Proerecta Men Sexual Energy Gummies recenze: Proerecta GUMÍDCI
 • Borůvkové, želatinové bonbóny
 • Pevnější erekce do 30 minut
 • Prodloužení sexu
 • Garance na vrácení peněz
 • NOVINKA roku 2023

RECENZE Proerecta Men Sexual Energy Gummies

Opět Proerecta zabodovala! Po tekutém přípravku na zlepšení erekce Proerecta SHOT, přišli s „revoluční“ novinkou Proerecta Gumídci. Poté, co Proerecta SHOT získala pozornost mužů po dobu tří let, začala konkurence úporně usilovat o vytvoření obdobného tekutého produkt na zlepšení erekce a výkonnosti. Dnes je těchto produktů na trhu několik, mezi něž patří například Zerex SHOT.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Avšak tým z Proerecta ví, že udává v tomto oboru směr, proto opět přišla s něčím inovativním. Jejich novinka Proerecta Men Sexual Energy Gummies není ve formě tabletek, ale jedná se o borůvkové želé žvýkacími bonbony.

Proerecta ztělesňuje skutečnou inovaci a moderní přístup. Jejich vize a ambice se odráží v každém jejich produktu, a to jak ve formě různých forem pro užívání, tak především v účinnosti. Proerecta doplňky stravy sledujeme již od jejich počátků a musíme uznat, že jde o dynamickou a vizionářskou společnost. Proerecta GUMÍDCI recenze vám objasní vše, co jsme o tomto přípravku na erekci během testování zjistili.

Hodnocení: Hodnocení: 4 hvězdy

Co je Proerecta Men Sexual Energy Gummies (Proerecta GUMÍDCI)

Proerecta Men Sexual Energy Gummies jsou průkopnickým přírůstkem v oblasti doplňků stravy, který byl speciálně vytvořen pro podporu erekce, sexuální výkonnosti a výdrže. Proerecta GUMÍDCI zaujmou ty, kteří hledají bezpečnou a účinnou cestu k posílení své sexuální energie, a přitom si pochutnat.

Omlouváme se všem veganům, jelikož tyto bonbony jsou vyrobeny z želatiny, což je kolagen získaný z hovězích šlach, kůží, kostí a dalších živočišných zdrojů bohatých na kolagen. Ale vegetariáni a ti, kdo nemají specifické stravovací preference, mohou být naprosto spokojeni.

Hlavní přínos těchto želatinových bonbonů se skrývá v podpoře sexuální výkonnosti a erekce. Ovšem účinky nejsou uchovány v želatině, ale v unikátní přírodní směsi zeleného čaje, aminokyselin, vitamínů a stimulantů kofeinu a taurinu.

Proerecta Men Sexual Energy tedy nejenže posilují sexuální výkonnost, ale také fungují jako fyzické a mentální tonikum. Tím se stávají ideálním doplňkem nejen pro starší muže, ale i pro ty mladší. Co se týče chuti, všichni jsme se shodli, že je výborná.

Jaká je účinnost Proerecta Men Sexual Energy Gummies

Jakou jsme zaznamenali účinnost u Proerecta Men Sexual Energy Gummies?

Nejenže nás Proerecta GUMÍDCI fascinovaly svou konzistencí a chutí, ale především účinností. Nejde pouze o chutný borůvkový bonbon pro muže, ale skutečně fungují, tak jak uvádí výrobce. Po předchozí zkušenosti s Proerecta SHOT (nápoj na erekci), se nám líbil rychlý nástup účinnosti (do 30 minut).

Nikdo nemá rád čekání, především, když jde o sex, na což Proerecta poslední dobou myslí, proto Proerecta Men Sexual Energy Gummies mají stejný nástup účinků (do 30 minut). Rozklad v želatinovém obalu je mnohem rychlejší než u klasických prášků na erekci.

Co se týče účinnosti, byla podobná, jako u nápoje na erekci Proerecta SHOT. Erekce byla o něco pevnější, výkonnost zhruba o 30% lepší a testující se během užívání navíc cítili přes den méně unavení.

Avšak je zapotřebí poznamenat, že účinnost u doplňků stravy se vždy liší. Na někoho účinkuje více, na někoho zase méně. Protože jde o NOVINKU ROKU 2023, bude Proerecta Gumídky bedlivě sledovat sbírat data od našich čtenářů. Proto budeme rádi, když nám napíšete svou zkušenost na email nebo níže pod článek do komentářů.

Výhody

 • Želatinové bonbony (borůvková příchuť)
 • Výborně chutnají (1000 lidí, 1000 chutí)
 • Nástup účinků do 30 minut
 • Přispívá k hormonální rovnováze
 • Posílení erekce
 • Prodlužuje sexuální výkonnost od 30%
 • Zlepšuje činnosti srdce a cév
 • Zlepšuje prostatu
 • Garance na vrácení peněz
 • Dlouhodobě osvědčený výrobce produktů pro muže

NEvýhody

 • Vypadají chutně a stejně i tak chutnají, proto mohou být lákadlem pro děti. Nezapomínejte je schovávat.
 • Prozatím poměrně málo informací (NOVINKA 2023)
 • Na erekci by mohl působit silněji

Proerecta Men Sexual Energy Gummies složení: Opět jde o přírodní produkt, bez lékařského předpisu

Jedním z výrazných kladů Proerecta Men Sexual Energy Gummies je obsah kofeinu a taurinu, známých jako stimulanty fyzické a mentální energie. Tyto složky vám pomohou dosáhnout vyššího výkonu a vydržet déle v sexuální aktivitě.

Vaše mysl zůstane ostrá a zaměřená, což vám umožní plně se soustředit na svou partnerku a na potěšení, které vám poskytuje. Stále ostražitá mysl, otevřená k přijímání radosti, podporuje silnější vzrušení a následně i silnější erekci.

Vždy si pamatujte, že bez sexuálního vzrušení nemůže dojít k plné erekci. Ani Viagra nefunguje bez sexuální stimulace, že vám stojí celý den, bez stimulu je jen filmový mýtus. Proerecta želatinové bonbony fungují jako nakopávač před sexem. Předehra vás oba vzruší a jakmile Proerecta Gummies naplno zaúčinkují, budete připraveni na plnohodnotný sexuální zážitek.

Rozhodně nemůžeme opomenou vitamíny a aminokyseliny obsažené v těchto bonbonech, které tam nejsou jen kvůli vyplnění složení. Právě naopak, každá z těchto složek má prospěšný účinek na organismus. Tímto opět vzdáváme hold Proerectě za poskytování tak kvalitních a čistých produktů s myšlenkou zlepšit celkové zdraví.

SLOŽENÍ: Glukózový sirup, cukr, želatina, voda, taurin, L-citrulin, sladidlo, regulátory kyselosti, agar, extrakt ze zeleného čaje, anthokyany, vitamin B6, vitamin B3, přírodní borůvková aroma.

Proerecta GUMÍDCI jak se užívají a dávkují? Stačí 1 bonbón 30 minut před sexem

Proerecta Men Sexual Energy Gummies se užívá ve formě želatinových bonbónů s borůvkovou příchutí, obdobně jako klasické gumové bonbony, proto je i užívání diskrétní. Nicméně, kdo by se domyslel, že ty krásné, měkké, borůvkově vonící bonbony slouží jako podpora erekce? Nikdo to jistě nečeká, protože takový produkt dosud na českém trhu neexistoval (a zřejmě tak rychle ani nevznikne).

Pamatujte však na bezpečnost – UCHOVÁVEJTE BONBONY MIMO DOSAH DĚTÍ! Mohou být pro ně velmi lákavé, ale jejich konzumace by nebyla bezpečná. Proerecta Men Sexual Energy Gummies jsou určeny výhradně pro zdravé, dospělé muže s oslabenou erekcí.

Během našeho testování jsme konzumovali jen jeden bonbon denně, zhruba 30 minut před sexem a byli jsme velmi spokojeni s výsledky. Výrobce však umožňuje užít až tři bonbony denně. Pokud jste již v moudrém věku (40+) a máte výrazné potíže s erekcí, či jste diagnostikován s erektilní dysfunkcí, můžete zvážit zvýšení dávky. Na první pohled nelze určit, zda bude pro vás dostatečný jeden bonbon nebo budete potřebovat tři.

Proerecta Men Sexual Energy Gummies cena: Jde o předražené gumové bonbóny?

Při zkoumání Proerecta Men Sexual Energy Gummies jsme byli mile překvapeni cenou, protože většinou něco inovativního stojí nemálo peněz. Jedno balení Proerecta Gumídků vychází na 599 Kč a má v sobě 60 želatinových bonbónů.

Při doporučeném užívání 3 bonbonu denně, by nám jedno balení vydrželo 20 dní a jedná dávka vycházela na 29 Kč. Avšak je třeba zdůraznit, že ne každý potřebuje užívat maximální dávku, proto cena jedné dávky může být mnohem nižší.

