Ejoy recenze: Novinka na trhu, kterou jsme otestovali
 • Garance vrácení peněz
 • Tvrdá erekce nejpozději do 60 minut
 • Účinný a ověřená přípravek na erekci
 • 100% přírodní složení
 • Veřejné certifikace o kvalitě

Problémy s erekcí se dotýkají téměř všech mužů ve věku nad 40 let. V takovém a vyšším věku je nedostatečná erekce relativně běžná, může za ni nedostatek libida. Právě sexuální touha, tedy libido, klesá společně s úbytkem testosteronu u starších mužů, což je běžný proces.

Často jsou však na vině jiné příčiny erektilní dysfunkce, ať už zdravotní nebo i psychické. Právě poruchy erekce způsobené psychikou se často objevují spíše u mladších mužů.

Úbytek testosteronu musíte řešit hned, jinak vám způsobí nejen problémy s erekcí, ale také zdravotní komplikace. Naštěstí je to velmi jednoduché.

V dnešní recenzi se zaměříme na doplněk stravy EJOY pro zlepšení erekce a zvýšení libida. Ejoy je jeden z mnoha produktů, které slibují účinky na erekci a navrácení sexuální vitality, například podobně jako Proerecta, který je v tomto ohledu vítězem našich srovnávacích recenzí, což potvrzují samotní čtenáři. V případě Ejoy se jedná o poměrně mladý produkt na trhu, který distribuuje slovenská společnost Pharmatico CE, s.r.o., ta ho klasifikuje jako výživový doplněk.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Naše hodnocení: Hodnocení: 3 hvězdy

Ejoy slibuje to, co většina podobných produktů

Občas se na trhu objeví produkt na zlepšení erekce, který přináší něco nového, inovativní postup při řešení obtíží, originální složení rozšířené o nové účinné složky nebo třeba rozšířené účinky.

V minulosti to byl například Vimax Pills, který kromě zlepšení erekce a prodloužení sexuálního styku nabízí také prokazatelné zvětšení penisu. Bohužel Ejoy není v těchto ohledech převratný, spíše se jedná o generický doplněk stravy, který však obsahuje kvalitní přírodní složky určené mužům.

Ejoy pochází z Velké Británie a jeho úkolem je pomoci mužům překonat erektilní dysfunkci, tedy problémy s erekcí. Dle nás jde o takový lepší průměr, který však nezklame. V redakci jsme jej testovali 2 měsíce a shodli jsme se na níže uvedených účincích.

 • zlepšuje erekci, která je pevnější a déletrvající
 • prodlužuje dobu pohlavního styku
 • má vliv na zdraví prostaty
 • zvyšuje libido, tím pádem podporuje chuť na sex
 • jeho složení je 100% přírodní, takže nezpůsobuje vedlejší účinky
 • veřejně dostupné certifikace
 • příjemný a spolehlivý pro-zákaznický přístup
 • při nákupu nad 1800 Kč doprava ZDARMA
 • garance vrácení peněz

+ Nevýhody produktu Ejoy a jeho nevýhody

Vzhledem k přírodnímu složení nemá Ejoy žádné nežádoucí účinky, což je určitě velké plus. Na druhou stranu, jako velkou nevýhodu považujeme účinnost produktu Ejoy.

V našem testování se účinky neprojevily v takové míře, jak u konkurence, která je v našem srovnávači na prvních místech. Výsledky byly spíše průměrné, ale nemůžeme říct, že by Ejoy nestál za vyzkoušení. Přípravek na erekci jsme testovali v roce 2017 a v roce 2023 jsme udělali takovou menší revizi a přetestování. Účinky jsou +- stejné, ale cena je výrazně nižší.

 • účinky Ejoy bychom řadili mezi lepší průměr
 • není ničím originální, další generický doplněk stravy
 • málo informací u produktových stránek
 • chybí nám zkušenosti uživatelů na produktových stránkách
 • nefunkční tlačítko „certifikace“ na produktové stránce

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit produkty Proerecta, Amarex, ProerectaSHOT a Erexan, které jsme také testovali a můžeme 100% potvrdit jejich účinnost. Po těchto přírodních produktech, byla erekce značně silnější, navíc prodlužují sexuální výkonnost.

Ejoy složení je sice přírodní, ale jinak běžné

Produkt Ejoy má své složení zcela certifikované a přírodní, ovšem neobsahuje nic, co bychom nenašli také v jiných podobných doplňcích stravy na zlepšení erekce.

Složení je samo o sobě účinné, nicméně pravděpodobně se v produktu objevuje v malém množství, jedině tak si můžeme vysvětlit naše ne příliš kladné Ejoy zkušenosti. Přesto Ejoy složení je bohaté na rozmanitost.

Dle zkušeností čtenářů, kteří nám zaslali své reakce, je EJOY kvalitní přípravek na erekci. I my jej tak hodnotíme, ale protože jsme vyzkoušeli desítky takových prášků na erekci, řadíme jej mezi lepší průměr.

 • Tribulus Terrestris (150 mg) – Běžná součást většiny doplňků stravy ke zlepšení erekce, a to hlavně pro svou účinnost. Podporuje tvorbu testosteronu a celkově zlepšuje funkci penisu.
 • Maca (60 mg) – Podobně jako Tribulus Terrestris je i Maca tradiční přísadou těchto doplňků. Blahodárně působí na žlázy a spermie, ty jsou následně kvalitnější, navíc podporuje jejich tvorbu.
 • Saw Palmetto (130 mg) – Další afrodiziakum, které zvedá zájem o sex a lehce zvyšuje produkci testosteronu. Dokáže také zmírnit bolesti prostaty, avšak až při dlouhodobějším užívání.
 • Chili (5 mg) – Extrakt v přípravku slouží spíše jako doplněk, nicméně i tak pomáhá zlepšit průchodnost cév, takže se do penisu dostane více krve, navíc rychleji, což má přímý vliv na erekci.
 • L-Arginin (75 mg) – Přispívá k produkci oxidu dusnatého v těle, čímž dochází k lepšímu okysličení krve a ta lépe putuje do penisu.
 • L-Citrulin (75 mg) – Podporuje a navyšuje účinky L-Argininu
 • Vitamin C a D (30 mg a 400 iu) – Podporují regeneraci a obnovují buňky. Samozřejmě také účinkují na imunitu, čímž podporují vitalitu.

Ejoy se prodává jen v jedné variantě, cena je průměrná

Ejoy se vyrábí pouze v jednom balení, které obsahuje 24 tablet, což při ceně přibližně 710 Kč vychází cca na 31 Kč. Samozřejmě jsou nabízeny různé balíčky, které obsahují více balení, takže opět platí, že čím více balení si zakoupíte, tím vás vyjde přípravek na erekci levněji.

Aktualizace: Dlouhodobě nás znepokojovala cena, ale nyní při aktualizaci recenze v roce 2023, vidíme výraznější slevy, která snad dlouhodobě vydrží.

Například při zakoupení největšího balíčku, které obsahuje 168 kapslí, vás jedna pilulka vyjde cca na 29 Kč – celkově stojí 4 970 Kč. Pokud budeme upřímní, jedno balení moc dlouho nevydrží, protože se užívají 2 tabletky cca 1 hodinu před sexem. Když si to propočítáme a srovnáme s konkurencí, je bohužel cena mnohem vyšší.

Doporučená denní dávka jsou 2 tablety asi 30 minut před sexem, takže je jen na vás, jak dlouho vám balení vydrží. Nicméně z tohoto hlediska není 24 tablet v balení příliš výhodných.

Ejoy splňuje požadované normy České republiky

Ejoy zkušenosti redaktorů a čtenářů

„Ejoy jsem vyzkoušel před dvěma měsíci, ale nevidím žádný výsledek. Asi zkusím něco jiného, tohle nemá moc smysl.“ Vilém, 36 let, Štětín

„Produkt mi koupila manželka v domnění, že vyřeší naše problémy v sexuálním životě. Myslím si, že to jsou vyhozené peníze, ale uvidíme.“ Radek, 44 let, Pelhřimov

„Poprvé jsem zkusil Ejoy asi před měsícem, dávám si 2 tablety před sexem a myslím, že účinek je velmi uspokojivý. Zkoušel jsem i jiné produkty a tento mě zatím potěšil nejvíce. Moje ztopoření penisu je rozhodně pevnější a cítím se i více vzrušenější. Současně mám novou partnerku, takže jsem rád za tohoto pomocníka.“ Martin, 38 let, Dobříš

„Osobně jsem byl velmi spokojený s účinky i cenou. Vyzkoušel jsem asi 3 podobné přípravky z nichž mi Ejoy vzešel jako vítěz, který užívám pravidelně a doporučil bychom i přátelům, to jsem také dvakrát udělal. Manželka si už na mou výkonnost a pevnost nestěžuje. Kdo ví, možná nám to zachránilo manželství..“ Radek, 44 let, Pelhřimov

Jak hodnotíme Ejoy na podporu erekce?

Produkt Ejoy na zlepšení libida a erekce spíše nedoporučujeme, ne kvůli výsledkům, které jsou uspokojující, ale kvůli ceně a množství dávkování. Výsledky našich testů ukazují, že existují i lepší a přitom levnější alternativy. Netvrdíme, že Ejoy nefunguje, ale jeho cena je skutečně zatím vysoko, pokud prodejce nezavede nějaké slevy (Rok 2023: Ejoy nyní nabízí slevy, které nás velmi potěšily a současně Ejoy rozhodně můžeme doporučit). 

Jakmile se cena vrátí do normální stavu (viz výše), můžeme doporučit velmi výkonné a výhodnější alternativy jako je Proerecta, Amarex, ProerectaSHOT, Erexan, Zerex či Vimax, které se v našem testování umístily daleko lépe, a zaznamenali jsme u nich silnější účinky i lepší cenovou dostupnost.

Vyzkoušeli jste už cviky na penis?

Věděli jste, že podobných a ještě lepších účinků můžete dosáhnout také v případě obyčejného cvičení? Cviky na penis nejsou ničím výjimečné, přesto jsou muži stále v nedůvěře opovrhovány.

Přitom dokáží nejen pomoci s nedostatečnou erekcí, ale mají také vliv na prostatu, na velikost a objem penisu, ale také na celkovou sexuální výkonnost. Cviky na penis jsou jednou z nejúčinnějších metod, jak vyřešit své mužské problémy. Chce to jen mnoho trpělivosti a odhodlání cvičit pravidelně.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“ Otestovali jsme spolu se stálými čtenáři řadu produktů a metod na zlepšení erekce a Ejoy nenabízí nic převratného. Zaznamenali jsme nízkou účinnost tohoto produktu. Navíc je k prodeji jenom jedna varianta balení a cena je dost vysoký, natož, že jsou výsledky minimální.

Web prodejce

 

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Ejoy umí zbavit problémů s erekcí, ale je tomu skutečně tak?
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
EJOY
Price
CZK 710
Product Availability
Available in Store Only