E-book: Metody na zlepšení erekce, bez lékaře 2017-04-30T08:26:20+00:00

Speciální E-book: Metody na zlepšení erekce, bez lékaře

E-book: Metody na zlepšení erekce
 • Námi a našimi čtenáři ověřené metody na poruchy erekce
 • Zlepšení sexuálních výkonů a prožitku ze sexu
 • Testujeme vše na zlepšení erekce od roku 2011 a máme mnoho zkušeností
 • Více než 30 cviků na penis, které si vyžádali naši čtenáři
 • Náš webový projekt pomohl více než 20 000 mužům s poruchami erekce
Zakoupit speciální e-book

O nás – Tým dokonalaerekce.cz

Jelikož testujeme veškeré produkty a metody na zlepšení erekce od roku 2011, vytvořili jsme speciální E-book, který vám ukáže, nejmodernější postupy a metody, jejichž účinnost testujeme nezávisle několik let. Měsíčně naše stránky navštíví v průměru 14 000 mužů, aby dosáhli lepší a tvrdší erekce. Úzce s mnoha čtenáři spolupracujeme a pomáháme jim se zlepšením jejich výsledků, protože jsme si všichni v redakci prošli podobnými problémy. Chceme ukázat všem, že lze dosáhnout výsledků bez lékařů.

Jsem komunita mužů, jejichž hlavním cílem je bojovat proti prodejcům, kteří prodávají nekvalitní a neefektivní produkty. Proč? Protože většina z nás naletělo na podobné prodejce a utratily nemalé peníze a vždy bez výsledku. Proto jsme alergičtí na takové prodejce.

V redakci máme 16 přímých testerů (někteří jsou, bývalí čtenáři), kteří se podíleli na tvorbě E-booku. Proto je cena knihy pouze symbolická, protože veškeré vydělané peníze z prodeje, jdou na rozvoj komunity, na nákup nových produktů pro testování a na rozvoj webových stránek. Raději investujeme do něčeho, co pomůže jiným mužům, než kdybychom si rozdělili pár stovek z prodeje mezi 16 lidí.

Rychlý náhled do e-booku

Cviky na penis 2 - Větší objem krve
Topořivá tělíska a vše kolem nich
Cviky na penis - Větší objem krve

Proč vznikl e-book: Metody na zlepšení erekce?

E-book: Metody na zlepšení erekce si zejména vyžádali naši čtenáři, kteří žádali nějaký náš produkt spojený se všemi dostupnými a kvalitními metodami na zlepšení erekce. Protože jsou naše metody a produkty testovány, již několik let, rozhodli jsme se vyslyšet naše čtenáře.

Vytvořili jsme podle našich čtenářů fascinující e-book s mnoha hodnotnými informacemi. Většina z nich nám psala, že od e-booku moc neočekávali, ale po vydání je příjemně překvapil. Není divu! Na tomto e-booku jsme pracovali téměř jeden rok, protože jsme chtěli mít jistotu, že všechny metody a produkty fungují. Vše se testovalo v naší redakci i se čtenáři (jejich výsledky naleznete uvnitř), proto jsme přesvědčeni o celkové informační kvalitě.

Naši čtenáři především žádali sekci s cviky na penis, které jsou velice účinné, i když do nich neinvestujete žádné peníze. S cviky na penis máme pětileté zkušenosti a většina jsou námi vytvořené cviky přímo zaměřené na zlepšení erekce a funkčnost penisu. V elektronické knize naleznete přes 30 těchto cviků, které fungují na 100% u každého muže.

Zakoupit speciální e-book

Co e-book: Metody na zlepšení erekce nabízí?

Snažili jsme se vytvořit speciální e-book s mnoha hodnotnými informacemi, aby mohl pomoci, co nejvíce mužům s poruchami erekce. Bez dalších investic nebo návštěvy lékaře, která je pro mnohé muže potupná a depresivní. Mysleli jsme i na muže, kteří neradi čtou, proto e-book obsahuje nespočet ilustračních obrázků a návodů. Texty jsou stručné a psané ve formě, aby pochopil význam každý, snažili jsme se také vyloučit odborné výrazy, kterým stejně laik ani nerozumí. Co se dozvíte:

 • Vše o stavbě penisu, pro lepší pochopení procesu zlepšování erekce
 • Nejčastější příčiny poruch erekce a jak se jich zbavit
 • Potraviny pro dokonalou erekci, které jsou běžně dostupné
 • Typy poruch erekce a jejich řazení s léčbou
 • Odpovědi na nejčastější dotazy
 • Reálné výsledky a čísla
 • Tipy a metody na rozšíření topořivých tělísek, pro lepší přísun krve do penisu
 • Přes 30 cviků na penis podrobnými postupy a náhledy
 • 21 denní výzvu, která vás naučí aplikovat cviky na penis
 • Několik masturbačních technik na zlepšení erekce a funkcí penisu
 • Několik tipů na zvýšení sexuální výkonnosti bez produktů
 • Tipy na dokonalé uspokojení ženy
 • Bonusy v hodnotě 2 000 Kč v podobě speciálních slev
 • A mnoho dalšího…

Co jsme už dokázali?

 Za ty roky, co se věnujeme rozvoji a zlepšování mužství, jsme nasbírali mnoho zkušeností, výsledků a čísel, se kterými bychom se vám chtěli podělit. Naše výsledky jsou naměřeny z příchozích e-mailů a komentářů nebo osobních konzultací od našich čtenářů.

Tímto jim veřejně děkujeme za pomoc a chceme jim říci, že bez nich by se podobný projekt dále nebudoval.

0
Kolik jsme otestovali léků na erekci
0
Kolika mužům jsme pomohli
0
Kolik jsme otestovali metod
0
Prodáno elektronických knih
Zakoupit speciální e-book