Erectan na zlepšení erekce
 • Léky na erekci bez předpisu
 • Tvrdá erekce nejpozději do 60 minut
 • Mírně prodlužuje sexuální výkonnost
 • Další produkt s mírnou účinností
 • Jsou dostupnější produkty s vyšší účinností
Kde koupit Erectan

Erekce mnohdy dokáže skutečně potrápit. Mnoho mužů bere problémy s erekcí jako osobní selhání. Naštěstí existují doplňky stravy a léky, které erektilní dysfunkci snadno řeší. Jedním z takových přípravků je Erectan, který jsme podrobně zrecenzovali.

Problémy s erekcí nejsou ničím ojedinělým. Přesto bychom si mohli myslet, že zrovna nás se poruchy erekce netýkají, opak často bývá pravdou. Nedostatečná erekce může potkat téměř kohokoli. Je sice fakt, že běžně mají problém s erekcí až muži nad 40 let, nicméně existují i početné výjimky. Za poruchy erekce často může špatný styl života, zejména kouření a alkohol, protože ucpává cévy a topořivá tělíska v penisu se nemohou dostatečně naplnit krví.

Erektilní dysfunkce je neschopnost udržet erekci penisu v dostatečné tuhosti a po čas dostatečný pro kvalitní sexuální styk. Mezi muži nad 50 let trpí problémy s erekcí přes polovinu populace.

Naštěstí existuje velmi snadné řešení poruch erekce.  Pokud jsou vaše problémy spíše občasného charakteru, pomohou vám doplňky stravy, které svým složením působí na zlepšení erekce, její posílení a udržitelnost. Jedním z nich je Erectan, který slibuje zlepšení erekce a silnější sexuální zážitek. Erectan forte je volně dostupný na internetu i v lékárnách, nepotřebujete lékařský předpis.

Vítěz testů roku 2018, 2019, 2020 a 2021 na zlepšení erekce   

Jak doplněk stravy Erectan funguje?

Podle výrobce by měl Erectan díky svému složení účinně ovlivnit erekci – ta by měla být následně mnohem kvalitnější, tedy opravdu pevná a dlouhotrvající. A to už při jednorázovém použití, takže by přípravek měl fungovat podobně jako Viagra. Erectan slibuje výrazné zlepšení sexuálního života a jeho celkové osvěžení, kdy se díky nové silné erekci budete cítit zase jako na úplném začátku vztahu.

Jedna tabletka Erectan forte před pohlavním stykem slibuje prodloužení výdrže a větší chuť na pohlavní styk. Doplněk můžete užívat i dlouhodobě.

Erectan je schválen Ministerstvem zdravotnictví, takže je volně prodejný a zároveň zcela bezpečný.

Web prodejce

Má Erectan nějaké vedlejší účinky?

Přestože některé doplňky stravy a zejména léky, ne nutně na podporu erekce, mají větší či menší vedlejší účinky, Erectan se může pochlubit tím, že žádné vedlejší účinky nemá. Jeho užívání je zcela bezpečné a bez vedlejších účinků.

V některých případech je však lepší konzultovat užívání Erectanu forte s lékařem. Typicky pokud trpíte onemocněním oběhové soustavy, máte slabý nebo naopak silný tlak nebo alergii na některou ze složek léků.

V takovém případě důrazně doporučujeme zkonzultovat užívání přípravku s lékařem, který sám posoudí rizika a případně vám doporučí jinou variantu.

Jaké hodnocení si doplněk stravy na zlepšení erekce vysloužil?

Během naší Erectan recenze, tedy testování tohoto původem českého doplňku stravy pro muže, který slibuje dokonalou a dlouhotrvající erekci, jsme zaznamenali několik zajímavých zjištění. Výrobce sám uvádí, že Erectan zejména zlepšuje erekci, udržuje ji dlouhotrvající a silnou, zlepšuje chuť na sex a v neposlední řadě zvyšuje samotnou výkonnost během pohlavního styku. To je sice pravda, ale možná ne v takové míře, jak byste od přípravku očekávali.

TIP: Přečtěte si recenzi Erexanu nebo Proerectanu, což jsou nejlépe hodnocené doplňky stravy pro zlepší erekce.

Z naší Erectan recenze sice vyplývá, že přípravek skutečně funguje, ale jen minimálně. Účinnost se u produktu podařila prokázat, ale rozhodně se nepotvrdila do takové míry, jak ji prezentuje výrobce Erectanu na svých webových stránkách. Tento produkt od nás nezískal moc vysoké hodnocení, avšak na někomu může účinnost být zcela jiná a silnější. Samozřejmě jsme si vědomi, že účinky mohou být často individuální.

Pokud chcete zažít opravdovou podporu erekce. Dlouhotrvající a skutečně pevnou erekci, která vydrží během pohlavního styku, doporučujeme doplněk stravy Amarex, Erexan, ProerectaVimax nebo Zerex. Oba produkty se dlouhodobě v našem testování umisťují na předních příčkách.

Naše hodnocení:  Hodnocení: 3 hvězdy
Cena: od 719 Kč

+ Výhody produktu Výhody Erectanu

 • zlepšuje erekci a zkvalitňuje erekci
 • udržuje erekci pevnou po celý čas styku
 • zvyšuje chuť na sex
 • příznivě prokrvuje penis, tím zlepšuje jeho funkci
 • zlepšuje celkově sexuální život
 • nemá žádné vedlejší účinky

+ Nevýhody produktuNevýhody Erectanu

 • příliš vysoká cena, která neodpovídá kvalitě
 • vysoké poštovné

Složení Erectanu je čistě přírodní

Erectan je složen ze směsi čistě přírodních látek, navíc vyráběn na území České republiky. To samo o sobě může zaručovat určitou kvalitu, protože naše podmínky pro výrobu doplňků stravy a léčiv, jsou poměrně přísné.

Složení Erectanu spočívá v kombinaci pěti tělu vlastních aminokyselin, jednou z nich je například aminokyselina Arginin, která je součástí většiny doplňků stravy pro muže. Mezi další aminokyseliny patří  L-Arginine alpha-ketoglutarate, L-Arginine base, L-Citrulline, L-Ornithine alpha-ketoglutarate a L-Lysine HCL.

Při výrobě Erectanu jsou dodrženy všechny bezpečností i hygienické zásady a výroba je samozřejmě plně certifikovaná, stejně jako samotný produkt má schválení Ministerstva zdravotnictví.

 • L-Arginine alfa-ketoglutarát je pokročilejší formou L-Argininu – ten zbavuje tělo nadbytečného amoniaku. Uvolňuje svaly, rozšiřuje cévy v penisu a zlepšuje tak průtok krve.
 • L-Citrulin doplňuje L-Arginin a zlepšuje tak jeho účinky
 • L-Lysin je důležitou aminokyselinou pro obnovu a růst tkání

Web prodejce

Doporučení dávkování u produktu na erekci – Erectan

Dávkování Erectanu se rozděluje podle toho, jaký produkt se chystáte užívat. Každý produkt má jiné vlastnosti a doporučuje se užívat jinak pravidelně a v jinou denní dobu.

Erectan 400 mg

Podle výrobce je vhodné užívat denně 2 tabletky asi hodinu před sexem. Maximálně je během dne možné užít 4 tablety Erectanu, maximální dávkování byste neměli překračovat. Jinak se mohou dostavit vedlejší účinky a zdravotní rizika.

Erectan Manlong

Doplněk stravy určen k dlouhodobému užívání, nejlépe každé ráno 2 tablety na lačno. První výsledky by se měly dostavit po asi 2 měsících užívání. Erectan Manlong je možné kombinovat s klasickým Erectanem 400 mg.

Erectan intim gel

K intim gelu od Erectanu se žádné doporučené užívání nevztahuje. Využít ho můžete, kolikrát budete chtít.

Nedoporučuje se překračovat denní dávku 4 tobolek. Dlouhodobé užívání tobolek Erectan je bezpečné. Užívejte dvě tobolky ráno po dobu dvou měsíců.

Erectan zkušenosti

Erectan jsme testovali více než 2 měsíce, průběžně ho testujeme od roku 2013. Za tu dobu jsme zjistili, že účinky skutečně nejsou tak dobré, jak udává výrobce. Nemůžeme sice tvrdit, že doplněk stravy pro zlepšení erekce nefunguje, ale jeho účinky nejsou oslnivé.

Pokud máte i vy své vlastní Erectan zkušenosti, rozdělte se s námi o každý poznatek. Pomůžete tak v utvoření celkového hodnocení tohoto produktu. Navíc všechny Erectan zkušenosti mohou pomoci dalším zájemcům v rozhodnutí se, zda se opravdu vyplatí si Erectan zakoupit, nebo dát případně přednost raději jinému přípravku.

[WPCR_INSERT]
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“ Erectan nás nijak neohromil, protože jsme se setkali s kvalitnějšími a účinnějšími produkty. Účinnost u tohoto produktu byla minimální a cena není zrovna také adekvátní vůči balení i účinnosti. I přesto nám psali někteří čtenáři, že byli s produkt spokojení.

Jsou na trhu o mnoho lepší produkty jako je Erexan, Amarex, Proerecta či Zerex, kteří jsou vítězové našeho testování.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Méně výkonný produkt na zlepšení erekce. Doporučuji spíše Erexan.
Hodnocení
31star1star1stargraygray
Product Name
Erectan
Price
CZK 719
Product Availability
Available in Store Only