Amante recenze: doplněk stravy pro muže
 • Mírné zlepšení erekce
 • Tvrdá erekce nejpozději do 60 minut
 • Působí na předčasnou ejakulaci
 • Slabá účinnost produktu
 • Bez trvalých výsledků

„Cena produktu: od 499 Kč „
Můžete si také zakoupit 1 tabletu: 139 Kč

Dnes vám přinášíme recenzi poměrně neznámého přípravku na podporu erekce a stimulaci sexuálního života Amante. Jedná se tak o další detailní recenzi, která vám pomůže zhodnotit produkt a udělat si na něj vlastní názor, případně vám může pomoci vybrat si jiný, lepší doplněk stravy pro silnější a dlouhotrvající erekci. Naše očekávání z produktu Amante pro muže jsou lehce rozporuplné, avšak uvidíme, co ukáže detailnější pohled.

TIP: Na silnější erekci vám pomůže také povzbuzení libida. Víte, že libido neboli chuť na sex můžete zvýšit několika způsoby? My ano, podívejte se na několik tipů, jak zvýšit libido u mužů.

Amante recenze je určena pro všechny, kteří mají problémy s erekcí, ale i pro ty, kteří jen nemají na sex chuť – výrobce Amante slibuje také zvýšení libida. Problémy s erekcí potkávají zejména muže ve věku nad 40 let, ale mohou se projevit také u výrazně mladších – velkou roli hrají životní návyky, zdravotní stav a samozřejmě také psychika. Nadměrný stres nebo únava se na erektilní dysfunkci projevují nejčastěji.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Výrobce Amante slibuje extra účinnost, ale opak je pravdou

Amante pro muže se chlubí především tím, že dokáže účinně odstranit problémy s erekcí a povzbudit vás v sexuálním životě. Primárně by měl přípravek podporovat silnější a dlouhotrvající erekci a celkové zlepšení vitality, tedy fyzického stavu.

Dále, jako většina doplňků stravy na podporu erekce, se snaží Amante pro muže zaujmout hlavně pro větší kontrolu nad předčasnou ejakulací nebo třeba zlepšením sexuální stimulace.

 • příznivě ovlivňuje erekci, která je následně extrémně pevná a dlouhotrvající
 • působí na libido i vitalitu, prodlužuje pohlavní styk
 • zabraňuje nechtěné předčasné ejakulaci
 • zintenzivňuje erotické podněty a stimulaci
 • celkově zvyšuje prožitek během sexu
 • přírodní složení
 • volně prodejný produkt

+ Nevýhody produktu Nevýhody jsou prokazatelné a není nich málo

Výrobce neuvádí žádné negativní účinky, ani upozornění a podobně. Na druhou stranu se nám podařilo dohledat mnoho negativních zkušeností samotných uživatelů Amante, některé z nich nám potvrdili i čtenáři, kteří s produktem Amante pro muže měli své zkušenosti.

Účinky Amante totiž nejsou zdaleka takové, jak se tváří na oficiální prezentaci výrobce či dovozce – to potvrdilo i naše testování, na základě kterého vznikla tato Amante recenze.

 • účinky Amante nejsou takové, jak výrobce prezentuje
 • na obalu nejsou uvedeny možné nežádoucí účinky či upozornění
 • obsah je sice přírodní, ale koncentrace účinných látek je minimální
 • nejúčinnější je užívání nalačno, nicméně tabletku je třeba užívat hodinu před sexem
 • web prodejce je málo informativní, nepřehledný a nedůvěryhodný

TIP: Užijte si sex naplno, nenechte se zbytečně omezovat limity. Produkt na podporu erekce Proerecta se dlouhodobě drží na první příčce našeho žebříčku produktů. Podle naší redakce i čtenářů je jednoznačně nejlepší a skutečně s ním dosáhnete prokazatelných výsledků. Určitě bychom neměli opomenout Amarex, který  taktéž patří mezi ty nejvýkonnější produkty bez předpisu.

Zhodnocení Amante a TIP na závěr

Amante pro muže je velmi rozporuplný doplněk stravy. Nicméně v našem testování nedopadl vůbec dobře a rozhodně ho nedoporučujeme. Shodli jsme se na tom v redakci i společně s našimi čtenáři.

Jak se ukázalo, mnoho negativních komentářů k produktu Amante se objevilo také na internetu. Amante je zbytečně drahý produkt, který rozhodně není účinný tak, jak tvrdí výrobce. Existuje mnohem více lepších a účinnějších produktů, které jsou navíc až o čtvrtinu levnější.

Pokud chcete zlepšit svou erekci a ještě penis zvětšit v průměru i délce, potom určitě vyzkoušejte ověřené cviky na penis. Budete potřebovat trpělivost a řád, protože cvičit musíte pravidelně a dlouho, avšak věřte, že výsledek skutečně stojí za to. Nebo jste si snad mysleli, že pornoherci se s takovými penisy rodí?

TIP: Doporučujeme také náš speciální ebook, který sklízí ohromné ohlasy u našich čtenářů. Ebook obsahuje námi ověřené a osvědčení metody na zlepšení erekce a zlepšení sexuální výkonnosti.

Složení Amante je čistě přírodní

Celkové složení je poměrně těžké dohledat, nicméně se nám podařilo jej alespoň částečně popsat. Jak už bylo zmíněno, výtažky převážně z rostlin, jsou čistě přírodní, což je určitě velký plus pro složení Amante.

Na druhou stranu, jejich koncentrace není taková, aby mohl Amante pro muže nabídnout skutečný plnohodnotný účinek – i proto je potřeba užívat doplněk stravy nalačno, protože se tím zvyšuje účinek.

 • Kotvičník zemní – je tradičním doplňkem všech přípravků na podporu erekce. Podporuje sílu i svalovou regeneraci, navíc má pozitivní účinek při poruchách pohlavního ústrojí.
 • Čajovník čínský – u čajovníku jde především o kofein, který má samozřejmě povzbuzující účinky. Mezi další významné složky patří antioxidanty, které působí na zklidnění organismu a zabraňují stresu.
 • Ginkgo biloba – zvyšuje především prokrvení, což je žádoucí u topořivých tělísek v penisu. Ty jsou totiž schopny pojmout více krve, čímž je erekce nejen pevnější, ale také dlouhotrvající. Větší objem krve v topořivých tělíscích také nepatrně zvětšuje penis v objemu i délce.
 • Rozchodnice růžová – má kladný vliv na fyzický výkon, cévní systém a srdce. Podporuje celkově krevní oběh.
 • Eleuterokok ostnitý – působí příznivě proti stresu a také zlepšuje prokrvení a kladně působí na vzruchy v nervovém systému, čímž je schopný podpořit sexuální stimulaci.
 • Schizandra čínská – látky Schizandry podporují nervovou soustavu a zvyšují fyzickou i psychickou odolnost. Snižují únavu a udržují fyzickou i duševní aktivitu v rovnováze.
 • Ženšen – podporuje organismus proti únavě a stresu, posiluje nervovou soustavu a kladně působí na vitalitu. Podporuje fyzický výkon, tedy i ten sexuální.

Balení, cena a doporučené užívání

Balení a cena se výrazně liší podle toho, kde zrovna Amante pro muže objednáváte. Nicméně velká část e-shopů nabízí speciální akce, ve kterých je možné Amante sehnat výrazně levněji. Cena se klasicky snižuje s počtem balení – čím více balení si objednáte, tím je cena výhodnější. Klasické balení Amante stojí přibližně 500 Kč a obsahuje 4 kapsle. Jedná se o běžné balení, na které se nevztahuje žádná akce.

Na druhou stranu je možné sehnat Amante pro muže v akci, kdy je nabízeno balení s obsahem 20 kapslí, to se běžně prodává za asi 1 500 Kč.

TIP: Vyzkoušejte i jiné produkty na podporu erekce, které jsme v redakci testovali. Společně s našimi čtenáři vám doporučujeme jedničku na trhu ErexanVimax nebo Zerex. Věřte, že účinek vás mile překvapí. Navíc jsou prokazatelně účinnější a levnější.

Amante se užívá nejméně hodinu před sexuální aktivitou, doporučujeme však dříve, protože účinek se může dostavit až do dvou hodin – to je velmi individuální. Vydržet by měl 24 hodin. Pro lepší účinnost byste měli Amante užívat nalačno. Balení je většinou diskrétní, vše je zabaleno v obyčejné a nenápadné krabičce.

Web prodejce

Zkušenosti uživatelů Amante

„Amante jsem si koupil asi před měsícem. Výsledek? Nic. Prostě nic. Nevidím žádný účinek, podle mě je to podvod.“ – Alexander, 44 let

„Problém s erekcí mám už dlouho. Zkoušel jsem všechno možný, jako poslední Amante. No, erekce možná byla lepší, ale rozhodně to neohromí, Už jsem zažil lepší prášky.“ Marcel, 52 let

„Já nevím, ale podle mě je to spíš placebo. Výsledek používání je jen lehká nevolnost. Za mě to nemá smysl a nedoporučuji.“ Evžen, 48 let

[WPCR_INSERT]
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdy

“ Doplněk stravy Amante nás nijak svými výsledky neohromil spíše naopak. Výkon nebyl tak oslnivý jako u jiných testovaných produktů, jako je například Proerecta, Amarex, Erexan nebo Vimax Pills. Testů se zúčastnili dva naši redaktoři a 3 čtenáři a všichni měli stejný názor. „

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Vyzkoušejte přípravek na erekci Amante a možná budete překvapeni.
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
Amante
Price
CZK 390
Product Availability
Available in Store Only