eXXtreme Power Caps: recenze dalšího produktu na podporu erekce
 • Produkt na podporu erekce bez předpisu
 • Tvrdá erekce nejpozději do 60 minut
 • Působí jako Afrodiziakum
 • Bez vedlejších účinků
 • 100% přírodní produkt

Až překvapivě velké procento mužů má problémy s erekcí. Většinou je to dáno věkem, kdy se stářím dochází také k přirozenému úbytku testosteronu, který má přímý vliv na erekci, ale také například psychickým stavem. Právě psychika hraje velkou roli v případě mladých mužů, kteří nemají ještě dostatek zkušeností s pohlavním stykem. Jejich malé sebevědomí v této oblasti je nejčastější příčinou problémů s erekcí. Naštěstí se jich dá poměrně lehce zbavit.

Pomoci překonat poruchy erekce vám v mnoha případech může pomoci větší sexuální touha. O tom, jak zvýšit sexuální libido se můžete dočíst v tomto detailním článku.

V dnešní době už není problém s erekcí tak komplikovaný jako kdysi. Nedostatečně pevná erekce se dá řešit mnoha způsoby. Například sezením u psychologa, ale i pomocí doplňků stravy, jako je třeba v tomto případě eXXtreme power caps. Samozřejmě tím lze vyřešit jen poruchy erekce, které nejsou způsobeny fyzickým problémem, například úrazem nebo třeba vrozenou vadou.

TIP: Věděli jste, že nejúčinnějším produktem, který jsme otestovali, jsou přípravky na podporu erekce Proerecta, Proerecta SHOT, Amarex, nebo Erexan? Velmi oblíbené produkty, které si zajistily první příčky v našem online srovnávači a především je hodnotí velmi pozitivně i naši čtenáři .

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Naše hodnocení:  Hodnocení: 3 hvězdy

+ Výhody produktu Výhody produktu eXXtreme power caps

Co bychom měli od tohoto poměrně nového produktu na podporu erekce očekávat? Výrobce slibuje především německou kvalitu, která zaručuje rychlé a snazší dosažení opravdu pevné erekce. Účinek je poměrně rychlý, už do 1 hodiny od užití tablety si můžete užívat sexuálního života a přitom se nebát žádného selhání. Navíc by účinek měl trvat až několik hodin – to však je individuální a záleží na každém jedinci.

 • přípravek je složen pouze z bylinek, zastává tak sílu přírody
 • nemusíte mít strach z nežádoucích účinků
 • působí jako afrodiziakum
 • napomáhá dosáhnout silnější a pevnější erekce
 • rychlý nástup účinnosti

- Nevýhody produktu Nevýhody a negativní zkušenosti

Každý podobný produkt má kladné, ale i negativní zkušenosti jeho uživatelů. Záleží, co z toho převažuje. V našem případě se ukazuje, že eXXtreme power caps zkušenosti jsou spíše smíšené, zatímco někteří muži si přípravek chválí, jiní ho už opakovaně nekupují. Celkově můžeme vidět, že je to spíše průměrný produkt na podporu erekce, který nevyniká ničím zvláštním.

 • spíše průměrný produkt
 • při porovnání velikosti balení a účinnosti se zdá být příliš drahým
 • jeho účinky jsou skutečně velmi individuální
 • spíše doplněk stravy podporující mužskou vitalitu než čistě erekci – což se nevylučuje

Už jste slyšeli o tom, že existují cviky na penis? Pravidelným cvičením dosáhnete dlouhodobého výsledku, vaše erekce bude mnohem pevnější a silnější, navíc těmito cviky můžete svůj penis i znatelně zvětšit.

eXXtreme power caps cena balení

Balení eXXtreme power caps je jen jedno, obsahuje 5 tablet, které se užívají přibližně 1 hodinu před pohlavním stykem. Záleží tedy jen na vás, jak dlouho vám balení vydrží, ale minimálně týden ano, protože doporučené dávkování je 1 tableta denně, jelikož působí i několik hodin po pohlavním styku.

Balení vyjde na 300 Kč, cena 1 tablety je tedy 60 Kč, což je ve srovnání například s ProerectanemVimaxem, ale i Erexanem hodně – oba tyto produkty jsou navíc účinnější.

eXXtreme power caps: Složení je ryze přírodní, což je velká výhoda

Výrobce vyzdvihuje to, že eXXtreme power caps je složen ze síly přírody. Obsahuje pouze bylinky, takže je volně prodejný a zároveň nemá nežádoucí účinky. Tím však není tento produkt na podporu erekce nijak zvláště výjimečný, na přírodní bázi je poskládáno 90 % všech volně dostupných doplňků stravy, avšak jejich složení je často mnohem účinnější.

 • Kardamon: primárně působí zklidňujícím dojmem na nervovou soustavu, avšak svůj vliv má také na potenci. Erekci jako takovou však dokáže ovlivnit jen minimálně.
 • Guarana: poměrně často využívaná látka ve většině přípravků na zlepšení erekce, patří mezi silné stimulanty, je vhodné afrodiziakum a používá se jak v medicíně, tak přírodním léčitelství.
 • Ovesný extrakt: údajně by měl stimulovat sexuální touhu a působit jako afrodiziakum.
 • Uhličitan vápenatý: jeho funkce je jen jako rozpouštědlo, na erekci vliv nemá.
 • Vitamín B6: napomáhá prevenci srdečních onemocnění a značnou roli hraje také v metabolismu cholesterolu. Má dobrý vliv na cévní systém.
 • Vitamín B12: podporuje správnou krvetvorbu a tvorbu červených krvinek, ovlivňuje příznivě funkci jater a snižuje riziko kardiovaskulárních chorob.

eXXtreme power caps zkušenosti redaktorů a čtenářů

„Já na to moc nejsem, ale žena mi tento produkt koupila. No, spíš jsem očekával o dost lepší výsledky. Sice to funguje, ale žádný zázrak.“ – Martin, 38 let

„eXXtreme power caps skutečně pomáhají zlepšit erekci. Koupil jsem si jedno balení na zkoušku a užívám ho opakovaně. Nikdy mě tyto tablety nezklamaly.“ – Jiří, 56 let

„Já tento i podobné přípravky používám spíše pro zábavu, dosahuji s nimi lepší erekce, ale jinak problémy nemám.“ – Evžen, 49 let

Konečný verdikt a alternativy

Na otázku, zda se produkt  eXXtreme power caps vyplatí, není jednoduché odpovědět. Určitě existují i lepší alternativy, jako je právě například Proerecta, Amarex, Erexan nebo Zerex, které kladně hodnotí i naši čtenáři. Na druhou stranu se ukázalo, že i tento produkt může skutečně fungovat, i když není tak účinný, jak slibuje výrobce.

Srovnání: Doplněk stravy eXXtreme power caps má téměř totožnou účinnost, jako Clavin, který znáte z TV reklam.

Pokud vám vyhovuje, že pocítíte účinek ihned, ale naopak nebude trvat příliš dlouho, pak produkt vyzkoušejte. Otázkou však zůstává cena, zda se opravdu vyplatí, nebo je lepší nějaká jiná alternativa, která je účinnější a levnější. To vše záleží na každém jedinci. Doporučujeme také si přečíst článek 13 tipů, jak správně vybrat produkt na erekci.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“ Produkt eXXtreme power caps nás nijak nezklamal, ale také nijak neohromil. Avšak se najde mnoho jedinců. kteří jsou z tímto doplňkem stravy na erekci velmi spokojeni. Jelikož nezávisle testujeme jednotlivé produkty na zlepšení erekce, museli jsme produkt hodnotit na základě několika parametrů. 

Naleznete určitě výkonnější produkty a i levnější, ale přesto si eXXtreme power caps od nás vysloužil velké uznání, co se týče výkonnosti. 

Web prodejce

eXXtreme power caps výhody:

 • přípravek je složen pouze z bylinek, zastává tak sílu 100% přírody
 • nemusíte mít strach z nežádoucích účinků
 • působí jako afrodiziakum
 • napomáhá dosáhnout silnější a pevnější erekce
 • rychlý nástup účinnosti

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Další produkt na erekci ze střední účinnosti.
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
eXXtreme Power Caps
Price
CZK 300
Product Availability
Available in Store Only