Pokud chcete ušetřit co nejvíce peněz, pak doporučujeme nakupovat více balení, jelikož Proerecta vždy nabízí množstevní slevy. Níže můžete vidět, kolik můžete ušetřit. Jelikož patříme mezi nejlepší magazíny pro muže o erekci, vyjednali jsme pro naše čtenáře 11% slevový kupón. Do objednávkového formuláře stačí zadat: sleva11. Podobné slevové kódy, můžete naleznout i u jiných přípravků na erekci.

Proerecta Men Sexual Energy Gummies - 1 balení

JEDNO balení

Cena: 599 Kč
Počet bonbonu: 60
Cena dávky (3x): 29 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta Men Sexual Energy Gummies - 3 balení

TŘI balení

Cena: 1299 Kč
Počet bonbonu: 180
Cena dávky (3x): 21 Kč
Ušetříte: 498 Kč

Proerecta Men Sexual Energy Gummies - 6 balení

ŠEST balení

Cena: 2199 Kč
Počet bonbonu: 360
Cena dávky (3x): 18 Kč
Ušetříte: 1395 Kč

Proerecta Men Sexual Energy Gummies nejčastější dotazy – FAQ

Prozatím máme pouze informace od pár testujících a z našeho zkoumání, proto nám možná nějaká informace unikla. Proerecta Men Sexual Energy Gummies recenzi budeme nadále aktualizovat a doplňovat vaše nejčastější dotazy.

Pokud vás Proerecta Gumídci zaujmou a otestujete jej, budeme rádi, když nám svou zkušenost napíšete do komentářů pod článek nebo přímo na náš email.

Jak chutnají Proerecta Gumídci?

Proerecta nabízí měkké, želatinové bonbony obohacené o přírodní borůvkové aroma.

Jak rychle želatinové bonbony Proerecta účinkují a v jaké podobě?

Uživatelé mohou očekávat nástup účinků už do 30 minut od konzumace bonbonu. Měli byste pociťovat zlepšení erekce, lepší energii a dosahovat delších časů při sexuálním výkonu. Z dlouhodobější hlediska Proerecta Gumídci přispívají k lepší prostatě a podporují zdraví srdce a cév.

Může Proerecta Men Sexual Energy Gummies způsobovat nežádoucí vedlejší účinky?

I když je to velmi vzácné, někteří citlivější muži mohou zažít symptomy, jako je například zrychlený tep, nervozita, problémy se soustředěním nebo nevolnost. Pokud některý z těchto příznaků zaznamenáte, doporučujeme přestat s užíváním a vrátit Proerecta bonbony prodejci a požádat o vrácení peněz. Proerecta vždy ke svým zákazníkům přistupovala s naprostou úctou, proto se nemusíte obávat problémů při vrácení peněz.

Kdo by neměl užívat Proerecta bonbony?

Proerecta Gumídci nejsou určeny pro nezletilé, děti, těhotné nebo kojící ženy. Bonbony vypadají opravdu chutně, proto je pečlivě schovávejte před dětmi.

Je možné kombinovat Proerecta bonbony s jinými doplňky stravy pro podporu erekce?

Teoreticky ano, ale konkrétní kombinace závisí na specifickém druhém produktu. Proerecta bonbony jsou formulovány tak, aby byly účinné samy o sobě, takže pokud byste kombinovali s jinými produkty s podobnými složkami, mohlo by dojít k předávkování a nepříznivým účinkům.

Můžu kombinovat Proerecta bonbony s předepsanými léky?

Za jakýchkoli okolností byste se měli před kombinací s jakýmikoli léky poradit s lékařem, který vám léky předepisuje. I když by kombinace měla být všeobecně bezpečná, pouze váš lékař dokáže určit, zda tomu tak bude i u vašich konkrétních léků.

Jak ušetřit na nákupu co nejvíce peněz?

Především nakupujte u oficiálního prodejce, který má nejlepší ceny. Navíc nabízí množstevní slevy, díky nichž můžete ušetřit nemalé peníze. Abyste cenu ještě srazili níže, použijte v objednávkovém formuláři námi vyjednaný 11% slevový kód: sleva11

Kde nakupovat Proerecta Men Sexual Energy Gummies?

V současné době Proerecta Gumídky nakoupíte pouze u oficiálního prodejce, ale zřejmě jej uvidíme v lékárnách, jako další verze Proerecta. I přes budoucí dostupnost v lékárně, doporučujeme vždy nakupovat u oficiálního distributora, pokud jej chcete kupovat za nejlepší cenu. Lékárny mají většinou vyšší ceny kvůli marži, ale především nenabízí množstevní slevy, nemají garanci vrácení peněz a nemůžete v ní využít námi vyjednaný 11% slevový kód (viz výše).

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta