OLVION recenze: Lék na erekci se Sildenafilem

Dnes si v článku představíme Olvion lék na erekci, dostupný pouze s lékařským předpisem po vyšetření u urologa. Tato recenze bude hlavně o generickém léku, což je docela horké téma v dnešní době. Ale co vlastně znamená tento termín a proč jsou tyto léky tak speciální? To je to, o čem si právě níže povíme.

V tomto druhu článku si také představíme výrobce tohoto zázračného léku na erekci, rozebereme důkladně složení, účinnost, ale také i možné vedlejší účinky, které jsou jen výjimečně.

Musíme vás předem upozornit, než se pustíte do čtení, tak vám musíme sdělit, že kterékoliv léky není bezpečné nakupovat na černém trhu, nebo bez předpisu tzv. „prodejem z druhé ruky“, jen za účelem abyste ušetřili pár kaček navíc. Rozhodně se nevyplatí šetřit, když jde o vaše zdraví.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Rozdíl mezi generickým a originálním lékem

V první řadě si probereme rozdíly mezi generickým a originálním lékem, jelikož se s těmito výrazy v případě řešení problémů s erekci možná setkáte. Především je zaslechnete, když se budete zajímat o léky na erekci na předpis od lékaře.

 • Co představuje originální lék – Originální lék je výsledkem inovace ve farmaceutickém průmyslu, obsahující nově objevenou léčivou látku. Tento lék, stejně jako jeho aktivní složka, je typicky chráněn patentem po dobu 20 let od jeho registrace. Výroba originálního léku je výsadou jediného výrobce. Vyšší cena se odráží ve faktorech jako je rozsáhlý výzkum, nebo dlouhodobý vývoj, čímž je ovlivněno monopolní postavení výrobce na trhu při výrobě léků na erektilní dysfunkci.
 • Generikum a jeho role – Generikum je léčivo uvedené na trh po uplynutí patentové ochrany originálního medikamentu. Tenhle lék na impotenci je vlastně úplně stejný jako ten originální. Obsahuje totéž množství účinných látek, a dokonce se podává v těch samých dávkách, což znamená, že se používá pro léčbu těch samých problémů. Vyrábí ho vícero generických farmaceutických firem, takže je tento lék dostupný více lidem a na základě toho je i zvýšená konkurence, která je v tomto odvětví velice důležitá, aby byla zachována kvalita výrobku. To je dobrá zpráva pro všechny, kteří potřebují nějakou tu pomoc s erekcí a hledají něco na předpis, co je již řadu let osvědčené.
  • Rozhodující faktory při výběru mezi generickými a originálními léky mohou být jejich cena, nebo i dostupnost.

Generické léky jsou v podstatě ekvivalenty originálních léků, ale mají o několik odlišností navíc než originální léčiva. Abychom to učinili co nejjednodušeji, generické léky jsou v podstatě stejné jako ty originální, ale jsou k dispozici pod jiným názvem a jsou často i levnější. Je to, jako byste kupovali „domácí značku“ místo známého brandu.

TIP: Hledáte účinný, ale přírodní lék na erekci dostupný bez lékařského předpisu? Pak nepřehlédněte náš online srovnávač, který pravidelně aktualizujeme po otestování doplňků stravy na zlepšení erekce a sexuální výkonnost.

Co to je OLVION a proč by měl zajímat především muže?

OLVION je druh léčiva na předpis, který pomáhá mužům, kteří se potýkají s problémy při dosahování a udržování erekce. Jednoduše řečeno, jde o pomocníka pro lepší sexuální výkonnost.

 • Jak to vlastně funguje? – OLVION spadá do skupiny léků nazývaných inhibitory fosfodiesterázy typu 5 (PDE5).
 • Co to znamená? – Lék pomáhá uvolnit svaly a zlepšuje průtok krve do penisu, což usnadňuje dosažení erekce během sexuálního vzrušení.

Je ale důležité si uvědomit, že OLVION není kouzelná pilulka. Jeho účinek se projeví jen tehdy, když je spojen s nějakým sexuálním podnětem. Takže žádné samočinné divy jako vidíme v televize, bez sexuálního vzrušení fungovat nebudou.

A ještě jedna věc, OLVION není pro každého. Je určený speciálně pro muže, kteří mají erektilní dysfunkci, což je vědecký termín pro to, když to neklape v posteli. Nevhodné je ho brát bez potíží s erekcí, a není vhodný pro ženy.

Lék na erekci Olvion vyvinut firmou MEDOCHEMIE

Kdo vyvinul lék na erekci – Olvion?

MEDOCHEMIE je firma založená v roce 1976 na Kypru. Společnost MEDOCHEMIE si klade za cíl dodávat kvalitní a přístupné léčivé přípravky pro lidi po celém světě. Produktové portfolio tohoto zázračného léku na erekci zahrnuje deset terapeutických oblastí, které se převážně zaměřují na antiinfektiva.

Jedná se o léčiva zaměřené na onemocnění centrální nervové soustavy i kardiovaskulárního systému. Nezbytnou součástí v jejich kvalitní nabídce jsou výše zmiňovány generické léky, včetně Olvionu, které jsou soustředěny převážně na léčbu erektilní dysfunkce.

TIP NA ZLEPŠENÍ EREKCE: Základem našeho je zdraví samozřejmě pohyb, ale také zejména kvalitní stravovací návyky. V případě, že chcete povzbudit erekci a zlepšit sexuální výkonnost, doporučujeme pravidelně jíst těchto 13 potravin.

Jak funguje Olvion?

 • Olvion, obsahující sildenafil, je členem skupiny léků známých jako inhibitory fosfodiesterázy typu 5 (PDE5). Tato látka pomáhá uvolnit cévy v penisu, což umožňuje zvýšený přítok krve a podporuje stabilní erekci. Sildenafil je také hlavní účinnou látkou v legendární Viagře.
 • Efekt Olvionu se obvykle dostaví do hodiny po užití, přičemž načasování může být ovlivněno jídlem. Na lačný žaludek se účinek projeví rychleji, po jídle zase pomaleji. Sildenafil citrát zůstává v těle přibližně 4-5 hodin, poté je metabolizován játry a ledvinami.
 • Tento lék na erekci je určen pro muže (18+ let) s poruchami erekce (impotencí) a je účinný pouze v případě sexuální stimulace.

Jaké složení obsahuje tento lék na erekci na předpis?

Olvion, v tabletách obsahujících 50 nebo 100 mg účinné látky sildenafil (citrát), je doplněn o pomocné složky. Tablety o síle 50 mg obsahují 3,6 mg monohydrátu laktózy, zatímco 100 mg tablety mají 7,2 mg.

Kromě toho, tablety obsahují mikrokrystalickou celulózu, hydrogenfosforečnan vápenatý (bezvodý), sodnou sůl kroskarmelosy a magnesium. Filmová vrstva zahrnuje hypromelosu, oxid titaničitý (E 171), laktózu a triacetin.

Jaké složení obsahuje Olvion? Aneb množství Sildenafil

Jaké je doporučené dávkování OLVION?

Jako výchozí dávka se doporučuje 50 mg, což je ideální pro začátek. Tabletu je třeba spolknout celou, zapít dostatečným množstvím vody, bez žvýkání nebo drcení. Pokud cítíte potřebu zesílit účinek, můžete zvýšit dávku na 100 mg, ale tato denní maxima by se neměla překračovat, jelikož vyšší množství léku nezvyšuje jeho efektivitu.

Olvion by měl být užíván před sexuálním stykem a v případě silného účinku je možné snížit dávku na 25 mg. Pamatujte, že Olvion je určen k jednorázovému dennímu užití a k dosažení erekce je nutná sexuální stimulace. Samotný lék však není všemocný, jak již bylo zmíněno výše.

Kofein a erekce: Vliv kofeinu na sexuální zdraví mužů

Jaké vedlejší účinky byly u OLVION zaznamenány?

Olvion je určen pouze pro muže nad 18 let, ale jak už jsme výše zmiňovali, tak určitě tento lék na erekci není vhodný pro ženy, děti i muže, co mají srdeční problémy, žaludeční vředy, leukémii nebo vážnější zdravotní problémy. A nezapomeňte, že není vhodné si zahrávat si s tímto lékem, pokud užíváte nějaké další kouzelné pilulky na podporu erekce.

A teď, když už mluvíme o užívání OLVIONu, mějte na paměti, že jeho účinnost je vykoupena řadou nežádoucích účinků. Některé může při pravidelném užívání potkat závrať, bolest hlavy, pocit horka nebo i nevolnost..

A teď zbystřete: pokud cítíte během nebo po sexuální akci bolest na hrudi, neignorujte to. V případě zaznamenání těchto příznaků, doporučujeme to konzultovat s lékařem..

 • Neaplikujte nitráty k léčbě bolesti na hrudníku
 • Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc v případě jakýkoliv výše zmíněných problémů.

Také bychom chtěli upozornit na možnou bolestivou erekci, která byla u mnoha uživatelů OLVION zaznamenána. Pokud trvá erekce déle než 4 hodiny, je nutná okamžitá lékařská pomoc. V případě náhlého zhoršení nebo ztráty zraku, přestaňte OLVION užívat a vyhledejte lékařskou pomoc.

Jak skladovat lék na erekci Olvion?

Olvion na erektilní dysfunkci je populární pro jeho účinnost a bezpečnost. Uchovávejte jej mimo dosah a dohled dětí. Pro Olvion nejsou požadovány žádné speciální podmínky skladování. Věnujte pozornost datu expirace uvedenému na obalu a OLVION používejte pouze do posledního dne expirece. Rozhodně nevyhazujte léčivé přípravky do odpadních vod či do běžného odpadu, raději je zaneste do jakékoliv lékárny, kde se o likvidaci postarají.

Kdy není dobré užívat lék na erekci Olvion

Kdy není vhodné OLVION užívat?

 • Pokud užíváte nitráty, jelikož kombinace s OLVIONem může vést k nebezpečnému snížení krevního tlaku. Informujte svého lékaře o užívání těchto léků, obzvláště pokud jsou předepsány pro léčbu anginy pectoris
 • Pokud užíváte látky uvolňující oxid dusnatý, jako je isoamyl-nitrit, z důvodu stejného rizika snížení krevního tlaku
 • V případě alergie na sildenafil nebo jakoukoli jinou složku OLVIONu
 • Při závažných srdečních či jaterních poruchách
 • Po nedávné cévní mozkové příhodě, srdečním infarktu nebo při nízkém krevním tlaku
 • Jestliže trpíte vzácnými vrozenými poruchami sítnice, jako je retinitis pigmentosa
 • Pokud jste ztratil zrak kvůli nearteritické přední ischemické neuropatii optického nervu (NAION)

Nejčastější dotazy k léku na erekci na předpis

Zde je seznam nejčastěji kladených otázek a odpovědí, co se týče OLVIONu. Pokud máte stále otázky a nebude níže odpověď na vaše dotazy, tak vám doporučujeme, abyste se na nás obrátili s otázkami v sekci s komentáři, kterou najdete pod článkem. Zde vám naši odborníci určitě s radostí odpoví na vaše případné dotazy.

Je Olvion vhodný pro dospívající muže?

Přípravek OLVION není určen pro osoby mladší 18 let. Jeho použití je doporučeno pouze dospělým mužům s dlouhodobými poruchami erekce.

Lze Olvion užívat při problémech s ledvinami nebo játry?

Pokud čelíte onemocněním jater nebo ledvin, je zásadní konzultovat užívání Olvionu s lékařem. Lékař určí, zda je vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu bezpečné užívat Olvion a zda je třeba upravit dávkování.

Mohou Olvion užívat kojící a těhotné ženy?

Olvion, jako lék na erekci na předpis, není určen pro ženy. To platí jak pro těhotné, tak i pro kojící ženy. Jeho užívání je specificky zaměřeno na muže s poruchami erekce.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta