Potensan - Prášky na zlepšení erekce
 • Léky na erekci bez předpisu
 • Mírná účinnost produktu Potensan
 • Dokáže prodloužit sex
 • Má vliv i na ženský organismus
 • Docela drahý a nevýkonný produkt
Vyzkoušet účinnější produkt

Jedná se o produkt, který pomáhá zvyšovat sexuální aktivitu. Jde o produkt, který působí jak na muže, tak i na ženy, tudíž si jej mohou objednat všichni, bez rozdílu. Na rozdíl od jiných preparátů, které v sobě obsahují mnoho chemických látek, je Potensan vyvinut čistě na přírodní bázi.

Pomáhá zlepšit erekci i jiné sexuální poruchy. Ženám naopak napomůže k dosažení orgasmu. U obou pohlaví stimuluje chuť na sex. Potensan se užívá krátkodobě dlouhodobě, podle aktuální potřeby. Produkt je k dostání bez lékařského předpisu. Řádně jsem otestovali tento doplněk stravy, abychom byli v naší recenzi co nejvíce objektivní.

Rovnou na začátku, vás chceme upozornit, na velice slabou účinnost oproti TOP produktům jako je Proerecta, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan nebo Vimax. Podle našeho posledního čtení této recenze, jsme dospěli, že je nudná asi jako účinnost Potensan.

Možné vedlejší účinky Potensan?

Mnoho lidí se logicky obává si objednat léky bez předpisu lékaře. Bojí se možných vedlejších účinků. Proto je logické, že se u Potensanu lidé zajímají o to, zda je produkt dobře snášen a jestli jsou nějaké vedlejší účinky. Ničeho podobného se u tohoto léku nemusíte bát. Přírodní lék Potensan je bez vedlejších účinků a je obecně dobře snášen. Jestliže však berete větší množství léků a nejste si úplně jistí, zda kombinace s přírodním produktem bude vhodná, informujte se u svého lékaře.

Vítěz testů roku 2018, 2019, 2020 a 2021 na zlepšení erekce   

Funguje skutečně Potensan?

Přírodní lék Potensan slibuje zlepšení sexuální aktivity, zlepšuje mužskou erekci a ženám přináší lepší orgasmus. Přípravek vyzkoušelo již mnoho jedinců a reakce jsou podprůměrné. Avšak ženy uvádí, že díky přípravku se jejich orgasmus dlouhodobě zlepšil a zintenzivnil.

Napříč našemu testování, které proběhlo s vybranými čtenáři, nemůžeme o produktu říci, že by byl k ničemu, ale upřímně, na trhu jsou lepší a levnější produkty.

Naše hodnocení:Hodnocení: 2 hvězdy

+ Výhody produktu Výhody 

 • Mírně zlepšená erekce
 • Lepší ženský orgasmus
 • Zlepšuje se celkově chuť na sex
 • Bez lékařského předpisu
 • Působí jak na muže, tak i na ženy
 • Bez vedlejších účinků

+ Nevýhody produktu Nevýhody

 • Málo pilulek v jednom balení (15 tbl.)
 • Poměrně vysoká cena za jedno balení s 15 tablety
 • Platba poštovného
 • Účinnost je velmi slabá

Potensan versus Vimax Pills

Přípravků tohoto typu je na trhu opravdu mnoho, proto si porovnejme tyto dva přípravky. Oba přípravky jsou čistě na přírodní bázi, což ocení téměř každý zákazník. Vimax Pills je cenově „dostupnější“ neboť se prodává v balení po 30 tobolkách. Užívá se jedna tobolka ráno po jídle. Potensan se užívá 2 – 4x denně při dlouhodobém užívání a při jednorázovém 3 – 5 tablet. Z tohoto hlediska je Vimax Pills výrazně levnější. Dále také tento produkt hodnotí kladně mnoho spokojených zákazníků a uživatelů.

Aktualizovaný obsah (13.02.2016): Po našem posledním testování, které proběhlo s vybranými čtenáři, který se sami přihlásily, jsme zjistily vyšší účinnost o proti Vimax u produktů Proerecta, Amarex a Erexan. Proerecta tímto zatím vede nad všemi dostupnými produkty na erekci, dostupné bez lékařského předpisu.

Dávkování Potensan

Jak už bylo výše zmíněno, Potensan je možno užívat dlouhodobě či krátkodobě. Při dlouhodobém užívání se bere 1 – 2 pilulky dvakrát denně. Když však chcete Potensan užívat krátkodobě, vždy jen před výkonem je to možné a užijete 3 – 5 tabletek jednu hodinu před pohlavním stykem.

Závěrem k produktu Potensan

Potensan je lék na přírodní bázi, který obsadil v našem srovnávači nejnižší pozici. Sice je produkt určen mužům, tak i ženám, tudíž jej mohou užívat oba partneři. Pokud chcete nízkou účinnost za vysokou cenu, potom je to právě tento produkt. Využijte raději výkonnější a ověřené produkty, který si můžete vybrat z našeho nezávislého srovnávače.

Vybrat účinnější produkt

Potensan složení

 • Alchemilla Millefolium
 • Smilax Officinalis
 • Muira Puana
 • Myrstica Semen
 • Cinnamomi Cortex

Potensan diskuze a vaše názory

Do Potensan diskuze se zapojují naši čtenáři, kteří mají osobní zkušenosti s produktem, protože jsme komunita mužů, jejichž zájmy jsou, pomoci při rozhodování mezi léky na erekci či jinými metodami na zlepšení erekce.

Pokud i ty máš zkušenost s doplňkem stravy Potensan, neváhej a napiš svojí referenci do diskuze, může pomoci i jiným mužům při rozhodování. Předem děkuji za výš čas a názor.

[WPCR_INSERT]
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdy

“ Výsledky testování produktu Potensan nás moc nepotěšily. Bohužel nemůžeme za sebe a za naše nápomocné čtenáře tento produkt doporučit. Produkt vzhledem ceně, výkonu a obsahu balení není pro nás dostačující. Pokud máte zájem vyzkoušet tento produkt, potom si prodejce vyhledejte na internetu, my na podobné prodejce neodkazujeme.

Raději bychom vám doporučili Proerecta, Amarex nebo Erexan nebo máte možnost nahlédnout zdarma do srovnávače produktů na zlepšení erekce.“

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
41star1star1star1stargray