Erectan na zlepšení erekce
 • Léky na erekci bez předpisu
 • Tvrdá erekce nejpozději do 60 minut
 • Mírně prodlužuje sexuální výkonnost
 • Další produkt s mírnou účinností
 • Jsou dostupnější produkty s vyšší účinností

Erekce mnohdy dokáže skutečně potrápit. Mnoho mužů bere problémy s erekcí jako osobní selhání. Naštěstí existují doplňky stravy a léky, které erektilní dysfunkci snadno řeší. Jedním z takových přípravků je Erectan, který jsme podrobně zrecenzovali.

Problémy s erekcí nejsou ničím ojedinělým. Přesto bychom si mohli myslet, že zrovna nás se poruchy erekce netýkají, opak často bývá pravdou. Nedostatečná erekce může potkat téměř kohokoli. Je sice fakt, že běžně mají problém s erekcí až muži nad 40 let, nicméně existují i početné výjimky. Za poruchy erekce často může špatný styl života, zejména kouření a alkohol, protože ucpává cévy a topořivá tělíska v penisu se nemohou dostatečně naplnit krví.

Erektilní dysfunkce je neschopnost udržet erekci penisu v dostatečné tuhosti a po čas dostatečný pro kvalitní sexuální styk. Mezi muži nad 50 let trpí problémy s erekcí přes polovinu populace.

Naštěstí existuje velmi snadné řešení poruch erekce.  Pokud jsou vaše problémy spíše občasného charakteru, pomohou vám doplňky stravy, které svým složením působí na zlepšení erekce, její posílení a udržitelnost.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Jedním z nich je Erectan, který slibuje zlepšení erekce a silnější sexuální zážitek. Erectan Forte je volně dostupný na internetu i v lékárnách, nepotřebujete lékařský předpis.

Jak přípravek na erekci Erectan 400 mg funguje?

Podle výrobce by měl Erectan 400 mg díky svému složení účinně ovlivnit erekci – ta by měla být následně mnohem kvalitnější, tedy opravdu pevná a dlouhotrvající. A to už při jednorázovém použití, takže by přípravek měl fungovat podobně jako Viagra.

Erectan slibuje výrazné zlepšení sexuálního života a jeho celkové osvěžení, kdy se díky nové silné erekci budete cítit zase jako na úplném začátku vztahu.

Jedna tabletka Erectan Forte před pohlavním stykem slibuje prodloužení výdrže a větší chuť na pohlavní styk. Doplněk můžete užívat i dlouhodobě.

Erectan podléhá přísným pravidlům a kontrolám Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI, proto se nemusíte obávat nebezpečnosti a je k zakoupení bez lékařského předpisu.

Má Erectan 400 mg nějaké vedlejší účinky?

Přestože některé doplňky stravy a zejména léky, ne nutně na podporu erekce, mají větší či menší vedlejší účinky, Erectan se může pochlubit tím, že žádné vedlejší účinky nemá. Jeho užívání je zcela bezpečné a bez vedlejších účinků.

V některých případech je však lepší konzultovat užívání Erectanu 400 mg s lékařem. Typicky pokud trpíte onemocněním oběhové soustavy, máte slabý nebo naopak silný tlak nebo alergii na některou ze složek léků.

V takovém případě důrazně doporučujeme zkonzultovat užívání přípravku na erekci s lékařem, který sám posoudí rizika a případně vám doporučí jinou variantu.

Jaké hodnocení si prášky na zlepšení erekce vysloužil?

Během naší Erectan recenze, tedy testování tohoto původem českého doplňku stravy pro muže, který slibuje dokonalou a dlouhotrvající erekci, jsme zaznamenali několik zajímavých zjištění. Výrobce sám uvádí, že Erectan zejména zlepšuje erekci, udržuje ji dlouhotrvající a silnou, zlepšuje chuť na sex a v neposlední řadě zvyšuje samotnou výkonnost během pohlavního styku. To je sice pravda, ale možná ne v takové míře, jak byste od přípravku očekávali.

TIP: Přečtěte si recenzi Erexanu nebo Proerectanu, což jsou nejlépe hodnocené doplňky stravy pro zlepší erekce.

Z naší Erectan recenze sice vyplývá, že přípravek skutečně funguje, ale jen minimálně. Účinnost se u produktu podařila prokázat, ale rozhodně se nepotvrdila do takové míry, jak ji prezentuje výrobce Erectanu na svých webových stránkách. Tento produkt od nás nezískal moc vysoké hodnocení, avšak na někomu může účinnost být zcela jiná a silnější. Samozřejmě jsme si vědomi, že účinky mohou být často individuální.

Pokud chcete zažít opravdovou podporu erekce. Dlouhotrvající a skutečně pevnou erekci, která vydrží během pohlavního styku, doporučujeme doplněk stravy Amarex, Erexan, ProerectaVimax nebo Zerex. Oba produkty se dlouhodobě v našem testování umisťují na předních příčkách.

Naše hodnocení:  Hodnocení: 3 hvězdy
Cena: od 820 Kč

+ Výhody produktu Výhody Erectanu

 • zlepšuje erekci a zkvalitňuje erekci
 • udržuje erekci pevnou po celý čas styku
 • zvyšuje chuť na sex
 • příznivě prokrvuje penis, tím zlepšuje jeho funkci
 • zlepšuje celkově sexuální život
 • nemá žádné vedlejší účinky

+ Nevýhody produktuNevýhody Erectanu

 • příliš vysoká cena, která neodpovídá kvalitě
 • vysoké poštovné
Erectan 400 mg - Reálné zkušenosti z internetu

Erectan 400 mg – Reálné zkušenosti dohledané na internetu

Složení Erectanu je čistě přírodní

Erectan je složen ze směsi čistě přírodních látek, navíc vyráběn na území České republiky. To samo o sobě může zaručovat určitou kvalitu, protože naše podmínky pro výrobu doplňků stravy a léčiv, jsou poměrně přísné. Například na léčiva dohlíží Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a u doplňků to je zase kontrolní orgán od Státní zemědělská a potravinářská inspekce SZPI.

Složení Erectanu spočívá v kombinaci pěti tělu vlastních aminokyselin, jednou z nich je například aminokyselina Arginin, která je součástí většiny doplňků stravy pro muže. Mezi další aminokyseliny patří  L-Arginine alpha-ketoglutarate, L-Arginine base, L-Citrulline, L-Ornithine alpha-ketoglutarate a L-Lysine HCL.

Při výrobě Erectanu jsou dodrženy všechny bezpečností i hygienické zásady a výroba je samozřejmě plně certifikovaná, stejně jako samotný produkt má schválení Ministerstva zdravotnictví.

 • L-Arginine alfa-ketoglutarát je pokročilejší formou L-Argininu – ten zbavuje tělo nadbytečného amoniaku. Uvolňuje svaly, rozšiřuje cévy v penisu a zlepšuje tak průtok krve.
 • L-Citrulin doplňuje L-Arginin a zlepšuje tak jeho účinky
 • L-Lysin je důležitou aminokyselinou pro obnovu a růst tkání

Doporučení dávkování u produktu na erekci – Erectan 400 mg

Dávkování Erectanu se rozděluje podle toho, jaký produkt se chystáte užívat. Každý produkt má jiné vlastnosti dle vašeho výběru. Níže se můžete podívat, jaké mají mezi sebou jednotlivé přípravky na erekci doporučené dávkování.

Erectan 400 mg

Podle výrobce je vhodné užívat denně 2 tabletky asi hodinu před sexem. Maximálně je během dne možné užít 4 tablety Erectanu, maximální dávkování byste neměli překračovat. Jinak se mohou dostavit vedlejší účinky a zdravotní rizika.

Erectan Forte

Doporučené dávkování u Erectan Forte je 1-2 tabletky vždy minimálně 60 minut před sexuálním aktem. Nedoporučuje se překračovat doporučené dávkování. Doplňky na stravy vždy zapíjejte vodou či jiným nealkoholickým nápojem.

Erectan Manlong

Doplněk stravy určen k dlouhodobému užívání, nejlépe každé ráno 2 tablety na lačno. První výsledky by se měly dostavit po asi 2 měsících užívání. Erectan Manlong je možné kombinovat s klasickým Erectanem 400 mg.

Erectan intim gel

K intim gelu od Erectanu se žádné doporučené užívání nevztahuje. Využít ho můžete, kolikrát budete chtít.

Nedoporučuje se překračovat denní dávku 4 tobolek. Dlouhodobé užívání tobolek Erectan je bezpečné. Užívejte dvě tobolky ráno po dobu dvou měsíců.

Kde zakoupit Erectan 400 mg a jaká je cena?

Vždy při kupování doplňků stravy se snažíme nakupovat u oficiálních prodejců, což jsem udělali i v případě Erectanu. Přípravek na erekci seženete většinou v každé lékárně, ale musíte počítat s vyšší cenou.

Pokud budete nakupovat z neověřených stránek, můžete se vystavit riziku, že nepůjde o oficiální produkt, ale o kopii. S tímto nešvarem jsem se již už setkali i u právě doplňků stravy. Podívejte se níže a porovnejte sami, kde se vyplatí nakupovat…

Porovnání ceny:

 • Oficiální prodejce: 820 Kč
 • Lékárna BENU: 849 Kč
 • Lékárna EUC: 821 Kč
 • Prozdravi: 849 Kč

Erectan 400 mg zkušenosti

Erectan jsme testovali více než 2 měsíce, průběžně ho testujeme od roku 2013. Za tu dobu jsme zjistili, že účinky skutečně nejsou tak dobré, jak udává výrobce. Nemůžeme sice tvrdit, že doplněk stravy pro zlepšení erekce nefunguje, ale jeho účinky nejsou oslnivé.

Pokud máte i vy své vlastní Erectan zkušenosti, rozdělte se s námi o každý poznatek. Pomůžete tak v utvoření celkového hodnocení tohoto produktu. Navíc všechny Erectan zkušenosti mohou pomoci dalším zájemcům v rozhodnutí se, zda se opravdu vyplatí si Erectan zakoupit, nebo dát případně přednost raději jinému přípravku.

Osobní zkušenosti z redakce:

Abychom bylo, co nejobjektivnější, museli jsme si sami Erectan 400 mg vyzkoušet, samozřejmě ne pouze jednou. Aby bylo testování, co nejkvalitnější, užíval jeden z našich redaktorů (Petr Krásný) spolu s manželkou účinnost, právě tohoto přípravku na erekci. Protože již netestoval první prášky na erekci, může zhodnotit, jak by jej porovnal s konkurencí.

Dle mě, jsou ty prášky na erekci zbytečně předražené, oproti konkurenci. Složení je sice obsáhlé, ale při užívání 2 tablet, například denně, je Erectan 400 mg za chvíli pryč. Vyzkoušel jsem dobrat 2 balení, abych jej mohl skutečně kvalitně zhodnotit. S přípravkem na erekci jsem nebyl nijak extra nespokojen, jelikož jsem jej sám neplatit. Byl mi zakoupen k testování. Samozřejmě jsem do testů zapojil manželku. 

Pevní tabletka na erekci, byla docela vzrušující. Nástup byl cca do 45 minut poměrně intenzivní. Jakmile se mi postavil, cítil jsem i mírné zlepšení. Po užívání zhruba 3 týdnů, byly výsledky, takové, nijaké. Pociťoval jsem změny, ale ne už tak silné, jako při prvních dvou užití tablet na zlepšení erekce. Rozhodně jsem se cítil více vzrušeněji, ale to není zrovna, co bych potřeboval.

Nikdy jsem nezaznamenal nějaké nevolnosti, či jiné vedlejší účinky. Po užití obou balení, bych si Erectan 400 mg zřejmě nekoupil a sáhl po levnější a možná i účinnějších variantách, jako je Proerecta, Amarex, nebo Proerecta Shot. Přesto si manželka sex vychvalovala, dle ní jsem vydržel déle a cítili větší a pevnější erekci při každém sexu.

Erectan 400 mg - Zkušenosti uživatelů z oficiálních stránek prodejce

Erectan 400 mg – Zkušenosti uživatelů z oficiálních stránek prodejce

Časté dotazy k přípravku na erekci Erectan 400 mg

Mohu se obávat nějakých vedlejších účinku?

Ne, nemusíte se obávat vedlejších účinků. Na internetu jsme nedohledali, žádné zaznamenané informace ohledně vedlejších účinku. Ani my, ani čtenáři nás nikdy neinformovali o vedlejších účincích. Pokud jste si naší Erectan recenzi četli pozorně, dozvěděli byste se, že jakýkoliv doplněk stravy a lék, podléhá kontrolním organům a jejím přísným pravidlům.

Je Erectan 400 mg odesílán diskrétně?

Nikdo nepozná, že se jedná o prášky na erekci. Balení je vždy zabalené do neprůhledného obalu a odesílán pod názvem společnosti Herbo Medica s.r.o..

Co je, to ten dárek v podobě intimního gelu?

K Erectan Forte dostanete jako dárek zdarma intimní gel, který můžete využít k masturbaci nebo při sexu. Jedná se o lubrikační gel na vodní bázi.

Mohu užívat tyto prášky na erekci, když mám problémy se srdcem?

Ano, dle oficiální prodejce, muži s kardiovaskulárními problémy mohou přípravky na erekci, jako je Erectan 400 mg užívat. Přesto je vždy vhodné se poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“ Erectan nás nijak neohromil, protože jsme se setkali s kvalitnějšími a účinnějšími produkty. Účinnost u tohoto produktu byla minimální a cena není zrovna také adekvátní vůči balení i účinnosti. I přesto nám psali někteří čtenáři, že byli s produkt spokojení.

Jsou na trhu o mnoho lepší produkty jako je Erexan, Amarex, Proerecta či Zerex, kteří jsou vítězové našeho testování.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Méně výkonný produkt na zlepšení erekce. Doporučuji spíše Erexan.
Hodnocení
31star1star1stargraygray
Product Name
Erectan
Price
CZK 719
Product Availability
Available in Store Only