Clavin recenze: skutečně je tak účinný, jak vidíme v TV?
 • Clavin reklamy jsou velmi známé

 • Tvrdší a delší erekce
 • Dokáže prodloužit sex
 • Bez negativních účinků
 • Dostupný v lékárnách (Vyšší cena)

Nepochybně většina z vás už slyšela o produktu Clavin, který má pomáhat mužům podpořit erekci, aby byla dlouhotrvající a skutečně pevná. Ještě aby ne, protože tento doplněk stravy má výtečně zpracovanou propagaci, ovšem je opravdu tak účinný, jak se prezentuje? Právě tuto otázku jsme si položili v naší recenzi, kde se na Clavin detailně zaměříme.

Problém s erekcí nemusí být jen vinou muže. Celkově bývá způsoben nedostatečnou stimulací, protože jeden z partnerů nemá příliš zájem o sex. Proto si přečtěte 7+ tipů, jak zaručeně zvýšit libido sobě i své partnerce.

Podle výrobce Clavinu můžete s jeho pomocí dosáhnout opravdu ďábelsky rychlé erekce, jak zní reklamní slogan tohoto produktu. Rozhodli jsme se proto tablety na podporu erekce vyzkoušet. Zároveň jsme oslovili čtenáře, kteří mají s produktem zkušenosti, aby nám do Clavin recenze přispěli svým hodnocením. Pokud vás zajímá, jak naše testování dopadlo, rozhodně čtěte dál, budete překvapeni.

Balení: Tento doplněk stravy má dva názvy a pro někoho to může být zmatečné. Nabízí se k prodeji Clavin Platinum a Clavin ORIGINAL. Níže v recenzi se dozvíte více o tom, jak se tyto produkty mezi sebou rozdílné.

Naše hodnocení: Hodnocení: 3 hvězdy

Co můžeme od Clavinu očekávat?

Clavin je prezentován jako rychlá pomoc při problémech s erekcí, tím se myslí nedostatečně silná erekce, případně erekce příliš krátkodobá. To může být způsobeno zdravotním stavem, ale také psychickou stránkou. Na druhou stranu se muži často setkávají s malou citlivostí žaludu. Clavin tak cílí na silnou a dlouhotrvající erekci ve spojení s intenzivním sexuálním prožitkem.

 • můžete se těšit na spolehlivou erekci, už žádné další selhání
 • během sexu zažijete mnohem intenzivnější prožitek
 • při doporučeném dávkování nehrozí nežádoucí účinky
 • sex si budete moci užít, erekce vydrží mnohem déle

Pokud vás zajímá, jak toho Clavin dosahuje, využívá stejný „trik“ jako většina jiných doplňků stravy pro zlepšení erekce – umožní větší průtok krve do penisu, která naplní topořivá tělíska a tím samozřejmě zpevní penis ve ztopořeném stavu. Pokud pojmou tělíska více krve, pak bude také erekce mnohem silnější. V tomto ohledu není tento ďábelský produkt nijak převratný.

Stejný princip využívá mnoho dalších doplňků stravy pro zlepšení erekce, například Amarex, Erexan , Proerecta či Vimax, který navíc ještě penis zvětšuje v objemu i délce a v našem testování získal velmi dobré hodnocení. Dále to jsou i farmaceutické produkty, které ovšem už nespadají do kategorie doplňků stravy, konkrétně například tolik známá Viagra a jiné.

+ Nevýhody produktu Clavin a jeho nevýhody

Mezi nevýhody Clavinu jednoznačně patří fakt, že jeho účinky nejsou až takové, jak produkt slibuje (Nebo spíše marketingová kampaň), na druhou stranu ale nemůžeme tvrdit, že nefunguje. Vaši erekci skutečně dokáže podpořit, jen vás zřejmě příliš nenadchne.

 • ve srovnání s dalšími produkty je účinek krátkodobý
 • výsledky nejsou takové, jaké očekáváte na základě marketingu
 • nezlepšuje sexuální výkon

Složení Clavinu na erekci je čistě přírodní, vsází na známé látky

Právě složení je jednou z předností produktu, protože jeho účinné látky jsou zcela přírodního charakteru. Celkově jsou velmi podobné těm, které obsahují i další produkty na lepší erekci, většinou tak rozhoduje spíše objem těchto účinných látek. Clavin svým složením podporuje prokrvení penisu a celkově příznivě ovlivňuje jeho funkci.

 • Tribulus Terrestris pomáhá rozšiřovat cévy, takže se do topořivých tělísek může dostat rychleji více krve, což má přímý vliv na kvalitu erekce
 • Šafrán – je obecně využíván jako sexuální stimulant, afrodiziakum zvyšující sexuální libido, tedy chuť na pohlavní styk
 • Zinek – pomáhá ovlivňovat erekci a příznivě působí na funkčnost penisu
 • Selen – je známý tím, že podporuje tvoření spermií, ejakulát tedy bude více objemný
 • L-Citrulin a L-Arginin – další aminokyseliny podporující celkové prokrvení penisu

Víte, že podobné složení mají také nejúspěšnější doplněk stravy na podporu erekce a zvětšení penisu Amarex, Erexan, Vimax PillsZerex? Navíc přináší dlouhodobé výsledky v řádech měsíců.

Cena Clavin na erekci se nabízí ve dvou možných baleních

Clavin můžete zakoupit různě. Na rozdíl od mnoha jiných doplňků stravy je dostupný také v lékárnách, ale většinou za lehce vyšší cenu. Proto bývá lepší balení Clavinu zakoupit na internetu. Dostupná jsou dvě balení – Original a Clavin Platinum. Oba produkty jsou podobně účinné, nicméně Clavin Platinum můžeme označit za silnější stimulant.

Clavin Original: 28 tablet, přibližně 800–900 Kč

Jedná se o slabší balení, které byste měli užívat při nespokojenosti se svou erekcí a při dočasných, ne často se opakujících problémech. Clavin Original pomáhá dosáhnout kvalitnější erekce a udržet ji po celou dobu styku.

Clavin Platinum: 20 tablet, přibližně 900–1000 Kč

Dražší a silnější varianta Clavinu na erekci. Doporučuje se užívat při nedostatečné erekci i  předčasné ejakulaci, samozřejmě také v případě problémů s udržením erekce. Opět pomáhá dosáhnout kvalitnější a extra silné erekce. Udržet by ji měl po celý čas sexuálního styku.

Dosáhnout lepší a dlouhotrvající erekce můžete také pomocí speciálních cviků na penis. Chcete vědět jak na ně? Odhalte jejich tajemství hned teď.

Clavin zkušenosti našich čtenářů

Aby naše Clavin recenze byla skutečně objektivní, oslovili jsme i naše čtenáře, kteří přispěli svými zkušenostmi. Podívejte se na jejich poznatky a posuďte, nakolik je Clavin skutečně účinným produktem na podporu erekce. Další zkušenosti s tímto doplňkem stravy můžete naleznout na leky-poradna.cz

„Clavin jsem užíval ve chvílích, kdy jsem byl málo sexuálně vzrušený. Asi mi pomohl, protože jsem si sex užil, ale bral jsem ho spíš pro jistotu, jako pojistku. Zázračné účinky jsem nezaznamenal.“ Petr, 43 let, Praha.

„Manželka mi koupila Clavin Platinum, protože nebyla s mým výkonem spokojená. Musím říct, že jsem zaznamenal výsledky a má erekce je opravdu lepší. Rozhodně ale ne ďábelská.“ Maxim, 38 let, Pardubice.

„Erekce už určitě není jako zamlada. Pořídil jsem si Clavin, ale musím říct, že mé očekávání nenaplnil.“ Václav, 47 let, Kroměříž.

Věříme, že vám tato recenze pomohla rozhodnout se, jestli opravdu vyzkoušíte Clavin nebo nějaký jiný doplněk stravy na podporu erekce. Problémem všech produktů na zlepšení erekce, ale i jiných, je jejich velmi individuální účinnost, protože na každého účinkují více či méně jinak. Napište nám i vy, jak jste spokojeni, případně jestli doporučujete jiný produkt.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“ Bohužel nás Clavin nenadchnul, po vyzkoušení, jako když jsme jej slyšeli v reklamách. Jedná se o průměrný produkt na zlepšení erekce, který avšak je poměrně drahý. Na trhu jsou k mání kvalitnější produkty na erekci, které určitě stojí spíše za vyzkoušení.

Co Clavin dokáže:

 • Zpevnit a prodloužit erekci
 • Dokáže prodloužit sex
 • Zvýšená chuť a touha na sex
 • Bez nežádoucích účinků

 

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Nepochybně většina z vás už slyšela o produktu Clavin a to především z TV reklam.
Hodnocení
31star1star1stargraygray
Product Name
Clavin
Price
CZK 850
Product Availability
Available in Store Only