Arginmax FORTE znáte z TV reklam
 • Arginmax Forte pro muže znáte z TV
 • Dokáže prodlužovat sex
 • Na pevnější a delší erekci
 • Pomalejší nástup účinnosti než u jiných produktů
 • Produkt od nás získal průměrné hodnocení

Arginmax Forte pro muže je přípravek na erekci, který pomáhá k prokrvení pohlavních orgánů, k sexuální výkonnosti a hlavně k dlouhodobému zlepšení vaší erekce. Její účinky podporuje také klinická studie amerických lékařů. Jde o kvalitní výrobek, který muži pomáhá ve chvíli, kdy začne mít problémy s erekcí či se sexuální výkonností.

Tento přípravek díky všem látkám, které obsahuje, pomáhá prokrvovat penis. Ruku v ruce s prokrvením penisu jde také zlepšení erekce. Délka se prodlouží, bude mnohem lepší. Zlepší se také sexuální výdrž a prodlouží se doba sexu, což potěší oba partnery. Cena přípravku Arginmax Forte se odvíjí od toho, kolik tobolek je v balení a kde si balení koupíte.

Po našem důkladném testování spolu s našimi čtenáři, jsme mohli napsat kvalitní a objektivní recenzi. Ve zkratce hned v úvodu, musíme oznámit, že byli naměřeny průměrné výsledky. Na to jak mají velkou marketingovou kampaň (Arginmax Forte pro muže můžete znát i z TV), není účinnost tak zázračná, jak by se dalo očekávat.

Avšak nemůžeme tento produktu úplně shodit, protože účinkuje a to kvalitně a doporučuje jej náš nejznámější sexuolog a gynekolog MUDr. Radim Uzel. Bohužel však během našeho testování o roku 2011 jsme poznali kvalitnější prášky na erekci za nižší ceny, protože tolik nevynaloží peníze na marketing a možná je ani tolik neznáte.

Hodnocení produktu Arginmax Forte pro muže

Netestujeme léky na erekci pouze první den, proto víme co hledáme u každého produktu a co od něj očekávat. Na základě těchto informací, jsme schopni sestavit opravdové výhody a nevýhody u každého produktu zvlášť.

Naše recenze vždy vychází z našich osobních testů, ke kterým mnohdy přizveme i aktivní čtenáře našeho magazínu pro muže. Snažíme se vždy být objektivní, aby naše informace byly, co nejkvalitnější a mohly pomáhat naši čtenářům s jejich problémy. Jak tedy obstál doporučovaný Arginmax Forte pro muže, který doporučuje i pan MUDr. Radim Uzel?

Arginmax Forte můžeme ohodnotit solidním průměrem, ale co se týče ceny a výkonnosti, potom je to slabší podprůměr oproti Proerecty, Amarexu, Erexanu a Vimaxu, Pro aktuálnější srovnání produktů na erekci, doporučujeme sledovat náš online srovnávač.

Naše hodnocení: Hodnocení: 3 hvězdy
Cena: Od 1 270 Kč

+ Výhody produktu Výhody

 • Zajišťuje lepší prokrvení penisu
 • Sexuální vzrušení pomáhá zesilovat
 • Zkvalitňuje, zlepšuje a prodlužuje erekci
 • Chrání cévy a tkáně penisu před jejich poškozením
 • Účinkuje rychle, obvykle po dvou týdnech užívání
 • Kvalitní a ověřený produkt
 • V prodeji skoro ve všech lékárnách
 • Doporučuje je MUDr. Radim Uzel
 • Bez vedlejších účinků

+ Nevýhody produktu Nevýhody

 • Jsou efektivnější produkty za výhodnější cenu
 • Dosti vysoká pořizovací cena
 • Cena za poštovné (jestliže objednáváte z internetu)
MUDr. Radim Uzel - Uznávaný Gynekolog a sexuolog

Bohužel s velkou lítostí oznamujeme, že MUDr. Radim Uzel zemřel v krásném věku 82 let a to 2. května 2022.

Jak ArginMax Forte pro muže funguje?

Arginmax Forte obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících látek. Díky tomu pomáhá komplexně a celkově. Neúčinkuje pouze na jeden problém. Složka Erection slouží k tomu, aby se podpořila a prodloužila mužská erekce, ve chvíli, kdy je to v mužském organismu potřeba. K tomu navíc prokrvuje mužský penis. Složka Stimulant zesiluje milostné vzrušení.

Muž začne mít větší chuť na sex. K tomu pomáhá stimulovat dýchání, srdeční, cévní a mozkovou činnost. Složka Protect chrání cévy a tkáně v penisu před nějakým poškozením.

Projevy stárnutí se objevují dříve či později u každého muže. To má neblahý vliv na erekci a na tvorbu semene. Tato složka pomáhá tyto projevy zpomalovat. Složka Libido zlepšuje kvalitu semene a stimuluje tvorbu semene, zvyšuje mužovo libido.

Arginmax Forte pro muže a užívání

Výrobek Arginmax Forte se doporučuje užívat třikrát denně po jedné tobolce. Po prvním týdnu je možno dávku tobolek snížit a užívat jen dvě tobolky denně. Jednorázové užití tobolky může nějaké nepatrné účinky přinést, ovšem dlouhodobější užívání přinese patrné a viditelné výsledky.

Arginmax Forte pro muže účinkuje přibližně po 14 dnech a účinky přetrvávají i 14 dní po přerušení užívání. Užíváte-li pravidelně nějaké léky, je vždy nejlepší poradit se o užívání tohoto přípravku se svým lékařem!

Arginmax Forte pro muže a jeho složení

ArginMax Forte pro muže spadá do kategorie doplňků stravy, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Abychom na trhu neměli zdravotně závadné léky na erekci nebo doplňky stravy, musí je kontrolovat příslušné orgány jako je Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) nebo Státní zemědělská a potravinářská inspekce SZPI.

Dle našich testů nebyly vypozorovány žádné vedlejší účinky. Pokud je však někdo alergický na určité látky, měl by si vždy pozorně projít složení vybraného produktu. Dohledávali jsme na internetu nějaké vedlejší účinky, naštěstí na nic jsme nenarazili.

 • Tribulus terestris – Nejvyužívanější složka v produktech na zlepšení erekce, která je dostupná v některých místech tropického nebo mírného pásma. Tribulus terestris se využívá a využíval v mnoha kulturách po mnoho století, díky niž se vyléčilo mnoho nemocí. Jeho účinky se začaly klinicky testovat v 70. letech minulého století, až tehdy bylo prokázáno, jak blahodárné táto látka má. Bylo prokázáno, že Tribulus terestris zvyšuje tvorbu testosteronu, což má za následek zvýšení tvorby a pohyblivosti spermií.
 • Šafrán – Slouží ke stimulaci libida a zlepšení erekce.
 • Zinek – Přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (4 mg = 40% DDD.)
 • Selen – Podporuje normální funkci imunitního systému a podporuje zdravé buňky.

ArginMax Forte pro muže - Balení produktu

Jaké jsou zkušenosti uživatelů Arginmax Forte?

Arginmax Forte zkušenosti jsme dohlédali na internetu, abychom byl co nejobjektivnější. Níže si můžete podhlédnout, jak si tento přípravek na erekci, doporučovaný Mudr. Radimem Uzlem skutečně vede.

Pokud se stále nemůžete rozhodnout při výběru toho správného produktu na zlepšení erekce, podívejte se na zkušenosti Arginmaxu nebo si můžete vybrat jiný a lepší produkt z našeho online srovnávače.

Arginmax Forte pro muže - Reálné zkušenosti z internetu

Arginmax Forte versus Vimax Pills

Oba přípravky jsme porovnali, srovnali a nyní přinášíme verdikt. Oba produkty jsou velmi dobré, obsahují mnoho prospěšných látek, které mužům pomáhají nejen v lepší a kvalitnější erekci, ale také v lepším prokrvení, ve zvýšení sexuálního vzrušení a podobně. Výrobek Vimax Pills je vyroben z čistě přírodních látek, což je pro něj velké plus.

Nemá žádné známé vedlejší účinky, kvalitu produktu navíc dokazuje i certifikát. Garantuje se u výrobku 30 denní vrácení peněz. Výrobek má mnoho pozitivních ohlasů od spokojených zákazníků, kteří by Vimax Pills za nic nevyměnili!

Poslední aktualizace (19.08.202021) – Po našem posledním testování s spolu s přihlášenými čtenáři, jsme zjistili vyšší účinnost u přípravků na erekci od Proerecta, Amarex, Proerecta Long nebo Erexanu.

Závěrem k Arginmax Forte pro muže

Výrobek Arginmax Forte pomáhá mužům a to nejen všemi výše zmíněnými účinky. Muži, kteří Arginmax Forte vyzkoušeli, uvádí, že ve chvíli, kdy se zlepšila jejich erekce a chuť na milování se zlepšilo i jejich sebevědomí, nálada a převládaly pocity spokojenosti. Vyzkoušeli jste někdy přípravek Arginmax Forte pro muže? Nebo se jej chystáte vyzkoušet? Podělte se s námi o vaše zkušenosti!

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

“ Arginmax Forte, který je určený pro muže jsme otestovali spolu se čtenáři našeho informačního portálu, aby byla recenze co nejpřesnější. Nechceme publikovat nepravdivé informace. Dle našich testů Arginmax Forte získal krásné průměrné hodnocení spojené se třemi hvězdy z pěti.

Pokud hledáte nejvýkonnější produkty dostupné na trhu bez lékařského předpisu, potom určitě doporučujeme shlédnout náš online srovnávač léků na erekci

Co Arginmax dokáže:

 • Zajišťuje lepší prokrvení penisu
 • Sexuální vzrušení pomáhá zesilovat
 • Zkvalitňuje, zlepšuje a prodlužuje erekci
 • Chrání cévy a tkáně penisu před jejich poškozením
 • Účinkuje rychle, obvykle po dvou týdnech užívání
 • Kvalitní a ověřený produkt
 • Bez vedlejších účinků

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Velká mediální kampaň, ale výsledky jsou průměrné. Na trhu se nachází levnější a účinnější varianty.
Hodnocení
31star1star1stargraygray