PromanPlus recenze - Vyzkoušeli jsme přípravek na prostatu a testosteron
 • Zvyšuje hladinu testosteronu
 • Bojuje proti únavě
 • Zvyšuje chuť na sex

 • Zvyšuje sílu a výkony
 • Užívají jej i úspěšní sportovci

PromanPlus je doplněk stravy, který se zaměřuje na podporu zdraví prostaty a zlepšení sexuální výkonnosti u mužů. Jeho složení zahrnuje přírodní ingredience, jako je extrakt z kořene ženšenu, L-arginin a pygeum africanum, které mají pozitivní vliv na mužské tělo a jeho zdraví.

Protože PromanPlus nabízí řešení pro mužské problémy, jako jsou problémy s erekci a zvětšená prostata, stává se se tento přípravek stále populárnějším mezi muži. V článku si rozebereme jeho hlavní účinky, výhody a nevýhody, složení a určitě se podíváme na zkušenosti zákazníků PromanPlus.

Proč si PromanPlus muži kupují?

Muži se uchylují k používání doplňků stravy, jako je PromanPlus, z mnoha důvodů. Někteří muži hledají způsoby, jak zlepšit svou sexuální výkonnost, nebo pokud mají občasné problémy s erekcí nebo s nízkým libidem. Někdo zase může hledat způsoby, jak podpořit zdraví prostaty a zabránit problémům spojeným s věkem, mezi které nejčastěji patří právě zvětšená prostata.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

PromanPlus obsahuje účinné složení, aby pomáhal s těmito problémy a nabízel mužům přírodní alternativu bez lékařského předpisu. Vzhledem k tomu, že PromanPlus obsahuje pouze přírodní složky, může být pro muže atraktivní jako bezpečná a neinvazivní volba.

PromanPlus pomáhá zvyšovat testosteron

PromanPlus nabízí v sobě několik přírodních složek, které pomáhají zvyšovat hladinu testosteronu u mužů. Například extrakt z kořene ženšenu podporuje tvorbu testosteronu a má pozitivní vliv na erekci. Další účinnou látkou je L-arginin, který pomáhá zlepšit prokrvení penisu a zvyšuje produkci oxidu dusnatého, což většinou vede k lepší a déle trvající erekci.

Další účinná složka v PromanPlus je pygeum africanum, která snižuje hladinu hormonu DHT, která pomáhá snižovat riziko vzniku zvětšené prostaty. Celkově může PromanPlus zlepšit sexuální výkonnost a celkový zdravotní stav.

Výhody přípravku pro muže PromanPlus

PromanPlus nabízí hned několik výhod pro muže, o čemž jsme se mohli sami přesvědčit, při testování tohoto přírodního doplňku stravy.

Výhody PromanPlus:

 1. Podpora tvorby testosteronu: PromanPlus obsahuje složky, jako je Tribulus terrestris, které podporují tvorbu testosteronu.
 2. Zlepšení prokrvení penisu: L-arginin v PromanPlus pomáhá zlepšit prokrvení penisu, což vede k lepší a déle trvající erekci.
 3. Snížení rizika problémů s prostatou: Pygeum africanum je složkou, která pomáhá snížit riziko vzniku problémů s prostatou, jako je zvětšení prostata nebo dokonce rakovina prostaty.
 4. Zlepšení sexuální výkonnosti: PromanPlus má vliv na zlepšení sexuální výkonnosti u mužů.
 5. Celkové zdraví: Přírodní složení, obsahující tento přípravek, jako je zinek a vitamín B6, mohou podpořit celkové zdraví mužů.
 6. Vyzkoušejte PromanPlus za 49 Kč: Nevíte zda vám bude přípravek pro muže vyhovovat? Pak si objednejte testovací balení za pouhých 49 Kč
 7. PromanPlus užívají úspěšní sportovci: Protože se jedná skutečně o kvalitní přípravek pro muže, zvyšující energii, testosteron a sílu, užívají jej i úspěšní sportovci jako je Rudolf Červený (Hokejista) nebo Michal Krysta (Extrémní sporty)

Tyto výhody PromanPlus jsou vysledovány z našich testů, ale i od jiných uživatelů. Vycházeli jsme ze zkušeností samotných uživatelů, které jsou dostupné veřejně. Avšak zkušenosti uživatelů se mohou lišit v závislosti na individuálních potřebách a reakcích těla.

PromanPlus nabízí kvalitní přírodní složení

PromanPlus nabízí přírodní složení

PromanPlus je doplněk stravy, který obsahuje přírodní složení, proto je také dostupný bez lékařského předpisu. Obsahuje řadu prospěšných látek nebo složek, které mají pozitivní vliv na tvorbu testosteronu, zlepšení prostaty a celkovou výkonnost mužů.

Pokud však hledáte vyloženě přípravek na podporu erekce a sexuální výkonnosti, doporučujeme se podívat na náš online srovnávač, kde naleznete osvědčení přípravky.

 • ženšen pravý, podporuje obranyschopnost organismu a posiluje imunitní systém
 • Damiana přispívá k relaxaci organismu, uvolňuje stres a napětí
 • Pískavice řecké seno povzbuzuje imunitní systém a chrání buňky před oxidačním stresem
 • Vitamíny B3, B6 a B12 jsou nezbytné pro správnou funkci svalů a zajišťují vyvážený poměr minerálů v těle
 • Vitamín D3 pomáhá se vstřebávání vápníku, fosforu a hořčík. Dále podporuje normální psychickou činnost a odolnost
 • Selen má za úkol podporovat imunitní systém a zajišťovat normální tvorbu spermií.
 • Norská rybí moučka obsahuje vápník, fosfor a kolagen, což má pozitivní vliv na zdraví pohybového aparátu
 • Hořčík je pro lidské tělo velmi důležitý minerál, protože podporuje normální psychickou činnost mozku a zvyšuje odolnost organismu
 • Zinek má za úkol chránit tělo před oxidativním stresem a podporuje hojení

PromanPlus pomáhá i se snižování únavy

Testosteron je klíčový hormon, který se podílí na vývoji mužských rysů a zajišťuje, že máme co do činění s opravdovými muži. Avšak jak stárneme, klesá přirozená hladina testosteronu v těle a to již od 30 let. Mnoho mužů se proto potýká se sníženou energií, špatnou náladou a celkovou únavou.

To vše může být příznakem nízké hladiny testosteronu. Abychom tomu předešli, je důležité udržovat hladinu testosteronu na odpovídající úrovni.

Díky ingrediencím s prokázanými pozitivními účinky na tvorbu testosteronu, které byly schváleny Evropskou agenturou pro bezpečnost potravin (EFSA), může PromanPlus pomoci snížit únavu a podpořit celkovou výkonnost mužů.

PromanPlus vzhled balení a kapslí

Zkušenosti mužů s PromanPlus

Lidé mají různé zkušenosti s užíváním PromanPlusu, ale mnoho z nich tvrdí, že jim tento přírodní doplněk stravy pomohl zlepšit problémy s prostatou, sexuální výkonnost, vitalitu a  fyzickou výkonnost. Je důležité si však uvědomit, že každý člověk je jedinečný a může mít odlišné reakce na doplňky stravy.

Před užíváním PromanPlusu je vhodné konzultovat jeho použití s odborníkem, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte léky na předpis.

Zkušenosti mužů s PromanPlus

Zkušenosti mužů s PromanPlus

Nejčastější dotazy k přípravku pro muže PromanPlus

Na základě našich zkušeností s doplňky stravy pro muže jsme vytvořili seznam nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se produktu PromanPlus.

Nicméně, každý má individuální zájmy a otázky, takže se může stát, že v této přehledu nenajdete odpověď na svou otázku. Pokud tomu tak je, neváhejte a zanechte nám otázku v komentářích pod článkem. Rádi vám odpovíme.

Co je PromanPlus?

PromanPlus je přírodní doplněk stravy určený pro muže, který obsahuje kombinaci účinných látek, které pomáhají zlepšit celkovou pohodu, erekci, prostatu vitalitu a výkonnost.

Jak se užívá PromanPlus?

Doporučené dávkování PromanPlusu jsou 2 kapsle denně. Kapsle se doporučuje užívat spolu s jídlem s dostatečným množstvím tekutin. Vypijte, alespoň jednu sklenici vody nebo jiného nealkoholického nápoje.

Kdy mohu očekávat výsledky užívání PromanPlus?

Každý člověk je jedinečný a může mít odlišné reakce na doplňky stravy. Někteří lidé mohou zaznamenat změny v podobě výkonnosti, síly a menší únavy, již po několika týdnech užívání, zatímco jiní mohou potřebovat delší dobu. My jsme se shodli v redakci, že jsme pociťovali první účinky po jedno týdnu užívání a to v podobě menší únavy.

Může PromanPlus způsobit vedlejší účinky?

PromanPlus obsahuje pouze přírodní složky a je obvykle dobře snášen (nikdy jsme nezaznamenali, že by měl vedlejší účinky). Nicméně, jako u každého doplňku stravy, se mohou vyskytnout vedlejší účinky u některých lidí, kteří jsou alergičtí na určité látky. Proto si důkladně pročtěte složení. Pokud se objeví jakékoli nežádoucí účinky, je vhodné přestat užívat PromanPlus a konzultovat to s lékařem.

Jaký je rozdíl mezi PromanPlus a jinými doplňky stravy pro muže?

PromanPlus obsahuje kombinaci účinných přírodních látek, které jsou speciálně navrženy pro muže. Jeho složení je schváleno Evropskou agenturou pro bezpečnost potravin (EFSA) a je vyráběn pod přísnými kontrolními standardy.

Závěr a shrnutí informací k doplňku stravy pro muže – PromanPlus

V závěru lze konstatovat, že PromanPlus je kvalitní a účinný přírodní doplněk stravy, který pomáhá mužům zlepšit sexuální výkonnost, sílu, erekci, vitalitu a zdraví prostaty. Kombinace složek, jako L-arginin, Tribulus terrestris a Pygeum africanum pracují společně na podpoře tvorby testosteronu, zlepšují prokrvení penisu a snižují rizika vzniku problémů s prostatou.

Kromě toho, jsme zaznamenali i zlepšení výkonnosti v postelových hrátkách. S přípravkem jsme nebyli spokojeni pouze my, ale i další uživatelé. Některé reakce jste mohli zaznamenat výše v tomto článku. Můžeme s čistým svědomím tvrdit, že PromanPlus je skvělou volbou pro muže, kteří chtějí zlepšit své sexuální zdraví, navýšit sílu, zbavit se únavy a celkově zlepšit kondici.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta