stačí stimulovat bod G, který se nachází na stěnách vagíny. Ke dráždění této oblasti můžete využít samozřejmě penis, ale také prsty, vibrátory a dildo.

Tipy na erotické hračky, které jsou vhodné k vaginálnímu orgasmus se budeme věnovat níže. Pro zvýšení šancí na orgasmus, ale také k intenzivnějšímu potěšení, je důležité začít s předehrou, která nebude odfláknutá.

Různé polohy pro maximální intenzitu stimulace

Pokud chcete být kvalitními i třeba nezapomenutelnými milenci, pak je důležité experimentovat s různými polohami. Nikoho nebaví stále se opakující činnosti. Tohle rovněž platí i u sexu. Muž by měl určovat pravidla hry (ne však vždy), proto s ženou zkoušejte různé polohy a vnímejte její reakce. Sledováním, ale i komunikací s partnerkou, naleznete klíč k tajemné komnatě, která je plná intenzivní rozkoše a orgasmu.

Oblíbené polohy, které mohou vést k účinnému vaginálnímu orgasmu jsou – misionářská, obrácená jezdkyně, poloha na pejska, lžíce a mnoho dalších. Zkoumejte, experimentujte a komunikujte s partnerkou, abyste nalezli svatý grál.

Oblíbené erotické pomůcky pro vaginální orgasmus

Tipy na erotické pomůcky pro vaginální orgasmus

Nyní navážeme na hračky pro dospělé, které nejen pomohou snadněji dosáhnout vaginálního orgasmu, ale především jde o zpestření, které dokáže v ložnici pořádně zatopit. Při výběru erotických pomůcek, je opět důležité zohlednit osobní preference, citlivost i anatomii partnerky. Pokud jste s partnerkou krátce, zřejmě nebude vhodné ji překvapit nějakou erotickou hračkou.

Rozhodně doporučujeme se vyhnout erotickým pomůckám z nekvalitních nebo toxických materiálů. Tím chceme naznačit, ať nakupujete z ověřených sexshopů a vyhýbáte se velkým obloukem nákupům například z Aliexpressu, i když je cena lákavá. Níže se podívejte na osvědčené hračky pro dospělé, které nejen zpestří váš sex, ale přispějí k vaginálnímu orgasmu.

Silikonové dildo

Dilda

Klasická a velmi oblíbená sexuální hračka, která je skvělou volbou pro hlubokou penetraci a stimulaci bodu G. Dilda jsou nevibrační vibrátory, které jsou v různých tvarech, velikostech a materiálech, takže máte opravdu z čeho vybírat.

Vibrátory bodu G

Vibrátory

Jsou podobné dildům, ale s tím, že nabízí vibrační a stimulační funkce. Jde o kombinaci vnější klitorální stimulace s vaginální penetrací. Dík tomu může žena dosáhnout silných orgasmů. Opět je na výběr mezi nespočet variantami.

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky

Nejde sice až tak o erotickou pomůcku pro páry, ale rozhodně venušiny kuličky musíme zmínit, protože jde o legendu, co se týče hluboké penetrace a stimulace bodu G. Dnes se nabízí nespočet typů, které například disponují vibracemi.

Komunikace a důvěra ve vztahu: Klíč k úspěchu v intimním životě

Musíme to zopakovat, protože otevřená komunikace s partnerkou a probírání téma sex, je to nejlepší, co můžete udělat, pokud máte zájem být dobrými milenci a partnery. Objevíte touhy vaší partnerky, ale i to, co ji nejvíce uspokojuje a vzrušuje. Níže si přečtěte, proč je dobré s ženou komunikovat naslouchat jejím potřebám.

Důležitost otevřené komunikace mezi partnery

Dobrá komunikace mezi partnery je základem pro úspěšný, dlouhodobý vztah i sexuální uspokojení. Mluvit s partnerkou o sexuálních touhách, obavách a potřebách, pomáhá posílit důvěru ve vztahu.

Díky otevřené komunikaci se zároveň dozvíte, jaké jsou nejlepší způsobů, které vedou k uspokojení a vzrušení ženy neboli partnerky. Komunikace ohledně sexu by měla být vždy upřímná, s respektem a bez odsuzování, aby se oba partneři cítili bezpečně s dostatečnou dávky podpory.

Pochopte vzájemné touhy a sexuální potřeby

Pochopení potřeb a preferencí obou partnerů

K dosažení opravdového a dlouhodobého potěšení a spokojenosti v sexuálním životě, je důležité, aby oba partneři znali vzájemné potřeby a touhy. Pod těmito potřebami a touhami si můžeme představit různé polohy nebo techniky stimulace, ale také emoční a psychické potřeby.

Každý z nás je jedinečný a máme odlišné sexuální potřeby. Proto je důležité respektovat a znát jednotlivé rozdíly. Snažte se i sami vysledovat hranice i to, co ženu vzrušuje více a co zase méně. Především naslouchejte, jaké touhy má partnerka, ale i řeč těla při samotném sexu hodně napoví.

Je důležité objevovat a experimentovat při dosahování vaginálního orgasmu

Závěrem lze říci, že je velmi důležité objevování a experimentování při dosahování vaginálního orgasmu. Dosažení vaginálního orgasmu není až tak složíte, jak se může na první pohled zdát, jelikož jde o nejčastější orgasmus projevující se u žen.

Nezapomínejte, jak je důležitá předehra. Dobře odvedená předehra, dokáže ženu pořádně rozžhavit a dovést až k neuvěřitelným orgasmům. Navíc při předehře můžete využít své prsty, díky kterým můžete vaginální orgasmus přivodit ženě hned na začátku.

Jak jistě víte, ženy zvládnou více orgasmů než jeden. Především je prokázáno, že čím více žena prožije orgasmů, tím se jejich intenzita stupňuje.

Na úplný závěr je zapotřebí podotknout, že je i důležitá délka samotného sexu. „Pokud píchnete a ihned umřete“, pak nebude uspokojená zřejmě žádná žena a status „TOP milence“ asi nezískáte. Pokud není vaše délka pohlavního styku uspokojující, doporučujeme si přečíst náš článek o předčasné ejakulaci nebo můžete vyzkoušet osvědčené doplňky stravy.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta