Miloš F. (47 let)

Na Andropharmia Vigor jsem narazil na internetu během hledání materiálu pro projekt. Nepořídil jsem si jej ihned, ale až po komunikaci s prodejcem jsem se rozhodl vyzkoušet tento produkt. Měl jsem strach protože prodejcům na internetu moc nevěřím. Balení došlo 2 den od zakoupení a hned jsem ho vyzkoušel. Jsem rád, že jsem tento výrobek na podporu erekce zakoupil. Nyní mám větší chuť na sex a libidlo mi stojí jako skála. Proto musím doporučit tento produkt!

Marek L. (52 let)

Zakoupil jsem si tento produkt, protože mám problémy s erekcí a ničím zkazit to už nejde. Tak jsem vyzkoušel Andropharmia Vigor, který je úžasný, mám větší a delší erekci úžasné.

Juliana P. (48 let)

S manželem jsme se dostali do krize ve vztahu díky sexu. Neměla jsem chuť na sex jako můj manžel a na internetu jsem narazila na Andropharmia Vigor, který působí jako afrodiziakum pro ženy. Neváhala jsem a vyzkoušela tento doplněk stravy. Výsledky jsou úžasné pod dvou dnech jsem měl stále chuť na sex a s manželem se nyní milujeme 8 do týdne.

Lukáš (28 let)

S přítelkyní jsem si tento produkt zakoupili oba. Chtěli jsme mít častější sex, který po 7 letech vztahu upadal. Proto jsem s tímto produktem přišel za přítelkyni a vyzkoušeli ho. A musím uznat, nevěřil jsem tom, ale teď máme sex i 3x za den.

Patrik M. (36 let)

Již delší dobu mám problémy s erekcí a vyzkoušel jsem mnoho výrobků na podporu erekce, ale vždy neúspěšně. Narazil jsem na Andropharmia Vigor, který je z přírodních látek a jeho výsledky jsou v 98% úspěšné. Proto jsem neváhal a objednal a teď vím, že jsem neudělal chybu. Má erekce je jako kdybych měl 20 let a také se cítím o něco mladší.

Láďa S. (68 let)

Nevěřil bych, že bych ještě někdy měl tak úžasný a častý sex jako po Andropharmia Vigor. Už nejsem mlád a jsem si toho vědom, proto bych si nikdy nekoupil tento výrobek. Ale dostal jsem ho od svých kolegů s práce jako žert. Tak jsem si řekl když už mám tento doplněk stravy doma, že bych o vyzkoušel. A nemohl jsem si připustit, ale s manželkou mám sex 4x do týdne jako bych byl o mnoho let mladší. Proto Andropharmia Vigor doporučuji všem, kteří si myslí, že už se jim nepostaví.

Pokud nás chcete také kontaktovat s Vašimi zkušenostmi tak neváhejte a zašlete nám komentář přes kontaktní formulář.