Erectan prošel naším testováním – Recenze, zkušenosti

Erectan na zlepšení erekce
 • Léky na erekci bez předpisu
 • Tvrdá erekce nejpozději do 60 minut
 • Mírně prodlužuje sexuální výkonnost
 • Další produkt s mírnou účinností
 • Jsou dostupnější produkty s vyšší účinností
Kde koupit Erectan

Přípravek Erectan je velmi účinný přípravek, který podporuje lepší a kvalitnější erekci, prokrvuje velmi dobře pohlavní orgány. Přípravek je také notifikován Ministerstvem zdravotnictví, takže jeho užívání je zcela bezpečný.

Přípravek Erectan Vám pomůže zlepšit a zkvalitnit Váš sexuální život a vnese do něj nový pohled a svěží vítr. Budete se cítit jako na začátku vztahu. Prodlužuje výdrž a může také zlepšovat chuť na sex. Přípravek je možno užívat dlouhodobě či krátkodobě, podle Vašeho vlastního uvážení.

Zaznamenali jsme u Erectan vedlejší účinky?

Přípravky a léky na zlepšení erekce mohou mít vedlejší a nežádoucí účinky. Proto si jistě velmi pečlivě vybíráte přípravek, který si do těla pustíte. Doplněk stravy Erectan je naprosto bezpečný, bez vedlejších účinků.

Užívání je zcela bezpečné. Avšak jestliže berete pravidelně nějaké léky nebo trpíte nějakou nemocí, je vždycky lepší užívání konzultovat se svým lékařem.

Jak to skutečně funguje Erectan?

Přípravek funguje, ale s minimální účinnosti. Sice produkt přines účinnost, kterou uvádí na svých stránkách, ale nebyla tak výrazná jako u jiných produkt např. Erexan, Zerex nebo Vimax. Tento kousek nezískal ani od nás vysoké hodnocení, protože kvalit s cenou neodpovídá vyššímu hodnocení.

Samozřejmě záleží hodně na individualitě samotného člověka a na to, jak na něj působí lék, obecně je však vnímám jako velmi dobrý prostředek pro kvalitní a dobrou erekci.

Naše hodnocení:  Hodnocení: 3 hvězdy
Cena: od 719 Kč

+ Výhody produktu Výhody

 • Kvalitnější a lepší erekce
 • Zvýšení sexuálního apetitu
 • Lepší sexuální život
 • Zcela bez vedlejších účinků
 • Mnoho spokojených zákazníků

+ Nevýhody produktuNevýhody

 • Vysoké poštovné
 • Vyšší cena

Erectan versus Vimax Pills

Oba přípravky Erectan a Vimax Pills podporují erekci a celkově zlepšují sexuální život. Přípravek Vimax Pills navíc podporuje zvětšení penisu a to nejen na objemu, ale také do délky. Přípravek se u uživatelů setkává s velkou oblibou. Vimax Pills má také garanci kvality a je bez vedlejších účinků. Dostupná je také cena přípravku.

Poslední aktualizace (11.02.2018) – Po posledním testování s našimi čtenáři, jsme našli o něco lepší produkt jako Vimax a to s názvem Erexan nebo Proerecta. Jde o produkt, který má výrazný vliv na dlouhodobé zlepšení erekce s ohromujícími ohlasy u našich čtenářů.

Erectan dávkování

Je možno užívat buďto krátkodobě, před sexuálním stykem, nebo dlouhodobě. Krátkodobě je možno užívat jednu až dvě tobolky hodinu před sexuálním stykem. V průběhu dne je možno vzít dvě tobolky dvakrát denně.

Nedoporučuje se překračovat denní dávku 4 tobolek. Dlouhodobé užívání tobolek Erectan je bezpečné. Užívejte dvě tobolky ráno po dobu dvou měsíců.

Závěrem k přípravku

Erectan je přípravek, který pomáhá zkvalitnit a zlepšit erekci, chuť na sex a podobně. Přípravek je velmi dobře snášen a je bez vedlejších účinků. Jak jste se mohli dozvědět, tento produkt patři mezí ty méně účinné produkty. Máte zkušenosti s doplňkem stravy Erectan? Podělte se s námi o zkušenosti v diskuzi pod článkem.

Erectan složení

 • L-Arginine alpha-ketoglutarate,
 • L-Arginine base,
 • L-Citrulline,
 • L-Ornithinu alpha-ketoglutarate,
 • L-Lysine HCL.

Erectan zkušenosti

Nejen nás, ale i čtenáře potěší osobní zkušenost s produktem Erectan, abyste pomohli mnohým s výběrem. Nebude zveřejněn Váš e-mail, pouze jméno.

Napiš tvoje hodnocení produktu
1
2
3
4
5
Odelat recenzi
     
Zrušit

Ohodnoť tento produkt

Průměrné hodnocení:  
 0 Ohdnocení
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

” Erectan nás nijak neohromil, protože jsme se setkali s kvalitnějšími a účinnějšími produkty. Účinnost u tohoto produktu byla minimální a cena není zrovna také adekvátní vůči balení.

Jsou na trhu o mnoho lepší produkty jako je Erexan nebo Vimax, kteří jsou vítězové našeho testování.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Erexan: Vítěz mezi léky na erekci za rok 2016 a 2017

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Méně výkonný produkt na zlepšení erekce. Doporučuji spíše Erexan.
Hodnocení
31star1star1stargraygray

Autor:

K redaktorství jsem se dostal čistě náhodou, protože dlouho nebyl spokojený se svým mužstvím. Než jsem se dostal do redakce, vyzkoušel jsem poměrně mnoho preparátů na zlepšení erekci i na zvětšení penisu.

I když jsem časem zjistil, že jsem vyhodil nemalé peníze z okna, na mnohé jsem také přišel. Narazil jsem při svých testech na mnoho produktů a technik, díky nichž lze dosáhnout skutečných výsledků.

Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu a jelikož jsem se dostal k jinému oboru (podnikání), zůstal mi zájem o zdraví až dodnes jako koníček. Považuji se za testujícího se člověka na vlastní nebezpečí se zájmem pomoci mužům s jejich problémy, kterými jsem trpěl sám.

2 komentáře

 1. etanol 9.7.2015 at 21.28 - Reply

  Ve 30 letech jsem začal mít problémy s erekcí. Nevěděl jsem co s tím, byl jsem ještě poměrně mladý… Svěřil jsem se kolegovi, který mi doporučil právě Erectan. Moc jsem tomu nevěřil, ale neměl jsem co ztratit. Ale už po druhé tabletce byl poznat rozdíl a po týdnu pravidelného používání bylo vše jako dřív! Od té doby ho používám už jen nárazově, když je třeba a jsme s manželkou oba moc spokojeni.

 2. Honza 14.8.2016 at 17.03 - Reply

  za sebe mohu erectan vřele doporučit, velmi mi pomohl při problému s erekcí 🙂

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.