Dostupné prášky na erekci v lékárně

Určitě narazíte na prášky na erekci v lékárně, které si můžete zakoupit bez lékařského předpisu. Léky na erekci v lékárnách, jsou samozřejmě také, ale jsou již dostupné pouze na lékařský předpis, jelikož obsahují látky s řad inhibitorů PDE5.

Prášky na erekci v lékárně, které jsou dostupné bez lékařského předpisu, se označují jako doplňky stravy, jejichž složení je přírodní.

Proč Nenakupovat některé prášky na erekci v lékárně?

Prášky na erekci v lékárně jsou mnohdy zbytečně předražené. Ne že by chtěla daná lékárna zbohatnou, ale většinou doplněk stravy jen přeprodává. Od výrobce má nákupní cenu, kterou musí navýšit o nějakou tu marži.

Vítěz testů roku 2019, 2020, 2021 a 2022 na zlepšení erekce   

Většinou přeprodávajíce prášky na erekci v lékárně jsou o cca 10% – 20% dražší. Proto raději doporučujeme, některé prášky na erekci nakupovat přímo „od zdroje.“ Takovéto zdražení jsme zaznamenali například u Proerecta SHOT, LONG a Klasik.

Jaké se nabízí prášky na erekci v lékárně?

Testováním přípravků neboli prášků na erekci se věnujeme již od roku 2011 a vyzkoušeli jsme jich desítky a v roce 2023, bychom chtěli dosáhnout čísla 100 otestovaných přípravků na zlepšení erekce.

Na základě našich zkušeností a postřehů, níže uvádíme, jaké prášky na erekci v lékárně jsou dostupné a kde se vyplatí nakupovat.

Proerecta 1 balení tablet na erekci

Proerecta Klasik

Série přípravků na podporu erekce od Proerecta je velmi populární, jak u našich čtenářů, tak i u nás v redakci. Současně dle nás patří mezi to nejlepší spolu s Amarexeme, co je dostupné u nás.

Proerecta klasik popisujeme detailněji v naší recenzi, ale jde o prášky na erekci, které účinkují do 45 minut od užití. Výsledky jsou v podobě pevné erekce, ale také zlepšují sexuální výkonnost. Proerecta Klasik doporučujeme nakupovat u oficiálního prodejce.

Proerecta SHOT

Proerecta SHOT

Netradiční přípravek na podporu erekce a sexuální výkonnosti je Proerecta SHOT. Na trhu v ČR se nabízí pouze dva doplňky stravy na erekci v podobě drinku neboli v tekuté formě (ještě Zerex SHOT).

Proerecta SHOT je chutný nápoj, který působí na silnější erekci, libido, sexuální výkonnost a jelikož je v tekuté formě má rychlejší vstřebatelnost. Jak si vedle Proerecta SHOT v našich testech se můžete dozvědět v recenzi.

Proerecta LONG

Proerecta Long

Poslední doplněk stravy na erekci z řady Proerecta je s podnázvem LONG. Každý hledá něco jiného. Někdo potřebuje rychlý nakopávač před sexuálním výkonem někdo zase naopak vyhledává dlouhodobé výsledky.

Proerecta Long jsou prášky na erekci, pro dlouhodobé užití s dlouhodobou účinností. Proerecta LONG musíte užívat pravidelně. První výsledky se dostavují cca do 2 týdnů. Jak si vedla Proerecta Long v našich testech se dozvíte blíže v recenzi.

Rovněž doporučujeme nakupovat u oficiálního prodejce, kde získáte výhody v podobě garance vrácení peněz, podporu a samozřejmě lepší cenu.

Clavin

Clavin

Ďábelsky rychlá erekce, toť hlavní slogan TV reklamy Clavinu. Ano, Clavin můžete znát z TV reklam, kde se objevují krásné ženy a muž s maskou ďábla.

Clavin je doplněk stravy na podporu erekce, který je dle nás průměrný, ale účinný. Bohužel masivní marketing v TV stojí nemalé peníze, což se i odráží na pořizovací ceně.

ArginMax Forte pro muže

Arginmax forte pro muže

Opět další prášky na erekci z lékárny, které můžete znát z TV reklam. V reklamě se objevují nádherné ženy a Arginmax Forte pro muže doporučoval i sám zesnulý Radim Uzel.

Opět se drahý marketing podepsal na vysoké ceně. Samozřejmě, jde o kvalitní přípravek na erekci, který stojí za to vyzkoušet.

Erectan

Erectan

Jak poslední prášky na erekci z lékárny, které stojí za zmínku je Erectan. Dle nás jde o průměr, oproti konkurence, co se týče cena a výkon.

Jeho účinky působí na sílu erekce a prodlužuje sexuální výkonnost do 60 minut od užití tabletky. Erectan cena není nijak moc vysoká,

Tablety na erekcí dostupné v lékárně nejsou vždy výhrou

Doporučené tablety na erekcí dostupné v lékárně nemusí znamenat vždy úspěch. Jelikož se jedná o doplňky stravy a naše tělo od každého jedince odlišné i žijeme odlišné životy, proto se mohou v účinnosti vždy najít rozdíly.

Navíc, doporučení lékárnice nemusí být mnohdy správné a mnozí muži nad prášky na erekci zanevřou, že je to jen placebo. Ano, na trhu je skutečně spoustu přípravku s placebo efekte, ale najdou se i ty, které skutečně fungují.

Léky na erekci v lékárnách koupíte i bez předpisu

Dáte mi něco na zlepšení erekce z našich lékáren?

Jdete na nákup, kde chcete koupit něco na zlepšení erekce z našich lékáren. Jakmile se na tohle zeptáte prodávajícího, máte 50% šanci, že vám doporučí opravdu něco funkčního. Záleží, na jakou lékárnici narazíte.

Některé lékárnice tomuto problému moc nerozumí a většinou doporučují na základě prodejnosti daného přípravku na erekci. Další možnost je horší, když se lékárnice rozhoduje na základě vyjednaných provizních bonusech u přípravku.

Ano, i lékárny či lékárnice mají za určité produkty bonusové výplaty. Rozhodování v obou případech není správné. Ono, lékárnice musíme trochu bránit, nejsou to lékaři a s erekcí nemají moc zkušeností.

Pokud vás trápí problémy s erekcí, doporučujeme buď navštívit urologa nebo sledovat náš online srovnávač, který pravidelně aktualizujeme na základě našich testů s přípravky na erekci.

Jak vybírat prášky na erekci v lékárně?

Jak vybírat prášky na erekci v lékárně?

Jak již bylo výše řečeno, lékárnice nemusí mnohdy správně poradit a z velké části to chápeme (viz výše). Pokud se rozhodně tablety na erekci nakupovat z lékárny, doporučujeme si zjistit, co mají v nabídce.

Mnohé lékárny mají k jednotlivým doplňkům stravy hodnocení svých zákazníků, kteří do nich píší své zkušenosti. Zjistěte si něco více o jednotlivých přípravcích na erekci a následně běžte nakupovat prášky na erekci do lékárny.

Určitě také doporučujeme si přečíst náš článek „13 faktů, k výběru správného produktu na zlepšení erekce“, kde se dozvíte, jak správně vybírat správný doplněk stravy na erekci. Sepsali jsme jej na základě našich zkušeností, když hodnotíme či vybíráme produkt k otestování.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta