Co je erektivní dysfunkce?

Hlavní příčiny poruchy erekce či erektivní dysfunkce spočívají v poruše krevního oběhu vně penisu nebo psychického rázu. Proto nedochází k plnému prokrvení penisu. Aby poruchy erekce ustoupili nebo úplně zmizeli, je zapotřebí zlepšit krevní oběh v penisu, aby došlo ke kvalitnější erekci. Vimax pomáhá zlepšit krevní oběh a to pouze přírodní cestou. Hlavní přírodní složkou Vimax je Maca peruánská (tzn. peruánská viagra) která léčí mužskou impotenci a ženské frigiditu, stimuluje sexuální funkce a je důležitý pro podporu erekce.

Za jak dlouho účinkuje Vimax?

Lidská těla se zcela liší a proto nelze konkrétně říci, za jak dlouho Vimax bude účinkovat právě na Vás. Ale dokážeme říct, že v 95% účinkuje do 45 minut. Pokud chcete dosáhnout trvalých výsledků je zapotřebí, brát Vimax  minimálně po dobu 4 týdnů.

Jak poznám, že Vimax účinkuje?

Od použití Vimax do 45 minut, pocítíte větší chuť na sex a zlepší krevní oběh v penisu. Vimax působí na vaše fyzické a psychické podněty , které vyvolávají chuť na sex, lepší a delší erekci!

Jak dlouho účinkuje?

Vimax účinkuje několik hodin a po dlouhodobém užívání, jsou výsledky trvalé, bez vedlejších účinků.

Je Vimax bezpečný?

Ano! Vimax je vyroben 100% z přírodních látek a doposud nebyly zaznamenány žádné zdravotní komplikace. Vimax Pills byl testován pod přísným dohledem lékařů, proto je zdravotně nezávadný a bez lékařského předpisu. Na základě testu byly vydány certifikáty kvality.

Kolik tablet obsahuje balení Vimax?

Jedno balení obsahuje 30 tablet.

Jaké je dávkování tablet?

Vimax se užívá 1 tableta 1x denně společně s jídlem a dostatkem tekutin.

Mohu používat produkt, když nejsem impotentní?

Ano, Vimax má vliv na vaše sexuální zdraví a výdrž. Působí také na prostatu a předčasnou ejakulaci. Dále tento doplněk stravy je vhodný pro ty, kteří chtějí kvalitnější a delší sex a zvětšuje libido.

Mohu pít alkohol?

Ano.

Je Vimax vhodný pro všechny?

Vimax je určen pouze mužům a ženám starších 18 let.

Jaké je složení Vimax?

Složení Vimax je 100% vyrobeno z přírodních látek a to z: Oves setý (Avena Sativa), Kajenský pepř (Cayenne Pepper), Jinan dvoulaločný (Gingko Biloba), Serenoa plazivá (Saw Palmetto).

Nenašli jste odpověď na Vaší otázku?

Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, tak neváhejte a zeptejte se nás přes kontaktní formulář.

Objednat Vimax Pills