Vigrax recenze - Lék na erekci
 • TOP 5 mezi léky na erekci bez předpisu
 • Zlepšuje erekci
 • Působí na sexuální výkonnost
 • Plnější a objemnější penis
 • Zesílení orgasmu

Pro každého, kdo má problémy s erekcí, přinášíme recenzi jednoho z mnoha přípravků na trhu, který tento problém řeší. Vigrax recenze vám poskytne kompletní zhodnocení přípravku, jeho klady i zápory a doporučení na alternativní produkty.

Doplněk stravy pro zlepšení erekce Vigrax se v našem testu umístil na pátém místě, dosáhl tedy tříhvězdičkového ohodnocení. Jako přípravek na kvalitní erekci sice obstál, nicméně jsou na trhu dostupné lepší a účinnější přípravky.

Jak je to s poruchy erekce

Podle průzkumů se více než 80 % můžu do 45 let setkalo s problémem s erekcí. S vyšším věkem se riziko nedostatečné erekce zvyšuje. Poruchy lze rozdělit do několika kategorií. Může se jednat o úplné omezení erekce, kdy nedosáhnete ztopoření penisu. Další kategorií je nedostatečné ztopoření penisu, kdy se penis sice ztopoří, ovšem jen částečně, což se nemusí na první pohled projevit.

Poslední možností je problém s udržením erekce, v tomto případě ztopoření dosáhnete, ale ještě během styku vaše ztopoření začne slábnout. Všechny tyto problémy mají negativní vliv na váš sexuální život.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Poruchy erekce u mladších mužů, zejména do 30 let věku, mohou být způsobeny psychickými problémy, vypětím a únavou. Často se jedná o stres a náročnou práci nebo přímo obavu ze styku a případného selhání. I v takovém případě vám pomohou doplňky stravy pro zlepšení erekce, protože obsahují látky pro lepší prokrvení, čímž dosáhnete kvalitní erekce a ta následně zvýší vaše sebevědomí.

TIP: Pokud hledáte opravdovou kvalitu na zlepšení erekce, potom musíme z praxe doporučit nejvýkonnější doplňky stravy, mezi které patří Proerecta, Amarex nebo Erexan. Aktuální pořadí dostupných doplňků stravy na erekci, naleznete v našem online srovnávači.

Originální recenze na přípravek Vigrax

Přípravek a zároveň doplněk stravy Vigrax slibuje napomáhání sexuální stimulace, zlepšení krevního oběhu, pevnější a déletrvající erekci, kvalitní sexuální výkon, zvýšení sexuální výdrže a v neposlední řadě také zvýšení sebevědomí. Zároveň výrobce garantuje, že všechny látky obsažené ve Vigraxu jsou přírodní.

Naše hodnocení: Hodnocení: 3 hvězdy

Vigrax zkušenosti uživatelů

Jak se ukázalo, výsledky přípravku nebyly až takové, jaké slibuje výrobce. Naši recenzenti pozorovali zejména tyto výsledky:

 • zlepšení erekce (u 65 % recenzentů)
 • zvýšená chuť a touha na sex (u 62 % recenzentů)
 • zesílení orgasmu (u 70 % recenzentů)
 • kvalitnější sexuální výkon (u 55 % recenzentů)
 • zvýšení sebevědomí (u 64 % recenzentů)

Doplněk stravy Vigrax ve výsledku splňuje většinu toho, co deklaruje. Uživatelům zlepší erekci i touhu a chuť na sex, stejně tak zkvalitní orgasmus a sexuální výkon. Ovšem na druhou stranu, velká část recenzentů, která měla zkušenost i s jinými přípravky, ohodnotila Vigrax jako slabší stimulant.

Zmíněné výhody nebyly tak znatelné jako třeba u přípravku Erexan. Žádné vedlejší a nežádoucí účinky zpozorovány nebyly.

Web prodejce

Vigrax složení

Přípravek je zcela na přírodní bázi, mezi základní účinné složky patří extrakt z guarany, který zvyšuje hladinu testosteronu a zároveň má povzbuzující účinky.

Dalším efektivním stimulantem v receptuře je korejský ženšen, ten se postará o lepší koncentraci a zlepšení krevního oběhu. Schizandra čínská posiluje nervovou soustavu a zvyšuje fyzickou i duševní aktivitu.

V neposlední řadě obsahuje extrakt z rostliny Muira puama, sloužící jako přírodní afrodiziakum. Kotvičník zemní zvyšuje hladinu testosteronu a tím také zájem o sex.

Vigrax cena balíčků

Každé balení Vigraxu obsahuje 60 tablet, které vám při doporučeném dávkování dvou tablet denně vydrží na jedem měsíc. Ovšem Vigrax je určen k dlouhodobému, alespoň tříměsíčnímu užívání a proto jsou nabízeny speciální balíčky, například při zakoupení 3 balení dostanete další tři ZDARMA.Vigrax recenze - Lék na erekci

Cena jednoho balení – 900 Kč

Doporučené dávkování Vigraxu je dvakrát denně, ideálně ráno a večer. Zároveň se nemusíte nijak omezovat v konzumaci jídla nebo pití, přípravek je na přírodní bázi a tak se k němu naváží žádná omezení.

Nezapomínejte, že trvalého zlepšení erekce dosáhnete až při dlouhodobějším užívání, zpravidla tři měsíce. Jestliže užijete jednu tabletu přímo před stykem, nezaznamenáte výraznou změnu.

Web prodejce

„První účinky Vigraxu se u mě dostavily asi po měsíci užívání. Zpočátku jsem přípravku nevěřil, ale po třech měsících mé problémy s erekcí zmizely a dnes na něj nedám dopustit.“ Ondřej, 49 let.

Vigrax zkušenosti

Pokud se stále nemůžete rozhodnout při výběru toho správného produktu na zlepšení erekce, podívejte se na Vigrax zkušenosti, které nám zaslali samotní čtenáři nebo využijte TOP produktů na zlepšení erekce, u nichž máme ověřené výsledky (Proerecta, Amarex, Vimax, Cviky na penis a Zerex.

Vigrax diskuze a vaše názory

Recenzenti, kteří testovali produkt Vigrax se shodli na tom, že jeho účinky jsou sice prokazatelné, ale rozhodně ne takové, aby odpovídaly ceně, za který je nabízen.

Ti, kteří měli zkušenost i s jinými přípravky pro zkvalitnění erekce se jednohlasně shodli na tom, že lepší alternativou je například Vimax nebo Erexan, oba tyto produkty nabízí výrazně lepší účinky.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“ Dle našich hodnocení, jsme se přesvědčili o dalším kvalitním produktu pro lepší erekci. U produktů jsem zaznamenali všechny pozitivní vlivy, o nichž se zmiňuje sám prodejce, avšak nebyli tak intenzivní, jako u jiných produktů, např. Proerecta, Erexan nebo Zerex.

Přesto musí uznat, že jde o kvalitní produkt a zasloužile přebírá 5. místo v našem srovnávači

Web prodejce

Co Vigrax dokáže:

 • Pevnou a tvrdou erekci, která se dostavuje do 60 minut od užití tablety
 • Dokáže prodloužit sex až o 40 minut podle našich výsledků
 • Zvýšená chuť a touha na sex
 • Kvalitní náhrada za Viagru
 • Garance na vrácení peněz
 • Viagra bez lékařského předpisu
 • Certifikáty od ministerstva zdravotnictví
 • Stále dostáváme jen pozitivní emailové reference i v komentářích některé naleznete.
 • Přijatelná cena vzhledem výsledkům

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Po dvouměsíčním užívání přípravku Vigrax se mi erekce zlepšila a partnerka je spokojená
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
Vigrax
Price
CZK 900
Product Availability
Available in Store Only