Ejoy recenze: Novinka na trhu, kterou jsme otestovali
 • Novinka na trhu
 • Tvrdá erekce nejpozději do 60 minut
 • Jeden druh balení
 • Nízký účinnost produktu
 • 100% přírodní složení
Kde koupit Ejoy

Problémy s erekcí se dotýkají téměř všech mužů ve věku nad 40 let. V takovém a vyšším věku je nedostatečná erekce relativně běžná, může za ni nedostatek libida. Právě sexuální touha, tedy libido, klesá společně s úbytkem testosteronu u starších mužů – což je běžný proces. Často jsou však na vině jiné příčiny erektilní dysfunkce, ať už zdravotní nebo i psychické. Právě poruchy erekce způsobené psychikou se často objevují spíše u mladších mužů.

Úbytek testosteronu musíte řešit hned, jinak vám způsobí nejen problémy s erekcí, ale také zdravotní komplikace. Naštěstí je to velmi jednoduché.

V dnešní Ejoy recenzi se zaměříme na doplněk stravy pro zlepšení erekce a hladiny libida. Ejoy je jeden z mnoha produktů, které slibují účinky na erekci a navrácení sexuální vitality, například podobně jako Proerecta, který je v tomto ohledu vítězem našich srovnávacích recenzí, což potvrzují samotní čtenáři. V případě Ejoy se jedná o poměrně mladý produkt na trhu, který distribuuje slovenská společnost Pharmatico CE, s.r.o., ta ho klasifikuje jako výživový doplněk.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Vítěz testů roku 2018, 2019, 2020 a 2021 na zlepšení erekce   

Ejoy slibuje to, co většina podobných produktů

Občas se na trhu objeví produkt na zlepšení erekce, který přináší něco nového – inovativní postup při řešení obtíží, originální složení rozšířené o nové účinné složky nebo třeba rozšířené účinky. V minulosti to byl například Vimax Pills, který kromě zlepšení erekce a prodloužení sexuálního styku nabízí také prokazatelné zvětšení penisu. Bohužel Ejoy není v těchto ohledech převratný, spíše se jedná o generický doplněk stravy, tedy založený na stejných účinných látkách.

Ejoy pochází z Velké Británie a jeho úkolem je pomoci mužům překonat erektilní dysfunkci, tedy problémy s erekcí.

 • zlepšuje erekci, která je pevnější a déletrvající
 • prodlužuje dobu pohlavního styku
 • má vliv na zdraví prostaty
 • zvyšuje libido, tím pádem podporuje chuť k sexu
 • jeho složení je 100% přírodní, takže nezpůsobuje vedlejší účinky

Web prodejce

+ Nevýhody produktu Ejoy a jeho nevýhody

Vzhledem k přírodnímu složení nemá Ejoy žádné nežádoucí účinky, což je určitě velké plus. Na druhou stranu, jako velkou nevýhodu považujeme účinnost produktu Ejoy. V našem testování se účinky neprojevily v takové míře, jak uvádí samotný výrobce. Spíše byly poloviční a například prodloužení sexuálního styku jsme nezpozorovali vůbec. V porovnání s účinností se tak zdá cena příliš vysoká.

 • účinky Ejoy jsou značně nadhodnoceny
 • cena se pohybuje spíše nad průměrem a neodpovídá účinkům
 • není ničím originální, další generický doplněk stravy

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit produkty Proerecta, Amarex, ProerectaSHOT a Erexan, které jsme také testovali a můžeme 100% potvrdit jejich účinnost. Po těchto přírodních produktech, byla erekce značně silnější, navíc prodlužují sexuální výkonnost.

Ejoy složení je sice přírodní, ale jinak běžné

Produkt Ejoy má své složení zcela certifikované a přírodní, ovšem neobsahuje nic, co bychom nenašli také v jiných podobných doplňcích stravy na zlepšení erekce. Složení je samo o sobě účinné, nicméně pravděpodobně se v produktu objevuje v malém množství, jedině tak si můžeme vysvětlit naše ne příliš kladné Ejoy zkušenosti.

 • Tribulus Terrestris
  Běžná součást většiny doplňků stravy ke zlepšení erekce, a to hlavně pro svou účinnost. Podporuje tvorbu testosteronu a celkově zlepšuje funkci penisu.
 • Maca
  Podobně jako Tribulus Terrestris je i Maca tradiční přísadou těchto doplňků. Blahodárně působí na žlázy a spermie, ty jsou následně kvalitnější, navíc podporuje jejich tvorbu.
 • Saw Palmetto
  Další afrodiziakum, které zvedá zájem o sex a lehce zvyšuje produkci testosteronu. Dokáže také zmírnit bolesti prostaty, avšak až při dlouhodobějším užívání.
 • Chili
  Extrakt v přípravku slouží spíše jako doplněk, nicméně i tak pomáhá zlepšit průchodnost cév, takže se do penisu dostane více krve, navíc rychleji, což má přímý vliv na erekci.
 • L-Arginin
  Přispívá k produkci oxidu dusnatého v těle, čímž dochází k lepšímu okysličení krve a ta lépe putuje do penisu.
 • L-Citrulin
  Podporuje a navyšuje účinky L-Argininu
 • Vitamin C a D
  Podporují regeneraci a obnovují buňky. Samozřejmě také účinkují na imunitu, čímž podporují vitalitu.

Ejoy se prodává jen v jedné variantě, cena je průměrná

Ejoy se vyrábí pouze v jednom balení, které obsahuje 24 tablet, což při ceně přibližně 750 Kč vychází na 31,25 Kč. Samozřejmě jsou nabízeny různé balíčky, které obsahují více balení, takže opět platí, že čím větší balení si zakoupíte, tím vás vyjde levněji. Například při zakoupení největšího balíčku, které obsahuje 168 kapslí, vás jedna pilulka vyjde na 25,5 Kč – celkově stojí 4 299 Kč.

Doporučená denní dávka jsou 2 tablety asi 30 minut před sexem, takže je jen na vás, jak dlouho vám balení vydrží. Nicméně z tohoto hlediska není 24 tablet v balení příliš výhodných.

Cviky na penis vám nabídnou podobné výsledky

Věděli jste, že podobných a ještě lepších účinků můžete dosáhnout také v případě obyčejného cvičení? Cviky na penis nejsou ničím výjimečné, přesto jsou muži stále v nedůvěře opovrhovány.

Přitom dokáží nejen pomoci s nedostatečnou erekcí, ale mají také vliv na prostatu a samozřejmě zvětšují penis v objemu i délce. Cviky na penis jsou jednou z nejúčinnějších metod, jak vyřešit své problémy. Chce to jen mnoho trpělivosti a odhodlání cvičit pravidelně.

Jak hodnotíme Ejoy na podporu erekce?

Produkt Ejoy na zlepšení libida a erekce spíše nedoporučujeme. Výsledky našich testů ukazují, že existují i lepší a přitom levnější produkty, které vám skutečně mohou pomoci. Netvrdíme, že Ejoy nefunguje, ale jeho výsledky jsou značně omezené.

Proto doporučujeme dát raději přednost jiným a výkonnějším produktům (Proerecta, Amarex, ProerectaSHOT, Erexan, Zerex či Vimax), které se v našem testování umístily daleko lépe, a zaznamenali jsme u nich skutečné výsledky.

Web prodejce

Ejoy zkušenosti redaktorů a čtenářů

„Ejoy jsem vyzkoušel před dvěma měsíci, ale nevidím žádný výsledek. Asi zkusím něco jiného, tohle nemá moc smysl.“ Vilém, 36 let, Štětín

„Produkt mi koupila manželka v domnění, že vyřeší naše problémy v sexuálním životě. Myslím si, že to jsou vyhozené peníze, ale uvidíme.“ Radek, 44 let, Pelhřimov

„Poprvé jsem zkusil Ejoy asi před měsícem, dávám si 2 tablety před sexem a myslím, že účinek je velmi nízký. Zkoušel jsem i jiné produkty a tento není nijak vyjímečný.“ Martin, 38 let, Dobříš

[WPCR_INSERT]
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“ Otestovali jsme spolu se stálými čtenáři řadu produktů a metod na zlepšení erekce a Ejoy nenabízí nic převratného. Zaznamenali jsme nízkou účinnost tohoto produktu. Navíc je k prodeji jenom jedna varianta balení a cena je dost vysoký, natož, že jsou výsledky minimální.

Web prodejce

 

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Ejoy umí zbavit problémů s erekcí, ale je tomu skutečně tak?
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
EJOY
Price
CZK 750
Product Availability
Available in Store Only