Aphrodisia: Recenze, zkušenosti, cena
 • Méně výkonný produkt na erekci
 • Přírodní produkt
 • Mírně zabírá na zvětšení mužství
 • Plnější a objemnější penis
 • Pozitivní vliv na plodnost

Během dnešní recenze se podíváme na produkt Aphrodisia, který slibuje něco, co je na trhu doplňků stravy poměrně originální a inovativní – výrobce totiž slibuje, že produkt u mužů podporuje silnou a dlouhotrvající erekci, zatímco u žen zvyšuje libido a působí tedy jako afrodiziakum.

Poměrně převratné, že ano? Abychom to uvedli na pravou míru, produkt je vyráběn ve dvou variantách, z toho jedna je pro muže a druhá pro ženy, není to tak, že by jeden produkt byl univerzální, ale i přesto toto řešení není zvykem.

Za produktem na podporu erekce a zvýšení libida u žen Aphrodisia stojí společnost Imperial Vitamins, ta má ve svém portfoliu značné množství vitamínových doplňků.

Problémy s erekcí se běžně týkají velkého procenta mužů. Nedostatečná erekce přichází spolu s věkem, a to okolo 40. roku, ale není to podmínkou. Erektilní dysfunkcí mohou trpět i výrazně mladší muži. Na vině jsou samozřejmě zdravotní komplikace, ale i ty psychické, například zvýšený stres. Pocit napětí a vyčerpání může výrazným způsobem snižovat funkčnost penisu. Během naší Aphrodisia recenze se tedy zaměříme především na verzi určenou pro muže.

Naše hodnocení: Hodnocení: 3 hvězdy

+ Výhody produktu Výhody Aphrodisia

Aphrodisia se tváří jako skutečně převratný a účinný doplněk stravy, který vyřeší vaše problémy s erektilní dysfunkcí. Zaměřuje se především na prokrvení topořivých tělísek v penisu, které mohou díky němu přijmout větší množství krve, čímž je daleko silnější a déletrvající také erekce. Je nutné dodat, že tento princip podpory erekce skutečně funguje, jak si tedy stál Aphrodisia v našem testování?

Pravidelně pro vás testujeme produkty na podporu erekce. Víme, které jsou skutečně účinné, podívejte se i vy na naše detailní srovnání přípravků pro zkvalitnění sexuálního života mužů.

 • podporuje sexuální vzrušení u mužů a tím zlepšuje erekci
 • dlouhodobě zkvalitňuje erekci a napomáhá jejímu průběhu
 • erekce je pevnější a déletrvající
 • zvyšuje sexuální libido a podporuje sexuální výkonnost
 • napomáhá rychleji dosáhnout opětovné erekce po orgasmu
 • zkvalitňuje sperma a má kladný vliv na plodnost
 • jeho složení je zcela přírodní

Výrobce Imperial Vitamins tak prakticky slibuje to, co každý druhý doplněk stravy na podporu erekce a případně i zvětšení penisu. Tuto účinnost v sobě produkty často kombinují, protože roztažením topořivých tělísek, aby pojmuly více krve a tím zlepšily erekci, se nutně musí projevit také ve zvětšení penisu. Během našeho testování nás však produkt nemile překvapil, protože jsme nezaznamenali to, co slibuje – jeho skutečná účinnost je přibližně poloviční.

Ve srovnání například s ověřeným produktem na podporu erekce Proerecta, je účinnost Aphrodisia jen částečná. Pokud tedy chcete dosáhnout skutečných výsledků, vyzkoušejte nejvýkonnější produkty na trhu: Proerecta, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan, Zerex, Vimax nebo Erex24.

+ Nevýhody produktu Hlavní nevýhodou je malá účinnost

Jak už jsme naznačili, tou hlavní nevýhodou je zkrátka nedostatečná kvalita produktu. Nesplňuje totiž to, co výrobce u produktu slibuje. Samozřejmě to může být dáno i individuálností, protože ne každý doplněk stravy zabírá u všech mužů stejně, ale produkt Aphrodisia vyzkoušelo i několik našich čtenářů a jejich zkušenosti jsou podobné.

 • produkt nesplňuje své sliby
 • poměr ceny a výkonu je značně neekonomický

Naopak doporučujeme vyzkoušet kombinaci účinných cviků na penis, které se postarají o dlouhodobě pevnou erekci a zvětší vaše mužství, společně s doplňkem stravy Proerecta, Amarex, Erexan či Zerex. Tato kombinace přináší skutečně fascinující účinky, přesvědčte se o tom sami.

Aphrodisia: na podporu erekce - Složení

Erexan opět zůstal nepřekonán

Ukázalo se, že ani Aphrodisia na podporu erekce nedokáže překonat dlouhodobou jedničku Erexan. Ovšem neumístil se ani v našem žebříčku. Prakticky se jedná o ne příliš účinný doplněk stravy, který rozhodně nedoporučujeme.

Aktualizace (14.10.2019): Legenda byla překonána, českým výrobkem PROERECTA

Věříme, že existují mnohem lepší alternativy, stejně tak s přírodním složením, ty si můžete prohlédnout v našem žebříčku účinných produktů. Aphrodisia je tak jen další nekvalitní náhražkou, která kazí pověst skutečně dobrým produktům.

Aphrodisia složení

 • L-Arginin (250 mg) – aminokyselina pro tvorbu oxidu dusnatého, který je důležitý pro celkové zlepšení erekce, podporuje prokrvení penisu, takže má přímý vliv na objem topořivých tělísek v penisu
 • Výtažek z kořene Maca (100 mg) – známý kořen, kterému se jinak přezdívá také peruánská viagra, využíval se v přírodním léčitelství a dnes je běžným produktem ve farmacii, protože reguluje pohlavní hormony v těle a má výrazné afrodiziakální účinky
 • Sibiřský ženšen (100 mg) – nepůsobí přímo na erekci, ale napomáhá organismu k celkovému zklidnění, působí antidepresivně a snižuje únavu, což je pro kvalitní erekci také velmi důležité
 • Extrakt z plodů Kotvičníku zemního (25 mg) – velkou mírou zvyšuje produkci testosteronu a podporuje sexuální libido, účinný je také při regeneraci svalstva
 • Škornice šípolistá (20 mg) – účinné afrodiziakum, které zvýší vaši sexuální aktivitu
 • Extrakt z listů Ginko Biloba (10 mg) – zdaleka nejde jen o zlepšení paměti, ale odstraňuje také únavu a působí na přenos nervových vzruchů, čímž dopomáhá k většímu sexuálnímu vzrušení.

Podívejte se na naší novější recenzi k podobnému produktu stejné značky Aphrodisia XL, který je ve formě krému na zlepšení erekce a zvýšení libida.

Aphrodisia cena balíčků

Doplněk stravy na podporu erekce Aphrodisia se prodává ve dvou základních baleních a navíc v podobě krému. Všechny 3 přípravky se od sebe určitým způsobem liší. Zatímco klasické balení Aphrodisia má působit spíše dlouhodobě, pak Aphrodisia Ultra Rapid je určeno především k použití těsně před sexuálním stykem. Krém je spíše takový doplněk pro větší citlivost penisu.

Aphrodisia cena klasického balení vyjde na přibližně 650 Kč, obsah balení je 60 tablet, což vás vyjde na měsíc užívání. Aphrodisia Ultra Rapid stojí 400 Kč a obsahuje 10 tablet pro okamžitou erekci.

Klasické užívání Aphrodisia jsou 2 tablety denně, například ráno a odpoledne. Běžné balení o 60 tabletách vám tak vystačí na 2 měsíce užívání. Výrobce udává, že prokazatelné výsledky by se měly objevit během 2–3 měsíců, k tomu jsme však značně skeptičtí.

Aphrodisia zkušenosti redaktorů a čtenářů

„Aphrodisia mě docela zaujala. Jasně, byla to novinka a chtěl jsem ji vyzkoušet. Pořídili jsme si balení dohromady s ženou, tedy přípravek pro muže a zvlášť pro ženy. Nakonec se ukázalo, že jsou to vyhozené peníze… nenaleťte jako my.“ Marcel a Radka, 43 a 39 let, Ústí nad Labem

„Zatím ho užívám asi 2 měsíce a možná je má erekce lepší, ale nevím. Spíš bych řekl, že je to nějaké placebo. Rozhodně nesplňuje očekávání.“ Pavel, 55 let, Olomouc

„Zkusil jsem Aphrodisia v naději, že vyřeší mé problémy s erekcí. To se určitě nestalo, ale aspoň se celkově cítím lépe, takový svěží. Přesto určitě existují i lepší doplňky na podporu erekce“ Karel, 39 let, Pardubice

TIP: Zkuste skutečně účinný produkt na podporu erekce

Ano, lepší řešení skutečně existuje. My doporučujeme produkt Erexan, který se dlouhodobě drží na první příčce našeho testování. Produkty na podporu erekce testujeme společně s našimi čtenáři a sestavujeme žebříček těch skutečně nejúčinnějších.

Erexan je v tomto ohledu TOP produkt, který podporuje rychlou a dlouhotrvající erekci, společně s ní se snaží prodloužit sex oddálením ejakulace. Prohlédněte si produkt, se kterým je spokojeno přes 87 % našich čtenářů.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

Doplněk stravy Aphrodisia nás nijak neoslovil svou účinností a bohužel jej moc nemůžeme doporučit. Avšak se našlo pár čtenářů, kterým produkt zabral. Pokud hledáne skutečně výkonný produkt na zlepšení erekce, doporučujeme se poohlédnou po jiných produktech.

Web prodejce

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Aphrodisia nás nijak neohromil, avšak může stát za vyzkoušení.
Hodnocení
31star1star1stargraygray
Product Name
Aphrodisia
Price
CZK 650
Product Availability
Available in Store Only