Prostamax recenze: Chcete zmírnit potíže s prostatou nebo jim předejít?
 • Přípravek ve formě kapslí
 • Příznivý vliv při onemocnění prostaty
 • Má kladný vliv na imunitu
 • Zachování plodnosti i v pokročilejším věku
 • Je k dostání bez lékařského předpisu

Přibývající věk s sebou přináší nové zkušenosti a zážitky, ale bohužel také zdravotní komplikace. Jedním z nejčastějších problémů, se kterým se muži po překročení čtyřicítky setkávají, je onemocnění prostaty. Je to něco, s čím byste se měli prostě smířit? Spousta mužů si to stále myslí a nezajímá se o novinky, které medicína poslední dobou přináší.

TIP: Problémy s prostatou jsou úzce spojeny s mužskou potencí a celkovou vitalitou organismu. Součástí aktivního života jsou i sexuální zážitky. Problémy s erekcí lze řešit i pomocí speciálních přípravků – mezi ty nejlepší patří Proerecta, Proerecta SHOT a Amarex.

Nejobvyklejší potíží, se kterou se muži potýkají, je nezhoubné zvětšení prostaty. Výzkumy dokázaly, že příznaky zbytnělé prostaty vykazuje až 60 % mužů ve věku nad 60 let, v 15 % je onemocnění vážné. Po sedmdesátém roce už závažným onemocněním prostaty trpí až 30 % mužů. Mezi znaky zvětšené prostaty patří časté močení doprovázené bolestí, namáhavé močení a později až neschopnost vyprázdnit močový měchýř.

Důležité je včasné rozpoznání příznaků. Seznamte se s varovnými signály a se způsoby, kterými se zvětšená prostata léčí.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Výhody a nevýhody léku na prostatu – Prostanax

Léčba prostaty je velice důležitá už od prvních příznaků. V případě nezhoubného zvětšení prostaty je velká šance, že se potíží zbavíte. Naopak zanedbání varovných signálů může znamenat, že se u vás nepozorovaně rozvine zhoubná forma onemocnění. Součástí prevence je i užívání vhodných doplňků stravy. Naše redakce ve spolupráci s čtenáři pro vás otestovali přípravek Prostanax.

+ Výhody produktu Prostmax Výhody Prostanaxu:

Přípravek ve formě kapslí přináší unikátní kombinaci účinných látek obsažených v extraktu Serenoa repens a kopřivě dvoudomé, jejichž účinky podporují zinek, lykopen, měď, selen a vitamin D3. Za vznikem Prostanaxu stojí tým odborníků, kteří si dali za cíl vyvinout přípravek, který podpoří správnou reprodukční funkci, zlepší vaši imunitu a udrží normální hladinu testosteronu v krvi.

Prostanax pomáhá udržovat správné fungování imunitního systému a přispívá k udržování normálního stavu testosteronu v krvi. Jedinečné složení podporuje reprodukční funkci, spermatogenezi a plodnost.

Problémům se dá předcházet jen dostatečnou prevencí. Základem je správná funkce imunitního systému, kterou Prostanax podporuje. Udržení normální hladiny testosteronu v krvi je klíčovým předpokladem pro zachování plodnosti i v pokročilejším věku. Tomu je přizpůsobeno složení přípravku, který má příznivý vliv také na spermatogenezi.

Web prodejce

TIP: Začaly vás trápit také poruchy erekce? Řešením může být také Vimax Pills.

 • Přispívá ke správné reprodukční funkci
 • Pomáhá zachovat plodnost
 • Udržuje normální hladinu testosteronu v krvi
 • Podporuje normální spermatogenezi
 • Má kladný vliv na imunitu
 • Vhodný pro předcházení potížím s prostatou
 • Příznivý vliv při onemocnění prostaty
 • Přispívá k plnohodnotnému životnímu stylu i ve zralém věku
 • Je k dostání bez předpisu

- Nevýhody produktu Prostmax Nevýhody Prostanaxu:

Určitě vás zajímá, jestli s sebou užívání přípravku nepřináší riziko vedlejších účinků. Dobrá zpráva je, že díky obzvlášť šetrnému složení přípravku se žádný z uživatelů, kteří Prostanax užívali, nesetkal. Přípravek vám tedy nemůže ublížit, přesto se však může stát, že zcela nenaplní vaše očekávání.

Preventivní péči o prostatu můžete podpořit i dalšími způsoby. Vyzkoušejte masáž prostaty a objevte její překvapivé účinky.

Prostanax sám o sobě nedokáže vyléčit už rozvinuté onemocnění, v tomto případě je nutné neprodleně navštívit lékaře. Jedná se ale o vhodný doplněk k léčbě. Mezi další možná negativa patří pomalejší nástup účinků. Někteří z uživatelů přípravků potvrdili, že výsledky se dostavily až po dlouhodobějším užívání.

 • Účinek se může projevit až po delším užívání přípravku
 • Nejedná se o přípravek pro léčbu závažného stupně onemocnění

Skvělý lék na prostatu za průměrnou cenu

Jak vyplývá z našeho rozboru a především z recenzí čtenářů, Prostanax jako lék na prostatu skutečně funguje. Nepatří však k lékům na prostatu, které by vám svými účinky vyrazily dech.

Pro prevenci onemocnění prostaty a pro zmírnění příznaků jeho lehčích forem se ale jedná o velmi dobré řešení, které zároveň nebude pohromou pro vaši peněženku. V případě závažnějších potíží doporučujeme návštěvu lékaře.

Web prodejce

Účinný koktejl pečlivě vybraných látek

Prostanax se bezesporu může pochlubit skutečně silnou, avšak stále šetrnou kombinací účinných látek, které byly zvoleny tak, aby podpořily vaše zdraví a zabránily rozvinutí vážných problémů. Základ tvoří unikátní výtažek Serenoa repens, známý také jako extrakt Saw palmetto. Jeho účinek je podpořen dalšími látkami, které příznivě ovlivňují fungování vašeho organismu.

Velkou výhodou Prostanaxu je účinné, ale k vašemu organismu zároveň šetrné složení. Podpoří vaše zdraví a zabrání rozvinutí vážných problémů. Léčba prostaty bude snadnější.

 • Serenoa repens: Látka známá také jako extrakt Saw palmetto pochází ze severoamerické palmy serenoy plazivé, jejíž plody jsou po staletí využívány k léčení zbytnělé prostaty, ale také nacházejí uplatnění jako afrodiziakum.
 • Kopřiva dvoudomá: Tato odedávna v lidovém léčitelství využívaná bylina povzbudivě působí na metabolismus a má silné protizánětlivé účinky. Kopřiva má blahodárný vliv na prokrvení vnitřních orgánů a napomáhá zmírňovat obtíže s močením.
 • Selen: Prvek je nezbytný pro správnou spermatogenezi a zároveň podporuje optimální fungování imunitního systému.
 • Zinek: Jedná se o zásadní látku, která napomůže udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Neméně důležitý je zinek pro podporu plodnosti a správnou reprodukční funkci.
 • Měď: Správné fungování imunitního a nervového systému by bez mědi nebylo možné. Navíc také napomáhá k zdravé pigmentaci vlasů a pokožky a podporuje látkovou výměnu důležitou pro tvorbu energie.
 • Vitamin D: Další nezbytný prvek pro správnou funkci imunitního systému. Vitamin D je důležitý také pro správnou funkci svalů, k udržení zdravých kostí a zubů a k zachování normální hladiny vápníku v krvi.

Web prodejce

Balení, dávkování a cena Prostanaxu

Přípravek Prostanax seženete ve formě kapslí. Prodávají se v balení pouze jedné velikosti, obsahujícím 90 kapslí. Pro správné účinky přípravku je nutné užívat dvě kapsle denně. Kapsle se užívají celé, doporučujeme je zapít řádným množstvím vody, a to nejlépe po jídle.

Bezespornou výhodou Prostanaxu je jeho cenová dostupnost. Přípravek navíc seženete ve formě praktických kapslí a vydrží vám 1 a půl měsíce.

Co se ceny přípravku týče, jedná se o poměrně dostupný přípravek. Za jedno balení zaplatíte 599 Kč (60 kapslí). Za tuto cenu získáte množství Prostanaxu, které vám vystačí na užívání po dobu měsíce a půl při dodržování doporučené denní dávky.

Web prodejce

Prostanax recenze a zkušenosti našich čtenářů

„Po padesátce už člověk přece jen není nejmladší a měl by se víc starat o své zdraví. Proto jsem se rozhodl vyzkoušet něco, co mě nebude stát půl výplaty, ale zároveň zažene ty příznaky, které mě v poslední době strašily. Výsledek byl za tu cenu dobrý.“ – Jiří, 51 let, Jablunkov

„Vybral jsem 2 balení, než jsem si začal všímat účinků. Prostanax mi ulevil od problémů s močením, nástup by ale mohl být rychlejší. Neurazí, ale ani nenadchne.“ Karel, 58 let, Cheb

„Problémy se zvětšenou prostatou řeším s lékařem už několik let. V poslední době se mi přitížilo a byl jsem ochotný vyzkoušet prakticky cokoliv. Prostanax mi doporučil známý a moc mile to překvapilo mě i pana doktora. Za mě spokojenost.“ Milan, 65 let, Bílovec

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 5 hvězd

„Jak vyplývá z naší recenze a především ze zkušeností čtenářů, Prostanax skutečně funguje. Nepatří však k přípravkům, které by vám svými účinky vyrazily dech.

Pro prevenci onemocnění prostaty a pro zmírnění příznaků se ale jedná o velmi dobré řešení, které zároveň nebude pohromou pro vaši peněženku. V případě závažnějších potíží doporučujeme návštěvu lékaře.“

Web prodejce

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Zbavte se prostaty s Prostanax jednou pro vždy. Rozhodně nebudete litovat.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Prostanax
Price
CZK 599
Product Availability
Available in Store Only