Dostupné prášky na erekci v lékárně

Určitě narazíte na prášky na erekci v lékárně, které si můžete zakoupit bez lékařského předpisu. Léky na erekci v lékárně, jsou samozřejmě také, ale jsou již dostupné pouze na lékařský předpis, jelikož obsahují látky s řad inhibitorů PDE5.

Prášky na erekci v lékárně, které jsou dostupné bez lékařského předpisu, se označují jako doplňky stravy, jejichž složení je přírodní. Níže si představíme, kde je výhodnější je nakupovat, jaké prášky na erekci bez předpisu můžete koupit v lékárně a mnoho dalšího.

Proč NEnakupovat některé prášky na erekci v lékárně?

Prášky na erekci bez předpisu v lékárně jsou mnohdy zbytečně předražené. Ne že by chtěla daná lékárna zbohatnou, ale většinou doplněk stravy jen přeprodává. Od výrobce má nákupní cenu, kterou musí navýšit o nějakou tu marži.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Většinou přeprodávají přípravky na erekci bez předpisu v lékárně jsou o cca 10% – 20% dražší. Proto raději doporučujeme, některé prášky na erekci nakupovat přímo „od zdroje.“ Takovéto zdražení jsme zaznamenali například u Proerecta SHOT, LONG a Klasik.

Jaké se nabízí prášky na erekci bez předpisu v lékárně?

Testováním přípravků neboli prášků na erekci bez předpisu se věnujeme již od roku 2011 a vyzkoušeli jsme jich desítky a v roce 2023, bychom chtěli dosáhnout čísla 70 otestovaných přípravků na zlepšení erekce.

Na základě našich zkušeností a postřehů, níže uvádíme, nejlepší přípravky na erekci, které jsou dostupné nejen v lékárně. Představíme si, kde je výhodnější nakupovat a co stojí za vyzkoušení.

Proerecta 1 balení tablet na erekci

Proerecta Klasik

Přípravky na podporu erekce od Proerecta jsou velmi populární, jak u našich čtenářů, tak i u nás v redakci. Současně dle nás patří mezi to nejlepší spolu s Amarexeme, co je dostupné na tuzemském trhu. Proerecta klasik popisujeme detailněji v naší recenzi, ale jde o prášky na erekci bez předpisu, které účinkují do 45 minut od užití.

Výsledky jsou v podobě pevné erekce, ale také zlepšují sexuální výkonnost. Proerecta Klasik doporučujeme nakupovat u oficiálního prodejce., kvůli výhodnější ceně, množstevním slevám a můžete ještě ušetřit s námi vyjednaným 11% slevovým kupónem, který naleznete v recenzi.

Proerecta SHOT

Proerecta SHOT

Netradiční přípravek na podporu erekce a sexuální výkonnosti je Proerecta SHOT. Na trhu v ČR se nabízí pouze dva doplňky stravy na erekci v podobě drinku neboli v tekuté formě (ještě Zerex SHOT).

Proerecta SHOT je chutný nápoj, který působí na silnější erekci, libido, sexuální výkonnost a jelikož je v tekuté formě má rychlejší vstřebatelnost. Jak si vedl Proerecta SHOT v našich testech se můžete dozvědět v recenzi.

Proerecta LONG

Proerecta LONG

Poslední přípravek na erekci z řady Proerecta je s podnázvem LONG. Každý hledá něco jiného. Někdo potřebuje rychlý nakopávač před sexuálním výkonem někdo zase naopak vyhledává dlouhodobé výsledky.

Proerecta Long jsou prášky na erekci bez předpisu, pro dlouhodobé užívání, s dlouhodobou účinností. Proerecta LONG musíte užívat pravidelně, aby se dostavily intenzivnější účinky. První výsledky se dostavují cca do 2 až 3 týdnů. Jak si vedla Proerecta Long v našich testech se dozvíte blíže v recenzi.

Rovněž doporučujeme nakupovat u oficiálního prodejce, kde získáte výhody v podobě garance vrácení peněz, podporu a samozřejmě lepší cenu. Navíc v recenzi naleznete slevový kód, díky němu ušetří 11% z celkového nákupu.

Clavin

Clavin

Ďábelsky rychlá erekce, toť hlavní slogan TV reklamy Clavinu. Ano, Clavin můžete znát z TV reklam, kde se objevují krásné ženy a muž s maskou ďábla.

