Peyronieho choroba: zahnutí penisu, které může být nebezpečné

Zakřivení penisu je poměrně běžná věc, pokud vás to nijak neomezuje. Síla zakřivení se samozřejmě projeví až při erekci, kdy je penis vychýlený na stranu. Právě onemocnění zakřivení penisu, takzvaná Peyronieho nemoc má na první pohled stejné příznaky. Jestliže je vychýlení penisu i váš případ, možná byste měli navštívit lékaře, a to zejména v případě, když pozorujete ještě některou z následujících obtíží.

  • bolestivá erekce
  • nadměrné pnutí na jedné straně penisu
  • snížená kvalita sexu
  • bolestivý sex

Problémy s erekcí však nemusí být způsobeny jen Peyronieho nemocí. Často se také stává, že vaše topořivá tělíska nejsou v dobré formě. Na problémy s erekcí vám pomohou doplňky stravy, jako je Proerecta, Proerecta SHOT nebo Amarex s přírodním složením.

Co způsobuje Peyronieho choroba a jaké jsou příznaky?

Nadměrné a bolestivé zakřivení penisu je způsobuje shlukováním tkáně u topořivých tělísek, což se během erekce projevuje nadměrným pnutím na jednu stranu. Lékaři sami nevědí, čím přesně je toto shlukování tkáně způsobeno, ale naštěstí ho umí poměrně efektivně léčit pomocí chirurgické operace. Ta s sebou však nese značná rizika, která však většina mužů podstoupí, protože Peyronieho nemoc v pokročilejší fázi může úplně bránit kvalitnímu sexu.

Nejčastěji se projevuje u mužů mezi 30–40 lety. Statistika dále říká, že Peyronieho chorobou trpí asi 4 muži ze 100, rozšíření tedy není nijak zvlášť velké.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Peyronieho choroba se objevuje okolo 35 let života, ale není to podmínka. Existují případy, kdy se projeví u mladých mužů okolo 20 let – věk je v tomto velmi individuální. Ne vždy se však musí jednat skutečně o tuto nemoc.

Zakřivení penisu jako takové není vždy rozhodujícím ukazatelem, zřetel je třeba brát i na další projevy. Bolestivá erekce může mít i jiné příčiny, proto je vždy vhodné navštívit lékaře. Pro prevenci a kvalitní erekci je vhodné dodržovat správnou životosprávu a vyzkoušet i sílu bylinek na erekci.

Kdy je potřeba navštívit lékaře?

Obecně platí, že navštívit lékaře byste měli vždy, pokud máte problémy s erekcí nebo jakékoli bolesti. Jestliže pozorujete jen zakřivení penisu bez bolesti, které se nadále nezhoršuje, není nutné zahajovat složitou léčbu, ale prevence je vždy vhodná. Navštívit lékaře byste tak měli alespoň pro případ, aby Peyronieho chorobu vyvrátil. Mírné zakřivení penisu má dokonce mnoho žen velmi rádo, protože dráždí bod „G“.

Pokud se prokáže, že za vaším zakřivením penisu skutečně stojí Peyronieho choroba, navrhne lékař nejvhodnější léčbu. Někdy se zvolí jen pozorování pacienta, pokud nejsou obtíže nijak zvlášť velké. Pokud se ale stav zhoršuje, nebo je v pokročilé fázi, volí se chirurgické řešení problému. Chirurgický zákrok podstoupí přibližně 30 % mužů, kteří trpí Peyronieho nemocí. Jedná se sice o rizikový zákrok, ale s velkou úspěšností.

Jak vypadá zakřivení penisu - Peyronieho choroby

Léčba Peyronieho choroby

Běžně se využívají 3 možnosti, jak Peyronieho chorobu léčit. Každá je samozřejmě jinak úspěšná a volí se podle stádia nemoci. Jednou z nich je už zmíněná chirurgická operace, která je úspěšná, ale riziková. Další možností je zařízení jménem Andopenis, které se snaží mechanicky penis narovnat, jeho úspěšnost je také poměrně vysoká, ale léčba probíhá až rok. Poslední možností, která má nejvíce výhod a slouží i jako prevence, jsou cviky na penis.

Avšak pozor, ne všechny problémy s erekcí jsou způsobeny Peyronieho chorobou. V mnoha případech je příčina jiná. Podívejte se na několik jedinečných tipů, jak posílit svou erekci.

Chirurgická operace penisu

Operace penisu se volí v případě, kdy je Peyronieho choroba už v takové fázi, že se nedá úspěšně vyléčit jiným způsobem. Úspěšnost chirurgického řešení je vysoké, prakticky se jedná o rutinní zákrok, kdy dojde k odstranění shlukované tkáně. Právě ta při erekci způsobuje nadměrné pnutí penisu na jednu stranu.

Nese s sebou však rizika a nepříjemné důsledky. Mezi rizika patří poranění topořivých tělísek a nervových zakončení v místě operace. Nevýhodou jednoznačně je, že po operaci může dojít ke zmenšení penisu o 1 až 3 cm.

Andropenis

Andropenis - Pomocník na zakřivený penisZařízení určené právě k narovnání penisu. Tato mechanická pomůcka vám pomůže narovnat lehce zakřivený penis. Jedná se skutečně o lékařskou pomůcku, kterou lékaři doporučují.

Výsledky Andropenisu jsou dobré. Na druhou stranu je ale potřeba Andropenis nosit na penisu denně až 9 hodin, a to po dobu nejméně 4–6 měsíců, kdy se objevují první výsledky. Jedná se tak o velmi časově náročnou metodu.

Cviky na penis

Cviky na zvětšení penisu a zlepšení erekceŠetrná a tradiční metoda, jak nejen penis narovnat, ale i posílit. Cviky na penis nejsou příliš známé, což je ale velká škoda, protože přinášejí rozsáhlé benefity. Nejen, že dokáží penis narovnat, pokud jeho zakřivení není příliš velké, ale také ho zvětší až o 3 cm.

Dále pomáhají posílit erekci a oddálit ejakulaci. Cviky na penis jsou také časově náročné, provádět je musíte alespoň 4 měsíce. Navíc, aby se dostavily výsledky, musíte je provádět technicky naprosto správně – jak na to, se dozvíte v našem e-booku cviky na penis.

Kdy zvolit léčbu zakřivení penisu a jakou?

O zahájení léčby by měl v každém případě rozhodnout lékař, který navíc zvolí tu správnou variantu léčby. Nicméně ne každé zakřivení penisu je potřeba léčit, pokud vám nijak nebrání mírné zakřivení vašeho přirození, nemusíte si dělat starosti.

Základem je, aby pro vás nebyla erekce bolestivá a zakřivení penisu nebránilo kvalitnímu sexu. Jako vhodnou formu léčby doporučujeme cviky na penis, které mají zdaleka nejvíce výhod. Jedinou podmínkou je, že zakřivení nesmí být až příliš velké, kdy už cviky nepomohou.

Podělte se o své zkušenosti

Setkali jste se ve svém okolí se zakřivením penisu nebo ho přímo máte? Rozdělte se o své zkušenosti s našimi čtenáři, kterým tak pomůžete. Napište nám, zda jste podstoupili léčbu a jakou. Velkou část mužů také zajímá, jestli je pro vaší partnerku zakřivení penisu spíše problém, nebo ho naopak berou jako výhodu.

Neodcházejte a získejte od nás něco zdarma

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star