Co vyvolává poruchy erekce?

Může za to hlava? V některých případech může stát za poruchou erekce psychika. Převážně jde o stres, únavu, úzkost, problémy v zaměstnání nebo nástup do nové práce. Pokud je na vině hlava jde to velice jednoduše zjistit. Stačí, když muž bez zadýchání vyjde do druhého patra, v tomto případě by neměl mít problém se sexem. Samozřejmě pokud problém má, je na vině hlava. Což znamená stres či úzkost jsou hlavním důvodem.

Stres, úzkost a únava jsou zabijákem sexuPokud muž chce, dosáhnou kvalitního sexu a erekce měl by být v klidu a pohodě. Když tomu tak není jeho tělo je v napětí a to vede k zúžení cév v penisu. Tím se poruší průtok krve nutný k erekci. Stres negativně ovlivňuje také nervová vlákna v penisu, která pomáhají erekci udržet. Většinou toto vede k tomu, že muž se radši postelovým hrátkám vyhýbá. Málokterý muž si problém s poruchou erekce přizná a nerad o tom mluví.

Co znamená ranní erekceVe většině případů bude problém v psychice, což znamená, pokud má muž ranní či noční erekci, ale s partnerkou mu to nejde, jde o psychiku. Faktický to znamená, že nemá už zájem o sex. Většinou za to může stereotyp, žena, která je svolná ale jinak je chladná a další zájmy. Toto se můžete dočíst v knize, Jsou muži skutečně takoví, jak si myslíte? Od autora Kevina Lemana.

Je důležité mluvit s mužem o sexuSamozřejmě že o sexu se bavit je to nejlepší co můžete pro svého partnera udělat. Mluvte s mužem o sexuálních problémech. Nabídněte mu alternativní řešení například nové erotické spodní prádlo či jiné pomůcky. Máte mnoho možnosti, jak si sex vylepšit, zde najdete další možnosti jak si vylepšit postelové hrátky a pomoci vašemu partnerovi navrátit zpátky jeho mužskou sílu.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Chválit a mít různá přání? Určitě chválit, mít různá přání. Rozhodně nebuďte v posteli chladná. Mezi sexem a sexuálním uspokojení je velký rozdíl. Muž potřebuje vědět, že po něm toužíte i po deseti letech. Potřebuje vám plnit přání, a také touží po chvále. Musí si být jistý, že sex je to co vás s ním baví.

Pohltila ho práce? Trpělivost růže přináší. Pokud nastoupil do nové práce vydržte to s ním. Bude chodit brzy spát myslet jen na práci. Jestli ve vašem vztahu bylo předtím vše v pořádku. Tak teď je vaším úkolem muže dostat zpátky tam kde byl. Ukázat mu o co přichází, když se sexu vyhýbá. A uvidíte sama, že brzy bude zase vše v pořádku.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Hlava a jiné nemoci mohou v mnoha případech stát právě za poruchami erekce.
Hodnocení
51star1star1star1star1star