Masáž prostaty je prevencí nejen před rakovinou

Prostata a masáž prostaty, možná pro někoho tabu, pro jiné ideální a hlavně velmi intenzivní erotická stimulace, která nejen zpestří váš sexuální vztah.

Masáž prostaty však není jen o erotické stimulaci, velmi dobře působí také jako prevence onemocnění prostaty, zejména proti zvětšené, též zbytnělé prostatě, ale také rakovině. Masáží prostaty se tak nejen oddáváte zajímavým sexuálním hrátkám, ale zároveň pečujete o své zdraví.

Předstojná žláza

Prostata se odborně pojmenovává jako předstojná žláza, jedná se o přídatnou pohlavní žlázu, jejíž sekret se v případě ejakulace mísí se spermatem, a to v objemu 10 až 30 %.

Vyzkoušeli jsme originální vitamíny pro muže a výsledky nás ohromily

Vítěz testů roku 2018, 2019 a 2020 na zlepšení erekce   

Sekret z předstojné žlázy je ve spermatu naprosto běžný a přirozený, ve standardním množství nijak nenarušuje kvalitu spermatu. Její velikost můžeme přirovnat k vlašskému ořechu, nachází se mezi konečníkem a stydkou kostí, zhruba pod močovým měchýřem.

Léčba prostaty není náročná

Prostata je častým problémem mnoha starších mužů a způsobuje značné komplikace, které se projevují zejména při močení, kdy jsou nejvíce patrné. Vlivem zvětšené (zbytnělé) prostaty dochází k problémům při močení, mezi ně patří slabší proud moči a hlavně velmi častý pocit plného močového měchýře s pocitem, že ho nemůžete vyprázdnit.

V akutních stádiích zbytnělé prostaty pak může dojít dokonce k nemožnosti močení. Léčba prostaty není náročná, zejména v počátcích zbytnělé prostaty se nemusíte ničeho obávat. Navíc je maximálně šetrná. Právě v takovém akutním případě se při léčbě neprodleně přistupuje k chirurgickému zákroku. Ten by měl alespoň močení vrátit do běžného stavu a následně dochází k doléčení pomocí léků.

TIP: V případě, že vás trápí i jiné poruchy, například porucha erekce, pak doporučujeme vyzkoušet nejlepší produkty na poruchu erekce Proerecta nebo Erexan.

Pokud se podaří zbytnělou prostatu objevit v počátku, přistupuje se pouze k léčbě pomocí léků, případně za pomoci rostlinných extraktů, které však mají doplňující účinek. Zbytnělá prostata se objevuje naprosto běžně, zejména u starších mužů, ale není to podmínkou.

Udává se, že až 20 % mužů starších 45 let trpí problémy způsobenými zvětšenou prostatou. V pokročilejším věku, zejména nad 55 let, se objevuje většina příznaků onemocnění, často navíc ve velmi silné míře, prakticky u každého ze tří mužů v takto pokročilém věku.

Oblíbený produkt: Mezi nejoblíbenější produkty neboli doplňky stravy na prostatu, patří zejména RED3.

Nejvýkonnější léky na prostatu

RED 3 Prostamol UNO Prostanax
RED 3 - Lék na prostatu Prostamol UNO - Lék na prostatu Prostanax - Lék na prostatu
60 kapslí 90 kapslí 60 kapslí
Zjistit cenu

Recenze

Zjistit cenu
Zjistit cenu

Recenze

Zaměřte se na prevenci v podobě erotické masáže prostaty

Zaručený způsob, jak se ve stáří vyhnout onemocnění prostaty bohužel neexistuje. Je však lékařsky prokázáno, že tato rizika snižuje prevence v podobě masáže prostaty, která je navíc považována za jedinečný erotický zážitek, jak dokládá množství mužů, kteří ji podstoupili. Samozřejmostí by také měly být pravidelné lékařské kontroly. Zvláště u mužů starších 55 let se doporučují prohlídky alespoň jednou ročně.   Postup masáže prostaty

Správný postup masáže

Nejsnadněji se k prostatě dostanete v pozici na břiše. V takovém případě je předstojná žláza dostupná zhruba na délku ukazováku, hledat ji můžete na stěně blíže břichu. Nejdříve byste měli začít masáž zvenčí okolo análního otvoru a pokračovat v ní, dokud nedojde k celkovému uvolnění.

Po pár minutách takové masáže můžete pomalu začít zasouvat prst do konečníku a začít krouživými pohyby s různou intenzitou masírovat prostatu. Nezapomeňte na dostatek lubrikačního gelu a provést byste měli také výplach konečníku, protože hygiena je na prvním místě. Můžete tak při masáži dosáhnout značné erotické stimulace, zvláště pokud budete eroticky stimulovat také penis.

Avšak u většiny mužů se nejdříve projeví jistý blok v podobě studu, který musí překonat. Stejně tak se objevují obavy z bolesti, té se ovšem bát nemusíte, pokud vaše partnerka dodrží správný postup. Inspirovat se můžete například přiloženým videem masáže prostaty.

Experimentujte s erotickými pomůckami a doplňky

K masáži prostaty můžete samozřejmě využít i erotické pomůcky. Můžete si tak značně masáž prostaty zpestřit, ale dávejte pozor, protože s použitím těchto hraček dochází ke stimulaci celého konečníku, a to nemusí být každému příjemné. Lokální stimulace prostaty dosáhnete pouze za pomocí prstu. Navíc prst je mnohem citlivější a nehrozí tak riziko poranění nebo bolestivé stimulace.

TIP:Vyberte si tu nejlepší erotickou pomůcku, která vám bude vyhovovat, široký výběr naleznete tady –  Pomůcky pro masáž prostaty

Prakticky v každém sexshopu můžete narazit také na speciální doplňky, které jsou vytvořeny právě k masáži prostaty. Mají speciálně vyvinutý tvar a celkově jsou k masáži přizpůsobeny. Ani v tomto případě nezapomínejte na značnou dávku lubrikačního gelu, aby došlo ke hladkému průniku, v opačném případě se může jednat o velmi bolestivou zkušenost.

+ Výhody masáže prostaty Výhody masáže prostaty

Masáž prostaty má lékařsky ověřený vliv na prevenci rizik spojených s onemocněním prostaty a zároveň se jedná o zajímavou erotickou zkušenost. V každém případě je to zpestření někdy možná až všedních sexuálních zážitků.

  • prevence onemocnění prostaty
  • přínosné prokrvení prostaty
  • silnější orgasmus
  • zpestření sexuálního života
  • možnost zajímavé relaxace a uvolnění

Erotická stimulace předstojné žlázy s sebou nenese žádná rizika. Měla by se však provádět opatrně, naopak by se neměla provádět vůbec v případě hemoroidů a jiných komplikací v oblasti konečníku. Další možnou negativní vlastností je, že ne každému může samotná masáž vyhovovat, vždy záleží na subjektivním pocitu a ve velké míře také na zvyku. Napoprvé nemusí jít o příjemnou zkušenost.

Masáž prostaty video

Instruktážní video s detailním postupem masáže prostaty vám může pomoci při samotné praxi. Pokud nezapomenete na lubrikant a hygienu, nemusíte mít žádné obavy, avšak vždy sledujte reakce protějšku, podle toho můžete poznat, zda jsou mu vaše kroky příjemné nebo naopak.

Podle toho můžete přidat či ubrat na intenzitě. Nakonec, masáž prostaty vlastně není nic složitého a s následujícím videem ji nepochybně hravě zvládnete.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta