Skupinový sex a Swingers: Tipy a kompletní průvodce pro neznalé

Opět se nebudeme zabývat erekcí, jaké je u nás běžně zvykem, ale probereme si skupinový sex a nahlédneme pod pokličku swingers, který je v posledních letech na vzestupu. Skupinový sex lze charakterizovat, jako intimní chvíle, kdy se zapojují více než dva lidé. Zahrnuje širokou škálu intimních chvilek, od nevinného mazlení, dráždění, přes erotické hry, až po samotný pohlavní styk a vyvrcholení.

Různorodost může zahrnovat i skupinovou masturbaci, což znamená, že při skupinovém setkání, může dojít k jakémukoliv druhu sexuální intimity. Není zde stanoven horní limit partnerů a není důležité ani jejich pohlaví či orientace.

Během skupinového sexu často také dochází k výměně partnerů, ať už v rámci principu „každý s každým“ nebo „všichni společně“. Avšak v eticky řízených swingers klubech, je klíčové slovo „dobrovolnost“. Nikdo by neměl být nucen k činnosti, se kterou nesouhlasí. Pokud někdo preferuje pouze pozorování, najde partnery, kteří tuto volbu respektují.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Hlavním pravidlem je respektovat hranice a přání ostatních. Ať už je váš zájem jakýkoli, klíčem je vzájemný respekt a srozumění.

Co je to swingers, orgie a skupinový sex?

Swingers je označování komunity lidí, kteří provozují sex ve skupinách, při niž často dochází i k výměně partnerů. Někdy je swingers zaměňováno s orgiemi. Skupinový sex se vztahuje k sexuálnímu chování mezi třemi a více účastníky, přičemž orgie mohou zahrnovat velké skupiny lidí. Specifickými formami skupinového sexu je například trojka, kdy se zapojují tři osoby, nebo gangbang, kde jedna žena má sex s několika muži.

  • Trojka
  • Čtyřka (partner swapping)
  • Swingers párty
  • Skupinové swingers aktivity

TIP PRO MUŽE: Vybírali jsme dokonalou masturbační pomůcku pro muže a našli jsme 100% vítěze

Skupinový sex historie: Kořeny moderní swingers kultury

Skupinová intimní setkání, nejsou jenom produktem moderní doby. Historie má poznatky o orgiích, už od starověkých civilizací Sumeru, Egypta, Říma a Řecka, odkud mimochodem pochází i slovo „orgie“. V řečtině se tímto termínem označoval „posvátný akt“, protože v dávných dobách se orgie často spojovaly s náboženskými rituály. Při těchto obřadech byla v centru pozornosti maskulinní plodnost, symbolizovaná falusem.

Pojem swingers se stal populárním fenoménem během sexuální revoluce v 60. letech 20. století, kdy už byly vyvinuty antikoncepce a léky proti mnohým pohlavně přenosným chorobám. Tato kombinace přispěla k rychlému rozšíření swingerské kultury.

V Evropě se tento trend prosadil větším měřítkem, až koncem 80. let, s hlavními epicentry v Anglii, Francii a Německu, v důsledku tehdejšího geopolitického kontextu. V současné době jsou swingers párty čím dál více oblíbené.

Je skupinový sex normální?

Je skupinový sex normální nebo jde o něco zvláštního?

Skupinový sex je fascinující sférou intimity, kde hranice klasických pravidel často mizí. Díky tomu se nabízí pestrá paleta pozic a technik, které se mění podle tužeb a zkušeností účastníků. Toto setkání nabízí nekonečné kombinace a v průběhu let se vyvinula řada unikátních praktik, jež jsou určeny pro více než dvě osoby.

  • Jedním z příkladů je „lidský řetěz“, kde tři a více osob se věnuje orální intimě ve vzájemném propojení. Avšak nečekejte, že vede k vyvrcholení všech zúčastněných. Pokus o takovou synchronizaci, třeba jen ve dvou v poloze 69, vám ukáže, jak náročné to může být.
  • Pojem „gangbang“ označuje situaci, kdy jedna žena sdílí intimní chvíle s více muži. Pokud se role obrátí a jeden muž je s více ženami, mluvíme spíše o „reverse-gangbang“.

Zdá se, že skupinový sex má něco přitažlivého, což dokazuje rostoucí počet klubů a zařízení specializujících se na tuto formu rozkoše. Místo rychlého odsuzování, bychom se měli zamyslet a snažit se pochopit, zda jsou tito lidé skutečně “podivní“, nebo jestli je jejich volba jen odlišným způsobem, jak prožívat svou sexualitu.

Podpořte vaší sexuální výkonnost: 12 tipů, jak na oddálení ejakulace a prodloužení sexu

Buďte na skupinový sex připraveni

Určitá část přípravy na skupinový sex je na místě. První řadě je zapotřebí provést důkladnou hygienu! Dále je zapotřebí sledovat pravidla jednotlivých klubů, kde se také dozvíte, jak se na swingers párty obléct a jak bude probíhat. Ještě než vstoupíte do klubu, nezapomeňte si obstarat nějaké ty prezervativy!

Na takovéto akce, by měly chodit spíše osoby, co již mají nějakou sexuální praxi, aby nepřišlo zděšení nebo předčasné ukončení akcičky :). Určitě není na škodu připravit hlavního aktéra, kterého schováváme v kalhotách. Muži, kteří mají obavy z předčasné ejakulace nebo z krátkého aktu, se mohou před akcí potrénovat. Pro prodloužení sexuální výkonnosti doporučujeme umělé vagíny Fleshlight STU, které jsou k tomuto účelu sestrojeny. Na škodu není ani pravidelná masturbace, která svůj účel také splní.

V neposlední řadě se našemu redaktorovi zamlouvalo povzbuzení s doplňky stravy na zlepšení erekce a sexuální výkonnosti, které můžete vidět níže. Jeden z redaktorů se pravidelně účastní takovýchto akcí a je mu dobře známo, jak jsou vzrušující, ale vyčerpávající. Přeci si nechcete zaplatit skupinový sex (cca 1000 Kč až 1500 Kč pro muže) a jít po 20 minutách domů, chcete si to užít až dokonce!

Proerecta SHOT - Drink na rychlé zlepšení erekce

Proerecta SHOT

Proerecta SHOT je nakopávač erekce v podobě chutného drinku, který se leze i do kapsy. Účinnost v podobě lepší erekce se dostaví do 30 minut. Nejenže získáte pevnější a delší erekci, ale i lepší sexuální výkonnost.

Proerecta klasik na podporu erekce

Proerecta KLASIK

Proerecta KLASIK má obdobné vlastnosti jako Viagra, ale s tím, že jde o přírodní produkt, který je dostupný bez lékařského předpisu. Účinnost je v podobě lepší erekce a prodloužení sexu do 60 minut.

Amarex pro dokonalou erekci a lepší sexuální výkonnost

Amarex

Amarex je další přírodní alternativa k Viagře, který i podobně vypadá. Jeho modře zbarvené pilulky, zlepšují erekci a prodlužují sex do 60 minut. Jde o certifikovaný, přírodní preparát pro muže.

Skupinový sex a bezpečnost: Jak to skutečně je?

Termín „bezpečný sex“, není ve spojitosti se skupinovým sexem 100% pravda. Tento typ intimní aktivity, často zahrnuje střídání partnerů nebo sdílení intimních chvil s více lidmi současně či postupně.

Přestože může mít skupinový sex své specifikace a pravidla, často se při něm setkáte se zvýšeným rizikem, v podobě otěhotnění nebo přenosu pohlavních nemocí. I když většinou účastnici projdou různými testy a používají kondomy, není nikdy zaručena 100% bezpečnost.

Masáž penisu: Pomocník na zlepšení erekce a sexuální výkonnosti

S čím se můžete setkat ve swingers klubech

Swingers a grupáč nejsou totožné pojmy, ačkoliv jsou často zaměňovány. Swingers párty se řídí stanovenými pravidly a není zde automatický předpoklad, že si můžete užívat s kýmkoliv. V komunitě swingerů, se často vyskytuje fenomén zvaný kandualismus, mezinárodně známý jako cuckold. V situaci známé jako „Cuckold“, si žena užívá sex s jiným partnerem, a to za přítomnosti a vědomí svého stálého partnera.

Swingerská párty se mohou vyskytovat v různých formátech, od soukromých večírků s několika páry, až po velké organizované události ve swingers klubech. Většinou takovéto kluby nabízí události, jakou jsou například večírky pro manželské páry, konkrétní věkové skupiny, všichni se všemi apod…

Hlavním důvodem těchto akcí je, umožnit účastníkům setkat se s novými lidmi, užít si zábavu a sexuální intimitu. Především se setkáte s lidmi, stejně či podobě sexuálně smýšlející.

Skupinový sex může být nebezpečný, protože neznáte zdravotní stav účastníků

Skupinový sex může být nebezpečný, protože neznáte zdravotní stav účastníků

Jaká ochrana při skupinovém sexu je 100%?

Často se setkáváme s otázkou ohledně 100% bezpečnosti při sexu, proto je zapotřebí tento bod ještě jednou zrekapitulovat. Upřímně řečeno, dokonalá a 100% ochrana stále neexistuje. Žádná antikoncepce či prevence proti sexuálně přenosným nemocem, například v podobě kondomu, není nikdy 100% spolehlivá. Obzvlášť kondomy jsou nespolehlivé, pokud se špatně skladují a špatně se s nimi zachází.

Pamatujte však, že ochrana před pohlavími nemocemi by se neměla nikdy podceňovat! Zvláště nákaza virem HIV, která může mít fatální následky. Rádi bychom na závěr zdůraznili, že mimo mužský a ženský kondom (Femidom), jiné možnosti nezajišťují ochranu proti pohlavně přenosným nemocem. Navíc kondom ještě chrání před otěhotněním.

TIP: Je nezbytné s kondomy správě zacházet, udržovat nějakou trvanlivost a rozhodně nepoužívat kondomy z peněženky, které uchováváme v zadní kapse několik měsíců, dokonce několik let.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta