Xtrasize – recenze, diskuze, reference

Xtrasize - Recenze, výsledky testů, diskuze
 • Tvrdší a pevnější erekce
 • Zvýšení sexuální výkonnosti
 • Zaznamenaná trvalá účinnost při užívání minimálně 3 měsíce
 • Plnější a objemnější penis
 • Působí i na zvětšení penisu
Kde koupit Xtrasize
Je produkt na zcela přírodní bázi, žádné umělé složky a chemické látky! Xtrasize je přípravek, který pomáhá mužům zvětšit jejich penis. A jaké zvětšení můžete čekat? Žádné dva či tři milimetry, ale zvětšení se počítá v centimetrech! Penis se zvětší o 3,5 až 7,5 centimetrů! Užívání dlouhodobě přípravku Xtrasize je zcela bezpečné. Dlouhodobější užívání pomůže penis zvětšit!

Na stránkách se také uvádí, že vysadíte-li tobolky, penis by se nijak rapidně zmenšit neměl. Penis neporoste jen do délky, ale také se zvětší v objemu.

Vedlejší účinky Xtrasize?

Mnoho mužů se děsí vedlejších účinků, proto jsou opatrní a rozhodují se o tom, zda lék vyzkouší. Přípravek XtraSize nemá žádné známé vedlejší účinky, proto jej mohou muži bez větších obav používat. Jestliže však užíváte pravidelně nějaké léky, popřípadě trpíte nějakou nemocí a chcete přípravek užívat, je vždycky lepší se o užívání tohoto přípravku poradit s lékařem.

Jak to skutečně funguje Xtrasize?

Přípravek XtraSize je klienty velmi pozitivně snášen. Mnoho jich přípravek doporučuje, protože se skutečně dočkali reálného zvětšení penisu. Obecně muži popisují, že se penis zvětšil o tři až čtyři centimetry. Uvádí se dokonce, že poté, co přípravek muž vysadí, ke zmenšení penisu nedojde. Když jo, tak jen o jeden či dva centimetry.

Díky přípravku se muži začali cítit lépe po psychické i fyzické stránce, více si věří. Někteří dokonce uvádí, že se jim lepšila a zintenzivnila chuť na sex.

Výhody

 • Žádné vedlejší účinky
 • Dobrá snášenlivost
 • Napomáhá ke zlepšení erekce

Nevýhody

 • Vyšší cena
 • Nereálné cíle (7,5 cm)
 • Milné informace prodejce

Web prodejce

XtraSize versus Erexan

Přípravky XtraSize a Erexan jsou na přírodní bázi. Erexan je přípravek, který slibuje nejen reálné zvětšení penisu, ale také zkvalitnění erekce. Tobolky Erexan jsou také levnější, než přípravek XtraSize. Erexan má navíc také certifikát kvality, léčí poruchy erekce, které se mohou objevovat a zvyšuje chuť a touhu po sexu.

XtraSize složení produktu

 • Obsahuje bylinný prášek z Horny Goat (v Číně Yin Yang Huo),
 • Maca – Jedna z hlavních látek, které by měli obsahovat léky na erekci, protože řeší problémy impotence, erekce, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
 • Saw palmety – Složka, která je z něj vytížená se nazývá muirapuamin. Jeho účinky byly v roce 1990 úspěšně prezentovány ve Francii na kongresu Etnofarmakologie, látka byla otestována 260 muži s problémy erektivní dysfunkcí. Je prokázáno, že výsledky přicházejí v rychle.
 • Polipodium vulgaris,
 • aminokyseliny Zajišťuje rozšiřování cév v penisu, tedy zlepšuje průtok krve a tím i samotnou schopnost lepší erekce.

XTRASIZE – Startovací BALENÍ

Xtrasize - recenze, diskuze

Balení Xtrasize start, nabízí 30 tablet na jeden měsíc.

Cena produktu je 1350 Kč

Web prodejce

XTRASIZE – EKONOMICKÉ BALENÍ

Xtrasize - recenze, diskuze

Obsahuje 2 balení, kůra na dva měsíce

Cena produktu je 2500 Kč

Web prodejce

XTRASIZE – DOPORUČENÉ BALENÍ

Xtrasize - recenze, diskuze

Obsahuje 3 balení téměř na čtyři měsíce

Cena produktu je 3350 Kč

Web prodejce

Dávkování Xtrasize

Doporučené dávkování přípravku je jedna tobolka denně, obvykle ráno. Dobré je pilulku zapít dostatečným množstvím vody. Jestliže chcete své kvality při sexu zvýšit, pak si můžete vzít další tobolku před sexuálním výkonem a to obvykle půl hodiny před výkonem.

Web prodejce

Xtrasize diskuze

Snažíme se pomáhat našim čtenářům při výběru toho správného léku na erekci, proto pod každou recenzí, nabízíme se zapojit do diskuze, abyste i vy případně pomohli při rozhodování jiného čtenáře.

Neváhejte a zapojte se do Xtrasize diskuze, která pomáhá mužům při výběru toho správného léku na erekci.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Naše hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdy

„Produkt Xtrasize je docela výkonný lék na erekci, který má i vliv na zvětšení penisu. Hlavní rysy produktu Xtrasize je rozšíření cév a topořivých tělísek, aby docházelo k lepšímu plnění penisu krví. Nejvíce náš štve u tohoto produktu, prodejce. Prodejce uvádí na svých stránkách docela zkreslené informace, jako je například zvětšení o 8 cm, což je absolutně nereálné. 

Kdyby prodejce uváděl pravdivější informace na stránkách, asi by Xtrasize získal od nás vyšší hodnocení než 3 hvězdy. I když bojujeme svými recenzemi proti podobným prodejcům, ale produkt Xtrasize je opravdu kvalitní lék na erekci a na zvětšení penisu“

Web prodejce

Co Xtrasize slibuje:

 • Tvrdou erekci a pevnou erekci
 • Penis je prokrvenější a objemnější
 • Zpozorována delší sexuální výkonnost
 • Má výrazný vliv i na zvětšení penisu
 • Obsahuje kvalitní látky na podporu erekce

TIP na zlepšení erekce

Ebook pro zlepšení erekce

Top produkty na erekci

Cviky Premium ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.


S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investice do produktů.


Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Solidní produkt na zvětšení penisu a zlepšení erekce
Hodnocení
41star1star1star1stargray
2017-04-30T08:26:44+00:00

Napsat komentář