Clavin je přípravek na podporu erekce, který je dle nás průměrný, ale účinný. Bohužel masivní marketing v TV stojí nemalé peníze, což se i odráží na pořizovací ceně. Přesto Clavin nemůžeme zcela odsoudit, protože jde o prostředek na erekci, který je účinný a dlouhodobě se na trhu udržuje.

ArginMax Forte pro muže

Arginmax forte pro muže

Opět další prášky na erekci bez předpisu, dostupné v lékarně, které můžete znát z TV reklam. V reklamě se objevují nádherné ženy a Arginmax Forte pro muže doporučoval i sám zesnulý Radim Uzel. Opět se drahý marketing podepsal na vyšší ceně. Samozřejmě, jde o kvalitní přípravek na erekci, který stojí za to vyzkoušet.

Erectan

Erectan

Jako poslední prášky na erekci z lékárny, které stojí za zmínku je Erectan. Dle nás jde o průměr, oproti konkurence, co se týče cena a výkon. Jeho účinky působí na sílu erekce a prodlužuje sexuální výkonnost do 60 minut od užití tabletky. Erectan cena není nijak moc vysoká, ale účinnost není také moc výkonná. Podrobnosti se dozvíte v naší recenzi.

Léky na erekcí bez předpisu dostupné v lékárně nejsou vždy výhrou

Výše doporučené přípravky na erekcí dostupné v lékárně nemusí znamenat vždy úspěch. Jelikož se jedná o doplňky stravy a naše tělo od každého jedince odlišné i žijeme odlišné životy, proto se mohou v účinnosti vždy najít rozdíly.

Navíc, doporučení lékárnice nemusí být mnohdy správné a mnozí muži nad prášky na erekci bez předpisu zanevřou, že je to jen placebo. Ano, na trhu je skutečně spoustu přípravku s placebo efekte, ale najdou se i ty, které skutečně fungují.

DOPORUČENÍ: Před nákupem léků na erekci bez předpisu musíte zvážit, jaké problémy s erekcí se u vás vyskytují. Pokud jde o dlouhodobé poruchy erekce, delší jak 5 až 6 měsíců, raději navštivte lékaře, může se spíše jednat o erektilní dysfunkci nebo příznak vážnější nemoci.

Léky na erekci v lékárnách koupíte i bez předpisu

Nejlepší prášky na erekci v lékárně nemusí být skutečně nejvýkonější

Jdete na nákup, kde chcete koupit něco na zlepšení erekce z našich lékáren. Jakmile se na tohle zeptáte prodávajícího, máte 50% šanci, že vám doporučí opravdu něco funkčního. Záleží, na jakou lékárnici narazíte.

Některé lékárnice tomuto problému moc nerozumí a většinou doporučují na základě prodejnosti daného přípravku na erekci. Další možnost je horší, když se lékárnice rozhoduje na základě vyjednaných provizních bonusech u přípravku.

Ano, i lékárny či lékárnice mají za určité produkty bonusové výplaty. Rozhodování v obou případech není správné. Ono, lékárnice musíme trochu bránit, nejsou to lékaři a s erekcí nemají moc zkušeností.

Pokud vás trápí problémy s erekcí, doporučujeme buď navštívit urologa nebo sledovat náš online srovnávač, který pravidelně aktualizujeme na základě našich testů s přípravky na erekci.

Jak vybírat prášky na erekci v lékárně?

Jak vybírat prášky na erekci bez předpisu v lékárně?

Jak již bylo výše řečeno, lékárnice nemusí mnohdy správně poradit a z velké části to chápeme (viz výše). Pokud se rozhodně tablety na erekci nakupovat z lékárny, doporučujeme si zjistit, co mají v nabídce.

Mnohé lékárny mají k jednotlivým doplňkům stravy hodnocení svých zákazníků, kteří do nich píší své zkušenosti. Zjistěte si něco více o jednotlivých přípravcích na erekci a následně běžte nakupovat prášky na erekci do lékárny.

Určitě také doporučujeme si přečíst náš článek „13 faktů, k výběru správného produktu na zlepšení erekce“, kde se dozvíte, jak správně vybírat správné prostředky na erekci. Sepsali jsme jej na základě našich zkušeností, když hodnotíme či vybíráme produkt k otestování.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta